zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2019 sie N 18, 16:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja So 06, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Typy: Partyzant.k.

7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans - Lens 2
3. Lille - Lyon 2
4. Nantes - Bordeaux 1
5. Sochaux - Troyes x
6. Olympiakos - AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 2
8. Hertha - Hamburger 2
9. Mainz - Schalke 2
10. Lok.Moskwa - Petersburg x

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow - Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna - Korona x
4. Newcastle - Chelsea 2
5. West Ham - Tottenham 1
6. Santander - Osasuna 2
7. Ajax- PSV 1
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers - Hearts 1
10. Ascoli - Lazio 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja N 07, 07:52 
8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow - Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 1
3. Leczna - Korona 2
4. Newcastle - Chelsea 2
5. West Ham - Tottenham 1
6. Santander - Osasuna 2
7. Ajax- PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers - Hearts 1
10. Ascoli - Lazio 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja N 07, 08:32 
8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow - Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 1
3. Leczna - Korona 1
4. Newcastle - Chelsea 2
5. West Ham - Tottenham 1
6. Santander - Osasuna 1
7. Ajax- PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers - Hearts 1
10. Ascoli - Lazio 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja N 07, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 Liga - grupa B

7 kolejka ( wyniki )
1. Sosnowiec - Piast G. 0:2
2. Le Mans – Lens 0:0
3. Lille – Lyon 4:0
4. Nantes – Bordeaux 0:1
5. Sochaux – Troyes 1:1
6. Olympiakos – AEK (odbędzie się 10 maja)
7. Valencia - Atl.Madryt 1:1
8. Hertha – Hamburger 4:2
9. Mainz – Schalke 1:0
10. Lok.Moskwa – Petersburg 3:1

8 kolejka ( wyniki )
1. Belchatow – Lubin 3:0
2. Cracovia - Lech P. 3:2
3. Leczna – Korona 3:0
4. Newcastle – Chelsea 1:0
5. West Ham – Tottenham 2:1
6. Santander – Osasuna 2:1
7. Ajax – PSV 2:1
8. Boavista - FC Porto 1:1
9. Rangers – Hearts 2:0
10. Ascoli – Lazio 1:4

7. Kolejka
Mastermind - PawelDtt 1:3
Albi_bellatore - Piotruś 3:0
Nalewator - Jasiel 3:0
Zbb64 - Sojer 0:3
GeeNiuS - Fisiu 0:4
Zygfryd - Jacek1 0:1
Dkriss - Steila 0:1
DarioB - Jaszczurka 0:0
Merlin - Paryzant.k 0:1
Waski - Bled 1:0
xRey - Grzechu 0:0
Jurmix - Cooley 0:0

8. Kolejka
Piotruś - Zygfryd 4:0
Jaszczurka - Merlin 0:0
Jacek1 - Dkriss 4:0
PawelDtt - DarioB 4:0
Jasiel - Zbb64 0:0
Cooley - Mastermind 6:5
Sojer - Nalewator 4:2
Grzechu - Waski 0:1
Bled - GeeNiuS 0:0
Fisiu - Jurmix 0:0
Paryzant.k - xRey 4:0
Steila - Albi_bellatore 0:2

Tabela:
1. ( Obrazek 3 ) Partyzant.k 8 7 1 0 22 26:8
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 5 ) Albi_bellatore 8 7 0 1 21 20:11
3. ( Obrazek 1 ) Nalewator 8 6 1 1 19 28:8
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) Piotruś 8 6 0 2 18 27:10
5. ( Obrazek 9 ) PawelDtt 8 6 0 2 18 27:10
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 10 ) Sojer 8 6 0 2 18 25:14
7. ( Obrazek 2 ) xRey 8 5 2 1 17 23:11
8. ( Obrazek 7 ) Fisiu 8 5 2 1 17 18:7
9. ( Obrazek 8 ) Steila 8 5 1 2 16 18:15
10. ( Obrazek 11 ) Waski 8 4 3 1 15 14:3
11. ( Obrazek 12 ) Jacek1 8 5 0 3 15 22:17
12. ( Obrazek 6 ) Mastermind 8 4 2 2 14 32:19
13. ( Obrazek 15 ) Jurmix 8 2 3 3 9 9:10
14. ( Obrazek 13 ) Merlin 8 2 2 4 8 16:16
15. ( Obrazek 14 ) Jasiel 8 2 2 4 8 13:15
16. ( Obrazek 16 ) Grzechu 8 1 3 4 6 10:15
17. ( Obrazek 19 ) Cooley 8 1 3 4 6 6:22
18. ( Obrazek 17 ) Zbb64 8 0 5 3 5 5:15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 18 ) DarioB 8 1 2 5 5 7:21
20. ( Obrazek 21 ) Jaszczurka 8 0 3 5 3 5:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 20 ) GeeNiuS 8 0 3 5 3 0:22
22. ( Obrazek 22 ) Bled 8 0 2 6 2 0:15
23. ( Obrazek 23 ) Zygfryd 8 0 1 7 1 0:24
24. ( Obrazek 24 ) Dkriss 8 0 1 7 1 0:27

