zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 cze Wt 19, 09:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Pt 03, 19:30 
31 kolejka: ( do 04.12, do godziny 13:45 )
1. AS Parma - AC Milan 2
2. Chelsea Londyn - Newcastle 1
3. Aston Villa - FC Liverpool 2
4. Olympiakos - Panathinaikos 2
5. Hamburg SV - Hannover 96 1
6. Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg 1
7. Ajaccio AC - Olympique Lyon 2
8. Slovan Liberec - Slavia Prague 2
9. Paris Saint Germain - Lille OSC 1
10. Racing Club Lens - Metz FC 1

32 kolejka: ( do 05.12, do godziny 15:00 )
1. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1
2. Udinese Calcio - Siena AC 1
3. AS Roma - Sampdoria Genua 1
4. FC Kaiserslautern - FSV Mainz 1
5. Bor. Dortmund - Schalke 04 1
6. Feyenoord - Nijmegen 1
7. Villareal CF - Real Madryt 2
8. Real Saragossa - Espanyol 1
9. Atletico Madryt - Osasuna 1
10. Auxerre AJ - Bordeaux 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru So 04, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
32 kolejka: ( do 05.12, do godziny 15:00 )
1. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1
2. Udinese Calcio - Siena AC 1
3. AS Roma - Sampdoria Genua 1
4. FC Kaiserslautern - FSV Mainz 1
5. Bor. Dortmund - Schalke 04 2
6. Feyenoord - Nijmegen 1
7. Villareal CF - Real Madryt 2
8. Real Saragossa - Espanyol 1
9. Atletico Madryt - Osasuna 1
10. Auxerre AJ - Bordeaux 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Pn 06, 00:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA D:

31 kolejka: ( wyniki )
1. AS Parma - AC Milan 1:2
2. Chelsea Londyn - Newcastle 4:0
3. Aston Villa - FC Liverpool 1:1
4. Olympiakos - Panathinaikos 1:0
5. Hamburg SV - Hannover 96 0:2
6. Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg 2:1
7. Ajaccio AC - Olympique Lyon 1:1
8. Slovan Liberec - Slavia Prague 1:1
9. Paris Saint Germain - Lille OSC 1:1
10. Racing Club Lens - Metz FC 2:0

32 kolejka: ( wyniki )
1. Juventus Turyn - Lazio Rzym 2:1
2. Udinese Calcio - Siena AC 1:0
3. AS Roma - Sampdoria Genua 1:1
4. FC Kaiserslautern - FSV Mainz 2:0
5. Bor. Dortmund - Schalke 0:1
6. Feyenoord - Nijmegen 2:1
7. Villareal CF - Real Madryt 0:0
8. Real Saragossa - Espanyol 0:1
9. Atletico Madrid - Osasuna 3:2
10. Auxerre AJ - Bordeaux 0:0

Kolejka nr 31.
Aleksander - Ertai 0:6
Pachol - Crash665 3:5
Bolo69 - Champion980 5:0
Rio - Fredi 0:5
Kiju - Łuk 0:0
Nj1927 - Szczygło_AG 0:4
Grubol - Hrabuncio 0:5
Sir_joker - JasioJasio 4:0
Siemian - Pistolet 0:4

Kolejka nr 32.
Hrabuncio - Nj1927 5:0
Szczygło_AG - Kiju 6:0
Champion980 - Grubol 0:0
Bolo69 - Siemian 5:0
JasioJasio - Pachol 6:9
Łuk - Sir_joker 0:5
Fredi - Aleksander 6:0
Crash665 - Rio 5:0
Ertai - Pistolet 7:5

Aktualna tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Bolo69 32 23 5 4 74 133:68
2. ( Obrazek 2 ) Hrabuncio 32 23 4 5 73 148:66
3. ( Obrazek 3 ) Fredi 32 22 5 5 71 138:72
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) Ertai 32 22 4 6 70 130:60
5. ( Obrazek 5 ) Sir_joker 32 23 1 8 70 130:62
6. ( Obrazek 6 ) Crash665 32 22 4 6 70 132:75
7. ( Obrazek 7 ) Szczygło_AG 32 20 7 5 67 113:66
8. ( Obrazek 9 ) Pistolet 32 17 4 11 55 101:63
9. ( Obrazek 8 ) JasioJasio 32 16 4 12 52 129:94
10. ( Obrazek 10 ) Pachol 32 12 9 11 45 80:66
11. ( Obrazek 11 ) Grubol 32 7 11 14 32 40:72
12. ( Obrazek 12 ) Champion980 32 4 11 17 23 24:69
13. ( Obrazek 13 ) Łuk 32 2 14 16 20 19:76
14. ( Obrazek 14 ) Nj1927 32 0 14 18 14 0:74
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 16 ) Kiju 32 0 14 18 14 0:78
16. ( Obrazek 15 ) Siemian 32 0 14 18 14 0:79
17. ( Obrazek 17 ) Aleksander 32 0 13 19 13 0:91
18. ( Obrazek 18 ) Rio 32 0 12 20 12 0:86

