zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz Pn 24, 06:45

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liga Typera - Grupa C - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2004 sie N 01, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA C:

1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht
2. Amica Wronki - Legia Warszawa
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa
5. Lech Poznań - Wisła Płock
6. Werden Brema - Schalke 04
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów
4. Widzew Łódz - Korona Kielce
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96
6. Hamburg SV - Bayern Monachium
7. Olympique Marseille - Bordeaux
8. St. Etienne AS - AS Monaco

Kolejka nr 1.
Matrix - Jerzy_Del
Emde - Micros
NetSpider - Blank
eMeFCe - Noon
Surgeon - Arrta
Sarek - Cobra
Tolek - MooN
Zdebolek - Ziomal
Dymek - Joey

Kolejka nr 2.
Micros - Tolek
MooN - Matrix
Blank - Surgeon
Jerzy_Del - NetSpider
Cobra - Zdebolek
Noon - Dymek
Ziomal - eMeFCe
Arrta - Sarek
Joey - Emde

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2004 gru Śr 15, 11:12 przez Micros, łącznie edytowano 17 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie N 01, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Typy Dymka.

1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 2
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 2

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 2
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux X
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie N 01, 21:47 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock x
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg x
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum x

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium x
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 10:45 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 2
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł: Typy
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 11:29 
GRUPA C:
Jerzy_Del :wink: :wink: :wink: :wink:
1 kolejka:
( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1
Jerzy_Del
2 kolejka: GRUPA C
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce X
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 16:28 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht x
2. Amica Wronki - Legia Warszawa x
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 2
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg x
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa x
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów x
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 20:12 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 2
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 03, 21:52 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock x
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg x
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum x

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 2
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux x
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Śr 04, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 20, 21:54
Posty: 606
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 x
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 2
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce x
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 x
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg x
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 07, 21:31 
2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )

2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 1


spoznilem sie, nei wiem czy policzycie mi te mecze, jak nie to trudno, bede musial odrabiac straty w nastepnych kolejkkach:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 01:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA C:

1 kolejka: ( wyniki )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2:0
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 1:1
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1:2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 4:0
5. Lech Poznań - Wisła Płock 4:2
6. Werden Brema - Schalke 04 1:0
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1:3
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 2:2

2 kolejka: ( wyniki )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 1:1
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 2:4
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 6:0
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1:3
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 2:1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 0:2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1:0
8. St. Etienne AS - AS Monaco 0:1

Kolejka nr 1 ( wyniki )
Matrix - Jerzy_Del 0:3
Emde - Micros 0:3
NetSpider - Blank 2:0
eMeFCe - Noon 0:0
Surgeon - Arrta 0:3
Sarek - Cobra 4:3
Tolek - MooN 4:0
Zdebolek - Ziomal 0:0
Dymek - Joey 5:3

Kolejka nr 2 ( wyniki )
Micros - Tolek 5:5
MooN - Matrix 0:0
Blank - Surgeon 0:0
Jerzy_Del - NetSpider 5:5
Cobra - Zdebolek 5:0
Noon - Dymek 2:5
Ziomal - eMeFCe 0:0
Arrta - Sarek 5:4
Joey - Emde 5:0

Aktualna Tabela:
1. Dymek 2 2 0 0 6 10:5
2. Arrta 2 2 0 0 6 8:4
3. Tolek 2 1 1 0 4 9:5

4. Jerzy_Del 2 1 1 0 4 8:5
4. Micros 2 1 1 0 4 8:5
6. NetSpider 2 1 1 0 4 7:5
7. Cobra 2 1 0 1 3 8:4
8. Joey 2 1 0 1 3 8:5
9. Sarek 2 1 0 1 3 8:8
10. eMeFCe 2 0 2 0 2 0:0
10. Ziomal 2 0 2 0 2 0:0
12. Blank 2 0 1 1 1 0:2
13. Noon 2 0 1 1 1 2:5
14. Matrix 2 0 1 1 1 0:3
14. Surgeon 2 0 1 1 1 0:3
16. MooN 2 0 1 1 1 0:4
17. Zdebolek 2 0 1 1 1 0:5
18. Emde 2 0 0 2 0 0:8


Awanse i spadki:
- miejsca 1/3: awans do I Ligi ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 4/6: awans do II Ligi, grupy A ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 7/9: awans do II Ligi, grupy B ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 10/12: awans do II Ligi, grupy C ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 13/14: awans do II Ligi, grupy D ( w przyszłym sezonie ).
- miejsca 15/18: spadek z Ligi Typera.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA C:

3 kolejka: ( do 13.08, do 20:00 )
1. GKS Bełchatów - Widzew Łódz
2. Szczakowianka - Jagiellonia Białystok
3. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
4. Olympique Lyon - FC Sochaux
5. Olympique Marseille - OSC Lille
6. Genk RC - Excelsior Mouscron
7. Roosendaal RBC - PSV Eindhoven
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam

4 kolejka: ( do 14.08, do 15:30 )
1. Bayern Monachium - Hertha Berlin
2. VfL Bochum - Bayer Leverkusen
3. Hansa Rostock - Werden Bremen
4. Girondins Bordeaux - OGC Nice
5. Chelsea London - Manchester United
6. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
7. Bolton Wanderers - Charlton Athletic
8. Everton FC - Arsenal London FC

Kolejka nr 3.
NetSpider - MooN
Matrix - Micros
Surgeon - Jerzy_Del
Sarek - Blank
Emde - Noon
Tolek - Joey
Ziomal - Cobra
Zdebolek - Arrta
eMeFCe - Dymek

Kolejka nr 4.
Micros - NetSpider
MooN - Surgeon
Blank - Zdebolek
Jerzy_Del - Sarek
Cobra - eMeFCe
Noon - Tolek
Dymek - Emde
Arrta - Ziomal
Joey - Matrix

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 16:11 
3 kolejka: ( do 13.08, do 20:00 )
1. GKS Bełchatów - Widzew Łódz 1
2. Szczakowianka - Jagiellonia Białystok 1
3. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice x
4. Olympique Lyon - FC Sochaux 1
5. Olympique Marseille - OSC Lille 1
6. Genk RC - Excelsior Mouscron 2
7. Roosendaal RBC - PSV Eindhoven 2
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam 2

4 kolejka: ( do 14.08, do 15:30 )
1. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
2. VfL Bochum - Bayer Leverkusen x
3. Hansa Rostock - Werden Bremen 1
4. Girondins Bordeaux - OGC Nice 1
5. Chelsea London - Manchester United x
6. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
7. Bolton Wanderers - Charlton Athletic x
8. Everton FC - Arsenal London FC 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 17:01 
GRUPA C:
Jurek_Del
3 kolejka: ( do 13.08, do 20:00 )
1. GKS Bełchatów - Widzew Łódz 1
2. Szczakowianka - Jagiellonia Białystok X
3. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 1
4. Olympique Lyon - FC Sochaux 1
5. Olympique Marseille - OSC Lille 1
6. Genk RC - Excelsior Mouscron 1
7. Roosendaal RBC - PSV Eindhoven 2
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam 2
Jerzy_Del 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
4 kolejka: ( do 14.08, do 15:30 )
1. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
2. VfL Bochum - Bayer Leverkusen 1
3. Hansa Rostock - Werden Bremen 2
4. Girondins Bordeaux - OGC Nice 1
5. Chelsea London - Manchester United 1
6. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
7. Bolton Wanderers - Charlton Athletic 1
8. Everton FC - Arsenal London FC 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.