zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz Cz 20, 22:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 08, 09:07 
38 kolejka ( do 08.07, do 18:00 )
1. Niemcy - Portugalia 1
2. Niemcy - Portugalia (1 p.) 1
3. Włochy - Francja 2
4. Włochy - Francja (1 p.) 2
5. Lech Poznań - FC Tiraspol 1
6. Lech Poznań - FC Tiraspol (1 p.) 1
7. Dinamo Tbilisi - SV Ried x
8. Dinamo Tbilisi - SV Ried (1 p.) x
9. FK Teplice - Grasshopper 2
10. FK Teplice - Grasshopper (1 p.) 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 08, 13:01 
38 kolejka ( do 08.07, do 18:00 )
1. Niemcy - Portugalia x
2. Niemcy - Portugalia (1 p.) x
3. Włochy - Francja x
4. Włochy - Francja (1 p.) x
5. Lech Poznań - FC Tiraspol 1
6. Lech Poznań - FC Tiraspol (1 p.) 1
7. Dinamo Tbilisi - SV Ried 1
8. Dinamo Tbilisi - SV Ried (1 p.) 1
9. FK Teplice - Grasshopper 2
10. FK Teplice - Grasshopper (1 p.) 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 08, 13:04 
38 kolejka ( do 08.07, do 18:00 )
1. Niemcy - Portugalia 1
2. Niemcy - Portugalia (1 p.) x
3. Włochy - Francja 2
4. Włochy - Francja (1 p.) x
5. Lech Poznań - FC Tiraspol 1
6. Lech Poznań - FC Tiraspol (1 p.) 1
7. Dinamo Tbilisi - SV Ried 1
8. Dinamo Tbilisi - SV Ried (1 p.) 1
9. FK Teplice - Grasshopper x
10. FK Teplice - Grasshopper (1 p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip So 08, 14:19 
38 kolejka ( do 08.07, do 18:00 )
1. Niemcy - Portugalia 2
2. Niemcy - Portugalia (1 p.) x
3. Włochy - Francja 2
4. Włochy - Francja (1 p.) x
5. Lech Poznań - FC Tiraspol 1
6. Lech Poznań - FC Tiraspol (1 p.) x
7. Dinamo Tbilisi - SV Ried 1
8. Dinamo Tbilisi - SV Ried (1 p.) x
9. FK Teplice - Grasshopper 1
10. FK Teplice - Grasshopper (1 p.)x
_________________


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip N 09, 22:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 Liga - grupa B

38 kolejka ( wyniki )
1. Niemcy - Portugalia 3:1
2. Niemcy - Portugalia (1 p.) 0:0
3. Włochy - Francja 1:1
4. Włochy - Francja (1 p.) 1:1
5. Lech Poznań - FC Tiraspol 1:3
6. Lech Poznań - FC Tiraspol (1 p.) 0:1
7. Dinamo Tbilisi - SV Ried 0:1
8. Dinamo Tbilisi - SV Ried (1 p.) 0:0
9. FK Teplice - Grasshopper 0:2
10. FK Teplice - Grasshopper (1 p.) 0:0

