zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2019 gru So 14, 03:42

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 10:07 
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 2
4. PSG – Marsylia X
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa X
10. Chievo-Roma X

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia X
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander X
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen X
5. Roma - Inter Mediolan X
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia X
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 18:11 
5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander X
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia X
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi N 30, 13:02 
5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 2


Góra
  
 
 Tytuł: 6 kolejka zbb64
PostNapisane: 2006 maja Wt 02, 16:49 
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach1
3. Hannover – Dortmund x
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsyliax
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) x
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 14:37 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4903
Lokalizacja: Lubin
3 Liga - grupa B

3 kolejka ( wyniki )
1. Amica - Wisla K. 0:1
2. Sedan - Valenciennes 0:3
3. Dijon - Creteil 1:1
4. Kazan - CSKA Moskwa 1:0
5. Chelsea - Manch.Utd. 3:0
6. Aberdeen - Hibernian 4:0
7. Atalanta - Brescia 2:0
8. Lens - Lille 4:2
9. Viking - Start 1:2
10. Gornik Z. - Arka 2:0

4 kolejka ( wyniki )
1. Lubin - Leczna (1p.) 1:0
2. LKS - Jagiellonia 0:0
3. Charlton - Blackburn 0:2
4. PSG - Marsylia 2:1
5. La Coruna - Celta 0:2
6. Korona - Legia 2:2
7. HEKO Czermno - Slask W. 1:1
8. Radomiak - Sosnowiec 1:2
9. Fc Moskwa - Lok. Moskwa 0:1
10. Chievo - Roma 4:4

5 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Zawisza B. 1:3
2. Polonia W. - Cracovia 1:3
3. Fc Kopenhag a- Broendby 0:0
4. Metz - Sochaux 0:1
5. Ajaccio - Nicea 0:3
6. Malaga - Santander 2:3
7. San Sebastian - Sevilla 1:2
8. FC Porto - Guimaraes 3:1
9. Osasuna - Real Madryt 0:1
10. West Bromwich - West Ham United 0:1

6 kolejka ( wyniki )
1. FC Koeln - Hamburger 0:1
2. Nuernberg - M'Gladbach 5:2
3. Hannover Dortmund 1:2
4. Hertha - Leverkusen 1:5
5. Roma - Inter Mediolan 1:1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1:2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1:1
8. Valerenga - Viking 1:0
9. Wisła Płock -Zagłębie Lubin (1p.) 0:0
10. Wisła Płock - Zagłębie Lubin 3:1

3. Kolejka
Jaszczurka - Fisiu 0:5
Jacek1 - Bled 2:0
Mastermind - xRey 4:4
PawelDtt - Piotruś 0:3
Nalewator - GeeNiuS 4:0
Zbb64 - Zygfryd 0:0
DarioB - Waski 0:0
Jasiel - Paryzant.k 3:4
Cooley - Steila 0:2
Sojer - Dkriss 2:0
Grzechu - Jurmix 0:0
Merlin - Albi_bellatore 2:3

4. Kolejka
Piotruś - DarioB 2:0
Albi_bellatore - Jaszczurka 2:0
GeeNiuS - Zbb64 0:0
Zygfryd - Merlin 0:4
Dkriss - Grzechu 0:4
Bled - Jasiel 0:4
Waski - Nalewator 0:3
xRey - Cooley 3:0
Fisiu - Sojer 0:4
Paryzant.k - Jacek1 4:1
Steila - PawelDtt 2:4
Jurmix - Mastermind 0:3

5. Kolejka
Piotruś - GeeNiuS 5:0
Jaszczurka - Jasiel 0:1
Mastermind - Steila 3:3
PawelDtt - Cooley 7:0
Albi_bellatore - Zygfryd 1:0
Nalewator - Zbb64 6:0
Sojer - Jacek1 6:3
Grzechu - Fisiu 3:6
Bled - Paryzant.k 0:4
Merlin - DarioB 5:0
Waski - Dkriss 7:0
xRey - Jurmix 4:0

6. Kolejka
Jacek1 - Grzechu 5:3
Zbb64 - Merlin 5:5
GeeNiuS - Waski 0:5
Zygfryd - xRey 0:5
Dkriss - PawelDtt 0:5
DarioB - Mastermind 0:5
Jasiel - Sojer 5:6
Cooley - Jaszczurka 0:0
Fisiu - Bled 0:0
Paryzant.k - Nalewator 4:4
Steila - Piotruś 5:4
Jurmix - Albi_bellatore 0:1

