zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Śr 14, 19:07

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 13:08 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 2

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W.1
4.Ostrowiec - LKS 2
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) 2
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 2
9.Algeria - Nigeria (1p) 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 04, 14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
ZALEGŁE WYNIKI:

3 liga - grupa: A:

5 kolejka: ( wyniki )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 2:2
2. Manchester City - West Bromwich Albion 0:0
3. Middlesbrough - FC Liverpool 0:0
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 0:2
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1:0
6. Nantes FC - Ajaccio AC 0:2
7. Borussia Dortmund - Schalke 1:2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:5
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 0:2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1

6 kolejka: ( wyniki )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 2:0
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 0:1
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1:2
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1:1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 0:2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 2:3
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 0:0
8. Groningen FC - Roosendaal 1:0
9. Genk RC - Charleroi SC 0:0
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 0:2

Kolejka nr 5.
Reporter - NetSpider 0:0
Micros - Jerry 2:3
Royal - Joey 0:0
Baranoo - Erni 5:0
Miedzianiec - Staszek_Alcatrazz 0:0
Karton - Pachol 0:0
Higaman - Arwen 0:0
Sieben AG - Tolek 3:1
Majcin18 - Kaczuszka 0:0

Kolejka nr 6.
Joey - Baranoo 0:5
Erni - Sieben AG 0:5
Arwen - Miedzianiec 0:0
Kaczuszka - Karton 0:0
Tolek - Higaman 4:0
Jerry - Reporter 4:0
Pachol - Micros 0:4
Staszek_Alcatrazz - Majcin18 0:0
NetSpider - Royal 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Sieben AG 6 6 0 0 18 26:4
2. ( Obrazek 6 ) Baranoo 6 4 2 0 14 21:6
3. ( Obrazek 9 ) Jerry 6 3 3 0 12 25:18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 5 ) Tolek 6 3 2 1 11 17:10
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 2 ) Pachol 6 3 2 1 11 18:12
6. ( Obrazek 7 ) Micros 6 3 1 2 10 22:13
7. ( Obrazek 4 ) Karton 6 2 4 0 10 16:10
8. ( Obrazek 3 ) Erni 6 2 2 2 8 14:14
9. ( Obrazek 8 ) Joey 6 2 1 3 7 16:16
10. ( Obrazek 10 ) Kaczuszka 6 1 3 2 6 11:14
11. ( Obrazek 11 ) Majcin18 6 1 3 2 6 6:10
12. ( Obrazek 12 ) Arwen 6 0 5 1 5 3:5
13. ( Obrazek 13 ) Royal 6 0 5 1 5 0:6
14. ( Obrazek 14 ) Miedzianiec 6 0 4 2 4 0:6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 16 ) Staszek_Alcatrazz 6 0 4 2 4 0:8
16. ( Obrazek 15 ) Higaman 6 0 3 3 3 0:11
17. ( Obrazek 18 ) NetSpider 6 0 2 4 2 3:17
18. ( Obrazek 17 ) Reporter 6 0 2 4 2 0:18

Wyniki 7 i 8 kolejki pojawią się w godzinach wieczornych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Trzecia Liga - grupa A

7 kolejka ( wyniki )
1. Polkowice - Jaworzno (1p) 3:0
2. Boliwia - Ekwador 1:2
3. Kenia - Tunezja (1p) 0:1
4. Szwajcaria - Izrael 1:1
5. Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 2:2
6. Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1:0
7. Szkocja - Wlochy 1:1
8. Slowacja - Niemcy (1p) 2:0
9. Colorado - Washington (USA 1 liga) 1:0
10. New York - Kansas City (USA 1 liga) 2:2

8 kolejka ( wyniki )
1. Burkina Faso - RPA (1p) 2:0
2. USA - Meksyk 2:0
3. Lechia G. - Slask W. 1:2
4. Ostrowiec - LKS 2:2
5. Estonia (U21) - Lotwa (U21) 1:3
6. Szwecja - Bulgaria (1p) 0:0
7. Urugwaj - Kolumbia 3:2
8. Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 1:2
9. Algeria - Nigeria (1p) 0:2
10. Bosnia Hercegowina - Belgia 1:0

