zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 cze Pt 22, 23:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 10:40 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 2
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) x
6.Rumunia - Czechy (1p) 2
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) x
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 12:30 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:57
Posty: 761
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) X
2.Boliwia - Ekwador X
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) X
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) X
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 1
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa X
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) X
7.Turcja - Dania (1p) X
8.Polska - Austria (1p) X
9.Slowenia - Norwegia 2
10.Paragwaj - Argentyna 2

_________________
W moich żyłach płynie miedziano-biało-zielona krew !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 cze Pn 27, 13:55
Posty: 4420
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael x
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) x
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) x
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa 2
5.Szwajcaria - Izrael (1p) x
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) 1
8.Polska - Austria (1p) x1
9.Slowenia - Norwegia 1
10.Paragwaj - Argentyna x

_________________
"Jedno serce,jeden klub...ZAGŁĘBIE LUBIN..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 04, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
ZALEGŁE WYNIKI:

2 liga - grupa: A:

5 kolejka: ( wyniki )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 2:2
2. Manchester City - West Bromwich Albion 0:0
3. Middlesbrough - FC Liverpool 0:0
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 0:2
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1:0
6. Nantes FC - Ajaccio AC 0:2
7. Borussia Dortmund - Schalke 1:2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:5
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 0:2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1

6 kolejka: ( wyniki )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 2:0
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 0:1
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1:2
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1:1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 0:2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 2:3
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 0:0
8. Groningen FC - Roosendaal 1:0
9. Genk RC - Charleroi SC 0:0
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 0:2

Kolejka nr 5.
Lupus - Loser 0:2
Siwylubin - GR 3:4
Mathi - JasioJasio 3:0
Geniek - Nomysz 0:3
Tuttur - Sir_joker 4:0
Firewall - Fredi 0:4
Paul - Aniolo 0:0
Blank - Gutek 2:1
MIFa - Cobra 5:1

Kolejka nr 6.
JasioJasio - Geniek 0:5
Nomysz - Blank 3:5
Aniolo - Tuttur 0:4
Cobra - Firewall 7:0
Gutek - Paul 5:0
GR - Lupus 6:0
Fredi - Siwylubin 5:6
Sir_joker - MIFa 0:6
Loser - Mathi 7:5

Tabela:
1. ( Obrazek 3 ) MIFa 6 5 0 1 15 29:11
2. ( Obrazek 1 ) Geniek 6 5 0 1 15 25:12
3. ( Obrazek 2 ) Mathi 6 4 1 1 13 26:16
4. ( Obrazek 6 ) Loser 6 4 1 1 13 29:22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 7 ) Blank 6 4 1 1 13 18:14
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 8 ) Gutek 6 3 0 3 9 24:16
7. ( Obrazek 15 ) GR 6 3 0 3 9 24:21
8. ( Obrazek 9 ) Fredi 6 3 0 3 9 25:24
9. ( Obrazek 4 ) Firewall 6 3 0 3 9 21:29
10. ( Obrazek 5 ) JasioJasio 6 2 2 2 8 21:22
11. ( Obrazek 12 ) Cobra 6 2 1 3 7 25:22
12. ( Obrazek 14 ) Siwylubin 6 1 3 2 6 27:29
13. ( Obrazek 10 ) Aniolo 6 1 3 2 6 7:11
14. ( Obrazek 18 ) Tuttur 6 2 0 4 6 12:24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 11 ) Paul 6 1 2 3 5 22:22
16. ( Obrazek 16 ) Nomysz 6 1 2 3 5 13:20
17. ( Obrazek 13 ) Sir_joker 6 1 1 4 4 16:27
18. ( Obrazek 17 ) Lupus 6 0 1 5 1 0:22

Wyniki 7 i 8 kolejki pojawią się w godzinach wieczornych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 00:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Druga Liga - grupa A

7 kolejka ( wyniki )
1. Polkowice - Jaworzno (1p) 3:0
2. Boliwia - Ekwador 1:2
3. Kenia - Tunezja (1p) 0:1
4. Szwajcaria - Izrael 1:1
5. Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 2:1
6. Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1:0
7. Szkocja - Wlochy 1:1
8. Slowacja - Niemcy (1p) 2:0
9. Colorado - Washington (USA 1 liga) 1:0
10. New York - Kansas City (USA 1 liga) 2:2

8 kolejka ( wyniki )
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 3:2
2. SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 3:0
3. Polkowice - Jaworzno 7:0
4. Estonia - Lotwa 2:1
5. Szwajcaria - Izrael (1p) 1:1
6. Rumunia - Czechy (1p) 1:0
7. Turcja - Dania (1p) 0:1
8. Polska - Austria (1p) 2:0
9. Slowenia - Norwegia 2:3
10. Paragwaj - Argentyna 1:0

