zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pt 22, 03:28

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czwarta Liga - grupa A - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Czwarta Liga ( grupa A ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Martin 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) Vaughan 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) Sasu 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Bartolomeo 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) T.B. 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 1 ) Pawel1945 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) Misiek579 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Krzysiek.rybnik 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Miko 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) OGR 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) David 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Matus 19 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Grubol 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) Kozek 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Luo 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Arti 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) Dasher(MKS) 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) Zidzix 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: B
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 5 liga - grupa: A
1/2 - awans do 4 ligi, grupy A
3/4 - awans do 4 ligi, grupy B
15/18 - spadek z Ligi Typera

- 4 liga - grupa: A
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:08 przez Micros, łącznie edytowano 16 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 4 liga - grupa: A

    Kolejka nr 1.
    Martin - OGR
    Vaughan - David
    Sasu - Matus 19
    Bartolomeo - Grubol
    T.B. - Kozek
    Pawel1945 - Luo
    Misiek579 - Arti
    Krzysiek.rybnik - Dasher(MKS)
    Miko - Zidzix

    Kolejka nr 2.
    David - Misiek579
    Arti - Martin
    Matus 19 - T.B.
    OGR - Sasu
    Luo - Krzysiek.rybnik
    Grubol - Miko
    Dasher(MKS) - Bartolomeo
    Kozek - Pawel1945
    Zidzix - Vaughan

    Kolejka nr 3.
    Sasu - Arti
    Martin - David
    T.B. - OGR
    Pawel1945 - Matus 19
    Vaughan - Grubol
    Misiek579 - Zidzix
    Dasher(MKS) - Luo
    Krzysiek.rybnik - Kozek
    Bartolomeo - Miko

    Kolejka nr 4.
    David - Sasu
    Arti - T.B.
    Matus 19 - Krzysiek.rybnik
    OGR - Pawel1945
    Luo - Bartolomeo
    Grubol - Misiek579
    Miko - Vaughan
    Kozek - Dasher(MKS)
    Zidzix - Martin

    Kolejka nr 5.
    Sasu - Zidzix
    Martin - Grubol
    T.B. - David
    Pawel1945 - Arti
    Luo - Kozek
    Misiek579 - Miko
    Dasher(MKS) - Matus 19
    Krzysiek.rybnik - OGR
    Bartolomeo - Vaughan

    Kolejka nr 6.
    David - Pawel1945
    Arti - Krzysiek.rybnik
    Matus 19 - Luo
    Vaughan - Misiek579
    OGR - Dasher(MKS)
    Grubol - Sasu
    Miko - Martin
    Kozek - Bartolomeo
    Zidzix - T.B.

    Kolejka nr 7.
    Sasu - Miko
    Martin - Vaughan
    T.B. - Grubol
    Pawel1945 - Zidzix
    Luo - OGR
    Dasher(MKS) - Arti
    Krzysiek.rybnik - David
    Kozek - Matus 19
    Bartolomeo - Misiek579

    Kolejka nr 8.
    David - Dasher(MKS)
    Arti - Luo
    Matus 19 - Bartolomeo
    Vaughan - Sasu
    OGR - Kozek
    Misiek579 - Martin
    Grubol - Pawel1945
    Miko - T.B.
    Zidzix - Krzysiek.rybnik

    Kolejka nr 9.
    Sasu - Misiek579
    T.B. - Vaughan
    Matus 19 - OGR
    Pawel1945 - Miko
    Luo - David
    Dasher(MKS) - Zidzix
    Krzysiek.rybnik - Grubol
    Kozek - Arti
    Bartolomeo - Martin

    Kolejka nr 10.
    Martin - Sasu
    David - Kozek
    Arti - Matus 19
    Vaughan - Pawel1945
    OGR - Bartolomeo
    Misiek579 - T.B.
    Grubol - Dasher(MKS)
    Miko - Krzysiek.rybnik
    Zidzix - Luo

    Kolejka nr 11.
    T.B. - Martin
    Matus 19 - David
    Pawel1945 - Misiek579
    OGR - Arti
    Luo - Grubol
    Dasher(MKS) - Miko
    Krzysiek.rybnik - Vaughan
    Kozek - Zidzix
    Bartolomeo - Sasu

