zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Pn 20, 04:51

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 22, 18:38 
6 runda - 5 kolejka ( do 22.11, do 20:45 )
1. Lille OSC - Benfica Lizbona x
2. Thun FC - Arsenal Londyn 2
3. Manchester Utd - Villareal CF 1
4. Panathinaikos Ateny - Udinese x
5. FC Barcelona - Werden Brema 1
6. Rosenborg Trondheim - Olympiakos x
7. Schalke 04 - PSV Eindhoven 1
8. Real Madryt - Olympique Lyon 1
9. FC Porto - Glasgow Rangers 1
10. Fenerbahce Istanbul - AC Milan 2

6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoax
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 1
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 1
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 1
9. Zenit Petersburg - Seville FC 2
10. AS Monaco - Hamburg SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 22, 18:49 
6 runda - 5 kolejka ( do 22.11, do 20:45 )
1. Lille OSC - Benfica Lizbona x
2. Thun FC - Arsenal Londyn 2
3. Manchester Utd - Villareal CF 1
4. Panathinaikos Ateny - Udinese 1
5. FC Barcelona - Werden Brema 1
6. Rosenborg Trondheim - Olympiakos x
7. Schalke 04 - PSV Eindhoven x
8. Real Madryt - Olympique Lyon 1
9. FC Porto - Glasgow Rangers 1
10. Fenerbahce Istanbul - AC Milan 2

6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 1
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 1
8. Vitoria Guimaraes - Bolton x
9. Zenit Petersburg - Seville FC 2
10. AS Monaco - Hamburg SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 22, 20:20 
6 runda - 5 kolejka ( do 22.11, do 20:45 )
1. Lille OSC - Benfica Lizbona 2
2. Thun FC - Arsenal Londyn 2
3. Manchester Utd - Villareal CF 1
4. Panathinaikos Ateny - Udinese 2
5. FC Barcelona - Werden Brema 1
6. Rosenborg Trondheim - Olympiakos 2
7. Schalke 04 - PSV Eindhoven 2
8. Real Madryt - Olympique Lyon 2
9. FC Porto - Glasgow Rangers 2
10. Fenerbahce Istanbul - AC Milan 2

6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 1
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 2
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 1
9. Zenit Petersburg - Seville FC 2
10. AS Monaco - Hamburg SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 22, 22:54 
6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 1
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa X
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 2
6. Hertha Berlin SC - RC Lens X
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 2
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 2
9. Zenit Petersburg - Seville FC 1
10. AS Monaco - Hamburg SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Śr 23, 22:42 
6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough x
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US x
6. Hertha Berlin SC - RC Lens x
7. Tromso IL - Crvena Belgrade x
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 2
9. Zenit Petersburg - Seville FC x
10. AS Monaco - Hamburg SV 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 24, 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5105
Lokalizacja: LUBIN
6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 1
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 1
8. Vitoria Guimaraes - Bolton x
9. Zenit Petersburg - Seville FC 2
10. AS Monaco - Hamburg SV x

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 24, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 23:35
Posty: 240
6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough X
2. Viking Stavanger - Slavia Praga X
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart X
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens X
7. Tromso IL - Crvena Belgrade X
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 2
9. Zenit Petersburg - Seville FC X
10. AS Monaco - Hamburg SV 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 24, 15:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4809
Lokalizacja: Lubin
6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 1
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 1
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 2
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 2
9. Zenit Petersburg - Seville FC 1
10. AS Monaco - Hamburg SV 1

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 24, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
6 runda - 6 kolejka ( do 24.11, do 17:00 )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 1
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart x
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 2
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 2
7. Tromso IL - Crvena Belgrade x
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 1
9. Zenit Petersburg - Seville FC 1
10. AS Monaco - Hamburg SV2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 gru Cz 01, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Puchar Typera - 5 i 6 kolejka.

6 runda - 5 kolejka ( wyniki )
1. Lille OSC - Benfica Lisbon 0:0
2. Thun FC - Arsenal Londyn 01
3. Manchester Utd - Villareal CF 0:0
4. Panathinaikos Ateny - Udinese 1:2
5. FC Barcelona - Werden Brema 3:1
6. Rosenborg Trondheim - Olympiakos 1:1
7. Schalke 04 - PSV Eindhoven 3:0
8. Real Madryt - Olympique Lyon 1:1
9. FC Porto - Glasgow Rangers 1:1
10. Fenerbahce Istanbul - AC Milan 0:4

