zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz N 23, 09:28

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liga Typera - Grupa B - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2004 sie N 01, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA B:

1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht
2. Amica Wronki - Legia Warszawa
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa
5. Lech Poznań - Wisła Płock
6. Werden Brema - Schalke 04
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów
4. Widzew Łódz - Korona Kielce
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96
6. Hamburg SV - Bayern Monachium
7. Olympique Marseille - Bordeaux
8. St. Etienne AS - AS Monaco

Kolejka nr 1.
Kasol - Corniculus
Karton - Chicago
NetS - Aragon90
Aniol - Piastdp
Gutek - SpAwN
Morda - AlexFM
Mathi - Nicram
Minus - Martini
Krzysiek.rybnik - Gruby

Kolejka nr 2.
Chicago - Mathi
Nicram - Kasol
Aragon90 - Gutek
Corniculus - NetS
AlexFM - Minus
Piastdp - Krzysiek.rybnik
Martini - Aniol
SpAwN - Morda
Gruby - Karton

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2004 gru Śr 15, 11:12 przez Micros, łącznie edytowano 17 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 06:01 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa x
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa x
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 08:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi N 18, 21:23
Posty: 671
Lokalizacja: Europa
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa X
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa X
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce X
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium X
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 15:16 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa x
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa x
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 2
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:56
Posty: 1225
Lokalizacja: Lubin
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1


1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 2
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2

AlexFM

_________________
Chcieć to móc !!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 02, 20:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:58
Posty: 565
1 kolejka:
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 2
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 2
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka:
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 2
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 03, 13:53 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 1
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 2

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 1
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 2
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 2
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 03, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Wt 01, 18:14
Posty: 157
Lokalizacja: Myślenice
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa X
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 X
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg X
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa X
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce X
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: 2004 sie Śr 04, 14:48 
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1


1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Cz 05, 16:37 
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht x
2. Amica Wronki - Legia Warszawa x
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce x
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium x
7. Olympique Marseille - Bordeaux x
8. St. Etienne AS - AS Monaco 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 06, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 13:42
Posty: 496
1 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1
5. Lech Poznań - Wisła Płock 1
6. Werden Brema - Schalke 04 1
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg X
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 1

2 kolejka: ( do 6.08, do 20:00 )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 2
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 1
4. Widzew Łódz - Korona Kielce X
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1
8. St. Etienne AS - AS Monaco X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 01:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA B:

1 kolejka: ( wyniki )
1. Excelsior Mouscron - Anderlecht 2:0
2. Amica Wronki - Legia Warszawa 1:1
3. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1:2
4. Wisła Kraków - Polonia Warszawa 4:0
5. Lech Poznań - Wisła Płock 4:2
6. Werden Brema - Schalke 04 1:0
7. FC Kaiserslautern - FC Nurnberg 1:3
8. Hertha Berlin SC - VfL Bochum 2:2

2 kolejka: ( wyniki )
1. Amica Wronki - Legia Warszawa 1:1
2. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 2:4
3. Szczakowianka - Ruch Chorzów 6:0
4. Widzew Łódz - Korona Kielce 1:3
5. Bayer Leverkusen - Hannover 96 2:1
6. Hamburg SV - Bayern Monachium 0:2
7. Olympique Marseille - Bordeaux 1:0
8. St. Etienne AS - AS Monaco 0:1

Kolejka nr 1 ( wyniki )
Kasol - Corniculus 4:3
Karton - Chicago 0:4
NetS - Aragon90 0:3
Aniol - Piastdp 0:5
Gutek - SpAwN 0:0
Morda - AlexFM 0:3
Mathi - Nicram 3:4
Minus - Martini 3:0
Krzysiek.rybnik - Gruby 0:3

Kolejka nr 2 ( wyniki )
Chicago - Mathi 6:4
Nicram - Kasol 3:7
Aragon90 - Gutek 5:0
Corniculus - NetS 6:0
AlexFM - Minus 4:6
Piastdp - Krzysiek.rybnik 5:0
Martini - Aniol 0:0
SpAwN - Morda 0:0
Gruby - Karton 5:0

Aktualna Tabela:
1. Piastdp 2 2 0 0 6 10:0
2. Gruby 2 2 0 0 6 8:0
2. Aragon90 2 2 0 0 6 8:0