    Kolejka nr 12.
    Sasu - T.B.
    Martin - Pawel1945
    David - OGR
    Arti - Bartolomeo
    Vaughan - Dasher(MKS)
    Misiek579 - Krzysiek.rybnik
    Grubol - Kozek
    Miko - Luo
    Zidzix - Matus 19

    Kolejka nr 13.
    Arti - David
    Matus 19 - Grubol
    Pawel1945 - Sasu
    OGR - Zidzix
    Luo - Vaughan
    Dasher(MKS) - Misiek579
    Krzysiek.rybnik - Martin
    Kozek - Miko
    Bartolomeo - T.B.

    Kolejka nr 14.
    Sasu - Krzysiek.rybnik
    Martin - Dasher(MKS)
    David - Bartolomeo
    T.B. - Pawel1945
    Vaughan - Kozek
    Misiek579 - Luo
    Grubol - OGR
    Miko - Matus 19
    Zidzix - Arti

    Kolejka nr 15.
    David - Zidzix
    Arti - Grubol
    Matus 19 - Vaughan
    OGR - Miko
    Luo - Martin
    Dasher(MKS) - Sasu
    Krzysiek.rybnik - T.B.
    Kozek - Misiek579
    Bartolomeo - Pawel1945

    Kolejka nr 16.
    Sasu - Luo
    Martin - Kozek
    T.B. - Dasher(MKS)
    Pawel1945 - Krzysiek.rybnik
    Vaughan - OGR
    Misiek579 - Matus 19
    Grubol - David
    Miko - Arti
    Bartolomeo - Zidzix

    Kolejka nr 17.
    David - Miko
    Arti - Vaughan
    Matus 19 - Martin
    OGR - Misiek579
    Luo - T.B.
    Dasher(MKS) - Pawel1945
    Krzysiek.rybnik - Bartolomeo
    Kozek - Sasu
    Zidzix - Grubol

    Kolejka nr 18.
    David - Vaughan
    Arti - Misiek579
    Matus 19 - Sasu
    OGR - Martin
    Luo - Pawel1945
    Grubol - Bartolomeo
    Dasher(MKS) - Krzysiek.rybnik
    Kozek - T.B.
    Zidzix - Miko

    Kolejka nr 19.
    Sasu - OGR
    Martin - Arti
    T.B. - Matus 19
    Pawel1945 - Kozek
    Vaughan - Zidzix
    Misiek579 - David
    Miko - Grubol
    Krzysiek.rybnik - Luo
    Bartolomeo - Dasher(MKS)

    Kolejka nr 20.
    David - Martin
    Arti - Sasu
    Matus 19 - Pawel1945
    OGR - T.B.
    Luo - Dasher(MKS)
    Grubol - Vaughan
    Miko - Bartolomeo
    Kozek - Krzysiek.rybnik
    Zidzix - Misiek579

    Kolejka nr 21.
    Sasu - David
    Martin - Zidzix
    T.B. - Arti
    Pawel1945 - OGR
    Vaughan - Miko
    Misiek579 - Grubol
    Dasher(MKS) - Kozek
    Krzysiek.rybnik - Matus 19
    Bartolomeo - Luo

    Kolejka nr 22.
    David - T.B.
    Arti - Pawel1945
    Matus 19 - Dasher(MKS)
    Vaughan - Bartolomeo
    OGR - Krzysiek.rybnik
    Grubol - Martin
    Miko - Misiek579
    Kozek - Luo
    Zidzix - Sasu

    Kolejka nr 23.
    Sasu - Grubol
    Martin - Miko
    T.B. - Zidzix
    Pawel1945 - David
    Luo - Matus 19
    Misiek579 - Vaughan
    Dasher(MKS) - OGR
    Krzysiek.rybnik - Arti
    Bartolomeo - Kozek

    Kolejka nr 24.
    David - Krzysiek.rybnik
    Arti - Dasher(MKS)
    Matus 19 - Kozek
    Vaughan - Martin
    OGR - Luo
    Misiek579 - Bartolomeo
    Grubol - T.B.
    Miko - Sasu
    Zidzix - Pawel1945