6 runda - 6 kolejka ( wyniki )
1. Alkmaar AZ - Middlesbrough 0:0
2. Viking Stavanger - Slavia Praga 2:2
3. PAOK Thessaloniki - VfB Stuttgart 1:2
4. Halmstad BK - Sampdoria Genoa 1:3
5. Espanyol Barcelona - Palermo US 1:1
6. Hertha Berlin SC - RC Lens 0:0
7. Tromso IL - Crvena Belgrade 3:1
8. Vitoria Guimaraes - Bolton 1:1
9. Zenit Petersburg - Seville FC 2:1
10. AS Monaco - Hamburg SV 2:0

Grupa A

Kolejka nr 5
Canaris - SpAwN 3:0
PD - Czarnuz 0:4
Red - Tomek 0:9

Kolejka nr 6
Czarnuz - Canaris 4:3
PD - Red 5:0
Tomek - SpAwN 4:4

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) PD 6 12 4 0 2 24:17
2. ( Obrazek 4 ) Czarnuz 6 12 4 0 2 20:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 3 ) Tomek 6 10 3 1 2 30:20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) SpAwN 6 10 3 1 2 21:19
5. ( Obrazek 5 ) Canaris 6 7 2 1 3 21:21
6. ( Obrazek 6 ) Red 6 1 0 1 5 4:27

Grupa B

Kolejka nr 5
glOKSik - Maly__85 4:6
Piotruś - Micros 4:4
Merlin - Higaman 0:4

Kolejka nr 6
Micros - glOKSik 3:4
Piotruś - Merlin 3:0
Higaman - Maly__85 2:3

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Higaman 6 13 4 1 1 26:16
2. ( Obrazek 3 ) Maly__85 6 13 4 1 1 25:19
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 2 ) Micros 6 9 2 3 1 23:22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) glOKSik 6 7 2 1 3 24:26
5. ( Obrazek 5 ) Piotruś 6 6 1 2 2 22:23
6. ( Obrazek 6 ) Merlin 6 1 0 1 5 11:25

Grupa C

Kolejka nr 5
Bolo69 - Royal 5:3
GreX - Arwen 5:0
Grubool - Mac3000 4:4

Kolejka nr 6
Arwen - Bolo69 0:4
GreX - Grubool 5:5
Mac3000 - Royal 3:5

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Bolo69 6 18 6 0 0 25:13
2. ( Obrazek 4 ) GreX 6 8 2 2 2 15:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 3 ) Grubool 6 7 1 4 1 17:12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Mac3000 6 7 2 1 3 19:20
5. ( Obrazek 6 ) Royal 6 6 2 0 4 15:22
6. ( Obrazek 5 ) Arwen 6 4 1 1 4 12:24

Grupa D

Kolejka nr 5
Crash665 - Tedezl 4:4
Tupek - JasioJasio 0:6
Kubek - Maniek 4:5

Kolejka nr 6
JasioJasio - Crash665 3:3
Tupek - Kubek 0:3
Maniek - Tedezl 4:5

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Tedezl 6 13 4 1 1 25:21
2. ( Obrazek 2 ) Maniek 6 10 3 1 2 24:19
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 3 ) Kubek 6 9 3 0 3 23:17
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 5 ) JasioJasio 6 8 2 2 2 23:21
5. ( Obrazek 4 ) Crash665 6 7 1 4 1 24:25
6. ( Obrazek 6 ) Tupek 6 3 1 0 5 8:24

Grupa E

Kolejka nr 5
Krystek - Qba\Sława 5:0
Blank - Arti 6:4
Krzychu/scinawa - Matus 19 5:5

Kolejka nr 6
Arti - Krystek 5:3
Blank - Krzychu/scinawa 6:1
Matus 19 - Qba\Sława 2:2

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Arti 6 13 4 1 1 28:25
2. ( Obrazek 3 ) Blank 6 11 3 2 1 29:21
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 4 ) Krystek 6 8 2 2 2 25:24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Krzychu/scinawa 6 8 2 2 2 21:23
5. ( Obrazek 5 ) Matus 19 6 5 1 2 3 24:26
6. ( Obrazek 6 ) Qba\Sława 6 4 1 1 4 12:20

Grupa F

Kolejka nr 5
Lukasz5891 - Kasol 0:4
Mati83 - KOtzU! 4:4
Oszolom - Michalind 4:5

Kolejka nr 6
KOtzU! - Lukasz5891 4:0
Mati83 - Oszolom 2:3
Michalind - Kasol 4:6

Tabela:
1. ( Obrazek 2 ) Kasol 6 15 5 0 1 26:14
2. ( Obrazek 1 ) Mati83 6 10 3 1 2 29:22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 3 ) KOtzU! 6 9 2 3 1 19:17
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 5 ) Michalind 6 6 2 0 4 24:29
5. ( Obrazek 6 ) Oszolom 6 5 1 2 3 18:23
6. ( Obrazek 4 ) Lukasz5891 6 5 1 2 3 14:25

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Puchar Typera - 7, 8, 9 i 10 kolejka.

