zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz Pt 21, 16:16

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - IV Runda.
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Witam w Rundzie IV.

Małe przypomnienie regulaminu:

- 36 zwycięzców z III rundy tworzy 6 grup po 6 zawodników, w tej rundzie pojedynki rozgrywane są na zasadzie spotkań każdy z każdym, mecz + rewanż, w sumie 10 kolejek w każdej grupie. Do następnej rundy awansuje pierwsza 2 z każdej grupy, plus 4 najlepszych zawodników z 3 miejsc.

Zasady przydzielania do fazy grupowej:
Grupa A - 01, 07, 13, 19, 25, 31.
Grupa B - 02, 08, 14, 20, 26, 32.
Grupa C - 03, 09, 15, 21, 27, 33.
Grupa D - 04, 10, 16, 22, 28, 34.
Grupa E - 05, 11, 17, 23, 29, 35.
Grupa F - 06, 12, 18, 24, 30, 36.

* 03, 09, 13, 34 - numer pary w rundzie III.

Uwagi:

- przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zaintersowanymi drużynami. W razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.

- zwycięstwo, remis, przegrana punktowane są w tej rundzie odpowiednio: 3, 1, 0 punktów.

NASTĘPNA RUNDA:

V runda - 1/8 finału

- tworzy ją 16 zawodników, czyli pierwsza 2 z każdej grupy, plus 4 najlepszych zawodników z miejsc 3. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

- pary w tej rundzie tworzone są za pomocą klucza:
1. zwycięzca grupy A - 4 najlepszy z 3 miejsc
2. zwycięzca grupy B - 3 najlepszy z 3 miejsc
3. zwycięzca grupy C - 2 najlepszy z 3 miejsc
4. zwycięzca grupy D - 1 najlepszy z 3 miejsc
5. zwycięzca grupy E - wicelider grupy F
6. zwycięzca grupy F - wicelider grupy E
7. wicelider grupy A - wicelider grupy D
8. wicelider grupy B - wicelider grupy C

*1, 2, 3 itd... osoba na liście najlepszych przegranych.

Przypuszczalne daty każdej kolejki:

1 kolejka - wybrane mecze Pucharu Intertoto, Pucharu UEFA oraz Ligi Mistrzów, kolejno: finały - pierwsze mecze ( Puchar Intertoto ), 2 runda eliminacyjna - pierwsze mecze ( Puchar UEFA ) oraz 3 runda eliminacyjna - pierwsze mecze ( Liga Mistrzów ), przybliżona data pierwszej kolejki - 10.08.2004, wtorek ( Puchar Intertoto ), 12.08.2004, czwartek ( Puchar UEFA ) oraz 10/11.08.2004 wtorek/środa ( Liga Mistrzów ).

2 kolejka - wybrane mecze Pucharu Intertoto, Ligi Mistrzów oraz Superpuchar Europy, kolejno: finały - mecze rewanżowe ( Puchar Intertoto ), 3 runda eliminacyjna - mecze rewanżowe ( Liga Mistrzów ), przybliżona data drugiej kolejki - 24.08.2004, wtorek ( Puchar Intertoto ), 26.08.2004 oraz 24/25.08.2004 wtorek/środa ( Liga Mistrzów ).

3 kolejka - wybrane mecze Pucharu UEFA oraz Superpucharu Europy, kolejno: 2 runda eliminacyjna - mecze rewanżowe ( Puchar UEFA ) oraz Superpuchar Europy, przybliżona data drugiej kolejki - 26.08.2004, czwartek oraz 27.08.2004 ( Superpuchar Europy ).

4 kolejka - wybrane mecze eliminacji Mistrzostw Świata 2006, w tym Irlandia Północna - Polska oraz Polska - Anglia, przybliżona data czwartej kolejki - 04/08.09.2004 sobota/środa.

5 kolejka - wybrane mecze Ligi Mistrzów, faza grupowa - 1 runda spotkań, przybliżona data piątej kolejki - 14/15.09.2004, wtorek/środa.

6 kolejka - wybrane mecze Pucharu UEFA oraz Pucharu Polski, kolejno: 1 runda - pierwsze mecze ( Puchar UEFA ) oraz 1 kolejka fazy grupowej Pucharu Polski, przybliżona data szóstej kolejki - 16.09.2004, czwartek oraz 22.09.2004 środa.

7 kolejka - wybrane mecze Ligi Mistrzów, faza grupowa - 2 runda spotkań, przybliżona data siódmej kolejki - 28/29.09.2004, wtorek/środa.

8 kolejka - wybrane mecze Pucharu UEFA, 1 runda - spotkania rewanżowe, przybliżona data ósmej kolejki - 30.09.2004, czwartek.