Kolejka nr 7.
Reporter - Pachol 0:0
Micros - Kaczuszka 3:5
Royal - Jerry 0:0
Baranoo - NetSpider 4:0
Miedzianiec - Tolek 0:0
Higaman - Erni 0:0
Sieben AG - Joey 2:0
Staszek_Alcatrazz - Arwen 0:3
Majcin18 - Karton 0:0

Kolejka nr 8.
Joey - Higaman 0:0
Erni - Miedzianiec 0:0
Arwen - Majcin18 5:0
Kaczuszka - Reporter 5:0
Tolek - Staszek_Alcatrazz 0:0
Karton - Micros 0:5
Jerry - Baranoo 0:5
Pachol - Royal 0:0
NetSpider - Sieben AG 0:3

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Sieben AG 8 8 0 0 24 31:4
2. ( Obrazek 2 ) Baranoo 8 6 2 0 20 30:6
3. ( Obrazek 6 ) Micros 8 4 1 3 13 30:18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) Tolek 8 3 4 1 13 17:10
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 5 ) Pachol 8 3 4 1 13 18:12
6. ( Obrazek 3 ) Jerry 8 3 4 1 13 25:23
7. ( Obrazek 10 ) Kaczuszka 8 3 3 2 12 21:17
8. ( Obrazek 12 ) Arwen 8 2 5 1 11 11:5
9. ( Obrazek 7 ) Karton 8 2 5 1 11 16:15
10. ( Obrazek 8 ) Erni 8 2 4 2 10 14:14
11. ( Obrazek 9 ) Joey 8 2 2 4 8 16:18
12. ( Obrazek 13 ) Royal 8 0 7 1 7 0:6
13. ( Obrazek 11 ) Majcin18 8 1 4 3 7 6:15
14. ( Obrazek 14 ) Miedzianiec 8 0 6 2 6 0:6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 15 ) Staszek_Alcatrazz 8 0 5 3 5 0:11
16. ( Obrazek 16 ) Higaman 8 0 5 3 5 0:11
17. ( Obrazek 18 ) Reporter 8 0 3 5 3 0:23
18. ( Obrazek 17 ) NetSpider 8 0 2 6 2 3:24

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Trzecia Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
2. Korona Kielce - Wisla Płock
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV
5. Troyes AS - Nantes FC
6. RC Lens - Girondins Bordeaux
7. Olympique Lyon - AS Monaco
8. Sochaux FC - Olympique Marseille
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
10. Birmingham City - Charlton Athletic

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam
3. Messina - Fiorentina AC
4. Chievo Verona - AC Parma
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal
7. Real Saragossa - FC Valencia
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona
10. Bolton Wanderers - Blackburn

Kolejka nr 9.
Reporter - Karton
Royal - Kaczuszka
Arwen - Tolek
Baranoo - Pachol
Miedzianiec - Joey
Higaman - NetSpider
Sieben AG - Jerry
Staszek_Alcatrazz - Erni
Majcin18 - Micros

Kolejka nr 10.
Micros - Reporter
Joey - Staszek_Alcatrazz
Erni - Arwen
Kaczuszka - Baranoo
Tolek - Majcin18
Karton - Royal
Jerry - Higaman
Pachol - Sieben AG
NetSpider - Miedzianiec

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 18:30 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV x
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC x
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal x
7. Real Saragossa - FC Valencia x
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid x
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 20:31 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC x
4. Chievo Verona - AC Parma x
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia x
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 21:38 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma x
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona1
10. Bolton Wanderers - Blackburn x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 00:11 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 2
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma x
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia x
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze Wt 08, 19:19
Posty: 2030
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux x
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 2

_________________
WYZNAWCY POLSKOŚCI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 15:43 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV x
5. Troyes AS - Nantes FC 1
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 2
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 20, 21:54
Posty: 606
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux x
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 08:39
Posty: 431
Lokalizacja: Szczecin
Typowanie z gościa jest moje, zapomnialam sie zalogowac:P
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 2
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam x
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal x
7. Real Saragossa - FC Valencia 1
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 2

_________________
Zawsze naprzód, nigdy wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 20:48 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux x
7. Olympique Lyon - AS Monaco x
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC x
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 20:52 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.