zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lut N 25, 14:57

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 22, 14:59
Posty: 570
Lokalizacja: Lubin
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 1
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 2

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1

_________________
Zagłębie to MY !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 13:37 
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 15:24 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 2
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec x
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk x
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) x
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 11, 20:26 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty Pn 16, 08:43
Posty: 29
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 2
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 2
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 1
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) x
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1

_________________
...:Homo homini lupus est:...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 09:53 
Offline

Dołączył(a): 2005 lip Wt 26, 18:06
Posty: 119
Lokalizacja: Lubin moim miastem
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 1
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.)X
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.)X
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.)1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.)X
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.)X
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.)X
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.)X
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.)1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 09:58 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 2
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 2
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 1
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu x

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk x
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana x
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers x
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 paź Pn 31, 11:53
Posty: 274
Lokalizacja: Bochnia
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) x
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg x
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) x
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 2
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 2
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 2

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia x
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 15:06 
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )
1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 2
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 2
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 2
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 2
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 2
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 2

40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi So 16, 09:43
Posty: 320
Lokalizacja: Lubin ;]
39 kolejka ( do 12.07, do 18:30 )

1. FC Cork City - FC Apollon 2
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 2
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 1
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) x
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Śr 12, 23:47 
40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 1
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana x
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) x
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Cz 13, 09:07 
40 kolejka ( do 13.07, do 17:30 )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) x
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 2
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 2
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 2
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 2
7. NK Varteks - SK Tirana 1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 1
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip N 16, 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

4 Liga - grupa A

39 kolejka ( wyniki )
1. FC Cork City - FC Apollon 1:0
2. FC Cork City - FC Apollon ( 1 p.) 0:0
3. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg 0:1
4. Szachtior Soligorsk - NK Siroki Brijeg ( 1 p.) 0:1
5. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1:0
6. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento ( 1 p.) 1:0
7. Rapid Wieden - Slovan Liberec 0:0
8. Rapid Wieden - Slovan Liberec ( 1 p.) 0:0
9. Myllykosken Pallo - New Saints 1:0
10. Tirol Innsbruck - Ankaragucu 1:0

40 kolejka ( wyniki )
1. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk 1:1
2. Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk ( 1 p.) 0:0
3. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt 0:4
4. Hibernians FC - Dinamo Bukareszt ( 1 p.) 0:1
5. Dinamo Tirana - CSKA Sofia 0:1
6. Dinamo Tirana - CSKA Sofia ( 1 p.) 0:0
7. NK Varteks - SK Tirana 1:1
8. NK Varteks - SK Tirana ( 1 p.) 0:1
9. Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers 5:0
10. FC Artmedia - WIT Georgia Tbilisi 2:0

39. Kolejka
Majkel7 - Marcoos1 0:0
Aragorn - Majcin18 0:0
Don Lopez Soarez - Wryip 2:4
Wolvi - B o d z i o 0:0
Chinomoreno - O.s.a 5:6
pVd - Miedzianiec 0:0
Grzeeech - Kkn 5:6
Łubudubu - Majo77 4:6
ŁuKasZ - PuCeRoN 0:0
Shocker - Szlewka 0:0
Przeminho - Joszko 8:0
Morgan - Desperado 0:7

40. Kolejka
B o d z i o - Majkel7 6:0
Desperado - Łubudubu 3:5
Marcoos1 - Grzeeech 0:5
Kkn - Morgan 5:0
Majcin18 - Shocker 6:0
PuCeRoN - pVd 0:0
Szlewka - ŁuKasZ 0:5
Wryip - Wolvi 5:0
O.s.a - Przeminho 4:8
Majo77 - Chinomoreno 6:5
Joszko - Don Lopez Soarez 0:7
Miedzianiec - Aragorn 0:0

