zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pt 22, 03:43

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ISS Ekstraklasa - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

ISS Ekstraklasa:

Tabela:
[table color=blue]
[mrow color=#B81B1B] [mcol]Ost.kol.[mcol]Nazwa[mcol]Mecze[mcol]Pkt.[mcol]Z[mcol]R[mcol]P[mcol]BZ[mcol]BS
[row color=#50E983]1.[col]-[col]Chicago[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#FFFF99]2.[col]-[col]Oskar[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#E9E983]3.[col]-[col]Kasol[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#FFFF99]4.[col]-[col]Zdebolek[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#E9E983]5.[col]-[col]Miły_ag[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#FFFF99]6.[col]-[col]Maly__85[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#E9E983]7.[col]-[col]Hrabuncio[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#F5F5F5]8.[col]-[col]Kubek[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#DFDFDF]9.[col]-[col]Tupek[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#F5F5F5]10.[col]-[col]Adiurbz[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#DFDFDF]11.[col]-[col]PD[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#F5F5F5]12.[col]-[col]KOtzU![col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#DFDFDF]13.[col]-[col]Bolo69[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#F5F5F5]14.[col]-[col]Piotruś[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#E98350]15.[col]-[col]GreX[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#FF9966]16.[col]-[col]Wembley[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#E98350]17.[col]-[col]Znajomy[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[row color=#FF9966]18.[col]-[col]Corniculus[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0[col]0
[/table]


Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- ISS Ekstraklasa:
15/16 - spadek do 2 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 2 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: A
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: B
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- ISS Ekstraklasa:
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego
4 miejsce - awans do turnieju finałowego
5 miejsce - awans do turnieju finałowego
6 miejsce - awans do turnieju finałowego
7 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:13 przez Micros, łącznie edytowano 15 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - ISS Ekstraklasa

    Kolejka nr 1.
    PD - KOtzU!
    Chicago - Corniculus
    Znajomy - Oskar
    Miły_ag - Wembley
    GreX - Maly__85
    Bolo69 - Zdebolek
    Kasol - Piotruś
    Hrabuncio - Tupek
    Kubek - Adiurbz

    Kolejka nr 2.
    Corniculus - Kasol
    Piotruś - PD
    Oskar - GreX
    KOtzU! - Znajomy
    Zdebolek - Hrabuncio
    Wembley - Kubek
    Tupek - Miły_ag
    Maly__85 - Bolo69
    Adiurbz - Chicago

    Kolejka nr 3.
    Znajomy - Piotruś
    PD - Corniculus
    GreX - KOtzU!
    Bolo69 - Oskar
    Chicago - Wembley
    Kasol - Adiurbz
    Tupek - Zdebolek
    Hrabuncio - Maly__85
    Miły_ag - Kubek

    Kolejka nr 4.
    Corniculus - Znajomy
    Piotruś - GreX
    Oskar - Hrabuncio
    KOtzU! - Bolo69
    Zdebolek - Miły_ag
    Wembley - Kasol
    Kubek - Chicago
    Maly__85 - Tupek
    Adiurbz - PD

    Kolejka nr 5.
    Znajomy - Adiurbz
    PD - Wembley
    GreX - Corniculus
    Bolo69 - Piotruś
    Zdebolek - Maly__85
    Kasol - Kubek
    Tupek - Oskar
    Hrabuncio - KOtzU!
    Miły_ag - Chicago

    Kolejka nr 6.
    Corniculus - Bolo69
    Piotruś - Hrabuncio
    Oskar - Zdebolek
    Chicago - Kasol
    KOtzU! - Tupek
    Wembley - Znajomy
    Kubek - PD
    Maly__85 - Miły_ag
    Adiurbz - GreX

    Kolejka nr 7.
    Znajomy - Kubek
    PD - Chicago
    GreX - Wembley
    Bolo69 - Adiurbz
    Zdebolek - KOtzU!
    Tupek - Piotruś
    Hrabuncio - Corniculus
    Maly__85 - Oskar
    Miły_ag - Kasol

    Kolejka nr 8.
    Corniculus - Tupek
    Piotruś - Zdebolek
    Oskar - Miły_ag
    Chicago - Znajomy
    KOtzU! - Maly__85
    Kasol - PD
    Wembley - Bolo69
    Kubek - GreX
    Adiurbz - Hrabuncio

    Kolejka nr 9.
    Znajomy - Kasol
    GreX - Chicago
    Oskar - KOtzU!
    Bolo69 - Kubek
    Zdebolek - Corniculus
    Tupek - Adiurbz
    Hrabuncio - Wembley
    Maly__85 - Piotruś
    Miły_ag - PD

