zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 15:43

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czwarta Liga - grupa B - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Czwarta Liga ( grupa B ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Rossner 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) Kuba5 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) Mac3000 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Tomixx 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Twister 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 1 ) JaREjL 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) TED 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Kartofelek 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) glOKSik 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Kobra79 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) Kosiarz 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Rr 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Darko 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) Goblin 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Wielo 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Riko 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) Mati83 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) Duda 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: B
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 5 liga - grupa: A
1/2 - awans do 4 ligi, grupy A
3/4 - awans do 4 ligi, grupy B
15/18 - spadek z Ligi Typera

- 4 liga - grupa: B
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:07 przez Micros, łącznie edytowano 19 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 4 liga - grupa: B

    Kolejka nr 1.
    Rossner - Kobra79
    Kuba5 - Kosiarz
    Mac3000 - Rr
    Tomixx - Darko
    Twister - Goblin
    JaREjL - Wielo
    TED - Riko
    Kartofelek - Mati83
    glOKSik - Duda

    Kolejka nr 2.
    Kosiarz - TED
    Riko - Rossner
    Rr - Twister
    Kobra79 - Mac3000
    Wielo - Kartofelek
    Darko - glOKSik
    Mati83 - Tomixx
    Goblin - JaREjL
    Duda - Kuba5

    Kolejka nr 3.
    Mac3000 - Riko
    Rossner - Kosiarz
    Twister - Kobra79
    JaREjL - Rr
    Kuba5 - Darko
    TED - Duda
    Mati83 - Wielo
    Kartofelek - Goblin
    Tomixx - glOKSik

    Kolejka nr 4.
    Kosiarz - Mac3000
    Riko - Twister
    Rr - Kartofelek
    Kobra79 - JaREjL
    Wielo - Tomixx
    Darko - TED
    glOKSik - Kuba5
    Goblin - Mati83
    Duda - Rossner

    Kolejka nr 5.
    Mac3000 - Duda
    Rossner - Darko
    Twister - Kosiarz
    JaREjL - Riko
    Wielo - Goblin
    TED - glOKSik
    Mati83 - Rr
    Kartofelek - Kobra79
    Tomixx - Kuba5

    Kolejka nr 6.
    Kosiarz - JaREjL
    Riko - Kartofelek
    Rr - Wielo
    Kuba5 - TED
    Kobra79 - Mati83
    Darko - Mac3000
    glOKSik - Rossner
    Goblin - Tomixx
    Duda - Twister

    Kolejka nr 7.
    Mac3000 - glOKSik
    Rossner - Kuba5
    Twister - Darko
    JaREjL - Duda
    Wielo - Kobra79
    Mati83 - Riko
    Kartofelek - Kosiarz
    Goblin - Rr
    Tomixx - TED

    Kolejka nr 8.
    Kosiarz - Mati83
    Riko - Wielo
    Rr - Tomixx
    Kuba5 - Mac3000
    Kobra79 - Goblin
    TED - Rossner
    Darko - JaREjL
    glOKSik - Twister
    Duda - Kartofelek

    Kolejka nr 9.
    Mac3000 - TED
    Twister - Kuba5
    Rr - Kobra79
    JaREjL - glOKSik
    Wielo - Kosiarz
    Mati83 - Duda
    Kartofelek - Darko
    Goblin - Riko
    Tomixx - Rossner

    Kolejka nr 10.
    Rossner - Mac3000
    Kosiarz - Goblin
    Riko - Rr
    Kuba5 - JaREjL
    Kobra79 - Tomixx
    TED - Twister
    Darko - Mati83
    glOKSik - Kartofelek
    Duda - Wielo

    Kolejka nr 11.
    Twister - Rossner
    Rr - Kosiarz
    JaREjL - TED
    Kobra79 - Riko
    Wielo - Darko
    Mati83 - glOKSik
    Kartofelek - Kuba5
    Goblin - Duda
    Tomixx - Mac3000

