zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Śr 19, 17:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 18:27 
Trzecia Liga - grupa B (do 02.09, do 16:00)

7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) X
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) X
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) X
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. X
4.Ostrowiec - LKS 2
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) X
6.Szwecja - Bulgaria (1p) X
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) X
9.Algeria - Nigeria (1p) X
10.Bosnia Hercegowina - Belgia X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) X
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) x
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) x

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) x
2.USA - Meksyk x
3.Lechia G. - Slask W. 1
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) 2
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) x
9.Algeria - Nigeria (1p) 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia x


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 12:29 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael x
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. 2
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) 2
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 1
9.Algeria - Nigeria (1p) x
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 13:13 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. 1
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) 2
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 1
9.Algeria - Nigeria (1p) 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 04, 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
ZALEGŁE WYNIKI:

3 liga - grupa: B:

5 kolejka: ( wyniki )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 2:2
2. Manchester City - West Bromwich Albion 0:0
3. Middlesbrough - FC Liverpool 0:0
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 0:2
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1:0
6. Nantes FC - Ajaccio AC 0:2
7. Borussia Dortmund - Schalke 1:2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:5
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 0:2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1

6 kolejka: ( wyniki )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 2:0
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 0:1
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1:2
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1:1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 0:2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 2:3
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 0:0
8. Groningen FC - Roosendaal 1:0
9. Genk RC - Charleroi SC 0:0
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 0:2

Kolejka nr 5.
Mazan1 - Tedezl 0:2
Sireja - Crash665 3:4
Jurmix - Paweł 2:4
Oszolom - Krzychu/scinawa 0:3
Arturof - xRey 0:0
Canaris - Stanczyk 0:2
Albi_bellatore - Zbyhu_zlotoryja 4:0
Pijak - Van_the_girl 0:0
Qba/Sława - Arkoholik 2:0

Kolejka nr 6.
Paweł - Oszolom 6:0
Krzychu/scinawa - Pijak 7:0
Zbyhu_zlotoryja - Arturof 0:0
Arkoholik - Canaris 0:0
Van_the_girl - Albi_bellatore 0:5
Crash665 - Mazan1 6:0
Stanczyk - Sireja 4:5
xRey - Qba/Sława 0:7
Tedezl - Jurmix 7:5

Tabela:
1. ( Obrazek 5 ) Crash665 6 6 0 0 18 29:4
2. ( Obrazek 1 ) Tedezl 6 5 1 0 16 28:10
3. ( Obrazek 2 ) Paweł 6 5 0 1 15 27:9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 8 ) Krzychu/scinawa 6 5 0 1 15 28:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 4 ) Sireja 6 4 1 1 13 28:22
6. ( Obrazek 7 ) Albi_bellatore 6 3 3 0 12 13:3
7. ( Obrazek 3 ) Oszolom 6 4 0 2 12 17:9
8. ( Obrazek 15 ) Qba/Sława 6 3 1 2 10 22:9
9. ( Obrazek 6 ) Jurmix 6 2 1 3 7 22:19
10. ( Obrazek 18 ) Stanczyk 6 2 1 3 7 15:16
11. ( Obrazek 10 ) Pijak 6 0 5 1 5 0:7
12. ( Obrazek 11 ) Arturof 6 0 4 2 4 0:9
13. ( Obrazek 14 ) xRey 6 0 4 2 4 0:11
14. ( Obrazek 12 ) Zbyhu_zlotoryja 6 0 3 3 3 0:13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 9 ) Mazan1 6 0 2 4 2 0:16
16. ( Obrazek 13 ) Van_the_girl 6 0 2 4 2 0:19
17. ( Obrazek 16 ) Canaris 6 0 1 5 1 0:20
18. ( Obrazek 17 ) Arkoholik 6 0 1 5 1 0:22

Wyniki 7 i 8 kolejki pojawią się w godzinach wieczornych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Trzecia Liga - grupa B

7 kolejka ( wyniki )
1. Polkowice - Jaworzno (1p) 3:0
2. Boliwia - Ekwador 1:2
3. Kenia - Tunezja (1p) 0:1
4. Szwajcaria - Izrael 1:1
5. Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 2:2
6. Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1:0
7. Szkocja - Wlochy 1:1
8. Slowacja - Niemcy (1p) 2:0
9. Colorado - Washington (USA 1 liga) 1:0
10. New York - Kansas City (USA 1 liga) 2:2

