zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis N 18, 06:43

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1601
Lokalizacja: Chojnów
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 2
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento x
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana x
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 22:31 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints x
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.)
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 07:18 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon x
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento x
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec x
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints x
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 10:35 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 23:35
Posty: 240
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg X
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) X
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec X
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) X
9. Myllykosken Pallo - New Saints X
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) X
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) X
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 11:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints x
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 12:05 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 13:01 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 2
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 2
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) X
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec X
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) X
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 2

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) X
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 1
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana X
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) X
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 13:32 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 23:28 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints x
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 2
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 09:43 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 2
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 15:59 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) X
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) X
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) X
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) X
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) X
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) X
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip N 16, 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

2 Liga - grupa B

39 kolejka ( wyniki )
1. FC Cork City - FC Apollon 1:0
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 0:0
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 0:1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 0:1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1:0
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1:0
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 0:0
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 0:0
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1:0
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1:0

40 kolejka ( wyniki )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1:1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 0:0
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 0:4
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 0:1
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 0:1
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 0:0
7. NK Varteks - SK Tirana 1:1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 0:1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 5:0
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2:0

39. Kolejka
Pejcu - glOKSiK 7:0
Minus - Sleett 0:0
Sir_joker - Ertai 5:0
Tedezl - Forza-orange 6:0
Crash665 - Dymek 0:0
Qba/Sława - Cineq 5:4
Riko - SIMON_OCB 0:6
Michalind - SpAwN 3:0
Abramelin - Ziewus 6:0
Mac3000 - BOSMAN 6:7
Oszolom - Kobra79 4:6
Sireja - Krzychu/scinawa 7:3

40. Kolejka
Forza-orange - Pejcu 0:3
Krzychu/scinawa - Michalind 5:4
glOKSiK - Riko 0:0
SIMON_OCB - Sireja 6:5
Sleett - Mac3000 0:5
Ziewus - Qba/Sława 0:6
BOSMAN - Abramelin 3:5
Ertai - Tedezl 0:7
Dymek - Oszolom 0:5
SpAwN - Crash665 0:0
Kobra79 - Sir_joker 5:3
Cineq - Minus 5:0

