zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Śr 21, 02:47

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 12, 11:01 
19 kolejka ( do 12.10, do 16:00 )
1. Anglia - Polska 2
2. Austria - Irlandia Północna 1
3. Irlandia - Szwajcaria 2
4. Słowacja - Rosja 2
5. Finlandia - Czechy 2
6. Andora - Armenia 2
7. Luksemburg - Estonia 2
8. Malta - Bułgaria 2
9. Walia - Azerbejdżan 1
10. Holandia - Macedonia 1

20 kolejka ( do 12.10, do 18:00 )
1. Albania - Turcja 2
2. Grecja - Gruzja 1
3. Szwecja - Islandia 1
4. Węgry - Chorwacja 2
5. Słowenia - Szkocja 1
6. Białoruś - Norwegia 2
7. Litwa - Belgia 2
8. Kazachstan - Dania 2
9. Włochy - Mołdawia 1
10. Francja - Cypr 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 12, 13:58 
19 kolejka ( do 12.10, do 16:00 )
1. Anglia - Polska 1
2. Austria - Irlandia Północna 1
3. Irlandia - Szwajcaria 1
4. Słowacja - Rosja 2
5. Finlandia - Czechy 1
6. Andora - Armenia 2
7. Luksemburg - Estonia 2
8. Malta - Bułgaria 2
9. Walia - Azerbejdżan 1
10. Holandia - Macedonia 1

20 kolejka ( do 12.10, do 18:00 )
1. Albania - Turcja 2
2. Grecja - Gruzja 1
3. Szwecja - Islandia 1
4. Węgry - Chorwacja 2
5. Słowenia - Szkocja 1
6. Białoruś - Norwegia 1
7. Litwa - Belgia 2
8. Kazachstan - Dania 2
9. Włochy - Mołdawia 1
10. Francja - Cypr 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 12, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Piąta Liga - grupa A

19 kolejka ( wyniki )
1. Anglia - Polska 2:1
2. Austria - Irlandia Północna 2:0
3. Irlandia - Szwajcaria 0:0
4. Słowacja - Rosja 0:0
5. Finlandia - Czechy 0:3
6. Andora - Armenia 0:3
7. Luksemburg - Estonia 0:2
8. Malta - Bułgaria 1:1
9. Walia - Azerbejdżan 2:0
10. Holandia - Macedonia 0:0

20 kolejka ( wyniki )
1. Albania - Turcja 0:1
2. Grecja - Gruzja 1:0
3. Szwecja - Islandia 3:1
4. Węgry - Chorwacja 0:0
5. Słowenia - Szkocja 0:3
6. Białoruś - Norwegia 0:1
7. Litwa - Belgia 1:1
8. Kazachstan - Dania 1:2
9. Włochy - Mołdawia 2:1
10. Francja - Cypr 4:0

Kolejka nr 19.
M_K - Macias700 0:0
Chinomoreno - Champion980 6:5
Diablo - Tomek 0:5
Don Lopez Soarez - Darek 6:4
D.O.M.I.N - Mico01 0:0
m71m - Todzik_RTS 5:5
Robert542 - Tourist 0:0
Hyb - Cooley 0:5
Michalind - Czarnuz 5:6

Kolejka nr 20.
Todzik_RTS - Chinomoreno 6:7
Champion980 - M_K 6:0
Tomek - Don Lopez Soarez 8:7
Macias700 - Diablo 0:0
Cooley - Czarnuz 7:8
Tourist - D.O.M.I.N 0:0
Robert542 - Michalind 0:8
Darek - Hyb 8:0
Mico01 - m71m 0:7