    Kolejka nr 12.
    Mac3000 - Twister
    Rossner - JaREjL
    Kosiarz - Kobra79
    Riko - Tomixx
    Kuba5 - Mati83
    TED - Kartofelek
    Darko - Goblin
    glOKSik - Wielo
    Duda - Rr

    Kolejka nr 13.
    Riko - Kosiarz
    Rr - Darko
    JaREjL - Mac3000
    Kobra79 - Duda
    Wielo - Kuba5
    Mati83 - TED
    Kartofelek - Rossner
    Goblin - glOKSik
    Tomixx - Twister

    Kolejka nr 14.
    Mac3000 - Kartofelek
    Rossner - Mati83
    Kosiarz - Tomixx
    Twister - JaREjL
    Kuba5 - Goblin
    TED - Wielo
    Darko - Kobra79
    glOKSik - Rr
    Duda - Riko

    Kolejka nr 15.
    Kosiarz - Duda
    Riko - Darko
    Rr - Kuba5
    Kobra79 - glOKSik
    Wielo - Rossner
    Mati83 - Mac3000
    Kartofelek - Twister
    Goblin - TED
    Tomixx - JaREjL

    Kolejka nr 16.
    Mac3000 - Wielo
    Rossner - Goblin
    Twister - Mati83
    JaREjL - Kartofelek
    Kuba5 - Kobra79
    TED - Rr
    Darko - Kosiarz
    glOKSik - Riko
    Tomixx - Duda

    Kolejka nr 17.
    Kosiarz - glOKSik
    Riko - Kuba5
    Rr - Rossner
    Kobra79 - TED
    Wielo - Twister
    Mati83 - JaREjL
    Kartofelek - Tomixx
    Goblin - Mac3000
    Duda - Darko

    Kolejka nr 18.
    Kosiarz - Kuba5
    Riko - TED
    Rr - Mac3000
    Kobra79 - Rossner
    Wielo - JaREjL
    Darko - Tomixx
    Mati83 - Kartofelek
    Goblin - Twister
    Duda - glOKSik

    Kolejka nr 19.
    Mac3000 - Kobra79
    Rossner - Riko
    Twister - Rr
    JaREjL - Goblin
    Kuba5 - Duda
    TED - Kosiarz
    glOKSik - Darko
    Kartofelek - Wielo
    Tomixx - Mati83

    Kolejka nr 20.
    Kosiarz - Rossner
    Riko - Mac3000
    Rr - JaREjL
    Kobra79 - Twister
    Wielo - Mati83
    Darko - Kuba5
    glOKSik - Tomixx
    Goblin - Kartofelek
    Duda - TED

    Kolejka nr 21.
    Mac3000 - Kosiarz
    Rossner - Duda
    Twister - Riko
    JaREjL - Kobra79
    Kuba5 - glOKSik
    TED - Darko
    Mati83 - Goblin
    Kartofelek - Rr
    Tomixx - Wielo

    Kolejka nr 22.
    Kosiarz - Twister
    Riko - JaREjL
    Rr - Mati83
    Kuba5 - Tomixx
    Kobra79 - Kartofelek
    Darko - Rossner
    glOKSik - TED
    Goblin - Wielo
    Duda - Mac3000

    Kolejka nr 23.
    Mac3000 - Darko
    Rossner - glOKSik
    Twister - Duda
    JaREjL - Kosiarz
    Wielo - Rr
    TED - Kuba5
    Mati83 - Kobra79
    Kartofelek - Riko
    Tomixx - Goblin

    Kolejka nr 24.
    Kosiarz - Kartofelek
    Riko - Mati83
    Rr - Goblin
    Kuba5 - Rossner
    Kobra79 - Wielo
    TED - Tomixx
    Darko - Twister
    glOKSik - Mac3000
    Duda - JaREjL