    Kolejka nr 25.
    Sasu - Vaughan
    Martin - Misiek579
    T.B. - Miko
    Pawel1945 - Grubol
    Luo - Arti
    Dasher(MKS) - David
    Krzysiek.rybnik - Zidzix
    Kozek - OGR
    Bartolomeo - Matus 19

    Kolejka nr 26.
    Martin - Bartolomeo
    David - Luo
    Arti - Kozek
    Vaughan - T.B.
    OGR - Matus 19
    Misiek579 - Sasu
    Grubol - Krzysiek.rybnik
    Miko - Pawel1945
    Zidzix - Dasher(MKS)

    Kolejka nr 27.
    Sasu - Martin
    T.B. - Misiek579
    Matus 19 - Arti
    Pawel1945 - Vaughan
    Luo - Zidzix
    Dasher(MKS) - Grubol
    Krzysiek.rybnik - Miko
    Kozek - David
    Bartolomeo - OGR

    Kolejka nr 28.
    Sasu - Bartolomeo
    Martin - T.B.
    David - Matus 19
    Arti - OGR
    Vaughan - Krzysiek.rybnik
    Misiek579 - Pawel1945
    Grubol - Luo
    Miko - Dasher(MKS)
    Zidzix - Kozek

    Kolejka nr 29.
    T.B. - Sasu
    Matus 19 - Zidzix
    Pawel1945 - Martin
    OGR - David
    Luo - Miko
    Dasher(MKS) - Vaughan
    Krzysiek.rybnik - Misiek579
    Kozek - Grubol
    Bartolomeo - Arti

    Kolejka nr 30.
    Sasu - Pawel1945
    Martin - Krzysiek.rybnik
    David - Arti
    T.B. - Bartolomeo
    Vaughan - Luo
    Misiek579 - Dasher(MKS)
    Grubol - Matus 19
    Miko - Kozek
    Zidzix - OGR

    Kolejka nr 31.
    Arti - Zidzix
    Matus 19 - Miko
    Pawel1945 - T.B.
    OGR - Grubol
    Luo - Misiek579
    Dasher(MKS) - Martin
    Krzysiek.rybnik - Sasu
    Kozek - Vaughan
    Bartolomeo - David

    Kolejka nr 32.
    Sasu - Dasher(MKS)
    Martin - Luo
    T.B. - Krzysiek.rybnik
    Pawel1945 - Bartolomeo
    Vaughan - Matus 19
    Misiek579 - Kozek
    Grubol - Arti
    Miko - OGR
    Zidzix - David

    Kolejka nr 33.
    David - Grubol
    Arti - Miko
    Matus 19 - Misiek579
    OGR - Vaughan
    Luo - Sasu
    Dasher(MKS) - T.B.
    Krzysiek.rybnik - Pawel1945
    Kozek - Martin
    Zidzix - Bartolomeo

    Kolejka nr 34.
    Sasu - Kozek
    Martin - Matus 19
    T.B. - Luo
    Pawel1945 - Dasher(MKS)
    Vaughan - Arti
    Misiek579 - OGR
    Grubol - Zidzix
    Miko - David
    Bartolomeo - Krzysiek.rybnik

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
Martin - OGR
Vaughan - David
Sasu - Matus 19
Bartolomeo - Grubol
T.B. - Kozek
Pawel1945 - Luo
Misiek579 - Arti
Krzysiek.rybnik - Dasher(MKS)
Miko - Zidzix

Kolejka nr 2.
David - Misiek579
Arti - Martin
Matus 19 - T.B.
OGR - Sasu
Luo - Krzysiek.rybnik
Grubol - Miko
Dasher(MKS) - Bartolomeo
Kozek - Pawel1945
Zidzix - Vaughan

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pn 26, 17:51
Posty: 271
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2

P.S. Zmieniłem typ, bo miało być na odwrót :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2005 lip Wt 19, 21:00 przez miko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 14:42 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa X
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux X
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

Micros , sorki - poprzedni post jest mój - do usunięcia bo pisany bez zalogowania :oops:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 10:01 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 10:15 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 12:34 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki X
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 18:48 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki x
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 11:41 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 02:08 
Matus 19

4 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 21:19 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa X
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 21:22 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa X
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 00:06 
Matus 19

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.