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Witamy wszystkich.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma betandwin zapraszamy do typowania 9 i 10 kolejki!

Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


3 Liga - grupa B

9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków
4. Polonia - Pogoń Szczecin
5. Middlesbrough - Seville FC
6. Sigma Olomouc - Teplice FK
7. Marila Pribram - Sparta Prague
8. Radomiak - Śląsk Wrocław
9. Łódzki KS - Widzew Łódź
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 06:31 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków x
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 2
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna x
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec x
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 15:29 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk x
2. Gornik Zabrze - Legia Warszawa 1
3. Wisla Plock - Cracovia Krakow 2
4. Polonia - Pogon Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Slask Wroclaw 1
9. LKS Lodz - Widzew Lodz 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Belchatow x
2. Amica Wronki - Gornik Leczna 2
3. Lech Poznan - Odra Wodzislaw 1
4. Wisla Krakow - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Swit Nowy Dwor Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzow x
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 15:55 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk1
2. Gornik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisla Plock - Cracovia Krakow 2
4. Polonia - Pogon Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Slask Wroclaw 2
9. LKS Lodz - Widzew Lodz 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Belchatow 1
2. Amica Wronki - Gornik Leczna 1
3. Lech Poznan - Odra Wodzislaw 1
4. Wisla Krakow - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec x
7. Viktoria Pilsen - FC Slovacko x
8. Swit Nowy Dwor Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzow 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 16:43 
Offline

Dołączył(a): 2005 paź Cz 20, 18:17
Posty: 70
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk x
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin x
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 1
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 2
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 10:26 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Gornik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisla Plock - Cracovia Krakow 2
4. Polonia - Pogon Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Slask Wroclaw 2
9. LKS Lodz - Widzew Lodz x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Belchatow 1
2. Amica Wronki - Gornik Leczna 1
3. Lech Poznan - Odra Wodzislaw 1
4. Wisla Krakow - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - FC Slovacko x
8. Swit Nowy Dwor - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzow 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków x
4. Polonia - Pogoń Szczecin x
5. Middlesbrough - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław x
9. Łódzki KS - Widzew Łódź x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 18:54 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk1
2. Gornik Zabrze - Legia Warszawa X
3. Wisla Plock - Cracovia Krakow 1
4. Polonia - Pogon Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Slask Wroclaw X
9. LKS Lodz - Widzew Lodz X
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Belchatow 1
2. Amica Wronki - Gornik Leczna 1
3. Lech Poznan - Odra Wodzislaw 1
4. Wisla Krakow - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec X
7. Viktoria Pilsen - FC Slovacko 1
8. Swit Nowy Dwor Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzow 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 20:29 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie Śr 04, 09:18
Posty: 1172
Lokalizacja: Lubin
Typy SOJERA:

9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków X
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław X
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 1
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 2
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 1
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów X
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec X

_________________
Obrazek

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 20:52 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Gornik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisla Plock - Cracovia Krakow 2
4. Polonia - Pogon Szczecin x
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Slask Wroclaw 1
9. LKS Lodz - Widzew Lodz 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz x

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Belchatow 1
2. Amica Wronki - Gornik Leczna x
3. Lech Poznan - Odra Wodzislaw 1
4. Wisla Krakow - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Swit Nowy Dwor Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzow x
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 21:25 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 2
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.