zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz Cz 20, 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Śr 26, 15:01 
1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec x
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) x
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 Liga - grupa A

1 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Piast G. 0:0
2. Lubin - Wisla P. 2:3
3. Slask W. - Nowe Miasto 0:3
4. Barcelona – Milan 0:0
5. West Ham – Liverpool 1:2
6. Slavia – Liberec 1:3
7. Heerenveen – Roda 1:0
8. Utrecht – Twente 1:3
9. Kalmar - Malmo FF 0:0
10. Young Boys – Basel (przełożony na 10 maja)

2 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) 0:0
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 0:2
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 0:1
4. Barcelona – Milan (1p.) 0:0
5. West Ham – Liverpool (1p.) 0:1
6. Slavia – Liberec (1p.) 1:0
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1:0
8. Utrecht – Twente (1p.) 0:0
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 0:0
10. Young Boys – Basel (1p.) (przełożony na 10 maja)

1. Kolejka
Majkel7 - Aragorn 0:1
Chinomoreno - Don Lopez Soarez 0:0
Kkn - Shocker 1:0
pVd - Łubudubu 3:2
Grzeeech - ŁuKasZ 5:3
Szlewka - Desperado 2:0
O.s.a - Marcoos1 2:2
Majo77 - Wryip 2:2
Joszko - Majcin18 3:0
Przeminho - PuCeRoN 0:3
Morgan - B o d z i o 0:3
Miedzianiec - Wolvi 0:0

2. Kolejka
Aragorn - Kkn 0:5
Don Lopez Soarez - pVd 0:3
Wolvi - Szlewka 0:6
Desperado - Grzeeech 0:4
Marcoos1 - Joszko 5:5
Łubudubu - Chinomoreno 4:0
Majcin18 - O.s.a 0:5
ŁuKasZ - Majkel7 3:0
PuCeRoN - Morgan 3:0
Wryip - Miedzianiec 1:0
B o d z i o - Majo77 5:3
Shocker - Przeminho 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 0 ) Szlewka 2 2 0 0 6 8:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 0 ) Grzeeech 2 2 0 0 6 9:3
3. ( Obrazek 0 ) Kkn 2 2 0 0 6 6:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 0 ) PuCeRoN 2 2 0 0 6 6:0
5. ( Obrazek 0 ) B o d z i o 2 2 0 0 6 8:3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 0 ) pVd 2 2 0 0 6 6:2
7. ( Obrazek 0 ) O.s.a 2 1 1 0 4 7:2
8. ( Obrazek 0 ) Joszko 2 1 1 0 4 8:5
9. ( Obrazek 0 ) Wryip 2 1 1 0 4 3:2
10. ( Obrazek 0 ) Łubudubu 2 1 0 1 3 6:3
11. ( Obrazek 0 ) ŁuKasZ 2 1 0 1 3 6:5
12. ( Obrazek 0 ) Marcoos1 2 0 2 0 2 7:7
13. ( Obrazek 0 ) Miedzianiec 2 0 1 1 1 0:1
14. ( Obrazek 0 ) Shocker 2 0 1 1 1 0:1
15. ( Obrazek 0 ) Majo77 2 0 1 1 1 5:7
16. ( Obrazek 0 ) Majkel7 2 0 1 1 1 0:3
17. ( Obrazek 0 ) Don Lopez Soarez 2 0 1 1 1 0:3
18. ( Obrazek 0 ) Przeminho 2 0 1 1 1 0:3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 0 ) Chinomoreno 2 0 1 1 1 0:4
20. ( Obrazek 0 ) Aragorn 2 0 1 1 1 0:5
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 0 ) Wolvi 2 0 1 1 1 0:6
22. ( Obrazek 0 ) Desperado 2 0 0 2 0 0:6
23. ( Obrazek 0 ) Morgan 2 0 0 2 0 0:6
24. ( Obrazek 0 ) Majcin18 2 0 0 2 0 0:8

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 13:54 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4876
Lokalizacja: Lubin
Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania na dlugi weekend 3, 4, 5 i 6 kolejki nowego sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K.
2. Sedan – Valenciennes
3. Dijon – Creteil
4. Kazan - CSKA Moskwa
5. Chelsea - Manch.Utd.
6. Aberdeen – Hibernian
7. Atalanta – Brescia
8. Lens – Lille
9. Viking – Start
10. Gornik Z. – Arka