    Kolejka nr 10.
    PD - Znajomy
    Corniculus - Maly__85
    Piotruś - Oskar
    Chicago - Bolo69
    KOtzU! - Miły_ag
    Kasol - GreX
    Wembley - Tupek
    Kubek - Hrabuncio
    Adiurbz - Zdebolek

    Kolejka nr 11.
    GreX - PD
    Oskar - Corniculus
    Bolo69 - Kasol
    KOtzU! - Piotruś
    Zdebolek - Wembley
    Tupek - Kubek
    Hrabuncio - Chicago
    Maly__85 - Adiurbz
    Miły_ag - Znajomy

    Kolejka nr 12.
    Znajomy - GreX
    PD - Bolo69
    Corniculus - KOtzU!
    Piotruś - Miły_ag
    Chicago - Tupek
    Kasol - Hrabuncio
    Wembley - Maly__85
    Kubek - Zdebolek
    Adiurbz - Oskar

    Kolejka nr 13.
    Piotruś - Corniculus
    Oskar - Wembley
    Bolo69 - Znajomy
    KOtzU! - Adiurbz
    Zdebolek - Chicago
    Tupek - Kasol
    Hrabuncio - PD
    Maly__85 - Kubek
    Miły_ag - GreX

    Kolejka nr 14.
    Znajomy - Hrabuncio
    PD - Tupek
    Corniculus - Miły_ag
    GreX - Bolo69
    Chicago - Maly__85
    Kasol - Zdebolek
    Wembley - KOtzU!
    Kubek - Oskar
    Adiurbz - Piotruś

    Kolejka nr 15.
    Corniculus - Adiurbz
    Piotruś - Wembley
    Oskar - Chicago
    KOtzU! - Kubek
    Zdebolek - PD
    Tupek - Znajomy
    Hrabuncio - GreX
    Maly__85 - Kasol
    Miły_ag - Bolo69

    Kolejka nr 16.
    Znajomy - Zdebolek
    PD - Maly__85
    GreX - Tupek
    Bolo69 - Hrabuncio
    Chicago - KOtzU!
    Kasol - Oskar
    Wembley - Corniculus
    Kubek - Piotruś
    Miły_ag - Adiurbz

    Kolejka nr 17.
    Corniculus - Kubek
    Piotruś - Chicago
    Oskar - PD
    KOtzU! - Kasol
    Zdebolek - GreX
    Tupek - Bolo69
    Hrabuncio - Miły_ag
    Maly__85 - Znajomy
    Adiurbz - Wembley

    Kolejka nr 18.
    Corniculus - Chicago
    Piotruś - Kasol
    Oskar - Znajomy
    KOtzU! - PD
    Zdebolek - Bolo69
    Wembley - Miły_ag
    Tupek - Hrabuncio
    Maly__85 - GreX
    Adiurbz - Kubek

    Kolejka nr 19.
    Znajomy - KOtzU!
    PD - Piotruś
    GreX - Oskar
    Bolo69 - Maly__85
    Chicago - Adiurbz
    Kasol - Corniculus
    Kubek - Wembley
    Hrabuncio - Zdebolek
    Miły_ag - Tupek

    Kolejka nr 20.
    Corniculus - PD
    Piotruś - Znajomy
    Oskar - Bolo69
    KOtzU! - GreX
    Zdebolek - Tupek
    Wembley - Chicago
    Kubek - Miły_ag
    Maly__85 - Hrabuncio
    Adiurbz - Kasol

    Kolejka nr 21.
    Znajomy - Corniculus
    PD - Adiurbz
    GreX - Piotruś
    Bolo69 - KOtzU!
    Chicago - Kubek
    Kasol - Wembley
    Tupek - Maly__85
    Hrabuncio - Oskar
    Miły_ag - Zdebolek

    Kolejka nr 22.
    Corniculus - GreX
    Piotruś - Bolo69
    Oskar - Tupek
    Chicago - Miły_ag
    KOtzU! - Hrabuncio
    Wembley - PD
    Kubek - Kasol
    Maly__85 - Zdebolek
    Adiurbz - Znajomy

    Kolejka nr 23.
    Znajomy - Wembley
    PD - Kubek
    GreX - Adiurbz
    Bolo69 - Corniculus
    Zdebolek - Oskar
    Kasol - Chicago
    Tupek - KOtzU!
    Hrabuncio - Piotruś
    Miły_ag - Maly__85

    Kolejka nr 24.
    Corniculus - Hrabuncio
    Piotruś - Tupek
    Oskar - Maly__85
    Chicago - PD
    KOtzU! - Zdebolek
    Kasol - Miły_ag
    Wembley - GreX
    Kubek - Znajomy
    Adiurbz - Bolo69

