zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Pn 11, 15:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Football Manager 15 - Kariera Zaglebiem Lubin.
PostNapisane: 2012 lip Wt 10, 23:35 

Tutaj mozecie opisac swoje najlepsze mecze i sukcesy z gry Football Manager 2012 i oczywiscie zaproponowac dobrych zawodników którzy moga sie przydac w grze.

Mój najlepszy mecz to 3 runda eliminacji do Ligi Europy gdzie trafilem na Newcastle United (niestety) i oczywiscie zaczelem przegrywac ale Michal Papadopulos wyrownal na 1-1, potem bylo 2-1, 2-2, 3-2, 4-2 i postanowilem wpuscic na boisko nowego pilkarza z Wybrzeza Kosci Sloniowej z ligi Wegierskiej, Souleyman Diaby, ktory wszedl na boisko i trafil bramke na na 3-4 a potem Szymek Pawlowski dosrodkowal z rzutu roznego w ostatnich dwoch minutach doliczonych i Diaby znow sie popisal strzalem z glowy na 4-4 :).

w tym zapisie co teraz gram nie mam zadnych sukcesów oprócz zajetego 2 miejsca w pierwszym sezonie i w drugim trzeciego.

Zawodników którzy sie bardzo przydaja i sa naprawde niezli i ktorych mam/mialem w Zaglebiu to:

Jimmy Jambo - Zimbabwe - ta sama pozycja co Costa Nhamoinesu tylko ze Jimmy jest lepszym obronca.
Adamo Coulibaly - Francuz - nie wiem co napisac, poprostu ekstra pilkarz, kosztuje tylko 20,000 euro i gra w Wegierskim Debrecen SV (w pierwszym sezonie trudno go dostac gdyz nie jest zainteresowany ale w drugim jezeli reputacja sie podniesie za dobre miejsce to napewno przejdzie.) w jednym z sezonów trafil 19 bramek w lidze a w drugim 24. Jest bardzo waleczny i szybki (tak jak Abwo)
Kamil Drygas - Polska - Lech Poznan - nie dosc ze mlody to dynamiczny, w debiucie u mnie zaliczyl dwie asysty i dwie bramki przeciwko Spartak Trnava w 2 rundzie eliminacji do ligi europy. 200-300k euro.

Podstawowa Jedynastka która gram teraz w drugim sezonie:
GK - Marek Koziol (zwolnilem Isailovicia i powiem ze dobrze zrobilem, niesamowicie sie Koziol rozwinal)
DEF - Jimmy Jambo, Banas, Kornel Osyra, Boljevic
DM- Mariusz Lewandowski (wrocil za darmo) i Kamil Drygas
MID - Maciej Malkowski (jest poprostu bogiem w tej grze) Maor Melikson ( w drugim sezonie Wisla mi go zaproponowala ) i Pawlowski
STR - Michal Papadopulos
Rezerwy: Diaby, Sernas, Lucas, Stachowiak, Jiri Bilek, Tibor Tisza, Mateusz Matras.

kolej na was...

Ostatnio edytowano 2015 cze Cz 18, 15:09 przez gonzo07, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Football Manager 12 - Kariera Zaglebiem Lubin.
PostNapisane: 2012 lip Śr 11, 06:54 

Kozioł (Forenc)
Olkowski, Banaś, Ignatjović (Borac Cacak), V. Kovacević (Vojvodina) / albo Tomek Brzyski, którego wziąłem za free zimą.
Pomoc: Rui Fonte (Espanyol za darmo), Bilek, Błąd, Dąbrowski, Aleksander Jagiełło (Legia za free)/Małkowski
Napad: Jankowski, Sladjan Nikodjević (Czeskie Budziejowice), Nemancja Kojic(Rad Belgrad), Nakoulma (za darmo), Woźniak i wygenerowany Żelazowski z Korony.

Przy tym, że Nikodjević i Kojić to głęboka rezerwa, choć ten drugi mało nie kosztował.

Co do transferów: Głupotą byłoby nie oddanie do Rapidu Bukareszt Bojana za 450 tyś euro. Podobnie stało się z Vidanowem, którego do Academiki sprzedałem za koło 900 tysięcy euro. W pierwszych sezonach warto wypożyczyć Rakelsa, Dąbrowskiego, Błąda w Zetce zostawić - to się chłopaki ogrywają. U mnie prócz Rakelsa, który siedzi w Polkowicach na wypożyczeniu i strzela bramki, wszyscy grają w podstawowym składzie.

Wieczorem być może wrzucę kilka screenów, bo fajne transfery się porobiły :)

PostNapisane: 2012 lip Cz 12, 13:48 

no, za Vidanowa mozna dostac bardzo dobra kase, ja akurat sprzedalem go za 600 tysiecy euro do Katarskiej druzyny, niestety Sernas juz sie nie zalapuje u mnie na mecze i bardzo mu forma spadla, kiedys to juz w pierwszym sezonie moglem go sprzedac za ponad milion a teraz nikt go nie chce a grac juz nie bedzie u mnie bo Papadopulos, Wozniak ktory trafil 10 bramek w lidze i Diaby sa na topie.

no a co do meczu 3 rundy eliminacji do ligi europy z Newcastle United, zremisowalem 4-4 a potem u siebie przegralem niestety 3-2. Mialem pecha przez dwa sezony bo w pierwszym sezonie trafilem na Lille z ktorym u siebie zremisowalem ale potem przegralem 2-0.

PostNapisane: 2012 paź Śr 10, 09:01 

to ja też dołączę do tematu. sprzedałem Vidanowa za 1,6 mln do Celticu, Coste za 1,2 mln do Hannoveru 96, Sernasa za 2,1 :o

na razie szukam zawodników na kilka pozycji. mam już podpisanego Nakoulmę za free i Piecha.
Vuković 550 tyś, Alexis (Jaga) 140 tyś.

Tytuł: Re: Football Manager 15 - Kariera Zaglebiem Lubin.
PostNapisane: 2015 cze Cz 18, 15:08 

Pora odświeżyć ten topic, i zmienic temat na Football Manager 15 ;)

Opisywać swoje kariery grając Zagłębiem i dobrych piłkarzy których najlepiej można pozyskać w pierwszych trzech sezonach, zamierzam właśnie zacząć od nowa i poszukuje dobrych graczy.

Polecam rozwijać Krzysztofa Piątka, grając na starym zapisie, już w pierwszym sezonie w Ekstraklasie, na jesień trafił 9 brameczek, kto wie ile mógł trafić do konca sezonu gdybym dalej kontynuował stary zapis.

Strefa czasowa: UTC + 1