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Czarnuz 20 17 1 2 52 81:33
2. ( Obrazek 4 ) Tomek 20 14 3 3 45 74:35
3. ( Obrazek 2 ) Michalind 20 14 2 4 44 92:35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 3 ) Darek 20 13 3 4 42 74:35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 5 ) Don Lopez Soarez 20 11 6 3 39 76:34
6. ( Obrazek 6 ) Mico01 20 10 7 3 37 55:30
7. ( Obrazek 8 ) Chinomoreno 20 5 14 1 29 42:35
8. ( Obrazek 7 ) Todzik_RTS 20 5 9 6 24 35:30
9. ( Obrazek 9 ) Cooley 20 5 8 7 23 37:39
10. ( Obrazek 10 ) m71m 20 4 11 5 23 28:30
11. ( Obrazek 11 ) Champion980 20 4 9 7 21 37:38
12. ( Obrazek 12 ) Diablo 20 0 13 7 13 0:25
13. ( Obrazek 14 ) Tourist 20 0 13 7 13 0:31
14. ( Obrazek 13 ) M_K 20 0 12 8 12 0:36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 17 ) Macias700 20 0 12 8 12 0:40
16. ( Obrazek 18 ) D.O.M.I.N 20 0 11 9 11 0:34
17. ( Obrazek 15 ) Hyb 20 0 11 9 11 0:44
18. ( Obrazek 16 ) Robert542 20 0 11 9 11 0:47

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Piąta Liga - grupa A

21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce
2. Arka Gdynia - Amica Wronki
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
4. Schalke 04 - Bayern Monachium
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund
6. Atletico Madryt - Real Madryt
7. Tottenham Hotspur - Everton FC
8. Le Mans UC - Lille OSC S
9. Twente Enschede - Waalwijk
10. Siena AC - Udinese Calcio

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków
2. 1. FC Cologne - Hannover 96
3. Duisburg MSV - Eintracht
4. Athletic Bilbao - Seville FC
5. Deportivo LC - FC Barcelona
6. Birmingham City - Aston Villa
7. Olympique Marseille - PSG
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC
9. Genk RC - Standard Liege
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC

Kolejka nr 21.
M_K - Todzik_RTS
Chinomoreno - Mico01
Diablo - Champion980
Don Lopez Soarez - Macias700
D.O.M.I.N - Robert542
m71m - Tourist
Czarnuz - Darek
Hyb - Tomek
Michalind - Cooley

Kolejka nr 22.
Todzik_RTS - Diablo
Champion980 - Don Lopez Soarez
Tomek - Czarnuz
D.O.M.I.N - Michalind
Macias700 - Hyb
Tourist - Chinomoreno
Robert542 - m71m
Darek - Cooley
Mico01 - M_K

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1601
Lokalizacja: Chojnów
21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 2
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa x
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 2
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund x
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 2
9. Twente Enschede - Waalwijk 1
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 1 !!
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 2
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 2
5. Deportivo LC - FC Barcelona x
6. Birmingham City - Aston Villa 2
7. Olympique Marseille - PSG 2
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC x
9. Genk RC - Standard Liege 1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 2

Tomek - Don Lopez Soarez 8:7 <= wkurzyłbym się... i to mocno :p

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 17:30 
21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 2
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa x
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 2
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund x
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 2
9. Twente Enschede - Waalwijk 1
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 1 !!
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 2
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 2
5. Deportivo LC - FC Barcelona x
6. Birmingham City - Aston Villa 2
7. Olympique Marseille - PSG 2
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC x
9. Genk RC - Standard Liege 1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 07:32 
21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 1
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 2
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 2
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 2
9. Twente Enschede - Waalwijk 1
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 2
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 2
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 2
5. Deportivo LC - FC Barcelona 2
6. Birmingham City - Aston Villa x
7. Olympique Marseille - PSG x
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC x
9. Genk RC - Standard Liege 1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 09:35 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Cz 16, 11:00
Posty: 319
Lokalizacja: Lubin
21 kolejka:
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
2. Arka Gdynia - Amica Wronki X
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa X
4. Schalke 04 - Bayern Monachium X
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund X
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 1
9. Twente Enschede - Waalwijk 2
10. Siena AC - Udinese Calcio 1