8 kolejka ( wyniki )
1. Burkina Faso - RPA (1p) 2:0
2. USA - Meksyk 2:0
3. Lechia G. - Slask W. 1:2
4. Ostrowiec - LKS 2:2
5. Estonia (U21) - Lotwa (U21) 1:3
6. Szwecja - Bulgaria (1p) 0:0
7. Urugwaj - Kolumbia 3:2
8. Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 1:2
9. Algeria - Nigeria (1p) 0:2
10. Bosnia Hercegowina - Belgia 1:0

Kolejka nr 7.
Mazan1 - Stanczyk 0:0
Sireja - Arkoholik 3:0
Jurmix - Crash665 3:4
Oszolom - Tedezl 1:4
Arturof - Van_the_girl 0:0
Albi_bellatore - Krzychu/scinawa 0:3
Pijak - Paweł 0:2
xRey - Zbyhu_zlotoryja 0:0
Qba/Sława - Canaris 2:3

Kolejka nr 8.
Paweł - Albi_bellatore 1:0
Krzychu/scinawa - Arturof 3:0
Zbyhu_zlotoryja - Qba/Sława 0:3
Arkoholik - Mazan1 0:0
Van_the_girl - xRey 0:0
Canaris - Sireja 4:3
Crash665 - Oszolom 4:5
Stanczyk - Jurmix 0:5
Tedezl - Pijak 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Crash665 8 7 0 1 21 37:12
2. ( Obrazek 4 ) Krzychu/scinawa 8 7 0 1 21 34:11
3. ( Obrazek 3 ) Paweł 8 7 0 1 21 30:9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Tedezl 8 6 2 0 20 32:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 5 ) Sireja 8 5 1 2 16 34:26
6. ( Obrazek 7 ) Oszolom 8 5 0 3 15 23:17
7. ( Obrazek 8 ) Qba/Sława 8 4 1 3 13 27:12
8. ( Obrazek 6 ) Albi_bellatore 8 3 3 2 12 13:7
9. ( Obrazek 9 ) Jurmix 8 3 1 4 10 30:23
10. ( Obrazek 10 ) Stanczyk 8 2 2 4 8 15:21
11. ( Obrazek 17 ) Canaris 8 2 1 5 7 7:25
12. ( Obrazek 11 ) Pijak 8 0 6 2 6 0:9
13. ( Obrazek 13 ) xRey 8 0 6 2 6 0:11
14. ( Obrazek 12 ) Arturof 8 0 5 3 5 0:12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 14 ) Zbyhu_zlotoryja 8 0 4 4 4 0:16
16. ( Obrazek 15 ) Mazan1 8 0 4 4 4 0:16
17. ( Obrazek 16 ) Van_the_girl 8 0 4 4 4 0:19
18. ( Obrazek 18 ) Arkoholik 8 0 2 6 2 0:25

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Trzecia Liga - grupa B

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
2. Korona Kielce - Wisla Płock
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV
5. Troyes AS - Nantes FC
6. RC Lens - Girondins Bordeaux
7. Olympique Lyon - AS Monaco
8. Sochaux FC - Olympique Marseille
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
10. Birmingham City - Charlton Athletic

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam
3. Messina - Fiorentina AC
4. Chievo Verona - AC Parma
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal
7. Real Saragossa - FC Valencia
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona
10. Bolton Wanderers - Blackburn

Kolejka nr 8.
Mazan1 - Canaris
Jurmix - Arkoholik
Zbyhu_zlotoryja - Van_the_girl
Oszolom - Stanczyk
Arturof - Paweł
Albi_bellatore - Tedezl
Pijak - Crash665
xRey - Krzychu/scinawa
Qba/Sława - Sireja

Kolejka nr 10.
Sireja - Mazan1
Paweł - xRey
Krzychu/scinawa - Zbyhu_zlotoryja
Arkoholik - Oszolom
Van_the_girl - Qba/Sława
Canaris - Jurmix
Crash665 - Albi_bellatore
Stanczyk - Pijak
Tedezl - Arturof

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:05 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 1
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:07 
Zanotowalem pierwsza porazke :( :cry: gratki Oszołom :D


9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 1
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 2
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Cz 13, 17:09
Posty: 627
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 X
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma X
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona X
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
Obrazek
www.ocb03.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
Ależ ten Canaris mnie zaskoczył :twisted:

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 1
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam x
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 2
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 23:12 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 1
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 08:09 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux x
7. Olympique Lyon - AS Monaco x
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam x
3. Messina - Fiorentina AC 1
4. Chievo Verona - AC Parma X
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona X
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 02:23 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux x
7. Olympique Lyon - AS Monaco 2
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam x
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona x
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia x
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 20:22 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC X
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille X
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma X
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 1
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.