zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 00:00

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 22, 13:10 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) X
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 2
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 2
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 22, 14:20 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin x
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) x
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG x

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 2
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) x
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 22, 14:23 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) X
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 2
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG 2

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) x
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 2
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 22, 14:38 
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock x
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 1
5. Tiraspol FC - Ried SV 1
6. Lillestrom - Newcastle x
7. Gent AA - Grasshoppers 2
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 2
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG 1

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) x
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) 2
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 2
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip N 23, 11:53 
42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy 1
2. Polska - Czechy ( 1p.) 1
3. Austria - Belgia 2
4. Austria - Belgia ( 1p.) 2
5. Turcja - Szkocja 1
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 1
7. Portugalia - Hiszpania 1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) x
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip N 23, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

3 Liga - grupa A

41 kolejka ( wyniki )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1:2
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 0:1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 0:2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 0:1
5. Tiraspol FC - Ried SV 1:1
6. Lillestrom - Newcastle 0:3
7. Gent AA - Grasshoppers 1:1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 2:1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 0:1
10. FC Bruggy - Paris SG 2:0

42 kolejka ( wyniki )
1. Polska - Czechy 0:2
2. Polska - Czechy ( 1p.) 0:1
3. Austria - Belgia 4:1
4. Austria - Belgia ( 1p.) 1:0
5. Turcja - Szkocja 2:3
6. Turcja - Szkocja ( 1p.) 0:1
7. Portugalia - Hiszpania 1:1
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.) 1:0
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 4:1
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.) 3:0

41. Kolejka
JasioJasio - Sarek 0:0
Kozek - m71m 0:1
GR - Cobby 0:0
NetSpider - Grubol 2:2
Kaczuszka - Lazzaro 5:0
Aniolo - Van_the_girl 0:3
Markis - Zbyhu_zlotoryja 2:3
Canaris - Darek 2:3
Paszczak - Guga 4:3
Pawello - Karton 0:0
Champion980 - Higaman 0:4
Arkoholik - Somebody 2:0

42. Kolejka
Kozek - NetSpider 0:1
Karton - Darek 0:1
Higaman - Paszczak 1:2
Grubol - Somebody 4:0
Markis - GR 1:0
Zbyhu_zlotoryja - Aniolo 3:0
Sarek - Canaris 0:2
Pawello - JasioJasio 1:0
Cobby - Van_the_girl 0:1
m71m - Guga 1:2
Lazzaro - Arkoholik 0:2
Champion980 - Kaczuszka 0:5

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 24, 10:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

3 Liga - grupa A

Tabela:
1. ( Obrazek Obrazek 1 ) Markis 42 34 2 6 104 177:74
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek Obrazek 3 ) Paszczak 42 31 8 3 101 172:70
3. ( Obrazek Obrazek 2 ) JasioJasio 42 32 3 7 99 168:69
4. ( Obrazek 4 ) Guga 42 30 5 7 95 161:77
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 5 ) m71m 42 27 6 9 87 159:81
6. ( Obrazek 6 ) Grubol 42 26 8 8 86 169:84
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
7. ( Obrazek 7 ) Arkoholik 42 26 3 13 81 158:98
8. ( Obrazek 9 ) Zbyhu_zlotoryja 42 20 15 7 75 134:73
9. ( Obrazek 8 ) Higaman 42 23 6 13 75 119:91
10. ( Obrazek 10 ) Pawello 42 19 12 11 69 124:76
11. ( Obrazek 11 ) Darek 42 17 13 12 64 82:79
12. ( Obrazek 12 ) Kaczuszka 42 16 13 13 61 114:97
13. ( Obrazek 13 ) Sarek 42 11 17 14 50 58:84
14. ( Obrazek 14 ) Canaris 42 9 18 15 45 68:90
15. ( Obrazek 15 ) Somebody 42 7 17 18 38 48:94
16. ( Obrazek 16 ) NetSpider 42 4 20 18 32 37:79
17. ( Obrazek 17 ) Kozek 42 2 20 20 26 14:75
18. ( Obrazek 24 ) Van_the_girl 42 3 16 23 25 10:99
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 19 ) Karton 42 0 24 18 24 0:73
20. ( Obrazek 20 ) Cobby 42 1 21 20 24 4:81
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 18 ) Champion980 42 1 21 20 24 4:83
22. ( Obrazek 21 ) Aniolo 42 1 19 22 22 5:78
23. ( Obrazek 22 ) GR 42 0 21 21 21 0:87
24. ( Obrazek 23 ) Lazzaro 42 0 20 22 20 0:93

- na niebiesko - zapewniony awans do wyższej ligi.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 24, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 Liga - grupa A

43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.)
3. FC Zurich - Austria Salzburg
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.)
6. Cork City - Crvena Belgrad
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.)
8. Celtic - Manchester United
9. Hiszpania - Austria
10. Czechy - Szkocja

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.)
3. Sporting Lizbona - Benfica
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.)
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.)
7. Tirana - Varteks Varazdin
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.)
9. Drogheda - HJK Helsinki
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.)