22 kolejka:
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków X
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 1
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 1
5. Deportivo LC - FC Barcelona X
6. Birmingham City - Aston Villa 1
7. Olympique Marseille - PSG X
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC 2
9. Genk RC - Standard Liege 2
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 1

_________________
BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY ... NA ZAWSZE TYLKO Z TOBĄ !!


Ostatnio edytowano 2005 paź Pt 14, 14:02 przez Czarnuz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 12:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
21 kolejka:
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce X
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 2
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa X
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 2
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund X
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 1
9. Twente Enschede - Waalwijk 2
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka:
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków X
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 1
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 1
5. Deportivo LC - FC Barcelona X
6. Birmingham City - Aston Villa X
7. Olympique Marseille - PSG X
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC 2
9. Genk RC - Standard Liege X
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź So 15, 10:00 
21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
2. Arka Gdynia - Amica Wronki x
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa x
4. Schalke 04 - Bayern Monachium x
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 2
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 2
9. Twente Enschede - Waalwijk 1
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 2
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 1
3. Duisburg MSV - Eintracht x
4. Athletic Bilbao - Seville FC x
5. Deportivo LC - FC Barcelona 2
6. Birmingham City - Aston Villa x
7. Olympique Marseille - PSG 2
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC 1
9. Genk RC - Standard Liege 1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź So 15, 10:07 
21 kolejka:
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 2
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 2
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 2
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 1
9. Twente Enschede - Waalwijk 2
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka:
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 1
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 1
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 1
5. Deportivo LC - FC Barcelona 2
6. Birmingham City - Aston Villa 1
7. Olympique Marseille - PSG 1
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC 2
9. Genk RC - Standard Liege 1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź So 15, 12:03 
21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 2
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 2
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 2
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
8. Le Mans UC - Lille OSC S 2
9. Twente Enschede - Waalwijk 1
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 2
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 2
3. Duisburg MSV - Eintracht 1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 2
5. Deportivo LC - FC Barcelona 2
6. Birmingham City - Aston Villa 2
7. Olympique Marseille - PSG 1
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC 1
9. Genk RC - Standard Liege 1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź So 15, 13:44 
21 kolejka ( do 15.10, do 15:30 )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 1
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 1
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 2
6. Atletico Madryt - Real Madryt 2
7. Tottenham Hotspur - Everton FC x
8. Le Mans UC - Lille OSC S 2
9. Twente Enschede - Waalwijk x
10. Siena AC - Udinese Calcio 2

22 kolejka ( do 16.10, do 13:00 )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 1
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 1
3. Duisburg MSV - Eintracht x
4. Athletic Bilbao - Seville FC 2
5. Deportivo LC - FC Barcelona 2
6. Birmingham City - Aston Villa 2
7. Olympique Marseille - PSG x
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC x
9. Genk RC - Standard Liege 2
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Piąta Liga - grupa A

21 kolejka ( wyniki )
1. Górnik Zabrze - Korona Kielce 0:3
2. Arka Gdynia - Amica Wronki 1:1
3. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2:0
4. Schalke 04 - Bayern Monachium 1:1
5. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 3:3
6. Atletico Madryt - Real Madryt 0:3
7. Tottenham Hotspur - Everton FC 2:0
8. Le Mans UC - Lille OSC S 1:1
9. Twente Enschede - Waalwijk 2:0
10. Siena AC - Udinese Calcio 2:3

22 kolejka ( wyniki )
1. Zagłębie Lubin - Wisla Kraków 2:1
2. 1. FC Cologne - Hannover 96 1:4
3. Duisburg MSV - Eintracht 0:1
4. Athletic Bilbao - Seville FC 0:1
5. Deportivo LC - FC Barcelona 3:3
6. Birmingham City - Aston Villa 0:1
7. Olympique Marseille - PSG 1:0
8. Roda Kerkrade - Utrecht FC 2:1
9. Genk RC - Standard Liege 0:1
10. Lazio Rzym - Fiorentina AC 1:0

