zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 15:47

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trzecia Liga - grupa B - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Trzecia Liga ( grupa B ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Sireja 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) Arkoholik 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) Mazan1 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Qba/Sława 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Jurmix 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 1 ) Oszolom 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) Canaris 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Pijak 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Stanczyk 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Van_the_girl 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) Paweł 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Zbyhu_zlotoryja 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Crash665 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) xRey 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Arturof 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Krzychu/scinawa 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) Albi_bellatore 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) Tedezl 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- 2 liga - grupa: A
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: B
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: B
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:09 przez Micros, łącznie edytowano 18 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 3 liga - grupa: B

    Kolejka nr 1.
    Sireja - Van_the_girl
    Arkoholik - Paweł
    Mazan1 - Zbyhu_zlotoryja
    Qba/Sława - Crash665
    Jurmix - xRey
    Oszolom - Arturof
    Canaris - Krzychu/scinawa
    Pijak - Albi_bellatore
    Stanczyk - Tedezl

    Kolejka nr 2.
    Paweł - Canaris
    Krzychu/scinawa - Sireja
    Zbyhu_zlotoryja - Jurmix
    Van_the_girl - Mazan1
    Arturof - Pijak
    Crash665 - Stanczyk
    Albi_bellatore - Qba/Sława
    xRey - Oszolom
    Tedezl - Arkoholik

    Kolejka nr 3.
    Mazan1 - Krzychu/scinawa
    Sireja - Paweł
    Jurmix - Van_the_girl
    Oszolom - Zbyhu_zlotoryja
    Arkoholik - Crash665
    Canaris - Tedezl
    Albi_bellatore - Arturof
    Pijak - xRey
    Qba/Sława - Stanczyk

    Kolejka nr 4.
    Paweł - Mazan1
    Krzychu/scinawa - Jurmix
    Zbyhu_zlotoryja - Pijak
    Van_the_girl - Oszolom
    Arturof - Qba/Sława
    Crash665 - Canaris
    Stanczyk - Arkoholik
    xRey - Albi_bellatore
    Tedezl - Sireja

    Kolejka nr 5.
    Mazan1 - Tedezl
    Sireja - Crash665
    Jurmix - Paweł
    Oszolom - Krzychu/scinawa
    Arturof - xRey
    Canaris - Stanczyk
    Albi_bellatore - Zbyhu_zlotoryja
    Pijak - Van_the_girl
    Qba/Sława - Arkoholik

    Kolejka nr 6.
    Paweł - Oszolom
    Krzychu/scinawa - Pijak
    Zbyhu_zlotoryja - Arturof
    Arkoholik - Canaris
    Van_the_girl - Albi_bellatore
    Crash665 - Mazan1
    Stanczyk - Sireja
    xRey - Qba/Sława
    Tedezl - Jurmix

    Kolejka nr 7.
    Mazan1 - Stanczyk
    Sireja - Arkoholik
    Jurmix - Crash665
    Oszolom - Tedezl
    Arturof - Van_the_girl
    Albi_bellatore - Krzychu/scinawa
    Pijak - Paweł
    xRey - Zbyhu_zlotoryja
    Qba/Sława - Canaris

    Kolejka nr 8.
    Paweł - Albi_bellatore
    Krzychu/scinawa - Arturof
    Zbyhu_zlotoryja - Qba/Sława
    Arkoholik - Mazan1
    Van_the_girl - xRey
    Canaris - Sireja
    Crash665 - Oszolom
    Stanczyk - Jurmix
    Tedezl - Pijak

    Kolejka nr 9.
    Mazan1 - Canaris
    Jurmix - Arkoholik
    Zbyhu_zlotoryja - Van_the_girl
    Oszolom - Stanczyk
    Arturof - Paweł
    Albi_bellatore - Tedezl
    Pijak - Crash665
    xRey - Krzychu/scinawa
    Qba/Sława - Sireja

    Kolejka nr 10.
    Sireja - Mazan1
    Paweł - xRey
    Krzychu/scinawa - Zbyhu_zlotoryja
    Arkoholik - Oszolom
    Van_the_girl - Qba/Sława
    Canaris - Jurmix
    Crash665 - Albi_bellatore
    Stanczyk - Pijak
    Tedezl - Arturof

    Kolejka nr 11.
    Jurmix - Sireja
    Zbyhu_zlotoryja - Paweł
    Oszolom - Canaris
    Van_the_girl - Krzychu/scinawa
    Arturof - Crash665
    Albi_bellatore - Stanczyk
    Pijak - Arkoholik
    xRey - Tedezl
    Qba/Sława - Mazan1