38. Kolejka
Jaszczurka - Dkriss 4:0
Nalewator - Albi_bellatore 5:0
Zbb64 - PawelDtt 0:0
GeeNiuS - Mastermind 0:4
Jasiel - Cooley 0:4
Sojer - Grzechu 4:0
Bled - Piotruś 0:4
Merlin - Steila 3:4
Waski - Zygfryd 6:0
xRey - Jacek1 4:3
Fisiu - DarioB 3:0
Jurmix - Paryzant.k 0:2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 07:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4876
Lokalizacja: Lubin
3 Liga - grupa B
[table color=blue]
[mrow color=#B81B1B] [mcol]Ost.kol.[mcol]Nazwa[mcol]Mecze[mcol]Pkt.[mcol]Z[mcol]R[mcol]P[mcol]BZ[mcol]BS
[row color=#50E983]1.[mcol]Obrazek[col]Fisiu[col]38[col]92[col]29[col]5[col]4[col]142[col]59
[row color=#99CC99]2.[mcol]Obrazek[col]Nalewator[col]38[col]87[col]28[col]3[col]7[col]164[col]72
[row color=#50E983]3.[mcol]Obrazek[col]Waski[col]38[col]87[col]26[col]9[col]3[col]144[col]60
[row color=#99CC99]4.[mcol]Obrazek[col]Steila[col]38[col]86[col]27[col]5[col]6[col]149[col]73
[row color=#FFFF99]5.[mcol]Obrazek[col]Sojer[col]38[col]85[col]27[col]4[col]7[col]165[col]71
[row color=#E9E983]6.[mcol]Obrazek[col]Mastermind[col]38[col]83[col]25[col]8[col]5[col]159[col]70
[row color=#DFDFDF]7.[mcol]Obrazek[col]Partyzant.k[col]38[col]82[col]25[col]7[col]6[col]121[col]62
[row color=#F5F5F5]8.[mcol]Obrazek[col]Jacek1[col]38[col]73[col]23[col]4[col]11[col]149[col]73
[row color=#DFDFDF]9.[mcol]Obrazek[col]Piotruś[col]38[col]70[col]21[col]7[col]10[col]115[col]59
[row color=#F5F5F5]10.[mcol]Obrazek[col]Albi_bellatore[col]38[col]56[col]14[col]14[col]10[col]60[col]74
[row color=#F5F5F5]11.[mcol]Obrazek[col]xRey[col]38[col]53[col]14[col]11[col]13[col]75[col]87
[row color=#DFDFDF]12.[mcol]Obrazek[col]PawelDtt[col]38[col]46[col]10[col]16[col]12[col]64[col]73
[row color=#F5F5F5]13.[mcol]Obrazek[col]Merlin[col]38[col]46[col]12[col]10[col]16[col]73[col]84
[row color=#DFDFDF]14.[mcol]Obrazek[col]Grzechu[col]38[col]42[col]10[col]12[col]16[col]75[col]81
[row color=#F5F5F5]15.[mcol]Obrazek[col]Jasiel[col]38[col]40[col]9[col]13[col]16[col]66[col]78
[row color=#DFDFDF]16.[mcol]Obrazek[col]Jaszczurka[col]38[col]36[col]6[col]18[col]14[col]45[col]75
[row color=#F5F5F5]17.[mcol]Obrazek[col]Jurmix[col]38[col]25[col]2[col]19[col]17[col]9[col]65
[row color=#DFDFDF]18.[mcol]Obrazek[col]Cooley[col]38[col]25[col]3[col]16[col]19[col]26[col]95
[row color=#FFFF99]19.[mcol]Obrazek[col]DarioB[col]38[col]22[col]1[col]19[col]18[col]7[col]79
[row color=#E9E983]20.[mcol]Obrazek[col]Bled[col]38[col]20[col]0[col]20[col]18[col]0[col]65
[row color=#E98350]21.[mcol]Obrazek[col]Zbb64[col]38[col]19[col]0[col]19[col]19[col]5[col]76
[row color=#FF9966]22.[mcol]Obrazek[col]Dkriss[col]38[col]18[col]1[col]15[col]22[col]7[col]97
[row color=#E98350]23.[mcol]Obrazek[col]GeeNiuS[col]38[col]17[col]0[col]17[col]21[col]0[col]97
[row color=#FF9966]24.[mcol]Obrazek[col]Zygfryd[col]38[col]15[col]0[col]15[col]23[col]0[col]95
[/table]
Obrazek

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 18:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma Betandwin zapraszamy do typowania 39 i 40 kolejki.

Obrazek

Zestaw par danej kolejki, oraz wszystkie terminarze, mozna znalezc TUTAJ.

39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.)
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.)
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.)
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.)
9. Myllykosken Pallo - New Saints
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.)
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.)
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.)
7. NK Varteks - SK Tirana
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.)
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi

39. Kolejka
Piotruś - Zbb64
Jacek1 - Jasiel
Mastermind - Merlin
PawelDtt - Jaszczurka
Albi_bellatore - Waski
Zygfryd - Jurmix
Dkriss - GeeNiuS
DarioB - xRey
Cooley - Sojer
Grzechu - Bled
Paryzant.k - Fisiu
Steila - Nalewator

40. Kolejka
Jaszczurka - Piotruś
Nalewator - DarioB
Zbb64 - Dkriss
GeeNiuS - Steila
Jasiel - Grzechu
Sojer - Zygfryd
Bled - Cooley
Merlin - PawelDtt
Waski - Paryzant.k
xRey - Albi_bellatore
Fisiu - Mastermind
Jurmix - Jacek1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 19:15 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 2
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 2

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Minsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Minsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt x
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Typy Grzechu:

39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints x
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt x
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi x

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 2005 paź Cz 20, 18:17
Posty: 70
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 2
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 2
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia x
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 1
7. NK Varteks - SK Tirana 2
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.)1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 21:27 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 2
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 2

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 10, 21:56 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 2
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 08:27 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) x
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 13:39 
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 15:51 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec x
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Minsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Minsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.