zaglebie-lubin.net
http://zaglebie-lubin.net/

Puchar Typera - IV runda (13.09, 20:45).
http://zaglebie-lubin.net/viewtopic.php?f=9&t=1784
Strona 1 z 3

Autor:  Micros [ 2005 wrz Pn 05, 16:21 ]
Tytuł:  Puchar Typera - IV runda (13.09, 20:45).

IV runda

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto
2. Real Betis Seville - FC Liverpool
3. PSV Eindhoven - Schalke 04
4. Olympique Lyon - Real Madrid
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium
8. Villareal CF - Manchester United
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam
10. Benfica Lisbon - Lille OSC

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków
2. RC Lens - Dyskobolia
3. FK Teplice - RCD Espanyol
4. Dinamo Bukareszt - Everton
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria
7. Stade Rennais - CA Osasuna
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia
10. Liteks Łowecz - KRC Genk

IV runda
1. Michalind - PD
2. Sireja - Auch
3. Crash665 - Maniek
4. Champion980 - Bolo69
5. Hyb - Chicago
6. Tomek - Hrabuncio
7. Arkoholik - Kasol
8. Qba\Sława - GreX
9. Tedezl - Minus
10. m71m - Corniculus
11. Don Lopez Soarez - Maly__85
12. Oszolom - SpAwN
13. Van_the_girl - Adiurbz
14. Mico01 - Kubek
15. Diablo - Tupek
16. Paweł - Filippos
17. Krzychu/scinawa - Piotruś
18. Arturof - Bled
19. Mati83 - Siwylubin
20. Miko - Cobra
21. Krzysiek.rybnik - GR
22. Grubool - Sir_joker
23. Zidzix - Fredi
24. Dasher(MKS) - Kaczuszka
25. David - Gutek
26. Arti - Paul
27. Wielo - JasioJasio
28. Kozek - Arwen
29. Kobra79 - Blank
30. Kartofelek - Geniek
31. Kuba5 - Pachol
32. T.B. - MIFa
33. Vaughan - NetSpider
34. Luko - Tuttur
35. glOKSik - Micros
36. Rossner - Mathi

Autor:  Tupek [ 2005 wrz Pn 05, 16:41 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto X
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC X

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

Autor:  michalind [ 2005 wrz Pn 05, 17:29 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens x
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

Autor:  CHICAGO [ 2005 wrz Pn 05, 19:48 ]
Tytuł: 

IV runda

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton x
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1

Autor:  Blank [ 2005 wrz Pn 05, 19:49 ]
Tytuł: 

runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona x
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United x
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton x
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1

Autor:  Qba\Sława [ 2005 wrz Pn 05, 20:05 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

Autor:  Arti [ 2005 wrz Pn 05, 20:19 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1

Autor:  Crash665 [ 2005 wrz Pn 05, 21:21 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 1
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

Autor:  maniek [ 2005 wrz Wt 06, 09:34 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x

Autor:  Kubek [ 2005 wrz Wt 06, 10:02 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x

Autor:  champion980 [ 2005 wrz Wt 06, 10:19 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid x
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United x
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1

Autor:  Oszolom [ 2005 wrz Wt 06, 10:21 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk2

Autor:  Corniculus [ 2005 wrz Wt 06, 15:16 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto X
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United X
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam X
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X

Autor:  Tomek [ 2005 wrz Wt 06, 16:21 ]
Tytuł:  Re: Puchar Typera - IV runda (13.09, 20:45).

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC X

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol X
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X

Autor:  Hrabuncio [ 2005 wrz Wt 06, 16:34 ]
Tytuł: 

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens X
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

Strona 1 z 3 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/