zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 07:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 22:20 
Puchar Typera - 7, 8, 9 i 10 kolejka.

6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon x
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 x
10. Sochaux FC - Auxerre x

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens x
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo x
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld x
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco x
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia x
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid x
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC x
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie Śr 04, 09:18
Posty: 1172
Lokalizacja: Lubin
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 1-2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 1-1
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 2-0
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1-0
5. Dundee United - Inverness 2-0
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1-0
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 3-1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 2-0
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 0-0
10. Sochaux FC - Auxerre 0-1

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1-1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1-0
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 1-2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1-0
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 2-0
6. Seville FC - Celta de Vigo 2-2
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1-1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 0-3
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 0-0
10. Messina - Juventus Turyn 0-2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 1-2
2. Nice OGC - AS Monaco 0-2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 3-0
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1-1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1-1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 0-1
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 0-2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1-0
9. Treviso - AS Parma 0-3
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1-1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 0-2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 0-3
3. Metz FC - Olympique Marseille 0-2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1-0
5. Getafe CF - Atletico Madrid 1-1
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 1-2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1-0
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 0-0
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 2-0
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 3-1

_________________
Obrazek

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 14, 11:47 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
Puchar Typera - 7, 8, 9 i 10 kolejka.

6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon X
2. Roda Kerkrade - Heerenveen X
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 1
10. Sochaux FC - Auxerre 1

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor X
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens X
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC X
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco X
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon X
5. Gil Vicente - Academica Coimbra X
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron X

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul X
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow X
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 2
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 14, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen x
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre 1

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor x
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld x
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 1
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra x
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid x
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV x
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 14, 12:33 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
Puchar Typera - 7, 8, 9 i 10 kolejka.

6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )

1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 2
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 x
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )

1. Ankaragucu SK - Denizlispor 2
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )

1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 1
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 2
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 2

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )

1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille x
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 2
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 14, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen X
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness X
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor X
2. Aberdeen FC - Falkirk 2
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema X
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld X
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco X
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon X
5. Gil Vicente - Academica Coimbra X
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid X
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 14, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 501
Lokalizacja: Lubin
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 1
3. Sparta Prague - Slovan Liberec x
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 x
10. Sochaux FC - Auxerre x

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor x
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 1
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema x
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor x
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma x
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 14, 17:56 
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 2

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Cz 16, 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5082
Lokalizacja: LUBIN
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen x
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre x


6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor x
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2


6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron x


6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Cz 16, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Pt 14, 20:06
Posty: 477
Lokalizacja: Lubin
Puchar Typera - 7, 8, 9 i 10 kolejka.

6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 1
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 1
10. Sochaux FC - Auxerre 1

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 1
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema x
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 1
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 1
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 1
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Cz 16, 14:12 
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 x
10. Sochaux FC - Auxerre 1


6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema x
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2


6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao x
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1


6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid x
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Cz 16, 15:27 
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 1
2. Roda Kerkrade - Heerenveen x
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona x
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre 1

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor x
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens x
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 2
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco x
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma x
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille x
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV x
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome x
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pt 17, 02:20 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 1
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg x
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 x
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 2
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 1
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor x
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma x
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome x
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pt 17, 08:04 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Cz 16, 11:00
Posty: 319
Lokalizacja: Lubin
6 runda - 7 kolejka:
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona X
5. Dundee United - Inverness X
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 X
10. Sochaux FC - Auxerre X

6 runda - 8 kolejka:
1. Ankaragucu SK - Denizlispor X
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens X
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld X
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka:
1. Gaziantepspor - Trabzonspor X
2. Nice OGC - AS Monaco X
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia X
7. Racing Santander - Athletic Bilbao X
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma X
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka:
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 1
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC X
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1

_________________
BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY ... NA ZAWSZE TYLKO Z TOBĄ !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pt 17, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 1
10. Sochaux FC - Auxerre 1


6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2


6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1


6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.