zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Wt 23, 15:55

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 07:53
Posty: 280
Lokalizacja: lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów x
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow x
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeau x
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 09:44 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeau 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 19:21 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Pn 27, 21:36
Posty: 176
Lokalizacja: Stolica dolnego śląska - LUBIN
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X

_________________
Inni mogą tylko zazdrościć... Zagłębie!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 19:47 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 14:38 
Witam przeciwników i życze powodzenia :

oto moje typki :

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 29, 12:50 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow x
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
2 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( wyniki )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:0
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:0
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:2
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2:2
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2:0

2 kolejka: ( wyniki )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1:0
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:0
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3:0
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1:1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 4:4
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 0:2
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2:0

Kolejka nr 1.
Siwylubin - Gutek 2:4
Cobra - JasioJasio 6:6
Lupus - Aniolo 0:4
MIFa - GR 4:3
Mathi - Sir_joker 4:3
Geniek - Tuttur 3:0
Firewall - Nomysz 3:2
Blank - Paul 5:3
Fredi - Loser 3:5

Kolejka nr 2.
JasioJasio - Firewall 5:4
Nomysz - Siwylubin 5:5
Aniolo - Mathi 3:3
Gutek - Lupus 4:0
Tuttur - Blank 4:6
GR - Fredi 4:2
Paul - MIFa 3:4
Sir_joker - Geniek 2:5
Loser - Cobra 4:2

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Geniek 2 2 0 0 6 8:2
2. ( Obrazek 1 ) Gutek 2 2 0 0 6 8:2
3. ( Obrazek 1 ) Blank 2 2 0 0 6 11:7
4. ( Obrazek 1 ) Loser 2 2 0 0 6 9:5
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) MIFa 2 2 0 0 6 8:6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 1 ) Aniolo 2 1 1 0 4 7:3
7. ( Obrazek 1 ) JasioJasio 2 1 1 0 4 11:10
8. ( Obrazek 1 ) Mathi 2 1 1 0 4 7:6
9. ( Obrazek 1 ) GR 2 1 0 1 3 7:6
10. ( Obrazek 1 ) Firewall 2 1 0 1 3 7:7
11. ( Obrazek 1 ) Nomysz 2 0 1 1 1 7:8
12. ( Obrazek 1 ) Cobra 2 0 1 1 1 8:10
13. ( Obrazek 1 ) Siwylubin 2 0 1 1 1 7:9
14. ( Obrazek 1 ) Paul 2 0 0 2 0 6:9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Fredi 2 0 0 2 0 5:9
16. ( Obrazek 1 ) Sir_joker 2 0 0 2 0 5:9
17. ( Obrazek 1 ) Tuttur 2 0 0 2 0 4:9
18. ( Obrazek 1 ) Lupus 2 0 0 2 0 0:8

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
2 liga - grupa: A:

3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC
7. Eintracht - Bayer Leverkusen
8. Inverness - Glasgow Rangers
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille
10. AS Monaco - Auxerre AJ

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg
5. Stade Rennes - Nantes FC
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich
9. Standard Liege - Lierse KSK
10. Celtic Glasgow - Dundee United

Kolejka nr 3.
Lupus - Nomysz
Siwylubin - JasioJasio
Mathi - Gutek
Geniek - Aniolo
Cobra - GR
Firewall - Loser
Paul - Tuttur
Blank - Sir_joker
MIFa - Fredi

Kolejka nr 4.
JasioJasio - Lupus
Nomysz - Mathi
Aniolo - Blank
Gutek - Geniek
Tuttur - MIFa
GR - Firewall
Fredi - Cobra
Sir_joker - Paul
Loser - Siwylubin

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 18:05 
3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow 2
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC 2
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich 1
9. Standard Liege - Lierse KSK x
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 18:14 
2 liga - grupa: A:

3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC x
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
9. Standard Liege - Lierse KSK 1
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 08:29 
3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC x
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich 1
9. Standard Liege - Lierse KSK 1
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 12:44 
3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC 2
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
9. Standard Liege - Lierse KSK x
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC x
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
9. Standard Liege - Lierse KSK 1
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 15:17 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Inverness - Glasgow Rangers x
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC x
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
9. Standard Liege - Lierse KSK 1
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 13:42
Posty: 496
3 kolejka: ( do 05.08, do 15:30 )
1. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow 2
3. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
4. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 18:00 )
1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
5. Stade Rennes - Nantes FC x
6. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
7. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
8. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
9. Standard Liege - Lierse KSK 1
10. Celtic Glasgow - Dundee United 1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.