    Kolejka nr 12.
    Mazan1 - Jurmix
    Sireja - Oszolom
    Paweł - Van_the_girl
    Krzychu/scinawa - Qba/Sława
    Arkoholik - Albi_bellatore
    Canaris - Pijak
    Crash665 - xRey
    Stanczyk - Arturof
    Tedezl - Zbyhu_zlotoryja

    Kolejka nr 13.
    Krzychu/scinawa - Paweł
    Zbyhu_zlotoryja - Crash665
    Oszolom - Mazan1
    Van_the_girl - Tedezl
    Arturof - Arkoholik
    Albi_bellatore - Canaris
    Pijak - Sireja
    xRey - Stanczyk
    Qba/Sława - Jurmix

    Kolejka nr 14.
    Mazan1 - Pijak
    Sireja - Albi_bellatore
    Paweł - Qba/Sława
    Jurmix - Oszolom
    Arkoholik - xRey
    Canaris - Arturof
    Crash665 - Van_the_girl
    Stanczyk - Zbyhu_zlotoryja
    Tedezl - Krzychu/scinawa

    Kolejka nr 15.
    Paweł - Tedezl
    Krzychu/scinawa - Crash665
    Zbyhu_zlotoryja - Arkoholik
    Van_the_girl - Stanczyk
    Arturof - Sireja
    Albi_bellatore - Mazan1
    Pijak - Jurmix
    xRey - Canaris
    Qba/Sława - Oszolom

    Kolejka nr 16.
    Mazan1 - Arturof
    Sireja - xRey
    Jurmix - Albi_bellatore
    Oszolom - Pijak
    Arkoholik - Van_the_girl
    Canaris - Zbyhu_zlotoryja
    Crash665 - Paweł
    Stanczyk - Krzychu/scinawa
    Qba/Sława - Tedezl

    Kolejka nr 17.
    Paweł - Stanczyk
    Krzychu/scinawa - Arkoholik
    Zbyhu_zlotoryja - Sireja
    Van_the_girl - Canaris
    Arturof - Jurmix
    Albi_bellatore - Oszolom
    Pijak - Qba/Sława
    xRey - Mazan1
    Tedezl - Crash665

    Kolejka nr 18.
    Paweł - Arkoholik
    Krzychu/scinawa - Canaris
    Zbyhu_zlotoryja - Mazan1
    Van_the_girl - Sireja
    Arturof - Oszolom
    Crash665 - Qba/Sława
    Albi_bellatore - Pijak
    xRey - Jurmix
    Tedezl - Stanczyk

    Kolejka nr 19.
    Mazan1 - Van_the_girl
    Sireja - Krzychu/scinawa
    Jurmix - Zbyhu_zlotoryja
    Oszolom - xRey
    Arkoholik - Tedezl
    Canaris - Paweł
    Stanczyk - Crash665
    Pijak - Arturof
    Qba/Sława - Albi_bellatore

    Kolejka nr 20.
    Paweł - Sireja
    Krzychu/scinawa - Mazan1
    Zbyhu_zlotoryja - Oszolom
    Van_the_girl - Jurmix
    Arturof - Albi_bellatore
    Crash665 - Arkoholik
    Stanczyk - Qba/Sława
    xRey - Pijak
    Tedezl - Canaris

    Kolejka nr 21.
    Mazan1 - Paweł
    Sireja - Tedezl
    Jurmix - Krzychu/scinawa
    Oszolom - Van_the_girl
    Arkoholik - Stanczyk
    Canaris - Crash665
    Albi_bellatore - xRey
    Pijak - Zbyhu_zlotoryja
    Qba/Sława - Arturof

    Kolejka nr 22.
    Paweł - Jurmix
    Krzychu/scinawa - Oszolom
    Zbyhu_zlotoryja - Albi_bellatore
    Arkoholik - Qba/Sława
    Van_the_girl - Pijak
    Crash665 - Sireja
    Stanczyk - Canaris
    xRey - Arturof
    Tedezl - Mazan1

    Kolejka nr 23.
    Mazan1 - Crash665
    Sireja - Stanczyk
    Jurmix - Tedezl
    Oszolom - Paweł
    Arturof - Zbyhu_zlotoryja
    Canaris - Arkoholik
    Albi_bellatore - Van_the_girl
    Pijak - Krzychu/scinawa
    Qba/Sława - xRey

    Kolejka nr 24.
    Paweł - Pijak
    Krzychu/scinawa - Albi_bellatore
    Zbyhu_zlotoryja - xRey
    Arkoholik - Sireja
    Van_the_girl - Arturof
    Canaris - Qba/Sława
    Crash665 - Jurmix
    Stanczyk - Mazan1
    Tedezl - Oszolom