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Wt 07, 10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA D:

33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo
2. West Bromwich - Charlton Athletic
3. Southampton FC - Middlesbrough
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart
7. VfL Bochum - Hamburg SV
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
3. Aston Villa - Birmingham City
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld
6. Bologna FC - Juventus Turyn
7. Brescia Calcio - AS Roma
8. Galatasaray - Fenerbahce
9. Feyenoord - PSV Eindhoven
10. Osasuna - Real Saragossa

Kolejka nr 33.
Pistolet - Fredi
Aleksander - Crash665
Pachol - Łuk
Rio - JasioJasio
Kiju - Hrabuncio
Nj1927 - Champion980
Grubol - Bolo69
Sir_joker - Szczygło_AG
Ertai - Siemian

Kolejka nr 34.
Hrabuncio - Sir_joker
Szczygło_AG - Pachol
Champion980 - Kiju
Bolo69 - Nj1927
JasioJasio - Aleksander
Łuk - Rio
Fredi - Ertai
Crash665 - Pistolet
Siemian - Grubol

Na niebiesko - hity kolejki.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Wt 07, 11:59 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo x
2. West Bromwich - Charlton Athletic x
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 2
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 2
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 1
3. Aston Villa - Birmingham City x
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Wt 07, 12:13 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 2
2. West Bromwich - Charlton Athletic 2
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 2
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 2
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Wt 07, 20:09 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 2
2. West Bromwich - Charlton Athletic 2
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 2
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 2
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 1
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 2
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Śr 08, 07:20 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
33 kolejka:
1. Beveren SK - KVC Westerlo 1
2. West Bromwich - Charlton Athletic 1
3. Southampton FC - Middlesbrough 1
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 1
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon x
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid x

34 kolejka:
1. Gent AA - Standard Liege 1
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 1
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma x
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 1
10. Osasuna - Real Saragossa 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Śr 08, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze Wt 08, 19:19
Posty: 2022
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 1
2. West Bromwich - Charlton Athletic 2
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre x
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 2
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 1
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn x
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 1
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld x
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahce x
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2
10. Osasuna - Real Saragossa x

_________________
WYZNAWCY POLSKOŚCI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Śr 08, 22:18 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 2
2. West Bromwich - Charlton Athletic x
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 1
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV x
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid x

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 2
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn x
3. Aston Villa - Birmingham City x
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahcex
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Cz 09, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 2
2. West Bromwich - Charlton Athletic x
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 1
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon x
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV x
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid x

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege x
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn x
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahce x
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 1
10. Osasuna - Real Saragossa 1

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Cz 09, 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5203
Lokalizacja: LUBIN
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo x
2. West Bromwich - Charlton Athletic 2
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 1
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV x
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 1
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn x
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 1
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma x
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Pt 10, 14:41 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo x
2. West Bromwich - Charlton Athletic 1
3. Southampton FC - Middlesbrough X
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre X
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon X
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid X

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 1
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 1
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain X
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma x
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV EindhovenX


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Pt 10, 17:20 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 1
2. West Bromwich - Charlton Athletic 2
3. Southampton FC - Middlesbrough 2
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre X
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon X
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart X
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 gru Pt 10, 20:23 
33 kolejka: ( do 11.12, do godziny 15:30 )
1. Beveren SK - KVC Westerlo 1
2. West Bromwich - Charlton Athletic 2
3. Southampton FC - Middlesbrough x
4. Olympique Marseille - AJ Auxerre 1
5. Girondins Bordeaux - Ol. Lyon 2
6. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
7. VfL Bochum - Hamburg SV 1
8. Hansa Rostock - Borussia Dortmund 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1

34 kolejka: ( do 12.12, do godziny 12:30 )
1. Gent AA - Standard Liege 2
2. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
3. Aston Villa - Birmingham City 1
4. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
5. Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1
6. Bologna FC - Juventus Turyn 2
7. Brescia Calcio - AS Roma 2
8. Galatasaray - Fenerbahce 1
9. Feyenoord - PSV Eindhoven 2
10. Osasuna - Real Saragossa 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.