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.)
2. LKS – Jagiellonia
3. Charlton – Blackburn
4. PSG – Marsylia
5. La Coruna – Celta
6. Korona – Legia
7. HEKO Czermno - Slask W.
8. Radomiak - Sosnowiec
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa
10. Chievo-Roma

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B.
2. Polonia W.-Cracovia
3. Fc Kopenhaga-Broendby
4. Metz-Sochaux
5. Ajaccio-Nicea
6. Malaga - Santander
7. San Sebastian-Sevilla
8. Fc Porto-Guimaraes
9. Osasuna-Real Madryt
10. West Bromwich - West Ham United

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger
2. Nuernberg - M'Gladbach
3. Hannover – Dortmund
4. Hertha – Leverkusen
5. Roma - Inter Mediolan
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain
8. Valerenga - Viking
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.)
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 16:25 
Offline

Dołączył(a): 2005 gru Wt 06, 16:26
Posty: 65
1. Amica - Wisla K. X
2. Sedan – Valenciennes X
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa X
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian X
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille X
9. Viking – Star t 1
10. Gornik Z. – Arka 1

_________________
Zagłębie Lubin...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 19:37 
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil X
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. X
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia X
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Star t X
10. Gornik Z. – Arka X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 21:18 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. x
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil x
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia x
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. x
2. Polonia W.-Cracovia 2
3. Fc Kopenhaga-Broendby 2
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 07:47 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 1
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby x
4. Metz-Sochaux x
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 09:49 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. x
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. x
2. Polonia W.-Cracovia 2
3. Fc Kopenhaga-Broendby x
4. Metz-Sochaux x
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen x
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 paź Pn 31, 11:53
Posty: 274
Lokalizacja: Bochnia
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start 2
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn x
4. PSG – Marsylia x
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 1
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 1
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 2
9. Osasuna-Real Madryt x
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen x
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.)2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 11:04 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 2
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 2
3. Fc Kopenhaga-Broendby x
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 2
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt x
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover – Dortmund 1
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi So 16, 09:43
Posty: 320
Lokalizacja: Lubin ;]
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. X
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil X
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. X
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia X
8. Lens – Lille X
9. Viking – Start !
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn X
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia X
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec X
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 2
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan X
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia X
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking X
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 1
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 2005 lip Wt 26, 18:06
Posty: 119
Lokalizacja: Lubin moim miastem
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes X
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa X
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian X
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:44 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 2
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen x
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 2
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 20:57 
4 kolejka do 29.04.2006 g.18.00
1. Lubin - Leczna (1p.) = 1
2. LKS - Jagielonia = 1
3. Charlton - Blackburn = 2
4. PSG - Marsylia = 1
5. La Coruna - Celta = 1
6. Korona - Legia = 2
7. HEKO Czermno - Śląsk W. = x
8. Radomiak - Sosnowiec = 2
9. Fc Moskwa - Lok.Moskwa = 1
10.Chievo - Roma = 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15.00
1. Jaworzno - Zawisza B. = x
2. Polonia W. - Cracovia = 1
3. Fc Kopenhaga - Brondby = 1
4. Metz - Sochaux = 1
5. Ajaccio - Nicea = 1
6. Malaga - Santander = 2
7. San Sebastian - Sevilla = 2
8. Fc Porto - Guimaraes = 1
9. Osasuna - Real Madryt = 2
10.West Bromwicht - West Ham United = 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20.00
1. Fc Koeln - Hamburger = 2
2. Nurenberg - M'Gladbach = 1
3. Hannover - Dortmund = 1
4. Herta - Leverkusen = 2
5. Roma - Inter Mediolan = x
6. AJ Auxerre - Olimpique Marsylia = 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain = 2
8. Valerenga - Viking = 1
9. Wisła Płock - Zagłębie (1p.) = 1
10.Wisła Płock - Zagłębie Lubin = 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 00:05 
Offline

Dołączył(a): 2005 gru Wt 06, 16:26
Posty: 65
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn X
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec X
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma X

_________________
Zagłębie Lubin...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.