zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 cze N 24, 02:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - III Runda.
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 00:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
III RUNDA:

Pary III Rundy:
1. m71m - Siemian
2. Sieben AG - Ziewus
3. Surgeon - Gruby
4. Joliet - AlexFM
5. Morda - Gutek
6. Corniculus - Łabo
7. MooN - Sarek
8. Krystek - Kubek
9. Maniek - Piastdp
10. GreX - Gepard_AG
11. Master - Fidel
12. Matrix - Grzyboo
13. Pistolet - Lukasz5891
14. Emde - El_Alamein
15. Champion980 - Roman_k
16. Nicram - KOtzU!
17. Tolek - Siwylubin
18. Micros - eMeFCe
19. Blank - Pijak
20. Adiurbz - Lisciu
21. Sir_joker - Fredi
22. Crash665 - Szczygło_AG
23. Forza-orange - Bat7
24. Grubol - Hrabuncio
25. Bolo69 - Znajomy
26. Nj1927 - Minus
27. Noon - Sarsik
28. Cobra - Ertai
29. Karton - Jurmix
30. Arrta - NetSpider
31. Paul - Dymek
32. Chicago - Maly__85
33. Kerad - Wembley
34. Krzysiek.rybnik - Staszek_Alcatrazz
35. JasioJasio - NetS
36. Dyniu - Jerzy_Del

Puchar Typera - III Runda ( pierwsze mecze ): [ do 27 lipca, do 16:00 ].
1. GKS Katowice - Lech Poznań
2. Zagłębie Lubin - Cracovia
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes
10. Villarreal CF - Hamburger SV

Puchar Typera - III Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 03 sierpnia, do 16:00 ].
1. Wisła Kraków - WIT Georgia Tbilisi
2. AC Sparta Praga - APOEL Nikozja
3. Trabzonspor - Skonto Ryga
4. Shelbourne FC - Hajduk Split
5. Gawin - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Widzew Łódź
7. Lechia Gdańsk - Szczakowianka
8. Atletico Madrid - OFK Belgrad
9. FC Nantes - FC Slovan Liberec
10. Hamburger SV - Villarreal CF

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2004 lis Śr 03, 10:11 przez Micros, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 00:54 
. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia X
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie X
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 2
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes X
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 01:02 
1. GKS Katowice - Lech Poznań X
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 1
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 1
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 02:19 
1. GKS Katowice - Lech Poznań X
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie X
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź X
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 06:45 
1. Wisła Kraków - WIT Georgia Tbilisi 1
2. AC Sparta Praga - APOEL Nikozja 1
3. Trabzonspor - Skonto Ryga 1
4. Shelbourne FC - Hajduk Split x
5. Gawin - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Widzew Łódź 1
7. Lechia Gdańsk - Szczakowianka 2
8. Atletico Madrid - OFK Belgrad 1
9. FC Nantes - FC Slovan Liberec 1
10. Hamburger SV - Villarreal CF x

1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko x
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie x
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź x
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes x
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 07:02 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - III Runda ( pierwsze mecze ): [ do 27 lipca, do 16:00 ].
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 2
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko x
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 2
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 1
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga x
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 08:02 
Puchar Typera - III Runda ( pierwsze mecze ): [ do 27 lipca, do 16:00 ].
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 2
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 1
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga x
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 1
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł: [ do 27 lipca, do 16:00 ]
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 08:28 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4866
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - III Runda ( pierwsze mecze ):
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie x
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 2
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga x
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes x
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 08:44 
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 1
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 1
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1

Pozdro!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 09:25 
1. GKS Katowice - Lech Poznań x
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 2
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 2
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 10:12 
1.GKS Katowice-Lech Poznań 2
2.Zagłębie Lubin-Cracovia Kraków x
3.Pogoń Szczecin-Legia Warszawa 2
4.Zagłębie Sosnowiec-RKS Radomsko 1
5.ŁKS Lódż-Podbeskidzie 2
6.Arka Gdynia-Widzew Łódz x
7.WIT Georgia Tbilisi-Wisła Kraków 2
8.APOEL Nikozja-AC Sparta Praga 2
9.Slovan Liberec-FC Nantes x
10.Villareal F-Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 10:17 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
1. GKS Katowice - Lech Poznań x
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 2
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie x
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 2
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes x
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1

Puchar Typera - III Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 03 sierpnia, do 16:00 ].
1. Wisła Kraków - WIT Georgia Tbilisi 1
2. AC Sparta Praga - APOEL Nikozja 1
3. Trabzonspor - Skonto Ryga 1
4. Shelbourne FC - Hajduk Split 2
5. Gawin - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Widzew Łódź x
7. Lechia Gdańsk - Szczakowianka 2
8. Atletico Madrid - OFK Belgrad 1
9. FC Nantes - FC Slovan Liberec 1
10. Hamburger SV - Villarreal CF 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 10:25 
Puchar Typera - III Runda ( pierwsze mecze ):
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 2
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 1
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 1
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 10:56 
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia x
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 1
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie x
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 2
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga x
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 1
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1


1. Wisła Kraków - WIT Georgia Tbilisi 1
2. AC Sparta Praga - APOEL Nikozja 1
3. Trabzonspor - Skonto Ryga x
4. Shelbourne FC - Hajduk Split x
5. Gawin - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Widzew Łódź 2
7. Lechia Gdańsk - Szczakowianka 2
8. Atletico Madrid - OFK Belgrad 1
9. FC Nantes - FC Slovan Liberec 1
10. Hamburger SV - Villarreal CF 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 26, 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:58
Posty: 565
Puchar Typera - III Runda ( pierwsze mecze )
1. GKS Katowice - Lech Poznań 2
2. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
3. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
4. Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 2
5. ŁKS Łódź - Podbeskidzie 1
6. Arka Gdynia - Widzew Łódź 1
7. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2
8. APOEL Nikozja - AC Sparta Praga 2
9. FC Slovan Liberec - FC Nantes 2
10. Villarreal CF - Hamburger SV 1

Puchar Typera - III Runda ( spotkania rewanżowe ):
1. Wisła Kraków - WIT Georgia Tbilisi 1
2. AC Sparta Praga - APOEL Nikozja 1
3. Trabzonspor - Skonto Ryga 2
4. Shelbourne FC - Hajduk Split 1
5. Gawin - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Widzew Łódź 1
7. Lechia Gdańsk - Szczakowianka 2
8. Atletico Madrid - OFK Belgrad 2
9. FC Nantes - FC Slovan Liberec 1
10. Hamburger SV - Villarreal CF 1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.