9 kolejka - wybrane mecze eliminacji Mistrzostw Świata 2006, w tym Austria - Polska oraz Walia - Polska oraz 2 kolejka fazy grupowej Pucharu Polski, przybliżona data dziewiątej kolejki - 09/13.10.2004 sobota/środa ( mecze towarzyskie ) oraz 06.10.2004, środa ( Puchar Polski ).

10 kolejka - wybrane mecze Ligi Mistrzów, faza grupowa, 3 runda spotkań, przybliżona data dziesiątej kolejki - 19/20.10.2004, wtorek/środa.

GRUPY I TERMINARZE:

Grupa A
1. m71m, 2. Sarek, 3. Lukasz5891, 4. Pijak, 5. Znajomy, 6. Dymek.

Terminarz grupy A:

Kolejka nr 1
m71m - Sarek
Lukasz5891 - Pijak
Znajomy - Dymek

Kolejka nr 2
Sarek - Znajomy
Lukasz5891 - m71m
Pijak - Dymek

Kolejka nr 3
Dymek - Sarek
m71m - Pijak
Znajomy - Lukasz5891

Kolejka nr 4
Pijak - Znajomy
Sarek - Lukasz5891
Dymek - m71m

Kolejka nr 5
m71m - Znajomy
Pijak - Sarek
Lukasz5891 - Dymek

Kolejka nr 6
Sarek - m71m
Pijak - Lukasz5891
Dymek - Znajomy

Kolejka nr 7
Znajomy - Sarek
m71m - Lukasz5891
Dymek - Pijak

Kolejka nr 8
Sarek - Dymek
Pijak - m71m
Lukasz5891 - Znajomy

Kolejka nr 9
Znajomy - Pijak
Lukasz5891 - Sarek
m71m - Dymek

Kolejka nr 10
Znajomy - m71m
Sarek - Pijak
Dymek - Lukasz5891

Grupa B
1. Ziewus, 2. Krystek, 3. El_Alamein, 4. Adiurbz, 5. Minus, 6. Maly__85.

Terminarz grupy B:

Kolejka nr 1

Ziewus - Krystek
El_Alamein - Adiurbz
Minus - Maly__85

Kolejka nr 2
Krystek - Minus
El_Alamein - Ziewus
Adiurbz - Maly__85

Kolejka nr 3
Maly__85 - Krystek
Ziewus - Adiurbz
Minus - El_Alamein

Kolejka nr 4
Adiurbz - Minus
Krystek - El_Alamein
Maly__85 - Ziewus

Kolejka nr 5
Ziewus - Minus
Adiurbz - Krystek
El_Alamein - Maly__85

Kolejka nr 6
Krystek - Ziewus
Adiurbz - El_Alamein
Maly__85 - Minus

Kolejka nr 7
Minus - Krystek
Ziewus - El_Alamein
Maly__85 - Adiurbz

Kolejka nr 8
Krystek - Maly__85
Adiurbz - Ziewus
El_Alamein - Minus

Kolejka nr 9
Minus - Adiurbz
El_Alamein - Krystek
Ziewus - Maly__85

Kolejka nr 10
Minus - Ziewus
Krystek - Adiurbz
Maly__85 - El_Alamein

Grupa C
1. Gruby, 2. Maniek, 3. Champion980, 4. Fredi, 5. Noon, 6. Wembley.

Terminarz grupy C:

Kolejka nr 1
Gruby - Maniek
Champion980 - Fredi
Noon - Wembley

Kolejka nr 2
Maniek - Noon
Champion980 - Gruby
Fredi - Wembley

Kolejka nr 3
Wembley - Maniek
Gruby - Fredi
Noon - Champion980

Kolejka nr 4
Fredi - Noon
Maniek - Champion980
Wembley - Gruby

Kolejka nr 5
Gruby - Noon
Fredi - Maniek
Champion980 - Wembley

Kolejka nr 6
Maniek - Gruby
Fredi - Champion980
Wembley - Noon

Kolejka nr 7
Noon - Maniek
Gruby - Champion980
Wembley - Fredi

Kolejka nr 8
Maniek - Wembley
Fredi - Gruby
Champion980 - Noon

Kolejka nr 9
Noon - Fredi
Champion980 - Maniek
Gruby - Wembley

Kolejka nr 10
Noon - Gruby
Maniek - Fredi
Wembley - Champion980

Grupa D
1. AlexFM, 2. GreX, 3. Nicram, 4. Szczygło_AG, 5. Ertai, 6. Staszek_Alcatrazz.

