zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Pn 20, 04:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 12, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 23:35
Posty: 240
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto X
2. Real Betis Seville - FC Liverpool X
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 X
4. Olympique Lyon - Real Madrid 1
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United X
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam X
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol X
4. Dinamo Bukareszt - Everton X
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna X
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 12, 19:35 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid x
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC x

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol x
4. Dinamo Bukareszt - Everton x
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna x
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen x
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 12, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen x
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5105
Lokalizacja: LUBIN
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna x
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 14:23 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United x
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 18:39 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto X
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen x
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 19:26 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool X
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 1
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona X
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam X
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol X
4. Dinamo Bukareszt - Everton 1
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol X
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen x
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
IV runda

4 runda - pierwsze mecze ( wyniki )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 3:2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1:2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1:0
4. Olympique Lyon - Real Madrid 3:0
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 0:2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 3:0
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 0:1
8. Villareal CF - Manchester United 0:0
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1:1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1:0

4 runda - spotkania rewanżowe ( wyniki )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 3:0
2. RC Lens - Dyskobolia 1:1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 1:1
4. Dinamo Bukareszt - Everton 5:1
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 0:0
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1:1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 3:1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2:0
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 0:1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2:2

IV runda - pierwsze mecze ( wyniki )
1. Michalind - PD 5:3
2. Sireja - Auch 5:3
3. Crash665 - Maniek 7:5
4. Champion980 - Bolo69 6:6
5. Hyb - Chicago 0:7
6. Tomek - Hrabuncio 4:6
7. Arkoholik - Kasol 0:6
8. Qba\Sława - GreX 5:5
9. Tedezl - Minus 7:0
10. m71m - Corniculus 0:8
11. Don Lopez Soarez - Maly__85 4:7
12. Oszolom - SpAwN 5:6
13. Van_the_girl - Adiurbz 0:0
14. Mico01 - Kubek 0:6
15. Diablo - Tupek 0:4
16. Paweł - Filippos 0:0
17. Krzychu/scinawa - Piotruś 5:6
18. Arturof - Bled 0:0
19. Mati83 - Siwylubin 6:0
20. Miko - Cobra 5:5
21. Krzysiek.rybnik - GR 0:0
22. Grubool - Sir_joker 4:0
23. Zidzix - Fredi 0:6
24. Dasher(MKS) - Kaczuszka 6:0
25. David - Gutek 0:0
26. Arti - Paul 6:0
27. Wielo - JasioJasio 0:0
28. Kozek - Arwen 0:4
29. Kobra79 - Blank 5:4
30. Kartofelek - Geniek 0:0
31. Kuba5 - Pachol 0:0
32. T.B. - MIFa 0:0
33. Vaughan - NetSpider 0:4
34. Luko - Tuttur 0:0
35. glOKSik - Micros 6:4
36. Rossner - Mathi 0:0

IV runda - spotkania rewanżowe ( wyniki )
1. PD - Michalind 1:2
2. Auch - Sireja 2:1
3. Maniek - Crash665 4:0
4. Bolo69 - Champion980 3:4
5. Chicago - Hyb 5:0
6. Hrabuncio - Tomek 2:4
7. Kasol - Arkoholik 3:0
8. GreX - Qba\Sława 1:3
9. Minus - Tedezl 0:3
10. Corniculus - m71m 3:0
11. Maly__85 - Don Lopez Soarez 3:2
12. SpAwN - Oszolom 4:0
13. Adiurbz - Van_the_girl 0:0
14. Kubek - Mico01 5:0
15. Tupek - Diablo 2:0
16. Filippos - Paweł 0:0
17. Piotruś - Krzychu/scinawa 2:0
18. Bled - Arturof 0:0
19. Siwylubin - Mati83 0:1
20. Cobra - Miko 3:2
21. GR - Krzysiek.rybnik 0:0
22. Sir_joker - Grubool 2:1
23. Fredi - Zidzix 0:0
24. Kaczuszka - Dasher(MKS) 0:1
25. Gutek - David 0:0
26. Paul - Arti 0:0
27. JasioJasio - Wielo 0:0
28. Arwen - Kozek 4:0
29. Blank - Kobra79 2:3
30. Geniek - Kartofelek 0:0
31. Pachol - Kuba5 0:0
32. MIFa - T.B. 0:0
33. NetSpider - Vaughan 4:0
34. Tuttur - Luko 0:0
35. Micros - glOKSik 3:5
36. Mathi - Rossner 0:0

IV runda - wyniki:
1. PD - Michalind 4:7 ( 3:5, 1:2 )
2. Auch - Sireja 5:6 ( 3:5, 2:1 )
3. Maniek - Crash665 9:7 ( 5:7, 4:0 )
4. Bolo69 - Champion980 9:10 ( 6:6, 3:4 )
5. Chicago - Hyb 12:0 ( 7:0, 5:0 )
6. Hrabuncio - Tomek 8:8 ( 6:4, 2:4 )
7. Kasol - Arkoholik 9:0 ( 6:0, 3:0 )
8. GreX - Qba\Sława 6:8 ( 5:5, 1:3 )
9. Minus - Tedezl 0:10 ( 0:7, 0:3 )
10. Corniculus - m71m 11:0 ( 8:0, 3:0 )
11. Maly__85 - Don Lopez Soarez 10:6 ( 7:4, 3:2 )
12. SpAwN - Oszolom 10:5 ( 6:5, 4:0 )
13. Adiurbz - Van_the_girl 0:0 ( 0:0, 0:0 )
14. Kubek - Mico01 11:0 ( 6:0, 5:0 )
15. Tupek - Diablo 6:0 ( 4:0, 2:0 )
16. Filippos - Paweł 0:0 ( 0:0, 0:0 )
17. Piotruś - Krzychu/scinawa 8:5 ( 6:5, 2:0 )
18. Bled - Arturof 0:0 ( 0:0, 0:0 )
19. Siwylubin - Mati83 0:7 ( 0:6, 0:1 )
20. Cobra - Miko 8:7 ( 5:5, 3:2 )
21. GR - Krzysiek.rybnik 0:0 ( 0:0, 0:0 )
22. Sir_joker - Grubool 2:5 ( 0:4, 2:1 )
23. Fredi - Zidzix 6:0 ( 6:0, 0:0 )
24. Kaczuszka - Dasher(MKS) 0:7 ( 0:6, 0:1 )
25. Gutek - David 0:0 ( 0:0, 0:0 )
26. Paul - Arti 0:6 ( 0:6, 0:0 )
27. JasioJasio - Wielo 0:0 ( 0:0, 0:0 )
28. Arwen - Kozek 8:0 ( 4:0, 4:0 )
29. Blank - Kobra79 6:8 ( 4:5, 2:3 )
30. Geniek - Kartofelek 0:0 ( 0:0, 0:0 )
31. Pachol - Kuba5 0:0 ( 0:0, 0:0 )
32. MIFa - T.B. 0:0 ( 0:0, 0:0 )
33. NetSpider - Vaughan 8:0 ( 4:0, 4:0 )
34. Tuttur - Luko 0:0 ( 0:0, 0:0 )
35. Micros - glOKSik 7:11 ( 4:6, 3:5 )
36. Mathi - Rossner 0:0 ( 0:0, 0:0 )

Przegrani:
1. Bolo69 9
2. Hrabuncio 8
3. Crash665 7
4. Micros 7
5. Miko 7
6. Don Lopez Soarez 6
7. Blank
8. GreX 6
9. Lupus 6
10. Auch 5
11. Krzychu/scinawa 5
12. Oszolom 5
13. PD 4
14. Aniolo 2
15. Sir_joker 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.