4. Chicago 2 2 0 0 6 10:4
5. Kasol 2 2 0 0 6 11:6
6. Minus 2 2 0 0 6 9:4
7. Corniculus 2 1 0 1 3 9:4
8. AlexFM 2 1 0 1 3 7:6
9. Nicram 2 1 0 1 3 7:10
10. SpAwN 2 0 2 0 2 0:0
11. Morda 2 0 1 1 1 0:3
11. Martini 2 0 1 1 1 0:3
13. Aniol 2 0 1 1 1 0:5
13. Gutek 2 0 1 1 1 0:5
15. Mathi 2 0 0 2 0 7:10
16. Krzysiek.rybnik 2 0 0 2 0 0:8
17. Karton 2 0 0 2 0 0:9
17. NetS 2 0 0 2 0 0:9


Awanse i spadki:
- miejsca 1/3: awans do I Ligi ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 4/6: awans do II Ligi, grupy A ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 7/9: awans do II Ligi, grupy B ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 10/12: awans do II Ligi, grupy C ( w przyszłym sezonie ),
- miejsca 13/14: awans do II Ligi, grupy D ( w przyszłym sezonie ).
- miejsca 15/18: spadek z Ligi Typera.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPA B:

3 kolejka: ( do 13.08, do 20:00 )
1. GKS Bełchatów - Widzew Łódz
2. Szczakowianka - Jagiellonia Białystok
3. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
4. Olympique Lyon - FC Sochaux
5. Olympique Marseille - OSC Lille
6. Genk RC - Excelsior Mouscron
7. Roosendaal RBC - PSV Eindhoven
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam

4 kolejka: ( do 14.08, do 15:30 )
1. Bayern Monachium - Hertha Berlin
2. VfL Bochum - Bayer Leverkusen
3. Hansa Rostock - Werden Bremen
4. Girondins Bordeaux - OGC Nice
5. Chelsea London - Manchester United
6. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
7. Bolton Wanderers - Charlton Athletic
8. Everton FC - Arsenal London FC

Kolejka nr 3.
NetS - Nicram
Kasol - Chicago
Gutek - Corniculus
Morda - Aragon90
Karton - Piastdp
Mathi - Gruby
Martini - AlexFM
Minus - SpAwN
Aniol - Krzysiek.rybnik

Kolejka nr 4.
Chicago - NetS
Nicram - Gutek
Aragon90 - Minus
Corniculus - Morda
AlexFM - Aniol
Piastdp - Mathi
Krzysiek.rybnik - Karton
SpAwN - Martini
Gruby - Kasol

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 17:14 
1. GKS Bełchatów - Widzew Łódz 1
2. Szczakowianka - Jagiellonia Białystok 1
3. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 1
4. Olympique Lyon - FC Sochaux 1
5. Olympique Marseille - OSC Lille 1
6. Genk RC - Excelsior Mouscron X
7. Roosendaal RBC - PSV Eindhoven 2
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam 2


1. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
2. VfL Bochum - Bayer Leverkusen X
3. Hansa Rostock - Werden Bremen 2
4. Girondins Bordeaux - OGC Nice 1
5. Chelsea London - Manchester United 1
6. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
7. Bolton Wanderers - Charlton Athletic 1
8. Everton FC - Arsenal London FC 2

Nie miałem jak typować bo mnie nie było,stąd ta niska pozycja


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 09, 17:55 
3 kolejka: ( do 13.08, do 20:00 )
1. GKS Bełchatów - Widzew Łódz 1
2. Szczakowianka - Jagiellonia Białystok 1
3. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 1
4. Olympique Lyon - FC Sochaux 1
5. Olympique Marseille - OSC Lille 1
6. Genk RC - Excelsior Mouscron 2
7. Roosendaal RBC - PSV Eindhoven 2
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam 2

4 kolejka: ( do 14.08, do 15:30 )
1. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
2. VfL Bochum - Bayer Leverkusen 1
3. Hansa Rostock - Werden Bremen 2
4. Girondins Bordeaux - OGC Nice 1
5. Chelsea London - Manchester United 1
6. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
7. Bolton Wanderers - Charlton Athletic x
8. Everton FC - Arsenal London FC 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.