Kolejka nr 21.
M_K - Todzik_RTS 0:5
Chinomoreno - Mico01 4:5
Diablo - Champion980 0:0
Don Lopez Soarez - Macias700 7:0
D.O.M.I.N - Robert542 0:0
m71m - Tourist 0:0
Czarnuz - Darek 5:5
Hyb - Tomek 0:4
Michalind - Cooley 5:3

Kolejka nr 22.
Todzik_RTS - Diablo 5:0
Champion980 - Don Lopez Soarez 0:1
Tomek - Czarnuz 2:3
D.O.M.I.N - Michalind 0:5
Macias700 - Hyb 0:0
Tourist - Chinomoreno 0:3
Robert542 - m71m 0:0
Darek - Cooley 2:4
Mico01 - M_K 5:0

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Czarnuz 22 18 2 2 56 89:40
2. ( Obrazek 3 ) Michalind 22 16 2 4 50 102:38
3. ( Obrazek 2 ) Tomek 22 15 3 4 48 80:38
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 5 ) Don Lopez Soarez 22 13 6 3 45 84:34
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 4 ) Darek 22 13 4 5 43 81:44
6. ( Obrazek 6 ) Mico01 22 12 7 3 43 65:34
7. ( Obrazek 7 ) Chinomoreno 22 6 14 2 32 49:40
8. ( Obrazek 8 ) Todzik_RTS 22 7 9 6 30 45:30
9. ( Obrazek 9 ) Cooley 22 6 8 8 26 44:46
10. ( Obrazek 10 ) m71m 22 4 13 5 25 28:30
11. ( Obrazek 11 ) Champion980 22 4 10 8 22 37:39
12. ( Obrazek 12 ) Diablo 22 0 14 8 14 0:30
13. ( Obrazek 13 ) Tourist 22 0 14 8 14 0:34
14. ( Obrazek 15 ) Macias700 22 0 13 9 13 0:47
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 18 ) Robert542 22 0 13 9 13 0:47
16. ( Obrazek 16 ) D.O.M.I.N 22 0 12 10 12 0:39
17. ( Obrazek 14 ) M_K 22 0 12 10 12 0:46
18. ( Obrazek 17 ) Hyb 22 0 12 10 12 0:48

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Piąta Liga - grupa A

23 kolejka ( do 22.10, do 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
2. Wisła Płock - Górnik Łęczna
3. Odra Wodzisław - Arka Gdynia
4. Toulouse - Girondins Bordeaux
5. Eintracht Frankfurt - FC Cologne
6. FC Nurnberg - Arminia Bielefeld
7. Hannover 96 - Werden Brema
8. Vfl Wolfsburg - Schalke 04
9. Getafe CF - Real Saragossa
10. Fiorentina AC - AC Parma

24 kolejka ( do 23.10, do 14:30 )
1. Wisła Kraków - Korona Kielce
2. Everton FC - Chelsea Londyn
3. Borussia Dortmund - Hamburg SV
4. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
5. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam
6. Racing Santander - Atletico Madryt
7. Slavia Praga - Sparta Praga
8. Sochaux FC - AS Monaco
9. Real Madryt - FC Valencia
10. AS Roma - Lazio Rzym

Kolejka nr 23.
M_K - Tourist
Chinomoreno - Robert542
Diablo - Mico01
Don Lopez Soarez - Todzik_RTS
Cooley - Tomek
m71m - D.O.M.I.N
Czarnuz - Macias700
Hyb - Champion980
Michalind - Darek

Kolejka nr 24.
Todzik_RTS - Hyb
Champion980 - Czarnuz
Tomek - Darek
D.O.M.I.N - Chinomoreno
Macias700 - Cooley
m71m - Michalind
Tourist - Diablo
Robert542 - M_K
Mico01 - Don Lopez Soarez

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.