zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Śr 21, 03:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 19, 18:50 

Kobra79, oczywiście to tylko błąd przy spisywaniu wyników. Po prostu spisując Wasze typowania, Twoje akurat pominąłem. Zdarza się. Popełniłem błąd, przyznaje się. Nikt nie jest przecież doskonały. Moim jedynym wytłumaczeniem jest fakt, że ostatnim czasy cięzko pracuje, po 12 nawet 14 godzin dziennie i przychodząc do domu mam prawo być zmęczony. Przez co czasem zdarzy mi się po prostu, ze zmęczenia, popełnić błąd w wynikach czy, jak w Twoim przypadku, pominąć typy w końcowym rozrachunku. Dziękuje tutaj za czujność uczestników.

Oba spotkania wygrałeś, 5:4 i 3:2 - to tak dla potwierdzenia i jasności.

Tak swoją drogą, obecnie za powiedzenie do sędziego piłkarskiego w trakcie meczu choćby słowa na temat sprzedania przez niego meczu bądź też zasugerowanie w jakiś sposób, jego nieczystego sędziowania grozi od razu czerwona kartka. Także uważaj z takimi słowami w moim kierunku. Nigdy wcześniej, w zadnym wypadku obecnie, a na pewno w przyszłości, nie było i nie będzie ustawiania wyników w LT przy tzw. zielonym stoliku. Uważaj, bo za kolejne takie insynuacje grozi usunięcie z Ligi Typera. To samo tyczy się pozostałych uczestników.

Pozdrawiam.

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 23, 12:00 
Niestety umnie tez sie pomyliłes :cry: :cry: :cry:

Cytuj:
IV runda - pierwsze mecze ( wyniki )
2. Sireja - Auch 5:3
IV runda - spotkania rewanżowe ( wyniki )
2. Auch - Sireja 2:1

Jak widac policzyles dobrze(bo sprawdzilem i taki byl wynik),z tego wynika ze powinienem wygrac 6-5,ale w podsumowaniu nie wiem dlaczego napisales ze pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 5-5 i wtedy wyszlo ci ze przegralem 7-6 :!: :!: :!:
Jednak wyniki byly takie jakie podales wczesniej 5-3 i 1-2,wiec koncowy wynik powinien byc 6-5 dla mnie :!: :!:

Pozdrawiam :!:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 23, 12:10 

Poprawione.

Student WNHiP, UWr.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 09:17 

Z prawdziwą przykrością muszę ogłosic, że obiecane przeze mnie nagrody w postaci płyt ze wszystkimi zdjęciami z meczów Zagłębia, które miałem okazję fotografować stały się nieaktualne. Zwyczajnie szlag je trafił jak i około 10 tysięcy moich prywatnych zdjęć.
Deklaruję nadal chęć ofiarowania fotek które zrobię na meczach i jednoczesnie proszę osoby, które otrzymały płyty jako nagrody za poprzedni sezon Typera o kontakt na priv.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 11:27 
Jak to jest ze osoby ktore odpadly w 4 rundzie graja dalej w 5?? to co to za sens bylo robic ta 4 runde jak chyba wszyscy co grali w 4 rundzie graja w 5?? czyli zwyciezcy z 4 rundy jak teraz odpadna z 5 to juz koniec dziwne te zasady sa :o

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 11:50 

Z III oraz IV rundy do V, oprocz zwyciezcow, awansowali takze przegrani z najwieksza iloscia zdobytych 'bramek' ( bylo tych osob dokladnie 14 ), przy jednoczesnym zalozeniu, ze pojedynek przynajmniej w jednej parze zakonczyl sie wynikiem bezbramkowym. Wyszedlem z zalozenia, ze lepiej bedzie promowac do nastepnej rundy osoby, ktore typowaly, a mimo to przegraly, niz osoby, ktore olaly badz tez zapomnialy o Pucharze. To taka jakby druga szansa dla osob, ktore naprawde chca sie z nami bawic, ale niestety nie poszlo mi najlepiej. Wedlug mnie nalezy im sie bardziej kolejna szansa niz osobom, ktore tylko zajmuja miejsce, majac w wynikach same 0. Jesli masz inne rozwiazanie w tej sprawie chetnie je uslysze. Smialo.

Student WNHiP, UWr.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 12:42 
Micros aha juz kumam :D pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 30, 07:19 

Lupus dzięki za mecz. Ale z moich wyliczeń wychodzi że wygrałem 12:7. Myśle ze o wyniku zadecydowała pierwsza kolejka (z LM), gdyż w tamtym pojedynku było troche za dużo pódeł, było tylko 4:2. Mam nadziej ze dobrze ci sie powiedzie w lidze, bo ja to juz chyba szans nie mam.

pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 30, 08:30 

Gratuluje awansu do fazy grupowej.

Faza grupowa:
Grupa A - Canaris, Czarnuz, Red, PD, SpAwN, Tomek.
Grupa B - glOKSik, Micros, Merlin, Piotruś, Maly__85, Higaman.
Grupa C - Bolo69, Arwen, Grubool, GreX, Royal, Mac3000.
Grupa D - Crash665, JasioJasio, Kubek, Tupek, Tedezl, Maniek.
Grupa E - Krystek, Arti, Krzychu/scinawa, Blank, Qba\Sława, Matus 19.
Grupa F - Lukasz5891, KOtzU!, Oszolom, Mati83, Kasol, Michalind.

Student WNHiP, UWr.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 30, 18:58 
No tak jak myslalem :) genialny mecz :)

4. Crash665 - NetSpider 9:7 ( 4:3, 5:4 )

awans sie udał. Smuci że ponad połowa meczy zakończyła sie walkowerami :shock: :(

No i z tego co widze trafiłem do tzw. Grupy śmierci ale co tam nie taki diabeł straszny 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 30, 20:46 

Genialny mecz..?
To spójrz na mój pojedynek z Kubkiem :P
Nieprzechwalając się życze wszystkim rywalizującym powodzenia.. :wink:

Pozdrawiam..

ale z żądzy."

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 30, 20:50 

Heh Blank gratuluję. Byłeś o jedno trafienie lepszy.Ale moje starania też zostały nagrodzone i gram w kolejne rundzie gdyż znaleźli się tacy co nie typowali.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 30, 21:14 

Grubool napisał(a):
Lupus dzięki za mecz. Ale z moich wyliczeń wychodzi że wygrałem 12:7. Myśle ze o wyniku zadecydowała pierwsza kolejka (z LM), gdyż w tamtym pojedynku było troche za dużo pódeł, było tylko 4:2. Mam nadziej ze dobrze ci sie powiedzie w lidze, bo ja to juz chyba szans nie mam.

pozdro

Ja też dziękuje,cholera moi zawodnicy nie przyłożyli się do taktyki którą opracowałem ;) No a ja w lidze musze zwyciężać bo coś mi się wydaje że moge spaść o klase niżej :(

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 03, 13:45 

Kubek pociesz się faktem że każdy by ze mną przegrał w tym pojedynku :wink: ..wkońcu trafiłem 13 meczy - najwięcej ze wszystkich :) No ale dobrze się stało że też trafiasz do fazy grupowej bo szkoda by było takiego rywala - 12 traień to też coś :wink:

Pozdrawiam czekając z niecierpliwością na kolejną rundę pucharu.. :)

ale z żądzy."

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 13:04 

Dobrze że nie jestem faworytem w swojej grupie pozwoli mi to walczyć bez dodatkowego obciążenia psychicznego.. :D

A tak na marginesie Micros czym się sugerowałeś wybierając tych że faworytów..?

Pozdrawiam.. :wink:

ale z żądzy."

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1