    Kolejka nr 25.
    Znajomy - Chicago
    PD - Kasol
    GreX - Kubek
    Bolo69 - Wembley
    Zdebolek - Piotruś
    Tupek - Corniculus
    Hrabuncio - Adiurbz
    Maly__85 - KOtzU!
    Miły_ag - Oskar

    Kolejka nr 26.
    PD - Miły_ag
    Corniculus - Zdebolek
    Piotruś - Maly__85
    Chicago - GreX
    KOtzU! - Oskar
    Kasol - Znajomy
    Wembley - Hrabuncio
    Kubek - Bolo69
    Adiurbz - Tupek

    Kolejka nr 27.
    Znajomy - PD
    GreX - Kasol
    Oskar - Piotruś
    Bolo69 - Chicago
    Zdebolek - Adiurbz
    Tupek - Wembley
    Hrabuncio - Kubek
    Maly__85 - Corniculus
    Miły_ag - KOtzU!

    Kolejka nr 28.
    Znajomy - Miły_ag
    PD - GreX
    Corniculus - Oskar
    Piotruś - KOtzU!
    Chicago - Hrabuncio
    Kasol - Bolo69
    Wembley - Zdebolek
    Kubek - Tupek
    Adiurbz - Maly__85

    Kolejka nr 29.
    GreX - Znajomy
    Oskar - Adiurbz
    Bolo69 - PD
    KOtzU! - Corniculus
    Zdebolek - Kubek
    Tupek - Chicago
    Hrabuncio - Kasol
    Maly__85 - Wembley
    Miły_ag - Piotruś

    Kolejka nr 30.
    Znajomy - Bolo69
    PD - Hrabuncio
    Corniculus - Piotruś
    GreX - Miły_ag
    Chicago - Zdebolek
    Kasol - Tupek
    Wembley - Oskar
    Kubek - Maly__85
    Adiurbz - KOtzU!

    Kolejka nr 31.
    Piotruś - Adiurbz
    Oskar - Kubek
    Bolo69 - GreX
    KOtzU! - Wembley
    Zdebolek - Kasol
    Tupek - PD
    Hrabuncio - Znajomy
    Maly__85 - Chicago
    Miły_ag - Corniculus

    Kolejka nr 32.
    Znajomy - Tupek
    PD - Zdebolek
    GreX - Hrabuncio
    Bolo69 - Miły_ag
    Chicago - Oskar
    Kasol - Maly__85
    Wembley - Piotruś
    Kubek - KOtzU!
    Adiurbz - Corniculus

    Kolejka nr 33.
    Corniculus - Wembley
    Piotruś - Kubek
    Oskar - Kasol
    KOtzU! - Chicago
    Zdebolek - Znajomy
    Tupek - GreX
    Hrabuncio - Bolo69
    Maly__85 - PD
    Adiurbz - Miły_ag

    Kolejka nr 34.
    Znajomy - Maly__85
    PD - Oskar
    GreX - Zdebolek
    Bolo69 - Tupek
    Chicago - Piotruś
    Kasol - KOtzU!
    Wembley - Adiurbz
    Kubek - Corniculus
    Miły_ag - Hrabuncio

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
ISS Ekstraklasa:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
PD - KOtzU!
Chicago - Corniculus
Znajomy - Oskar
Miły_ag - Wembley
GreX - Maly__85
Bolo69 - Zdebolek
Kasol - Piotruś
Hrabuncio - Tupek
Kubek - Adiurbz

Kolejka nr 2.
Corniculus - Kasol
Piotruś - PD
Oskar - GreX
KOtzU! - Znajomy
Zdebolek - Hrabuncio
Wembley - Kubek
Tupek - Miły_ag
Maly__85 - Bolo69
Adiurbz - Chicago

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 12:21 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Pt 14, 20:06
Posty: 477
Lokalizacja: Lubin
powyższe typy są moje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Wt 01, 18:14
Posty: 157
Lokalizacja: Myślenice
No to poloneza czas zacząć :wink:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 22:46
Posty: 622
Lokalizacja: Żory
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 08:09 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 15:40 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 2
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 wrz So 18, 21:20
Posty: 195
Lokalizacja: Polkowice
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronk 1i
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 2
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie Śr 04, 09:18
Posty: 1172
Lokalizacja: Lubin
kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 2
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X

_________________
Obrazek

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 12:05 
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux X
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 00:22 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 13:23 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze x
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5080
Lokalizacja: LUBIN
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.