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Pn 17, 08:31 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4827
Lokalizacja: Lubin
4 Liga - grupa A
[table color=blue]
[mrow color=#B81B1B] [mcol]Ost.kol.[mcol]Nazwa[mcol]Mecze[mcol]Pkt.[mcol]Z[mcol]R[mcol]P[mcol]BZ[mcol]BS
[row color=#50E983]1.[mcol]Obrazek[col]Wryip[col]40[col]99[col]31[col]6[col]3[col]164[col]47
[row color=#99CC99]2.[mcol]Obrazek[col]Kkn[col]40[col]95[col]30[col]5[col]5[col]168[col]68
[row color=#50E983]3.[mcol]Obrazek[col]O.s.a[col]40[col]88[col]27[col]7[col]6[col]159[col]79
[row color=#99CC99]4.[mcol]Obrazek[col]ŁuKasZ[col]40[col]86[col]27[col]5[col]8[col]160[col]81
[row color=#50E983]5.[mcol]Obrazek[col]Majo77[col]40[col]81[col]24[col]9[col]7[col]148[col]76
[row color=#99CC99]6.[mcol]Obrazek[col]pVd[col]40[col]78[col]23[col]9[col]8[col]134[col]74
[row color=#50E983]7.[mcol]Obrazek[col]B o d z i o[col]40[col]76[col]23[col]7[col]10[col]145[col]85
[row color=#99CC99]8.[mcol]Obrazek[col]Łubudubu[col]40[col]71[col]21[col]8[col]11[col]150[col]90
[row color=#FFFF99]9.[mcol]Obrazek[col]Grzeeech[col]40[col]70[col]20[col]10[col]10[col]101[col]86
[row color=#E9E983]10.[mcol]Obrazek[col]PuCeRoN[col]40[col]66[col]17[col]15[col]8[col]95[col]59
[row color=#FFFF99]11.[mcol]Obrazek[col]Shocker[col]40[col]59[col]16[col]11[col]13[col]102[col]92
[row color=#E9E983]12.[mcol]Obrazek[col]Szlewka[col]40[col]55[col]13[col]16[col]11[col]88[col]73
[row color=#F5F5F5]13.[mcol]Obrazek[col]Joszko[col]40[col]45[col]9[col]18[col]13[col]51[col]83
[row color=#DFDFDF]14.[mcol]Obrazek[col]Don Lopez Soarez[col]40[col]41[col]9[col]14[col]17[col]75[col]87
[row color=#F5F5F5]15.[mcol]Obrazek[col]Desperado[col]40[col]36[col]6[col]18[col]16[col]49[col]70
[row color=#DFDFDF]16.[mcol]Obrazek[col]Majkel7[col]40[col]32[col]3[col]23[col]14[col]20[col]70
[row color=#F5F5F5]17.[mcol]Obrazek[col]Marcoos1[col]40[col]30[col]2[col]24[col]14[col]23[col]70
[row color=#DFDFDF]18.[mcol]Obrazek[col]Przeminho[col]40[col]27[col]2[col]21[col]17[col]16[col]72
[row color=#FFFF99]19.[mcol]Obrazek[col]Wolvi[col]40[col]26[col]2[col]20[col]18[col]12[col]90
[row color=#E9E983]20.[mcol]Obrazek[col]Chinomoreno[col]40[col]25[col]2[col]19[col]19[col]22[col]85
[row color=#E98350]21.[mcol]Obrazek[col]Majcin18[col]40[col]24[col]2[col]18[col]20[col]13[col]94
[row color=#FF9966]22.[mcol]Obrazek[col]Miedzianiec[col]40[col]22[col]0[col]22[col]18[col]0[col]68
[row color=#E98350]23.[mcol]Obrazek[col]Aragorn[col]40[col]22[col]0[col]22[col]18[col]0[col]85
[row color=#FF9966]24.[mcol]Obrazek[col]Morgan[col]40[col]15[col]0[col]15[col]25[col]0[col]111
[/table]
Obrazek

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 11:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma Betandwin zapraszamy do typowania 39 i 40 kolejki.

Obrazek

Zestaw par danej kolejki, oraz wszystkie terminarze, mozna znalezc TUTAJ.

4 Liga - grupa A

41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.)
3. FK Moskwa - Hertha Berlin
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.)
5. Tiraspol FC - Ried SV
6. Lillestrom - Newcastle
7. Gent AA - Grasshoppers
8. Arsenal - Ajax Amsterdam
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.)
10. FC Bruggy - Paris SG

42 kolejka ( do 23.07, do 18:00 )
1. Polska - Czechy
2. Polska - Czechy ( 1p.)
3. Austria - Belgia
4. Austria - Belgia ( 1p.)
5. Turcja - Szkocja
6. Turcja - Szkocja ( 1p.)
7. Portugalia - Hiszpania
8. Portugalia - Hiszpania ( 1p.)
9. Rapid Wiedeń - Sturm Graz
10. Rapid Wiedeń - Sturm Graz ( 1p.)

41. Kolejka
Majkel7 - PuCeRoN
Aragorn - O.s.a
Don Lopez Soarez - Szlewka
Wolvi - Kkn
Chinomoreno - Joszko
pVd - B o d z i o
Grzeeech - Majcin18
Łubudubu - Miedzianiec
ŁuKasZ - Wryip
Shocker - Desperado
Przeminho - Marcoos1
Morgan - Majo77

42. Kolejka
Aragorn - Wolvi
Desperado - Miedzianiec
Marcoos1 - ŁuKasZ
Kkn - Majo77
Grzeeech - Don Lopez Soarez
Majcin18 - pVd
PuCeRoN - Łubudubu
Shocker - Majkel7
Szlewka - B o d z i o
O.s.a - Wryip
Joszko - Morgan
Przeminho - Chinomoreno

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lip Wt 18, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 22, 14:59
Posty: 570
Lokalizacja: Lubin
41 kolejka ( do 22.07, do 16:00 )
1. Legia Warszawa - Wisla Plock 1
2. Legia Warszawa - Wisla Plock ( 1p.) 1
3. FK Moskwa - Hertha Berlin 2
4. FK Moskwa - Hertha Berlin ( 1p.) 2
5. Tiraspol FC - Ried SV 2
6. Lillestrom - Newcastle 2
7. Gent AA - Grasshoppers 1
8. Arsenal - Ajax Amsterdam 1
9. Arsenal - Ajax Amsterdam ( 1p.) 1
10. FC Bruggy - Paris SG 2

_________________
Zagłębie to MY !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.