6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon
2. Roda Kerkrade - Heerenveen
3. Sparta Prague - Slovan Liberec
4. Villareal - Espanyol Barcelona
5. Dundee United - Inverness
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg
7. FC Barcelona - Real Betis Seville
8. AC Milan - Cagliari Calcio
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04
10. Sochaux FC - Auxerre

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor
2. Aberdeen FC - Falkirk
3. Stade Rennes - Racing Club Lens
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC
5. Real Madryt - Deportivo Alaves
6. Seville FC - Celta de Vigo
7. Borussia Dortmund - Werden Brema
8. Hannover 96 - Bayern Monachium
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld
10. Messina - Juventus Turyn

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor
2. Nice OGC - AS Monaco
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon
5. Gil Vicente - Academica Coimbra
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia
7. Racing Santander - Athletic Bilbao
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05
9. Treviso - AS Parma
10.Gent AA - Excelsior Mouscron

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow
3. Metz FC - Olympique Marseille
4. FC Porto - Maritimo Funchal
5. Getafe CF - Atletico Madrid
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV
7. Udinese Calcio - Siena AC
8. Fiorentina AC - Lazio Rome
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens

Grupa A

Kolejka nr 7
SpAwN - Czarnuz
Canaris - Red
Tomek - PD

Kolejka nr 8
Czarnuz - Tomek
PD - Canaris
Red - SpAwN

Kolejka nr 9
SpAwN - PD
Red - Czarnuz
Canaris - Tomek

Kolejka nr 10
SpAwN - Canaris
Czarnuz - PD
Tomek - Red

Grupa B

Kolejka nr 7
Maly__85 - Micros
glOKSik - Merlin
Higaman - Piotruś

Kolejka nr 8
Micros - Higaman
Piotruś - glOKSik
Merlin - Maly__85

Kolejka nr 9
Maly__85 - Piotruś
Merlin - Micros
glOKSik - Higaman

Kolejka nr 10
Maly__85 - glOKSik
Micros - Piotruś
Higaman - Merlin

Grupa C

Kolejka nr 7
Royal - Arwen
Bolo69 - Grubool
Mac3000 - GreX

Kolejka nr 8
Arwen - Mac3000
GreX - Bolo69
Grubool - Royal

Kolejka nr 9
Royal - GreX
Grubool - Arwen
Bolo69 - Mac3000

Kolejka nr 10
Royal - Bolo69
Arwen - GreX
Mac3000 - Grubool

Grupa D

Kolejka nr 7
Tedezl - JasioJasio
Crash665 - Kubek
Maniek - Tupek

Kolejka nr 8
JasioJasio - Maniek
Tupek - Crash665
Kubek - Tedezl

Kolejka nr 9
Tedezl - Tupek
Kubek - JasioJasio
Crash665 - Maniek

Kolejka nr 10
Tedezl - Crash665
JasioJasio - Tupek
Maniek - Kubek

Grupa E

Kolejka nr 7
Qba\Sława - Arti
Krystek - Krzychu/scinawa
Matus 19 - Blank

Kolejka nr 8
Arti - Matus 19
Blank - Krystek
Krzychu/scinawa - Qba\Sława

Kolejka nr 9
Qba\Sława - Blank
Krzychu/scinawa - Arti
Krystek - Matus 19

Kolejka nr 10
Qba\Sława - Krystek
Arti - Blank
Matus 19 - Krzychu/scinawa

Grupa F

Kolejka nr 7
Kasol - KOtzU!
Lukasz5891 - Oszolom
Michalind - Mati83

Kolejka nr 8
KOtzU! - Michalind
Mati83 - Lukasz5891
Oszolom - Kasol

Kolejka nr 9
Kasol - Mati83
Oszolom - KOtzU!
Lukasz5891 - Michalind

Kolejka nr 10
Kasol - Lukasz5891
KOtzU! - Mati83
Michalind - Oszolom

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 19:34 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1600
Lokalizacja: Chojnów
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen x
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona x
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 x
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor x
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC x
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 2
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld x
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille x
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 19:42 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 2
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 2
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 2
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 2
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 2

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 1
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 1
7. Udinese Calcio - Siena AC 2
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 2
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 20:43 
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona X
5. Dundee United - Inverness X
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre X

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 2
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo x
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 2
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra x
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 2
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron x

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille x
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV x
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Pn 13, 21:38 
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona x
5. Dundee United - Inverness 1
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg x
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 2
10. Sochaux FC - Auxerre 2

6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 1
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 2
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld x
10. Messina - Juventus Turyn 2

6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 2
5. Gil Vicente - Academica Coimbra x
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao x
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 2

6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome x
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.