zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Wt 21, 23:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 07:52 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava x
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 07:52 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie Śr 04, 09:18
Posty: 1172
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
Obrazek

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 08:02 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 08:09 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 08:39 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Cz 16, 11:00
Posty: 319
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema X
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan X

5 runda - spotkania rewanżowe
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava X
7. CA Osasuna - Stade Rennais X
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga X
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 1

_________________
BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY ... NA ZAWSZE TYLKO Z TOBĄ !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 08:44 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga X
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen X
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC X
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 2
7. CA Osasuna - Stade Rennais X
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 09:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5107
Lokalizacja: LUBIN
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC x
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 09:19 
V runda

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 09:21 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 1
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 09:41 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4809
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 14:23 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werder Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens X
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC x
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 15:11 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werder Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Sevilla 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 2
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC x
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 16:40 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 1
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 18:28 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Cz 08, 12:14
Posty: 467
Lokalizacja: Lubin
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 1
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven X
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan X

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC X
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
ZAGŁĘBIE eM Zagłębie Ka Zagłębie eS Zagłębie MISTRZEM POLSKI JEST


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.