zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz Pn 24, 07:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - II Runda.
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 08:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
II RUNDA:

Puchar Typera - II Runda.

Pary II rundy:
1. Aleksander - Lubinianin
2. Filippos - El_Alamein
3. Igla - Roman_k
4. Zozel_AG - Majkel
5. Mathi - Jul-s
6. Cobby - eMeFCe
7. GR - Pijak
8. Neo - Lisciu
9. Auch - Aniol
10. Redman_AG - Lucki
11. Miły_ag - Bat7
12. Ziomal - Hrabuncio
13. Znajomy - Lukasz5891
14. Minus - Martini
15. Fredi - Sarsik
16. Ertai - AjaccioRządzi
17. Jurmix - Loser
18. NetSpider - Sireja
19. KOtzU! - Dymek
20. PD - Maly__85
21. Wembley - Szczygło_AG
22. Siwylubin - Staszek_Alcatrazz
23. NetS - Joey
24. SpAwN - Jerzy_Del

Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ): [ do 21 lipca, do 15:00 ].
1. SK Tirana - FK Homel
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda
4. FK Vardar - FC Schalke 04
5. Borussia Dortmund - KRC Genk
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF
9. OFK Belgrad - Tampere United
10. Atlético Madrid - FK Zlín

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa
10. Polonia Słubice - Odra Chojna

Oczywiście każdy zatypować musi oba zestawy. Pierwszy do 21 lipca ( środa ) do godziny 15, drugi do 24 lipca ( sobota ) również do godziny 15:00. Najlepiej jednak gdyby każdy od razu w jednym temacie zatypował dwa zestawy.

Ps: typujemy w sposób 1, x 2.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2004 lis Śr 03, 10:11 przez Micros, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 09:05 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel X
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 1
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC X
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec X
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa X
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
Takie jedno pytanko, czemu niema mnie w II rundzie :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 10:10 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF X
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 10:16 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Cz 08, 12:14
Posty: 467
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ): [ do 21 lipca, do 15:00 ].
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF x
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec x
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1

_________________
ZAGŁĘBIE eM Zagłębie Ka Zagłębie eS Zagłębie MISTRZEM POLSKI JEST


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
krzysiek.rybnik napisał(a):
Takie jedno pytanko, czemu niema mnie w II rundzie?.
Nie ma Cię w II rundzie bo wszyscy zwycięzcy z I rundy awansują automatycznie do III rundy. II runda to runda drugiej szansy, czyli dla wszystkich przegranych z I rundy... Regulamin się kłania...

Puchar Typera: regulamin.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 10:34 
To raczej Ty mogłeś to nazwać inteligentniej. Np. Runda I-dogrywka, itp.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:58
Posty: 565
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ):
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda x
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 1
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 1
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów x
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia x
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 12:17 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique x
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 1
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów x
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 2
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 12:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4877
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda x
4. FK Vardar - FC Schalke 04 x
5. Borussia Dortmund - KRC Genk x
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 1
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC x
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:57
Posty: 761
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi X
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 X
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique X
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC X
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF X
9. OFK Belgrad - Tampere United X
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1



Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )

1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec X
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów X
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów X
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa X
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 15:36 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 2
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 15:45 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
Micros napisał(a):
krzysiek.rybnik napisał(a):
Takie jedno pytanko, czemu niema mnie w II rundzie?.
Nie ma Cię w II rundzie bo wszyscy zwycięzcy z I rundy awansują automatycznie do III rundy. II runda to runda drugiej szansy, czyli dla wszystkich przegranych z I rundy... Regulamin się kłania...

Puchar Typera: regulamin.


Bardzo przepraszam, ale żadko kiedy czytam regulaminy :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 17:01 
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze ): [ do 21 lipca, do 15:00 ].
1. SK Tirana - FK Homel 1
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi x
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 1
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC x
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe ): [ do 24 lipca, do 15:00 ].
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 1
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów x
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 lip Pn 19, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 09:33
Posty: 837
Lokalizacja: prosto z nieba
Puchar Typera - II Runda ( pierwsze mecze )
1. SK Tirana - FK Homel 2
2. Havnar Bóltfelag - WIT Georgia Tbilisi 2
3. Pjunik Erewan - FK Pobeda 1
4. FK Vardar - FC Schalke 04 1
5. Borussia Dortmund - KRC Genk 1
6. Cork City FC - FC Nantes Atlantique 2
7. Dinamo Mińsk - Lille OSC 2
8. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
9. OFK Belgrad - Tampere United 1
10. Atlético Madrid - FK Zlín 1

Puchar Typera - II Runda ( spotkania rewanżowe )
1. Hamburger SV - FC Thun 1898 x
2. Roda JC Kerkrade - FC Slovan Liberec 1
3. Gawin Królewska Wola - Burza Gręboszów 1
4. Lechia Gdańsk - Jagiellonia II Białystok 1
5. MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów 1
6. Chemik Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg 1
7. Przebój Wolbrom - LZS Turbia 1
8. Łada Biłgoraj - WKS Wieluń 1
9. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
10. Polonia Słubice - Odra Chojna 1

_________________
Hodie mihi, cras tibi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.