zaglebie-lubin.net
http://zaglebie-lubin.net/

Puchar Typera - V runda (27.09, 20:45).
http://zaglebie-lubin.net/viewtopic.php?f=9&t=1830
Strona 1 z 4

Autor:  Micros [ 2005 wrz So 24, 00:18 ]
Tytuł:  Puchar Typera - V runda (27.09, 20:45).

V runda

- 72 zwycięzców z trzeciej i czwartej rundy tworzy 36 par. 36 zwycięzców przechodzi do 6 rundy, z kolei 36 przegranych odpada z Pucharu Typera. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

V runda

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn
2. Panathinaikos - Werden Brema
3. Lille OSC - Villareal CF
4. Thun FC - Sparta Praga
5. FC Barcelona - Udinese Calcio
6. Rosenborg - Olympique Lyon
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn
10. Schalke 04 - AC Milan

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens
3. RCD Espanyol - FK Teplice
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava
7. CA Osasuna - Stade Rennais
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV
9. Cork City FC - SK Slavia Praga
10. Levski Sofia - AJ Auxerre

V runda:
1. Canaris - Mathi
2. Znajomy - glOKSik
3. Bolo69 - Tuttur
4. Crash665 - NetSpider
5. Krystek - MIFa
6. Lukasz5891 - Pachol
7. Czarnuz - Geniek
8. Micros - Kobra79
9. Miko - Arwen
10. Don Lopez Soarez - JasioJasio
11. GreX - Arti
12. KOtzU! - Gutek
13. Red - Dasher(MKS)
14. Merlin - Fredi
15. Lupus - Grubool
16. Auch - Krzysiek.rybnik
17. Krzychu/scinawa - Cobra
18. Oszolom - Mati83
19. PD - Bled
20. Mac3000 - Piotruś
21. Aniolo - Filippos
22. Sir_joker - Tupek
23. Blank - Kubek
24. Loser - Adiurbz
25. Majcin18 - SpAwN
26. Higaman - Maly__85
27. Royal - Corniculus
28. Firewall - Tedezl
29. Karton - Qba\Sława
30. Staszek_Alcatrazz - Kasol
31. Pavel1945 - Tomek
32. Jerry - Chicago
33. Nomysz - Champion980
34. Sieben AG - Maniek
35. Matus 19 - Sireja
36. Tolek - Michalind

VI runda

- 36 zwycięzców z V rundy tworzy 6 grup po 6 zawodników, w tej rundzie pojedynki rozgrywane są na zasadzie spotkań każdy z każdym, mecz + rewanż, w sumie 10 kolejek w każdej grupie. Do następnej rundy awansuje pierwsza 2 z każdej grupy, plus 4 najlepszych zawodników z 3 miejsc.

Zasady przydzielania do fazy grupowej:
Grupa A - 01, 07, 13, 19, 25, 31.
Grupa B - 02, 08, 14, 20, 26, 32.
Grupa C - 03, 09, 15, 21, 27, 33.
Grupa D - 04, 10, 16, 22, 28, 34.
Grupa E - 05, 11, 17, 23, 29, 35.
Grupa F - 06, 12, 18, 24, 30, 36.

Autor:  Piotruś [ 2005 wrz So 24, 08:19 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Rywal: Mac3000

Autor:  JasioJasio [ 2005 wrz So 24, 09:06 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon x
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  Qba\Sława [ 2005 wrz So 24, 12:26 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 1
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 2
7. CA Osasuna - Stade Rennais 2
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x

Autor:  michalind [ 2005 wrz So 24, 12:42 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava x
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  sir_joker [ 2005 wrz So 24, 13:41 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  Tomek [ 2005 wrz So 24, 13:45 ]
Tytuł:  Re: Puchar Typera - V runda (27.09, 20:45).

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga X
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen X
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC X
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 2
7. CA Osasuna - Stade Rennais X
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre X

Autor:  Grubool [ 2005 wrz So 24, 13:53 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon x
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 1

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 2
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  krzychu/scinawa [ 2005 wrz So 24, 16:27 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 1
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  Kubek [ 2005 wrz So 24, 17:08 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 1
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  Corniculus [ 2005 wrz So 24, 18:27 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema X
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon X
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn X
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC X
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  Blank [ 2005 wrz N 25, 10:39 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan x

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 1
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Autor:  Krystek [ 2005 wrz N 25, 11:14 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 1
10. Schalke 04 - AC Milan 1

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC x
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x

Autor:  maniek [ 2005 wrz N 25, 11:40 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x

Autor:  Lukasz5891 [ 2005 wrz N 25, 12:19 ]
Tytuł: 

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

Strona 1 z 4 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/