zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Śr 19, 03:57

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 12:59 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 2
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 1
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 2
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 14:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 15:01 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento x
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu x

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip N 16, 11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

3 Liga - grupa A

39 kolejka ( wyniki )
1. FC Cork City - FC Apollon 1:0
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 0:0
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 0:1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 0:1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1:0
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1:0
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 0:0
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 0:0
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1:0
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1:0

40 kolejka ( wyniki )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1:1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 0:0
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 0:4
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 0:1
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 0:1
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 0:0
7. NK Varteks - SK Tirana 1:1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 0:1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 5:0
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2:0

39. Kolejka
JasioJasio - Higaman 6:3
Kozek - Zbyhu_zlotoryja 0:5
GR - Guga 0:2
NetSpider - Van_the_girl 2:3
Kaczuszka - m71m 2:3
Aniolo - Darek 0:4
Markis - Grubol 4:1
Canaris - Somebody 5:0
Paszczak - Sarek 6:0
Pawello - Cobby 6:0
Champion980 - Lazzaro 0:0
Arkoholik - Karton 7:0

40. Kolejka
Van_the_girl - JasioJasio 3:5
Karton - Canaris 0:4
Higaman - Markis 5:6
Grubol - Arkoholik 3:4
Zbyhu_zlotoryja - Pawello 5:5
Sarek - Aniolo 0:0
Cobby - Paszczak 0:4
Guga - NetSpider 4:3
m71m - Champion980 4:0
Somebody - Kaczuszka 0:5
Lazzaro - GR 0:0
Darek - Kozek 6:0

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 17, 08:42 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4888
Lokalizacja: Lubin
3 Liga - grupa A
[table color=blue]
[mrow color=#B81B1B] [mcol]Ost.kol.[mcol]Nazwa[mcol]Mecze[mcol]Pkt.[mcol]Z[mcol]R[mcol]P[mcol]BZ[mcol]BS
[row color=#50E983]1.[mcol]Obrazek[col]Markis[col]40[col]101[col]33[col]2[col]5[col]174[col]71
[row color=#99CC99]2.[mcol]Obrazek[col]JasioJasio[col]40[col]98[col]32[col]2[col]6[col]168[col]68
[row color=#50E983]3.[mcol]Obrazek[col]Paszczak[col]40[col]95[col]29[col]8[col]3[col]166[col]66
[row color=#99CC99]4.[mcol]Obrazek[col]Guga[col]40[col]92[col]29[col]5[col]6[col]156[col]72
[row color=#FFFF99]5.[mcol]Obrazek[col]m71m[col]40[col]84[col]26[col]6[col]8[col]157[col]79
[row color=#E9E983]6.[mcol]Obrazek[col]Grubol[col]40[col]82[col]25[col]7[col]8[col]163[col]82
[row color=#DFDFDF]7.[mcol]Obrazek[col]Arkoholik[col]40[col]75[col]24[col]3[col]13[col]154[col]98
[row color=#F5F5F5]8.[mcol]Obrazek[col]Higaman[col]40[col]72[col]22[col]6[col]12[col]114[col]89
[row color=#DFDFDF]9.[mcol]Obrazek[col]Zbyhu_zlotoryja[col]40[col]69[col]18[col]15[col]7[col]128[col]71
[row color=#F5F5F5]10.[mcol]Obrazek[col]Pawello[col]40[col]65[col]18[col]11[col]11[col]123[col]76
[row color=#F5F5F5]11.[mcol]Obrazek[col]Darek[col]40[col]58[col]15[col]13[col]12[col]78[col]77
[row color=#DFDFDF]12.[mcol]Obrazek[col]Kaczuszka[col]40[col]55[col]14[col]13[col]13[col]104[col]97
[row color=#F5F5F5]13.[mcol]Obrazek[col]Sarek[col]40[col]49[col]11[col]16[col]13[col]58[col]82
[row color=#DFDFDF]14.[mcol]Obrazek[col]Canaris[col]40[col]42[col]8[col]18[col]14[col]64[col]87
[row color=#F5F5F5]15.[mcol]Obrazek[col]Somebody[col]40[col]38[col]7[col]17[col]16[col]48[col]88
[row color=#DFDFDF]16.[mcol]Obrazek[col]NetSpider[col]40[col]28[col]3[col]19[col]18[col]34[col]77
[row color=#F5F5F5]17.[mcol]Obrazek[col]Kozek[col]40[col]26[col]2[col]20[col]18[col]14[col]73
[row color=#DFDFDF]18.[mcol]Obrazek[col]Champion980[col]40[col]24[col]1[col]21[col]18[col]4[col]74
[row color=#FFFF99]19.[mcol]Obrazek[col]Karton[col]40[col]23[col]0[col]23[col]17[col]0[col]72
[row color=#E9E983]20.[mcol]Obrazek[col]Cobby[col]40[col]23[col]1[col]20[col]19[col]4[col]80
[row color=#E98350]21.[mcol]Obrazek[col]Aniolo[col]40[col]22[col]1[col]19[col]20[col]5[col]72
[row color=#FF9966]22.[mcol]Obrazek[col]GR[col]40[col]20[col]0[col]20[col]20[col]0[col]86
[row color=#E98350]22.[mcol]Obrazek[col]Lazzaro[col]40[col]20[col]0[col]20[col]20[col]0[col]86
[row color=#FF9966]24.[mcol]Obrazek[col]Van_the_girl[col]40[col]19[col]1[col]16[col]23[col]6[col]99
[/table]
Obrazek