Tabela:
1. ( Obrazek 4 ) Nalewator 6 5 1 0 16 23:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 6 ) xRey 6 5 1 0 16 23:7
3. ( Obrazek 5 ) Partyzant.k 6 5 1 0 16 21:8
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 3 ) Piotruś 6 5 0 1 15 23:7
5. ( Obrazek 12 ) Albi_bellatore 6 5 0 1 15 15:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 1 ) Mastermind 6 4 2 0 14 26:10
7. ( Obrazek 8 ) Fisiu 6 4 1 1 13 14:7
8. ( Obrazek 7 ) Steila 6 4 1 1 13 17:13
9. ( Obrazek 11 ) PawelDtt 6 4 0 2 12 20:9
10. ( Obrazek 22 ) Sojer 6 4 0 2 12 18:12
11. ( Obrazek 13 ) Waski 6 2 3 1 9 12:3
12. ( Obrazek 10 ) Jacek1 6 3 0 3 9 17:17
13. ( Obrazek 23 ) Merlin 6 2 1 3 7 16:15
14. ( Obrazek 15 ) Jasiel 6 2 1 3 7 13:12
15. ( Obrazek 2 ) Jurmix 6 2 1 3 7 9:10
16. ( Obrazek 16 ) Grzechu 6 1 2 3 5 10:14
17. ( Obrazek 14 ) Zbb64 6 0 4 2 4 5:12
18. ( Obrazek 9 ) DarioB 6 1 1 4 4 7:17
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 19 ) Cooley 6 0 2 4 2 0:17
20. ( Obrazek 18 ) GeeNiuS 6 0 2 4 2 0:18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 20 ) Jaszczurka 6 0 1 5 1 5:16
22. ( Obrazek 21 ) Bled 6 0 1 5 1 0:14
23. ( Obrazek 24 ) Zygfryd 6 0 1 5 1 0:19
24. ( Obrazek 17 ) Dkriss 6 0 1 5 1 0:22

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 14:39 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4903
Lokalizacja: Lubin
Witamy wszystkich po dlugim weekendzie. Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania 7 i 8 kolejki sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G.
2. Le Mans – Lens
3. Lille – Lyon
4. Nantes – Bordeaux
5. Sochaux – Troyes
6. Olympiakos – AEK
7. Valencia - Atl.Madryt
8. Hertha – Hamburger
9. Mainz – Schalke
10. Lok.Moskwa – Petersburg

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin
2. Cracovia - Lech P.
3. Leczna – Korona
4. Newcastle – Chelsea
5. West Ham – Tottenham
6. Santander – Osasuna
7. Ajax – PSV
8. Boavista - FC Porto
9. Rangers – Hearts
10. Ascoli – Lazio

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 15:41 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 2
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux 1
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt x
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 1
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham x
6. Santander – Osasuna x
7. Ajax – PSV 1
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 20:29 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux x
5. Sochaux – Troyes x
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 2
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg x

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham 2
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts x
10. Ascoli – Lazio x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 23:58 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 1
3. Lille – Lyon 1
4. Nantes – Bordeaux 2
5. Sochaux – Troyes 2
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 1
3. Leczna – Korona x
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham 2
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio x
_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 05, 08:21 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux x
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 2
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham 2
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV x
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts x
10. Ascoli – Lazio 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 05, 08:51 
Offline

Dołączył(a): 2005 paź Cz 20, 18:17
Posty: 70
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 1
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux x
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 2
8. Hertha – Hamburger x
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. x
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea x
5. West Ham – Tottenham 2
6. Santander – Osasuna 1
7. Ajax – PSV 1
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 05, 16:41 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens X
3. Lille – Lyon X
4. Nantes – Bordeaux 2
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham X
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 1
8. Boavista - FC Porto X
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja So 06, 12:44 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens X
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux X
5. Sochaux – Troyes X
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham X
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja So 06, 14:09 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux 2
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt x
8. Hertha – Hamburger 1
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja So 06, 14:10 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. x
2. Le Mans - Lens 2
3. Lille - Lyon 2
4. Nantes - Bordeaux x
5. Sochaux - Troyes 1
6. Olympiakos - AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 2
8. Hertha - Hamburger 2
9. Mainz - Schalke 2
10. Lok.Moskwa - Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow - Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna - Korona x
4. Newcastle - Chelsea 2
5. West Ham - Tottenham 1
6. Santander - Osasuna 1
7. Ajax- PSV 1
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers - Hearts 1
10. Ascoli - Lazio 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.