zaglebie-lubin.net
http://zaglebie-lubin.net/

Puchar Typera - II runda (05.08, 17:00).
http://zaglebie-lubin.net/viewtopic.php?f=9&t=1708
Strona 1 z 2

Autor:  Micros [ 2005 sie Wt 02, 13:34 ]
Tytuł:  Puchar Typera - II runda (05.08, 17:00).

II runda

- 36 przegranych z pierwszej rundy oraz uczestnicy z 1, 2 oraz 3 ligi (grupy A) tworzy 36 par. 36 zwycięzców przechodzi do IV rundy, z kolei 36 przegranych gra w III rundzie - w tzw. rundzie drugiej szansy. Tutaj 72 zawodników utworzy 36 par, z których zwycięzcy awansują do następnej rundy. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa )
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa )
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain
8. Sporting Lokeren - Genk RC
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa )
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa )
4. Lech Poznań - Wisła Płock
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern
7. Eintracht - Bayer Leverkusen
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg
10. AS Monaco - Auxerre AJ


II runda

Pary II rundy: ( pierwsze mecze )
1. Tolek - Mathi
2. Micros - Lupus
3. Sieben AG - Tuttur
4. NetSpider - Nomysz
5. Jerry - MIFa
6. Pachol - Aniolo
7. Staszek_Alcatrazz - Geniek
8. Karton - Blank
9. Arwen - Firewall
10. Royal - JasioJasio
11. Higaman - Paul
12. Majcin18 - Gutek
13. Kaczuszka - Loser
14. Baranoo - Fredi
15. Joey - Sir_joker
16. Reporter - GR
17. Erni - Cobra
18. Miedzianiec - Siwylubin
19. Bled - Zdebolek
20. Evil_WKS - Piotruś
21. Filippos - Oskar
22. Abramelin - Tupek
23. Merlin - Kubek
24. Red - Adiurbz
25. SpAwN - KOtzU!
26. Cineq - Maly__85
27. Grzyboo - Corniculus
28. Minus - Wembley
29. KSGienio - GreX
30. Forza-orange - Kasol
31. Lukasz5891 - Hrabuncio
32. Krystek - Chicago
33. Piastdp - Bolo69
34. Maniek - Miły_ag
35. Auch - Znajomy
36. Ertai - PD

Pary II rundy: ( spotkania rewanżowe)
1. Mathi - Tolek
2. Lupus - Micros
3. Tuttur - Sieben AG
4. Nomysz - NetSpider
5. MIFa - Jerry
6. Aniolo - Pachol
7. Geniek - Staszek_Alcatrazz
8. Blank - Karton
9. Firewall - Arwen
10. JasioJasio - Royal
11. Paul - Higaman
12. Gutek - Majcin18
13. Loser - Kaczuszka
14. Fredi - Baranoo
15. Sir_joker - Joey
16. GR - Reporter
17. Cobra - Erni
18. Siwylubin - Miedzianiec
19. Zdebolek - Bled
20. Piotruś - Evil_WKS
21. Oskar - Filippos
22. Tupek - Abramelin
23. Kubek - Merlin
24. Adiurbz - Red
25. KOtzU! - SpAwN
26. Maly__85 - Cineq
27. Corniculus - Grzyboo
28. Wembley - Minus
29. GreX - KSGienio
30. Kasol - Forza-orange
31. Hrabuncio - Lukasz5891
32. Chicago - Krystek
33. Bolo69 - Piastdp
34. Miły_ag - Maniek
35. Znajomy - Auch
36. PD - Ertai

Autor:  siwylubin [ 2005 sie Wt 02, 14:03 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa X
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC X
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 2
4. Lech Poznań - Wisła Płock X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen X
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  Geniek [ 2005 sie Wt 02, 17:57 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock 2
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  JasioJasio [ 2005 sie Śr 03, 15:22 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa X
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
8. Sporting Lokeren - Genk RC X
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen X
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  kasol [ 2005 sie Śr 03, 15:29 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) 2
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  Mathi [ 2005 sie Śr 03, 15:30 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  Red [ 2005 sie Śr 03, 17:07 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ x

Autor:  maniek [ 2005 sie Cz 04, 10:20 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  bolo69 [ 2005 sie Pt 05, 11:01 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  Adiurbz [ 2005 sie Pt 05, 12:12 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain X
8. Sporting Lokeren - Genk RC X
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen X
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  GreX [ 2005 sie Pt 05, 12:37 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  Gość [ 2005 sie Pt 05, 12:39 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1
Prosimy o ZALOGOWANIE SIE przed wyslaniem posta

Autor:  Hrabuncio [ 2005 sie Pt 05, 12:39 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) 1
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven X
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain X
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  PD [ 2005 sie Pt 05, 12:40 ]
Tytuł: 

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

Autor:  KOtzU! [ 2005 sie Pt 05, 13:43 ]
Tytuł: 

vs. SpAwN
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven X
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille X
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ X

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/