zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 15:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - VII runda (05.03, 15:00).
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VII runda

VII runda - 1/8 finału
1. Czarnuz - GreX
2. Piotruś - Krystek
3. Bolo69 - Maniek
4. JasioJasio - Canaris
5. Arti - Michalind
6. Kasol - Blank
7. Tomek - Kubek
8. Micros - Grubool

Puchar Typera - VII runda

7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli
2. Livorno - Cagliari Calcio
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens
6. Manchester City - Sunderland
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld
8. Penafiel - Pacos de Ferreira
9. Seville FC - Athletic Bilbao
10. Racing Santander - Mallorca RCD

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC
2. AS Roma - Inter Mediolan
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra
9. Malaga CF - FC Valencia
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1600
Lokalizacja: Chojnów
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio x
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland x
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira x
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD x

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan 1
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag x
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor x
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg x
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra x
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 1

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Pt 14, 20:06
Posty: 477
Lokalizacja: Lubin
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio 1
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń x
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 1
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 1

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan x
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 1
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 16:12 
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio 1
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń x
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira x
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 1

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan x
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC x
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg x
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra x
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 501
Lokalizacja: Lubin
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio x
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira x
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD x

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan x
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg x
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 1
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 1

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 18:12 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio 1
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 1
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 1

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan 2
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 1
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 18:43 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio 1
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul x
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń x
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 1
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD x

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan x
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 2
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor x
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 1
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 19:02 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio 1
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 1
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 2
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD x

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan x
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 1
9. Malaga CF - FC Valencia 1
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 03, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Puchar Typera - VII runda

7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio x
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld x
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 2
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 1

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan 2
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag x
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 1
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo - Osasuna Pamplona 1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar So 04, 08:38 
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1
2. Livorno - Cagliari Calcio 2
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 2
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 1
9. Seville FC - Athletic Bilbao x
10. Racing Santander - Mallorca RCD 2

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan 2
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag x
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 1
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra x
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar So 04, 10:51 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli x
2. Livorno - Cagliari Calcio x
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń x
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 1
8. Penafiel - Pacos de Ferreira x
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 1

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan 1
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 2
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers x
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra x
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar So 04, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
7 runda - pierwsze mecze ( do 05.03, do 15:00 )
1. Udinese Calcio - Ascoli X
2. Livorno - Cagliari Calcio X
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 2
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 2
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1
6. Manchester City - Sunderland 1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld X
8. Penafiel - Pacos de Ferreira X
9. Seville FC - Athletic Bilbao 1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 1

7 runda - mecze rewanżowe ( do 05.03 , do 15:00 )
1. Fiorentina AC - Siena AC 1
2. AS Roma - Inter Mediolan X
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 1
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor X
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC 2
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg X
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra X
9. Malaga CF - FC Valencia 2
10. Celta de Vigo -Osasuna Pamplona 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 17, 09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VII runda - wyniki.

7 runda - pierwsze mecze ( wyniki )
1. Udinese Calcio - Ascoli 1:1
2. Livorno - Cagliari Calcio 0:1
3. Kayserispor - Fenerbahce Istanbul 1:0
4. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 0:3
5. Panathinaikos Athens - AEK Athens 1:0
6. Manchester City - Sunderland 2:1
7. Borussia M. - Arminia Bielefeld 2:0
8. Penafiel - Pacos de Ferreira 2:2
9. Seville FC - Athletic Bilbao 2:1
10. Racing Santander - Mallorca RCD 0:0

7 runda - mecze rewanżowe ( wyniki )
1. Fiorentina AC - Siena AC 2:1
2. AS Roma - Inter Mediolan 1:1
3. Waalwijk RKC - ADO Den Haag 3:0
4. Ankaragucu SK - Diyarbakerspor 5:1
5. Grasshoppers Zurich - Zurich FC -:-
6. Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 3:2
7. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1:1
8. Uniao de Leiria - Academica Coimbra 0:2
9. Malaga CF - FC Valencia 0:0
10. Celta de Vigo - Osasuna Pamplona 2:0

VII runda - 1/8 finału (pierwszej mecze)
1. Czarnuz - GreX 0:0
2. Piotruś - Krystek 3:5
3. Bolo69 - Maniek 0:6
4. JasioJasio - Canaris 5:0
5. Arti - Michalind 4:5
6. Kasol - Blank 0:6
7. Tomek - Kubek 6:4
8. Micros - Grubool 3:6

VII runda - 1/8 finału (mecze rewanżowe)
1. GreX - Czarnuz 0:0
2. Krystek - Piotruś 7:3
3. Maniek - Bolo69 4:0
4. Canaris - JasioJasio 0:3
5. Michalind - Arti 4:5
6. Blank - Kasol 7:0
7. Kubek - Tomek 6:6
8. Grubool - Micros 5:4

VII runda - 1/8 finału
1. Czarnuz - GreX 0:0 ( 0:0, 0:0 )
2. Piotruś - Krystek 6:12 ( 3:5, 3:7 )
3. Bolo69 - Maniek 0:10 ( 0:6, 0:4 )
4. JasioJasio - Canaris 8:0 ( 5:0, 3:0 )
5. Arti - Michalind 9:9 ( 4:5, 5:4 )
6. Kasol - Blank 0:13 ( 0:6, 0:7 )
7. Tomek - Kubek 12:10 ( 6:4, 6:6 )
8. Micros - Grubool 7:11 ( 3:6, 4:5 )

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 17, 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VIII runda - 1/4 finału
1. GreX - Grubool
2. Krystek - Tomek
3. Maniek - Blank
4. JasioJasio - Arti

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.