zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Wt 11, 20:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 11, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
5 kolejka: ( do 13.08, do 15:30 )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 1
2. Manchester City - West Bromwich Albion 1
3. Middlesbrough - FC Liverpool 2
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 1
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1
6. Nantes FC - Ajaccio AC 1
7. Borussia Dortmund - Schalke 2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2

6 kolejka: ( do 14.08, do 13:00 )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 1
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 2
3. Racing Strasbourg - AS Monaco x
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 1
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 1
8. Groningen FC - Roosendaal 1
9. Genk RC - Charleroi SC 1
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 2

_________________
kogoś trzeba stracić by wolność odzyskać

DARMOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ W LUBINIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 11, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Siwylubin.

Cytuj:
5 kolejka: ( do 13.08, do 15:30 )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 1
2. Manchester City - West Bromwich Albion x
3. Middlesbrough - FC Liverpool 2
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 1
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux x
6. Nantes FC - Ajaccio AC 1
7. Borussia Dortmund - Schalke x
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź x

6 kolejka: ( do 14.08, do 13:00 )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 1
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 2
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 2
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 1
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 1
8. Groningen FC - Roosendaal 1
9. Genk RC - Charleroi SC 1
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 12, 09:49 
5 kolejka: ( do 13.08, do 15:30 )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 1
2. Manchester City - West Bromwich Albion 1
3. Middlesbrough - FC Liverpool X
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 1
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1
6. Nantes FC - Ajaccio AC 1
7. Borussia Dortmund - Schalke 2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź X

6 kolejka: ( do 14.08, do 13:00 )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 1
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 2
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon X
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 1
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 1
8. Groningen FC - Roosendaal 1
9. Genk RC - Charleroi SC 1
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 12, 14:21 
5 kolejka: ( do 13.08, do 15:30 )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 1
2. Manchester City - West Bromwich Albion 1
3. Middlesbrough - FC Liverpool 2
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 1
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1
6. Nantes FC - Ajaccio AC 1
7. Borussia Dortmund - Schalke 2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2

6 kolejka: ( do 14.08, do 13:00 )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 1
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 2
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 2
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 1
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 1
8. Groningen FC - Roosendaal 1
9. Genk RC - Charleroi SC x
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie So 13, 09:23 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 13:42
Posty: 496
5 kolejka: ( do 13.08, do 15:30 )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 1
2. Manchester City - West Bromwich Albion 1
3. Middlesbrough - FC Liverpool 2
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren x
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1
6. Nantes FC - Ajaccio AC 1
7. Borussia Dortmund - Schalke x
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź x

6 kolejka: ( do 14.08, do 13:00 )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 1
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 2
3. Racing Strasbourg - AS Monaco x
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon x
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV x
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 1
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 1
8. Groningen FC - Roosendaal 1
9. Genk RC - Charleroi SC 1
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie So 13, 18:26 
6 kolejka: ( do 14.08, do 13:00 )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 1
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 2
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 2
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 1
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 2
8. Groningen FC - Roosendaal 1
9. Genk RC - Charleroi SC x
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 19:34 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4888
Lokalizacja: Lubin
Druga Liga - grupa A (do 02.09, do 16:00)

7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p)
2.Boliwia - Ekwador
3.Kenia - Tunezja (1p)
4.Szwajcaria - Izrael
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p)
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p)
7.Szkocja - Wlochy
8.Slowacja - Niemcy (1p)
9.Colorado - Washington (USA 1 liga)
10.New York - Kansas City (USA 1 liga)


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21)
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga)
3.Polkowice - Jaworzno
4.Estonia - Lotwa
5.Szwajcaria - Izrael (1p)
6.Rumunia - Czechy (1p)
7.Turcja - Dania (1p)
8.Polska - Austria (1p)
9.Slowenia - Norwegia
10.Paragwaj - Argentyna


Kolejka nr 7.
Lupus - Fredi
Siwylubin - Cobra
Mathi - GR
Geniek - Loser
Tuttur - Gutek
Paul - Nomysz
Blank - JasioJasio
Sir_joker - Aniolo
MIFa - Firewall

Kolejka nr 8.

JasioJasio - Paul
Nomysz - Tuttur
Aniolo - MIFa
Cobra - Lupus
Gutek - Sir_joker
Firewall - Siwylubin
GR - Geniek
Fredi - Mathi
Loser - Blank

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 20:03 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael x
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) x
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa 1
5.Szwajcaria - Izrael (1p) x
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno x
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) 2
7.Turcja - Dania (1p) 2
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia 2
10.Paragwaj - Argentyna 2

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. 1
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) x
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 2
9.Algeria - Nigeria (1p) 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2

_________________
kogoś trzeba stracić by wolność odzyskać

DARMOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ W LUBINIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 01:32 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael x
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa 2
5.Szwajcaria - Izrael (1p) x
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) x
9.Slowenia - Norwegia 2
10.Paragwaj - Argentyna 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
Druga Liga - grupa A (do 02.09, do 16:00)

7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy x
8.Slowacja - Niemcy (1p) x
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) x
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 504
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) x
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) x
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna 2

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) x
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) x
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 2
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) x
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna 2

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 18:48 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Pn 27, 21:36
Posty: 176
Lokalizacja: Stolica dolnego śląska - LUBIN
Druga Liga - grupa A (do 02.09, do 16:00)

7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) x
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna 2

_________________
Inni mogą tylko zazdrościć... Zagłębie!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 07:53
Posty: 280
Lokalizacja: lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 2
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 1
4.Szwajcaria - Izrael 2
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) x
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 2
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) x
3.Polkowice - Jaworzno 2
4.Estonia - Lotwa 2
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 2
6.Rumunia - Czechy (1p) 2
7.Turcja - Dania (1p) 2
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna 2


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.