Kolejka nr 7.
Lupus - Fredi 4:5
Siwylubin - Cobra 3:0
Mathi - GR 0:0
Geniek - Loser 0:4
Tuttur - Gutek 0:4
Paul - Nomysz 1:4
Blank - JasioJasio 2:6
Sir_joker - Aniolo 2:0
MIFa - Firewall 0:5

Kolejka nr 8.
JasioJasio - Paul 3:2
Nomysz - Tuttur 3:0
Aniolo - MIFa 0:0
Cobra - Lupus 0:4
Gutek - Sir_joker 6:4
Firewall - Siwylubin 3:4
GR - Geniek 0:0
Fredi - Mathi 4:0
Loser - Blank 5:5

Tabela:
1. ( Obrazek 4 ) Loser 8 5 2 1 17 38:27
2. ( Obrazek 1 ) MIFa 8 5 1 2 16 29:16
3. ( Obrazek 2 ) Geniek 8 5 1 2 16 25:16
4. ( Obrazek 6 ) Gutek 8 5 0 3 15 34:20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 8 ) Fredi 8 5 0 3 15 34:28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 3 ) Mathi 8 4 2 2 14 26:20
7. ( Obrazek 10 ) JasioJasio 8 4 2 2 14 30:26
8. ( Obrazek 5 ) Blank 8 4 2 2 14 25:25
9. ( Obrazek 12 ) Siwylubin 8 3 3 2 12 34:32
10. ( Obrazek 9 ) Firewall 8 4 0 4 12 29:33
11. ( Obrazek 7 ) GR 8 3 2 3 11 24:21
12. ( Obrazek 16 ) Nomysz 8 3 2 3 11 20:21
13. ( Obrazek 11 ) Cobra 8 2 1 5 7 25:29
14. ( Obrazek 13 ) Aniolo 8 1 4 3 7 7:13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 17 ) Sir_joker 8 2 1 5 7 22:33
16. ( Obrazek 14 ) Tuttur 8 2 0 6 6 12:31
17. ( Obrazek 15 ) Paul 8 1 2 5 5 25:29
18. ( Obrazek 18 ) Lupus 8 1 1 6 4 8:27

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 10:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Druga Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
2. Korona Kielce - Wisla Płock
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV
5. Troyes AS - Nantes FC
6. RC Lens - Girondins Bordeaux
7. Olympique Lyon - AS Monaco
8. Sochaux FC - Olympique Marseille
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
10. Birmingham City - Charlton Athletic

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam
3. Messina - Fiorentina AC
4. Chievo Verona - AC Parma
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal
7. Real Saragossa - FC Valencia
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona
10. Bolton Wanderers - Blackburn

Kolejka nr 9.
Lupus - Firewall
Mathi - Cobra
Aniolo - Gutek
Geniek - Fredi
Tuttur - JasioJasio
Paul - Loser
Blank - GR
Sir_joker - Nomysz
MIFa - Siwylubin

Kolejka nr 10.
Siwylubin - Lupus
JasioJasio - Sir_joker
Nomysz - Aniolo
Cobra - Geniek
Gutek - MIFa
Firewall - Mathi
GR - Paul
Fredi - Blank
Loser - Tuttur

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 cze Pn 27, 13:55
Posty: 4420
Lokalizacja: Lubin
Druga Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock X
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV X
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco X
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam X
3. Messina - Fiorentina AC X
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona X
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal X
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona X
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
"Jedno serce,jeden klub...ZAGŁĘBIE LUBIN..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:21 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV X
5. Troyes AS - Nantes FC 1
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille X
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 1
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal X
7. Real Saragossa - FC Valencia X
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:57
Posty: 761
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock X
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 X
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV X
5. Troyes AS - Nantes FC 1
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1


10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam X
3. Messina - Fiorentina AC X
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona X
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia X
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid X
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona X
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
W moich żyłach płynie miedziano-biało-zielona krew !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco x
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic x

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 2
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona x
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn x

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 12:16 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2:1
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1:0
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2:0
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 1:1
5. Troyes AS - Nantes FC 1:2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2:0
7. Olympique Lyon - AS Monaco 2:1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1:2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1:2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1:0

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 3:1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2:0
3. Messina - Fiorentina AC 0:1
4. Chievo Verona - AC Parma 1:1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 0:0
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1:0
7. Real Saragossa - FC Valencia 2:2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2:0
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1:1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1:0


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 15:52 
Druga Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV x
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux x
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic x

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC x
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona x
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid x
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 18:50 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco x
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic x

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam x
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona x
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 503
Lokalizacja: Lubin
Druga Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV x
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona x
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid x
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Pn 27, 21:36
Posty: 176
Lokalizacja: Stolica dolnego śląska - LUBIN
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock X
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

_________________
Inni mogą tylko zazdrościć... Zagłębie!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.