    Kolejka nr 25.
    Mazan1 - Arkoholik
    Sireja - Canaris
    Jurmix - Stanczyk
    Oszolom - Crash665
    Arturof - Krzychu/scinawa
    Albi_bellatore - Paweł
    Pijak - Tedezl
    xRey - Van_the_girl
    Qba/Sława - Zbyhu_zlotoryja

    Kolejka nr 26.
    Sireja - Qba/Sława
    Paweł - Arturof
    Krzychu/scinawa - xRey
    Arkoholik - Jurmix
    Van_the_girl - Zbyhu_zlotoryja
    Canaris - Mazan1
    Crash665 - Pijak
    Stanczyk - Oszolom
    Tedezl - Albi_bellatore

    Kolejka nr 27.
    Mazan1 - Sireja
    Jurmix - Canaris
    Zbyhu_zlotoryja - Krzychu/scinawa
    Oszolom - Arkoholik
    Arturof - Tedezl
    Albi_bellatore - Crash665
    Pijak - Stanczyk
    xRey - Paweł
    Qba/Sława - Van_the_girl

    Kolejka nr 28.
    Mazan1 - Qba/Sława
    Sireja - Jurmix
    Paweł - Zbyhu_zlotoryja
    Krzychu/scinawa - Van_the_girl
    Arkoholik - Pijak
    Canaris - Oszolom
    Crash665 - Arturof
    Stanczyk - Albi_bellatore
    Tedezl - xRey

    Kolejka nr 29.
    Jurmix - Mazan1
    Zbyhu_zlotoryja - Tedezl
    Oszolom - Sireja
    Van_the_girl - Paweł
    Arturof - Stanczyk
    Albi_bellatore - Arkoholik
    Pijak - Canaris
    xRey - Crash665
    Qba/Sława - Krzychu/scinawa

    Kolejka nr 30.
    Mazan1 - Oszolom
    Sireja - Pijak
    Paweł - Krzychu/scinawa
    Jurmix - Qba/Sława
    Arkoholik - Arturof
    Canaris - Albi_bellatore
    Crash665 - Zbyhu_zlotoryja
    Stanczyk - xRey
    Tedezl - Van_the_girl

    Kolejka nr 31.
    Krzychu/scinawa - Tedezl
    Zbyhu_zlotoryja - Stanczyk
    Oszolom - Jurmix
    Van_the_girl - Crash665
    Arturof - Canaris
    Albi_bellatore - Sireja
    Pijak - Mazan1
    xRey - Arkoholik
    Qba/Sława - Paweł

    Kolejka nr 32.
    Mazan1 - Albi_bellatore
    Sireja - Arturof
    Jurmix - Pijak
    Oszolom - Qba/Sława
    Arkoholik - Zbyhu_zlotoryja
    Canaris - xRey
    Crash665 - Krzychu/scinawa
    Stanczyk - Van_the_girl
    Tedezl - Paweł

    Kolejka nr 33.
    Paweł - Crash665
    Krzychu/scinawa - Stanczyk
    Zbyhu_zlotoryja - Canaris
    Van_the_girl - Arkoholik
    Arturof - Mazan1
    Albi_bellatore - Jurmix
    Pijak - Oszolom
    xRey - Sireja
    Tedezl - Qba/Sława

    Kolejka nr 34.
    Mazan1 - xRey
    Sireja - Zbyhu_zlotoryja
    Jurmix - Arturof
    Oszolom - Albi_bellatore
    Arkoholik - Krzychu/scinawa
    Canaris - Van_the_girl
    Crash665 - Tedezl
    Stanczyk - Paweł
    Qba/Sława - Pijak

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 liga - grupa: B:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
Sireja - Van_the_girl
Arkoholik - Paweł
Mazan1 - Zbyhu_zlotoryja
Qba/Sława - Crash665
Jurmix - xRey
Oszolom - Arturof
Canaris - Krzychu/scinawa
Pijak - Albi_bellatore
Stanczyk - Tedezl

Kolejka nr 2.
Paweł - Canaris
Krzychu/scinawa - Sireja
Zbyhu_zlotoryja - Jurmix
Van_the_girl - Mazan1
Arturof - Pijak
Crash665 - Stanczyk
Albi_bellatore - Qba/Sława
xRey - Oszolom
Tedezl - Arkoholik

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lip Wt 19, 11:39 przez Micros, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 2
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 14:15 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Cz 13, 17:09
Posty: 627
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

_________________
Obrazek
www.ocb03.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 11:40 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )

1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x


CDN... 8)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2005 lip Wt 26, 15:32 przez Qba\Sława, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki x
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 26, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 23:35
Posty: 240
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 09:55 
2 kolejka
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 10:59 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 23:35
Posty: 240
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )

1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 2
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 28, 22:46 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł: 2 kolejka
PostNapisane: 2005 lip Pt 29, 20:54 
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 ) glosy niewazne
edited by KOtzU!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.