zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 cze Pn 18, 16:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Wt 20, 05:51 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
1. SK Tirana - FK Homel 2
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 1
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 1
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Wt 20, 07:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 12:08
Posty: 434
Lokalizacja: Lubin
1. SK Tirana - FK Homel 2
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk x
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC x
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 1
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1
_________________

_________________
akademiakghm.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Wt 20, 07:45 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ): [ do 21 lipca, do 15:00 ].
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 1
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 2
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów x
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1

_________________
kogoś trzeba stracić by wolność odzyskać

DARMOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ W LUBINIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Wt 20, 16:24 
:!: :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?:

Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ): [ do 21 lipca, do 15:00 ].
1. SK Tirana - FK Homel.... I
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi.... 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda .....I
4. FK Vardar - FC Schalke 04 .....2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk ....I
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique ......I
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC .....I
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF ......2
9. OFK Belgrad - Tampere United .....I
10. Atlético Madrid - FK Zlín .....I

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 .....I
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 2
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów .....I
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok .....I
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów .....I
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg I
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia .....I
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń.... 2
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
10. Polonia Słubice - Odra Chojna .....I

:roll: :wink: :wink: :wink: :!: :!: :!:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Wt 20, 21:03 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ): [ do 21 lipca, do 15:00 ].
1. SK Tirana - FK Homel 1-0
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 1-2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 2-1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 0-3
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 2-1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 1-4
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 1-2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 1-3
9. OFK Belgrad - Tampere United 1-0
10. Atlético Madrid - FK Zlín 3-0

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 3-0
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1-0
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1-0
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1-0
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 2-0
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1-0
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1-0
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1-1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2-1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1-2


Góra
  
 
 Tytuł: ...
PostNapisane: 2004 lip Śr 21, 10:40 
1. SK Tirana - FK Homel X
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi X
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 2
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC X
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF X
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec X
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów X
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok X
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 2
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa X
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Śr 21, 12:30 
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantiquex
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF x
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Śr 21, 12:33 
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantiquex
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF x
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Cz 22, 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Wt 22, 21:35
Posty: 65
Lokalizacja: Szczytno
Hamburger SV - FC Thun 1898 1
Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów x
Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 2
Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
Przebój Wolbrom - LZS Turbia 2
Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
Warta Poznań - Raków Częstochowa x
Polonia Słubice - Odra Chojna x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Cz 22, 14:25 
Hamburger SV - FC Thun 1898 1
Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 2
Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów x
Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 2
MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 2
Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
Przebój Wolbrom - LZS Turbia 2
Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Cz 22, 20:07 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel X
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec X
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Cz 22, 20:28 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Cz 08, 12:14
Posty: 467
Lokalizacja: Lubin
Oj Dymek na pierwsze 3 mecze z pierwszej kolejki to sie lekko spozniles :lol: :lol: :lol:

_________________
ZAGŁĘBIE eM Zagłębie Ka Zagłębie eS Zagłębie MISTRZEM POLSKI JEST


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pt 23, 02:00 
No niestety późno wróciłem z wakacji:(

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pt 23, 07:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4865
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 2
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa X
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pt 23, 11:25 
Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanzowe ):
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Greboszów 1
4. Lechia Gdansk - Jagiellonia II Bialystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogon Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morag 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Lada Bilgoraj - WKS Wielun 1
9. Warta Poznan - Raków Czestochowa 2
10. Polonia Slubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.