    Kolejka nr 25.
    Mac3000 - Kuba5
    Rossner - TED
    Twister - glOKSik
    JaREjL - Darko
    Wielo - Riko
    Mati83 - Kosiarz
    Kartofelek - Duda
    Goblin - Kobra79
    Tomixx - Rr

    Kolejka nr 26.
    Rossner - Tomixx
    Kosiarz - Wielo
    Riko - Goblin
    Kuba5 - Twister
    Kobra79 - Rr
    TED - Mac3000
    Darko - Kartofelek
    glOKSik - JaREjL
    Duda - Mati83

    Kolejka nr 27.
    Mac3000 - Rossner
    Twister - TED
    Rr - Riko
    JaREjL - Kuba5
    Wielo - Duda
    Mati83 - Darko
    Kartofelek - glOKSik
    Goblin - Kosiarz
    Tomixx - Kobra79

    Kolejka nr 28.
    Mac3000 - Tomixx
    Rossner - Twister
    Kosiarz - Rr
    Riko - Kobra79
    Kuba5 - Kartofelek
    TED - JaREjL
    Darko - Wielo
    glOKSik - Mati83
    Duda - Goblin

    Kolejka nr 29.
    Twister - Mac3000
    Rr - Duda
    JaREjL - Rossner
    Kobra79 - Kosiarz
    Wielo - glOKSik
    Mati83 - Kuba5
    Kartofelek - TED
    Goblin - Darko
    Tomixx - Riko

    Kolejka nr 30.
    Mac3000 - JaREjL
    Rossner - Kartofelek
    Kosiarz - Riko
    Twister - Tomixx
    Kuba5 - Wielo
    TED - Mati83
    Darko - Rr
    glOKSik - Goblin
    Duda - Kobra79

    Kolejka nr 31.
    Riko - Duda
    Rr - glOKSik
    JaREjL - Twister
    Kobra79 - Darko
    Wielo - TED
    Mati83 - Rossner
    Kartofelek - Mac3000
    Goblin - Kuba5
    Tomixx - Kosiarz

    Kolejka nr 32.
    Mac3000 - Mati83
    Rossner - Wielo
    Twister - Kartofelek
    JaREjL - Tomixx
    Kuba5 - Rr
    TED - Goblin
    Darko - Riko
    glOKSik - Kobra79
    Duda - Kosiarz

    Kolejka nr 33.
    Kosiarz - Darko
    Riko - glOKSik
    Rr - TED
    Kobra79 - Kuba5
    Wielo - Mac3000
    Mati83 - Twister
    Kartofelek - JaREjL
    Goblin - Rossner
    Duda - Tomixx

    Kolejka nr 34.
    Mac3000 - Goblin
    Rossner - Rr
    Twister - Wielo
    JaREjL - Mati83
    Kuba5 - Riko
    TED - Kobra79
    Darko - Duda
    glOKSik - Kosiarz
    Tomixx - Kartofelek

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 liga - grupa: B:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
Rossner - Kobra79
Kuba5 - Kosiarz
Mac3000 - Rr
Tomixx - Darko
Twister - Goblin
JaREjL - Wielo
TED - Riko
Kartofelek - Mati83
glOKSik - Duda

Kolejka nr 2.
Kosiarz - TED
Riko - Rossner
Rr - Twister
Kobra79 - Mac3000
Wielo - Kartofelek
Darko - glOKSik
Mati83 - Tomixx
Goblin - JaREjL
Duda - Kuba5

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 14:05 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 kwi Wt 19, 07:24
Posty: 293
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka:
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 20:27 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa X
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 14:19 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 10:24 
1 kolejka:
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka:
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 13:45 
1 kolejka:
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka:
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 26, 20:44 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 liga - grupa: B:

1 kolejka: ( wyniki )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa 0:1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:0
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:2
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2:2
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2:0

2 kolejka: ( wyniki )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1:0
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:0
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3:0
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1:1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 4:4
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 0:2
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2:0

