zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2019 sie N 18, 16:37

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 Liga - grupa B

1 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Piast G. 0:0
2. Lubin - Wisla P. 2:3
3. Slask W. - Nowe Miasto 0:3
4. Barcelona – Milan 0:0
5. West Ham – Liverpool 1:2
6. Slavia – Liberec 1:3
7. Heerenveen – Roda 1:0
8. Utrecht – Twente 1:3
9. Kalmar - Malmo FF 0:0
10. Young Boys – Basel (przełożony na 10 maja)

2 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) 0:0
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 0:2
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 0:1
4. Barcelona – Milan (1p.) 0:0
5. West Ham – Liverpool (1p.) 0:1
6. Slavia – Liberec (1p.) 1:0
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1:0
8. Utrecht – Twente (1p.) 0:0
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 0:0
10. Young Boys – Basel (1p.) (przełożony na 10 maja)

1. Kolejka
Piotruś - Jacek1 4:2
Albi_bellatore - Mastermind 3:5
GeeNiuS - Grzechu 0:0
Zygfryd - DarioB 0:3
Dkriss - Cooley 0:0
Bled - Nalewator 0:2
Waski - Zbb64 0:0
xRey - Merlin 2:0
Fisiu - Jasiel 2:0
Paryzant.k - Sojer 2:0
Steila - Jaszczurka 3:2
Jurmix - PawelDtt 4:2

2. Kolejka
Jacek1 - GeeNiuS 4:0
Mastermind - Zygfryd 6:0
PawelDtt - Bled 2:0
Nalewator - Dkriss 4:0
Zbb64 - Fisiu 0:1
DarioB - Albi_bellatore 4:5
Jasiel - Waski 0:0
Cooley - Piotruś 0:5
Sojer - Steila 0:2
Merlin - Jurmix 0:5
Jaszczurka - xRey 3:5
Grzechu - Paryzant.k 0:3

Tabela:
1. ( Obrazek 0 ) Mastermind 2 2 0 0 6 11:3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 0 ) Jurmix 2 2 0 0 6 9:2
3. ( Obrazek 0 ) Piotruś 2 2 0 0 6 9:2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 0 ) Nalewator 2 2 0 0 6 6:0
5. ( Obrazek 0 ) Partyzant.k 2 2 0 0 6 5:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 0 ) xRey 2 2 0 0 6 7:3
7. ( Obrazek 0 ) Steila 2 2 0 0 6 5:2
8. ( Obrazek 0 ) Fisiu 2 2 0 0 6 3:0
9. ( Obrazek 0 ) DarioB 2 1 0 1 3 7:5
10. ( Obrazek 0 ) Jacek1 2 1 0 1 3 6:4
11. ( Obrazek 0 ) PawelDtt 2 1 0 1 3 4:4
12. ( Obrazek 0 ) Albi_bellatore 2 1 0 1 3 8:9
13. ( Obrazek 0 ) Waski 2 0 2 0 2 0:0
14. ( Obrazek 0 ) Zbb64 2 0 1 1 1 0:1
15. ( Obrazek 0 ) Jasiel 2 0 1 1 1 0:2
16. ( Obrazek 0 ) Grzechu 2 0 1 1 1 0:3
17. ( Obrazek 0 ) Dkriss 2 0 1 1 1 0:4
18. ( Obrazek 0 ) GeeNiuS 2 0 1 1 1 0:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 0 ) Cooley 2 0 1 1 1 0:5
20. ( Obrazek 0 ) Jaszczurka 2 0 0 2 0 5:8
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 0 ) Bled 2 0 0 2 0 0:4
22. ( Obrazek 0 ) Sojer 2 0 0 2 0 0:4
23. ( Obrazek 0 ) Merlin 2 0 0 2 0 0:7
24. ( Obrazek 0 ) Zygfryd 2 0 0 2 0 0:9

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 13:54 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4901
Lokalizacja: Lubin
Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania na dlugi weekend 3, 4, 5 i 6 kolejki nowego sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K.
2. Sedan – Valenciennes
3. Dijon – Creteil
4. Kazan - CSKA Moskwa
5. Chelsea - Manch.Utd.
6. Aberdeen – Hibernian
7. Atalanta – Brescia
8. Lens – Lille
9. Viking – Start
10. Gornik Z. – Arka

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.)
2. LKS – Jagiellonia
3. Charlton – Blackburn
4. PSG – Marsylia
5. La Coruna – Celta
6. Korona – Legia
7. HEKO Czermno - Slask W.
8. Radomiak - Sosnowiec
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa
10. Chievo-Roma

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B.
2. Polonia W.-Cracovia
3. Fc Kopenhaga-Broendby
4. Metz-Sochaux
5. Ajaccio-Nicea
6. Malaga - Santander
7. San Sebastian-Sevilla
8. Fc Porto-Guimaraes
9. Osasuna-Real Madryt
10. West Bromwich - West Ham United

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger
2. Nuernberg - M'Gladbach
3. Hannover – Dortmund
4. Hertha – Leverkusen
5. Roma - Inter Mediolan
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain
8. Valerenga - Viking
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.)
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 16:11 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 2
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W. x :D
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 1

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt x
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund x
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 19:10 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 2
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille 2
9. Viking – Start x
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) x
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 2
3. Fc Kopenhaga-Broendby 2
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 2
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 22:24 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia x
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) x
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking x
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 22:40 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia X
8. Lens – Lille X
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka X

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) X
2. LKS – Jagiellonia X
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia X
7. HEKO Czermno - Slask W. 1
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 1
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt X
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 1
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia X
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain X
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) X
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 08:03 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 08:19 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia x
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn x
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. x
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 1
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 08:58 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan - Valenciennes x
3. Dijon - Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 2
6. Aberdeen - Hibernian x
7. Atalanta- Brescia 1
8. Lens - Lille 1
9. Viking - Start 1
10. Gornik Z. - Arka 1

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin - Leczna (1p.) 1
2. LKS - Jagiellonia 1
3. Charlton - Blackburn 1
4. PSG - Marsylia 1
5. La Coruna- Celta 1
6. Korona - Legia 1
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux x
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln - Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover - Dortmund 2
4. Hertha - Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisla Plock - Zaglee Lubin (1p.) 2
10. Wisla Plock - Zaglee Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 2005 paź Cz 20, 18:17
Posty: 70
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. x
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. x
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 1
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 1
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux x
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 2
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt x
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 1
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 17:42 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. x
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. x
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start x
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 2
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta x
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 1
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) x
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Typy: Partyzant.k.

3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes x
3. Dijon – Creteil x
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 1

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia x
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 2
6. Korona – Legia 1
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby x
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen x
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia x
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain x
8. Valerenga - Viking x
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:36 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. x
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. x
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille 2
9. Viking – Start x
10. Gornik Z. – Arka 1

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 1
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 2
3. Fc Kopenhaga-Broendby 2
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United x

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking x
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:51 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 2
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta 2
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 1
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 1
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 2
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 2
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 20:25 
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta x
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. x
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United x

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger x
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.