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 17, 08:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4886
Lokalizacja: Lubin
2 Liga - grupa B
[table color=blue]
[mrow color=#B81B1B] [mcol]Ost.kol.[mcol]Nazwa[mcol]Mecze[mcol]Pkt.[mcol]Z[mcol]R[mcol]P[mcol]BZ[mcol]BS
[row color=#50E983]1.[mcol]Obrazek[col]SIMON_OCB[col]40[col]96[col]31[col]3[col]6[col]178[col]92
[row color=#99CC99]2.[mcol]Obrazek[col]Mac3000[col]40[col]96[col]30[col]6[col]4[col]172[col]94
[row color=#FFFF99]3.[mcol]Obrazek[col]BOSMAN[col]40[col]85[col]26[col]7[col]7[col]173[col]115
[row color=#F5F5F5]4.[mcol]Obrazek[col]Pejcu[col]40[col]77[col]24[col]5[col]11[col]151[col]87
[row color=#DFDFDF]5.[mcol]Obrazek[col]Oszolom[col]40[col]76[col]22[col]10[col]8[col]172[col]97
[row color=#F5F5F5]6.[mcol]Obrazek[col]Sleett[col]40[col]75[col]23[col]6[col]11[col]141[col]72
[row color=#DFDFDF]7.[mcol]Obrazek[col]Kobra79[col]40[col]73[col]23[col]4[col]13[col]169[col]100
[row color=#F5F5F5]8.[mcol]Obrazek[col]Abramelin[col]40[col]73[col]22[col]7[col]11[col]132[col]94
[row color=#DFDFDF]9.[mcol]Obrazek[col]Michalind[col]40[col]70[col]22[col]4[col]14[col]157[col]113
[row color=#F5F5F5]10.[mcol]Obrazek[col]Qba/Sława[col]40[col]67[col]20[col]7[col]13[col]117[col]85
[row color=#F5F5F5]11.[mcol]Obrazek[col]Sir_joker[col]40[col]66[col]19[col]9[col]12[col]150[col]100
[row color=#DFDFDF]12.[mcol]Obrazek[col]Tedezl[col]40[col]64[col]19[col]7[col]14[col]122[col]90
[row color=#F5F5F5]13.[mcol]Obrazek[col]Riko[col]40[col]64[col]18[col]10[col]12[col]124[col]94
[row color=#DFDFDF]14.[mcol]Obrazek[col]Sireja[col]40[col]62[col]16[col]14[col]10[col]114[col]95
[row color=#F5F5F5]15.[mcol]Obrazek[col]Krzychu/scinawa[col]40[col]62[col]17[col]11[col]12[col]120[col]114
[row color=#DFDFDF]16.[mcol]Obrazek[col]Ziewus[col]40[col]47[col]10[col]17[col]13[col]72[col]108
[row color=#F5F5F5]17.[mcol]Obrazek[col]Minus[col]40[col]36[col]7[col]15[col]18[col]46[col]97
[row color=#DFDFDF]18.[mcol]Obrazek[col]Crash665[col]40[col]24[col]3[col]15[col]22[col]26[col]97
[row color=#FFFF99]19.[mcol]Obrazek[col]Forza-orange[col]40[col]23[col]2[col]17[col]21[col]22[col]106
[row color=#E9E983]20.[mcol]Obrazek[col]Cineq[col]40[col]18[col]1[col]15[col]24[col]12[col]104
[row color=#E98350]21.[mcol]Obrazek[col]SpAwN[col]40[col]17[col]1[col]14[col]25[col]6[col]105
[row color=#FF9966]22.[mcol]Obrazek[col]glOKSiK[col]40[col]16[col]0[col]16[col]24[col]0[col]104
[row color=#E98350]23.[mcol]Obrazek[col]Ertai[col]40[col]15[col]0[col]15[col]25[col]0[col]104
[row color=#FF9966]24.[mcol]Obrazek[col]Dymek[col]40[col]14[col]0[col]14[col]26[col]0[col]109
[/table]
Obrazek

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma Betandwin zapraszamy do typowania 39 i 40 kolejki.

Obrazek

Zestaw par danej kolejki, oraz wszystkie terminarze, mozna znalezc TUTAJ.

2 Liga - grupa B

41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.)
3. FK Moskwa - Hertha Berlin
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.)
5. Tiraspol FC - Ried SV
6. Lillestrom - Newcastle
7. Gent AA - Grasshoppers
8. Arsenal - Ajax Amsterdam
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.)
10. FC Bruggy - Paris SG

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy
2. Polska - Czechy ( 1p.)
3. Austria - Belgia
4. Austria - Belgia ( 1p.)
5. Turcja - Szkocja
6. Turcja - Szkocja ( 1p.)
7. Portugalia - Hiszpania
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.)
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.)

41. Kolejka
Pejcu - Ziewus
Minus - Dymek
Sir_joker - BOSMAN
Tedezl - SIMON_OCB
Crash665 - Kobra79
Qba/Sława - Forza-orange
Riko - Sleett
Michalind - Cineq
Abramelin - Ertai
Mac3000 - Krzychu/scinawa
Oszolom - glOKSiK
Sireja - SpAwN

42. Kolejka
Minus - Tedezl
Krzychu/scinawa - Cineq
glOKSiK - Abramelin
SIMON_OCB - SpAwN
Riko - Sir_joker
Sleett - Qba/Sława
Ziewus - Michalind
Mac3000 - Pejcu
BOSMAN - Forza-orange
Dymek - Ertai
Kobra79 - Sireja
Oszolom - Crash665

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) x
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers x
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) x
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia x
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) x
7. Portugalia - Hiszpania 2
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) x
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.