Kolejka nr 1.
Rossner - Kobra79 4:4
Kuba5 - Kosiarz 0:0
Mac3000 - Rr 2:0
Tomixx - Darko 0:0
Twister - Goblin 0:0
JaREjL - Wielo 0:0
TED - Riko 0:1
Kartofelek - Mati83 0:4
glOKSik - Duda 4:0

Kolejka nr 2.
Kosiarz - TED 0:0
Riko - Rossner 5:4
Rr - Twister 0:0
Kobra79 - Mac3000 4:4
Wielo - Kartofelek 0:0
Darko - glOKSik 0:3
Mati83 - Tomixx 4:0
Goblin - JaREjL 0:0
Duda - Kuba5 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Mati83 2 2 0 0 6 8:0
2. ( Obrazek 1 ) glOKSik 2 2 0 0 6 7:0
3. ( Obrazek 1 ) Riko 2 2 0 0 6 6:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Mac3000 2 1 1 0 4 6:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Kobra79 2 0 2 0 2 8:8
6. ( Obrazek 1 ) Kuba5 2 0 2 0 2 0:0
7. ( Obrazek 1 ) Twister 2 0 2 0 2 0:0
8. ( Obrazek 1 ) JaREjL 2 0 2 0 2 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Kosiarz 2 0 2 0 2 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Goblin 2 0 2 0 2 0:0
11. ( Obrazek 1 ) Wielo 2 0 2 0 2 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Rossner 2 0 1 1 1 8:9
13. ( Obrazek 1 ) TED 2 0 1 1 1 0:1
14. ( Obrazek 1 ) Rr 2 0 1 1 1 0:2
15. ( Obrazek 1 ) Darko 2 0 1 1 1 0:3
16. ( Obrazek 1 ) Tomixx 2 0 1 1 1 0:4
17. ( Obrazek 1 ) Kartofelek 2 0 1 1 1 0:4
18. ( Obrazek 1 ) Duda 2 0 1 1 1 0:4

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 wrz N 04, 19:29 przez Micros, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 liga - grupa: B:

3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
2. Hannover 96 - Hertha Berlin SC
3. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund
4. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
6. Arka Gdynia - Górnik Łęczna
7. Odra Wodzislaw - Amica Wronki
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
9. Inverness - Glasgow Rangers
10. Racing Club Lens - Ol. Marseille

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC
2. Ol. Lyon - Racing Strasbourg
3. AS Monaco - Auxerre AJ
4. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
6. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich
10. Standard Liege - Lierse KSK

Kolejka nr 3.
Mac3000 - Riko
Rossner - Kosiarz
Twister - Kobra79
JaREjL - Rr
Kuba5 - Darko
TED - Duda
Mati83 - Wielo
Kartofelek - Goblin
Tomixx - glOKSik

Kolejka nr 4.
Kosiarz - Mac3000
Riko - Twister
Rr - Kartofelek
Kobra79 - JaREjL
Wielo - Tomixx
Darko - TED
glOKSik - Kuba5
Goblin - Mati83
Duda - Rossner

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 10:41 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
2. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
3. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
4. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Arka Gdynia - Górnik Łęczna X
7. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven X
9. Inverness - Glasgow Rangers 2
10. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 2
2. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
3. AS Monaco - Auxerre AJ 1
4. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Pogoń Szczecin - Korona Kielce X
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 18:50 
1. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
2. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
3. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
4. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
6. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
7. Odra Wodzislaw - Amica Wronki x
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
9. Inverness - Glasgow Rangers 2
10. Racing Club Lens - Ol. Marseille x

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC x
2. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
3. AS Monaco - Auxerre AJ 1
4. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
6. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 21:05 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
2. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
3. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
4. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin X
6. Arka Gdynia - Górnik Łęczna X
7. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 1
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
9. Inverness - Glasgow Rangers 2
10. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC X
2. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
3. AS Monaco - Auxerre AJ 1
4. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich X
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.