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma Betandwin zapraszamy do typowania 39 i 40 kolejki.

Obrazek

Zestaw par danej kolejki, oraz wszystkie terminarze, mozna znalezc TUTAJ.

3 Liga - grupa A

41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.)
3. FK Moskwa - Hertha Berlin
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.)
5. Tiraspol FC - Ried SV
6. Lillestrom - Newcastle
7. Gent AA - Grasshoppers
8. Arsenal - Ajax Amsterdam
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.)
10. FC Bruggy - Paris SG

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy
2. Polska - Czechy ( 1p.)
3. Austria - Belgia
4. Austria - Belgia ( 1p.)
5. Turcja - Szkocja
6. Turcja - Szkocja ( 1p.)
7. Portugalia - Hiszpania
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.)
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.)

41. Kolejka
JasioJasio - Sarek
Kozek - m71m
GR - Cobby
NetSpider - Grubol
Kaczuszka - Lazzaro
Aniolo - Van_the_girl
Markis - Zbyhu_zlotoryja
Canaris - Darek
Paszczak - Guga
Pawello - Karton
Champion980 - Higaman
Arkoholik - Somebody

42. Kolejka
Kozek - NetSpider
Karton - Darek
Higaman - Paszczak
Grubol - Somebody
Markis - GR
Zbyhu_zlotoryja - Aniolo
Sarek - Canaris
Pawello - JasioJasio
Cobby - Van_the_girl
m71m - Guga
Lazzaro - Arkoholik
Champion980 - Kaczuszka

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 08:39
Posty: 431
Lokalizacja: Szczecin
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 2
5. Tiraspol FC - Ried SV 1
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers x
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) x
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 2
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia 1
4. Austria - Belgia ( 1p.) 1
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 1
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x

_________________
Zawsze naprzód, nigdy wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 15, 18:13
Posty: 322
Lokalizacja: LUBIN
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin x
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) x
5. Tiraspol FC - Ried SV x
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 2
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) x
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia 1
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania x
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 2
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz x
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 2

_________________
Orange City Boys '03 -> www.OCB03.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 23:03 
3 Liga - grupa A

41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 1
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) X
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle X
7. Gent AA - Grasshoppers 1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) X
10. FC Bruggy - Paris SG X

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy X
2. Polska - Czechy ( 1p.) X
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) X
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 2
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) X
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 19, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 1
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) x
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 2
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia 1
4. Austria - Belgia ( 1p.) 1
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 2
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 2
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 19, 18:26 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) x
5. Tiraspol FC - Ried SV 1
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 2
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) 1
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) x
7. Portugalia - Hiszpania 2
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.)
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 1
1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Cz 20, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty So 07, 08:22
Posty: 932
Lokalizacja: Lubin
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin x
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 2
5. Tiraspol FC - Ried SV x
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG x

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia x
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) x
7. Portugalia - Hiszpania x
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) x
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz x
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 1

_________________
Zagłębie & Real


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pt 21, 07:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 1
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) x
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) x
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) 2
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) x
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pt 21, 22:29 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 2
5. Tiraspol FC - Ried SV x
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam x
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) x
10. FC Bruggy - Paris SG x

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) 2
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 1
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 2
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 22, 10:07 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )

1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 1
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 1
5. Tiraspol FC - Ried SV x
6. Lillestrom - Newcastle x
7. Gent AA - Grasshoppers x
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 2
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) x
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )

1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) x
7. Portugalia - Hiszpania 2
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) x
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.