Terminarz grupy D:

Kolejka nr 1

AlexFM - GreX
Nicram - Szczygło_AG
Ertai - Staszek_Alcatrazz

Kolejka nr 2
GreX - Ertai
Nicram - AlexFM
Szczygło_AG - Staszek_Alcatrazz

Kolejka nr 3
Staszek_Alcatrazz - GreX
AlexFM - Szczygło_AG
Ertai - Nicram

Kolejka nr 4
Szczygło_AG - Ertai
GreX - Nicram
Staszek_Alcatrazz - AlexFM

Kolejka nr 5
AlexFM - Ertai
Szczygło_AG - GreX
Nicram - Staszek_Alcatrazz

Kolejka nr 6
GreX - AlexFM
Szczygło_AG - Nicram
Staszek_Alcatrazz - Ertai

Kolejka nr 7
Ertai - GreX
AlexFM - Nicram
Staszek_Alcatrazz - Szczygło_AG

Kolejka nr 8
GreX - Staszek_Alcatrazz
Szczygło_AG - AlexFM
Nicram - Ertai

Kolejka nr 9
Ertai - Szczygło_AG
Nicram - GreX
AlexFM - Staszek_Alcatrazz

Kolejka nr 10
Ertai - AlexFM
GreX - Szczygło_AG
Staszek_Alcatrazz - Nicram

Grupa E
1. Gutek, 2. Master, 3. Tolek, 4. Bat7, 5. Karton, 6. JasioJasio.

Terminarz grupy E:

Kolejka nr 1

Gutek - Master
Tolek - Bat7
Karton - JasioJasio

Kolejka nr 2
Master - Karton
Tolek - Gutek
Bat7 - JasioJasio

Kolejka nr 3
JasioJasio - Master
Gutek - Bat7
Karton - Tolek

Kolejka nr 4
Bat7 - Karton
Master - Tolek
JasioJasio - Gutek

Kolejka nr 5
Gutek - Karton
Bat7 - Master
Tolek - JasioJasio

Kolejka nr 6
Master - Gutek
Bat7 - Tolek
JasioJasio - Karton

Kolejka nr 7
Karton - Master
Gutek - Tolek
JasioJasio - Bat7

Kolejka nr 8
Master - JasioJasio
Bat7 - Gutek
Tolek - Karton

Kolejka nr 9
Karton - Bat7
Tolek - Master
Gutek - JasioJasio

Kolejka nr 10
Karton - Gutek
Master - Bat7
JasioJasio - Tolek

Grupa F
1. Łabo, 2. Matrix, 3. Micros, 4. Grubol, 5. Arrta, 6. Jerzy_Del.

Terminarz grupy F:

Kolejka nr 1

Łabo - Matrix
Micros - Grubol
Arrta - Jerzy_Del

Kolejka nr 2
Matrix - Arrta
Micros - Łabo
Grubol - Jerzy_Del

Kolejka nr 3
Jerzy_Del - Matrix
Łabo - Grubol
Arrta - Micros

Kolejka nr 4
Grubol - Arrta
Matrix - Micros
Jerzy_Del - Łabo

Kolejka nr 5
Łabo - Arrta
Grubol - Matrix
Micros - Jerzy_Del

Kolejka nr 6
Matrix - Łabo
Grubol - Micros
Jerzy_Del - Arrta

Kolejka nr 7
Arrta - Matrix
Łabo - Micros
Jerzy_Del - Grubol

Kolejka nr 8
Matrix - Jerzy_Del
Grubol - Łabo
Micros - Arrta

Kolejka nr 9
Arrta - Grubol
Micros - Matrix
Łabo - Jerzy_Del

Kolejka nr 10
Arrta - Łabo
Matrix - Grubol
Jerzy_Del - Micros

PUCHAR PRZEGRANYCH:

Grupa A
1. Sir_joker, 2. KOtzU!, 3. Hrabuncio, 4. Crash665, 5. Paul, 6. Kerad.

Terminarz grupy A:

Kolejka nr 1

Sir_joker - Crash665
KOtzU! - Paul
Hrabuncio - Kerad

Kolejka nr 2
Crash665 - Hrabuncio
KOtzU! - Sir_joker
Paul - Kerad

Kolejka nr 3
Kerad - Crash665
Sir_joker - Paul
Hrabuncio - KOtzU!

Kolejka nr 4
Paul - Hrabuncio
Crash665 - KOtzU!
Kerad - Sir_joker

Kolejka nr 5
Sir_joker - Hrabuncio
Paul - Crash665
KOtzU! - Kerad

Kolejka nr 6
Crash665 - Sir_joker
Paul - KOtzU!
Kerad - Hrabuncio

Kolejka nr 7
Hrabuncio - Crash665
Sir_joker - KOtzU!
Kerad - Paul

Kolejka nr 8
Crash665 - Kerad
Paul - Sir_joker
KOtzU! - Hrabuncio

Kolejka nr 9
Hrabuncio - Paul
KOtzU! - Crash665
Sir_joker - Kerad

Kolejka nr 10
Hrabuncio - Sir_joker
Crash665 - Paul
Kerad - KOtzU!

