zaglebie-lubin.net
http://zaglebie-lubin.net/

Puchar Typera - VIII runda (19.03, 14:30).
http://zaglebie-lubin.net/viewtopic.php?f=9&t=2090
Strona 1 z 1

Autor:  Micros [ 2006 mar Pt 17, 09:31 ]
Tytuł:  Puchar Typera - VIII runda (19.03, 14:30).

VIII runda

VIII runda - 1/4 finału
1. GreX - Grubool
2. Krystek - Tomek
3. Maniek - Blank
4. JasioJasio - Arti

Puchar Typera - VIII runda

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04
2. Seville FC - Mallorca RCD
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao
4. Udinese Calcio - AC Milan
5. Lecce US - AS Parma
6. Newcastle United - FC Liverpool
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld
2. Racing Santander - FC Valencia
3. Malaga CF - Real Saragossa
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym
5. Reggina Calcio - Empoli FC
6. Fulham United - Chelsea Londyn
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) w zwiazku z przelozonym meczem Zaglebie - Wisla, nastepiła widoczna zmiana
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers
10. OB Odense - Esbjerg fB

Autor:  Grubool [ 2006 mar Pt 17, 14:24 ]
Tytuł: 

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool 2
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 2
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 1

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 2
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 2
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) 1
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1

Autor:  Krystek [ 2006 mar Pt 17, 15:45 ]
Tytuł: 

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool x
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 2
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa x
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 1
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 2
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) 1
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1

Autor:  JasioJasio [ 2006 mar Pt 17, 21:54 ]
Tytuł: 

Puchar Typera - VIII runda

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool 1
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 1
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 1

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa x
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 1
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) w zwiazku z przelozonym meczem Zaglebie - Wisla, nastepiła widoczna zmiana 1
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers x
10. OB Odense - Esbjerg fB 1

Autor:  maniek [ 2006 mar So 18, 00:09 ]
Tytuł: 

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 2
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma x
6. Newcastle United - FC Liverpool 1
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC x
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ x
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 1
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 1
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 2
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław x (1p.) w zwiazku z przelozonym meczem Zaglebie - Wisla, nastepiła widoczna zmiana
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1

Autor:  GreX [ 2006 mar So 18, 11:05 ]
Tytuł: 

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool x
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 2
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 2
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 2
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) x
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1

Autor:  Tomek [ 2006 mar So 18, 11:46 ]
Tytuł: 

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma X
6. Newcastle United - FC Liverpool X
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC X
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ X
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 1
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC X
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 2
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław(1p.) X
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1

Autor:  Micros [ 2006 mar Pn 20, 18:13 ]
Tytuł: 

Puchar Typera - VIII runda

8 runda - pierwsze mecze ( wyniki )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 3:0
2. Seville FC - Mallorca RCD 1:1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 0:1
4. Udinese Calcio - AC Milan 0:4
5. Lecce US - AS Parma 1:2
6. Newcastle United - FC Liverpool 1:3
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 0:1
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 4:1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1:0
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 0:3

8 runda - mecze rewanżowe ( wyniki )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1:0
2. Racing Santander - FC Valencia 2:1
3. Malaga CF - Real Saragossa 0:1
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 3:1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 0:2
6. Fulham United - Chelsea Londyn 1:0
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1:1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1:0
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 1:1
10. OB Odense - Esbjerg fB 1:0

VIII runda

VIII runda - 1/4 finału ( pierwsze mecze )
1. GreX - Grubool 7:7
2. Krystek - Tomek 7:4
3. Maniek - Blank 3:0
4. JasioJasio - Arti 5:0

VIII runda - 1/4 finału ( mecze rewanżowe )
1. Grubool - GreX 6:5
2. Tomek - Krystek 3:4
3. Blank - Maniek 0:4
4. Arti - JasioJasio 0:5

VIII runda - 1/4 finału
1. GreX - Grubool 12:13 ( 7:7, 5:6 )
2. Krystek - Tomek 11:7 ( 7:4, 4:3 )
3. Maniek - Blank 7:0 ( 3:0, 4:0 )
4. JasioJasio - Arti 10:0 ( 5:0, 5:0 )

Autor:  Micros [ 2006 mar Pn 20, 18:15 ]
Tytuł: 

IX runda - 1/2 finału
1. Grubool - JasioJasio
2. Krystek - Maniek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/