43. Kolejka
JasioJasio - Zbyhu_zlotoryja
Van_the_girl - Pawello
GR - Karton
NetSpider - Sarek
Kaczuszka - Higaman
Aniolo - Grubol
Canaris - Champion980
Paszczak - Lazzaro
Guga - Cobby
Somebody - m71m
Arkoholik - Kozek
Darek - Markis

44. Kolejka
Kozek - Van_the_girl
Karton - JasioJasio
Higaman - GR
Grubol - Kaczuszka
Markis - Aniolo
Zbyhu_zlotoryja - NetSpider
Sarek - Guga
Pawello - Paszczak
Cobby - Canaris
m71m - Darek
Lazzaro - Somebody
Champion980 - Arkoholik

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 24, 20:27 
43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) 2
3. FC Zurich - Austria Salzburg 1
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg 1
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) x
6. Cork City - Crvena Belgrad 1
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) x
8. Celtic - Manchester United 2
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja 1

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin 2
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) 2
3. Sporting Lizbona - Benfica 1
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) x
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo 1
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.) x
7. Tirana - Varteks Varazdin 1
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) 1
9. Drogheda - HJK Helsinki 2
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 24, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 08:39
Posty: 431
Lokalizacja: Szczecin
3 Liga - grupa A

43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) x
3. FC Zurich - Austria Salzburg 1
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg1
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) x
6. Cork City - Crvena Belgrad x
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) 1
8. Celtic - Manchester United 1
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja 1

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin 2
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) x
3. Sporting Lizbona - Benfica 1
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) x
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo x
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.) x
7. Tirana - Varteks Varazdin x
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) 1
9. Drogheda - HJK Helsinki 1
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) 1

_________________
Zawsze naprzód, nigdy wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 24, 22:27 
43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) 2
3. FC Zurich - Austria Salzburg 1
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg x
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) x
6. Cork City - Crvena Belgrad x
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) x
8. Celtic - Manchester United 2
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja x

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin x
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) x
3. Sporting Lizbona - Benfica 2
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) x
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo x
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.) x
7. Tirana - Varteks Varazdin 1
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) 1
9. Drogheda - HJK Helsinki 2
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 25, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) x
3. FC Zurich - Austria Salzburg 1
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg 1
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) x
6. Cork City - Crvena Belgrad 2
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) x
8. Celtic - Manchester United 2
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja 1

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin 2
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) x
3. Sporting Lizbona - Benfica 1
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) x
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo 2
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.) x
7. Tirana - Varteks Varazdin x
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) x
9. Drogheda - HJK Helsinki 2
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) x

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 25, 14:03 
43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) 2
3. FC Zurich - Austria Salzburg 1
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg 1
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) x
6. Cork City - Crvena Belgrad x
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) x
8. Celtic - Manchester United 2
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja 1

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin x
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) x
3. Sporting Lizbona - Benfica 2
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) x
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo 2
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.) x
7. Tirana - Varteks Varazdin x
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) x
9. Drogheda - HJK Helsinki 2
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 25, 16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 15, 18:13
Posty: 322
Lokalizacja: LUBIN
43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) 2
3. FC Zurich - Austria Salzburg x
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg 1
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) 1
6. Cork City - Crvena Belgrad 2
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) x
8. Celtic - Manchester United 2
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja 1

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin 2
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) X
3. Sporting Lizbona - Benfica 1
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) x
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo 2
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.) x
7. Tirana - Varteks Varazdin x
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) x
9. Drogheda - HJK Helsinki 1
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) 1

_________________
Orange City Boys '03 -> www.OCB03.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 25, 17:55 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
43 kolejka ( do 26.07, do 15:30 )
1. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa 2
2. Hafnarfjaraar - Legia Warszawa ( 1p.) 2
3. FC Zurich - Austria Salzburg 1
4. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg 1
5. Heart of Midlothian - Siroki Brijeg ( 1p.) 1
6. Cork City - Crvena Belgrad 2
7. Cork City - Crvena Belgrad ( 1p.) 2
8. Celtic - Manchester United 2
9. Hiszpania - Austria 1
10. Czechy - Szkocja 1

44 kolejka ( do 27.07, do 17:00 )
1. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin 2
2. Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin ( 1p.) x
3. Sporting Lizbona - Benfica 1
4. Sporting Lizbona - Benfica ( 1p.) 1
5. Flora Tallinn - Lyn Oslo 1
6. Flora Tallinn - Lyn Oslo ( 1p.)1
7. Tirana - Varteks Varazdin x
8. Tirana - Varteks Varazdin ( 1p.) 1
9. Drogheda - HJK Helsinki x
10. Drogheda - HJK Helsinki ( 1p.) x


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.