Grupa B
1. Forza-orange, 2. Bolo69, 3. Sarsik, 4. Sieben AG, 5. Corniculus, 6. Chicago.

Terminarz grupy B:

Kolejka nr 1

Forza-orange - Sieben AG
Bolo69 - Corniculus
Sarsik - Chicago

Kolejka nr 2
Sieben AG - Sarsik
Bolo69 - Forza-orange
Corniculus - Chicago

Kolejka nr 3
Chicago - Sieben AG
Forza-orange - Corniculus
Sarsik - Bolo69

Kolejka nr 4
Corniculus - Sarsik
Sieben AG - Bolo69
Chicago - Forza-orange

Kolejka nr 5
Forza-orange - Sarsik
Corniculus - Sieben AG
Bolo69 - Chicago

Kolejka nr 6
Sieben AG - Forza-orange
Corniculus - Bolo69
Chicago - Sarsik

Kolejka nr 7
Sarsik - Sieben AG
Forza-orange - Bolo69
Chicago - Corniculus

Kolejka nr 8
Sieben AG - Chicago
Corniculus - Forza-orange
Bolo69 - Sarsik

Kolejka nr 9
Sarsik - Corniculus
Bolo69 - Sieben AG
Forza-orange - Chicago

Kolejka nr 10
Sarsik - Forza-orange
Sieben AG - Corniculus
Chicago - Bolo69

Życze powodzenia i pozdrawiam.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2004 lis Śr 03, 10:11 przez Micros, łącznie edytowano 10 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Puchar Typera - IV Runda. - 1 kolejka.

1 kolejka: ( do 10.08 - wtorek, do godziny 18:00 )
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec
2. Villarreal CF - Atlético Madrid
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven
10. SL Benfica - RSC Anderlecht

Grupa A

Kolejka nr 1
m71m - Sarek
Lukasz5891 - Pijak
Znajomy - Dymek

Grupa B

Kolejka nr 1
Ziewus - Krystek
El_Alamein - Adiurbz
Minus - Maly__85

Grupa C

Kolejka nr 1
Gruby - Maniek
Champion980 - Fredi
Noon - Wembley

Grupa D

Kolejka nr 1
AlexFM - GreX
Nicram - Szczygło_AG
Ertai - Staszek_Alcatrazz

Grupa E

Kolejka nr 1
Gutek - Master
Tolek - Bat7
Karton - JasioJasio

Grupa F

Kolejka nr 1
Łabo - Matrix
Micros - Grubol
Arrta - Jerzy_Del

PUCHAR PRZEGRANYCH:

Grupa A

Kolejka nr 1
Sir_joker - Crash665
KOtzU! - Paul
Hrabuncio - Kerad

Grupa B

Kolejka nr 1
Forza-orange - Sieben AG
Bolo69 - Corniculus
Sarsik - Chicago

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 16:00 
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 1
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga x
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht x

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Wt 22, 21:35
Posty: 65
Lokalizacja: Szczytno
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 2
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV X
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 10.08 - wtorek, do godziny 18:00 )
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 16:47 
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 1
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 20:12 
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV x
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 20:17 
1 kolejka: ( do 10.08 - wtorek, do godziny 18:00 )

1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid X
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF X
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 2
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 00:30 
1 kolejka: ( do 10.08 - wtorek, do godziny 18:00 )
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 1
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 1
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:56
Posty: 1225
Lokalizacja: Lubin
FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
Villarreal CF - Atlético Madrid 1
Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
SL Benfica - RSC Anderlecht 1

AlexFM

_________________
Chcieć to móc !!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 04:05 
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid X
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 1
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga X
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 08:46 
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid 1
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 1
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV 1
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 13:29 
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid x
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV x
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 13:30 
Ten gość przede mną to ja...zapomniałem sie zalogować...wiec jeszcze raz typy :)
1. FC Schalke 04 - Slovan Liberec 1
2. Villarreal CF - Atlético Madrid x
3. Tieriek Grozny - Lech Poznań 2
4. FC Tbilisi - Legia Warszawa 2
5. Amica Wronki - Kispest Honvéd 1
6. Wisła Kraków - Real Madrid CF 2
7. Ferencvárosi - AC Sparta Praga 2
8. Szachtar Donieck - Club Brugge KV x
9. FK Crvena Zvezda - PSV Eindhoven 2
10. SL Benfica - RSC Anderlecht x


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.