zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 07:19

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - IV runda (13.09, 20:45).
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
IV runda

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto
2. Real Betis Seville - FC Liverpool
3. PSV Eindhoven - Schalke 04
4. Olympique Lyon - Real Madrid
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium
8. Villareal CF - Manchester United
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam
10. Benfica Lisbon - Lille OSC

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków
2. RC Lens - Dyskobolia
3. FK Teplice - RCD Espanyol
4. Dinamo Bukareszt - Everton
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria
7. Stade Rennais - CA Osasuna
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia
10. Liteks Łowecz - KRC Genk

IV runda
1. Michalind - PD
2. Sireja - Auch
3. Crash665 - Maniek
4. Champion980 - Bolo69
5. Hyb - Chicago
6. Tomek - Hrabuncio
7. Arkoholik - Kasol
8. Qba\Sława - GreX
9. Tedezl - Minus
10. m71m - Corniculus
11. Don Lopez Soarez - Maly__85
12. Oszolom - SpAwN
13. Van_the_girl - Adiurbz
14. Mico01 - Kubek
15. Diablo - Tupek
16. Paweł - Filippos
17. Krzychu/scinawa - Piotruś
18. Arturof - Bled
19. Mati83 - Siwylubin
20. Miko - Cobra
21. Krzysiek.rybnik - GR
22. Grubool - Sir_joker
23. Zidzix - Fredi
24. Dasher(MKS) - Kaczuszka
25. David - Gutek
26. Arti - Paul
27. Wielo - JasioJasio
28. Kozek - Arwen
29. Kobra79 - Blank
30. Kartofelek - Geniek
31. Kuba5 - Pachol
32. T.B. - MIFa
33. Vaughan - NetSpider
34. Luko - Tuttur
35. glOKSik - Micros
36. Rossner - Mathi

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 16:41 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie Śr 04, 09:18
Posty: 1172
Lokalizacja: Lubin
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto X
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC X

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
Obrazek

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1597
Lokalizacja: Chojnów
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens x
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 19:48 
IV runda

4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton x
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 501
Lokalizacja: Lubin
runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona x
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United x
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton x
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2005 wrz Wt 06, 15:44 przez Qba\Sława, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 20:19 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 21:21 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 1
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 09:34 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Pt 14, 20:06
Posty: 477
Lokalizacja: Lubin
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 10:19 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid x
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United x
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Wt 01, 18:14
Posty: 157
Lokalizacja: Myślenice
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto X
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United X
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam X
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Puchar Typera - IV runda (13.09, 20:45).
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC X

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 1
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol X
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 16:34 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens X
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.