zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz N 23, 04:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 18:18 

Zacznę od końca:

andrzej.65 napisał(a):
Mam jednak dwie małe obawy czy Wrocław i Gdańsk zdąrzy bo tam rządzi PO a oni tylko potrafią gadać.

Toś trafił kulą w płot :) Gdańs i Wrocław to dwa najszybciej i najlepiej rozwijające się miasta w Polsce. Nie wiem jaka w tym zasługa PO, ale fakt jest faktem że te dwa miasta były w zasadzie pewniakami.
Załóżmy jednak, że wredna PO podejmie działania destrukcyjne i wrocław z Gdańskiem nie dadzą rady się przxygotować. Może wtedy przeniesiemy Euro do Bochni, Bolesławca albo Debicy? Tam wybory prezydenckie wygrał PiS*. Za małe? To może Płock albo Radom? Nie było ich nawet na liście wstepnej? Kurcze... Ale, ale! Przecież była Łódź! W Łodzi rządzi wybrany z ramienia PiS prezydent miasta!
Niestety, Łódź pod patronatem najlepszych we wszechświecie fachowców z PiS przygotowała najgorszy wniosek ze wszystkich miast kandydujących. Sztab organizacyjny Euro 2012 nazwał go "żałosnym", a sama Łódź stała się obiektem do żartów http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,61085,4091748.html

andrzej.65 napisał(a):
JJ widzę ,że dla Ciebie "Polityka " jest bardzo wiarygodną gazetą.Gwiazda tego tygodnika jest pan Żakowski ktory....

Źle widzisz, zacytowałem tekst, który w sposób żartobliwy i prześmiewczy ale prawdziwy opisuje "dokonania" rządu PiS i przystawek w roku 2006. Niestety, zamiast zbijać punkt po punkcie to co tam napisano, sposobem właściwym politykom PiS i Radio Maryja (słuchałem, wiem co mówię) zaczynasz drążyć życiorys autora tekstu. A przepraszam, co ma piernik do wiatraka!?

- Nie było wniosku posłów koalicji rządzącej o koronowanie Chrystusa na króla Polski (bodaj niestety poseł Zawisza, wtedy w PiS)? Był!
- Policjanci nie dowozili na telefon jedzenia pani wiceminister? Dowozili!
- Lech nie powiedzał, że jak zostanie prezydentem to Jarosław nie bedzie premierem? Powiedział!
- TK nie wysłał w kosmos dwóch sztandarowych ustaw PiS? Wysłał!
- Nie powstały nowe stołki dla przystawek? Powstały! Nigdy dotąd nie było choćby tylu wiccepremierów.
- Kurski nie gadał głupot o PZU (firma współpracująca z PZU miała za kase PZU robić reklamę PO ale współpracowała nie z PO tylko z ...PiS) Nagadał!

Wymieniać dalej? Które z tych stwierdzeń jest nieprawdą?

"Politykę" czytam sporadycznie, nawet nie wiedziałem że to ich tekst. Wspomniał o tym Chybil.

andrzej.65 napisał(a):
... dzisiaj tylko odrodze S-3 i S-5 o ktorej wlaśnie pisze wczorajsza "Rz"a ty mijasz się z prawda mowiąć delikatnie.(...)Odcinek ktory nas najbardziej interesuje Legnica granice wojewodztw dol-lub przez Lubin znalazł się na liście rezerwowej na lata 2007 -2013 i bedzie realizowany jak ktoraś z innych inwestycji drogowym w tym czasie nie wypali-a ja uważam,że jest na to duża szansa.

Czy ja napisałem coś innego? Droga była w planie a teraz jej nie ma. To zrezygnowano z niej czy nie? Jeśli miałeś dostać podwyżke, a szef zamiast teraz obiecuje ją dać za 5 lat to dostałeś podwyżkę czy nie?
Możemy się spierać o słówka, fakt faktem, że na chwilę obecną drogi z Legnicy do Szczecina i z Wrocławia do Poznania z planów spadły. Tak? Tak. Tu masz więcej, polecam zwłaszcza 6 akapit: http://lubintest.miasto.biz/_portal/new ... j_S-3.html

andrzej.65 napisał(a):
Ale drogi panie JJ inwestycje trzeba bylo wcześniej lobbować w dobrym tego slowa znaczeniu.
Fakt. Rydzyk wie jak to robić, szczere uznanie za skutecznośc tego pana.[/quote]

andrzej.65 napisał(a):
Natomiast Radni Sejmiku Wojewodztwa Dolnośląskiego gdzie rządzi PO uznali ,że pieniądze są potrzebne dla Wrocławia a dla tym samym dla Lubina już zabraklo.

"Koniec sporu o budowę wschodniej obwodnicy Wrocławia. Droga Bielany-Łany-Długołęka powstanie do 2010 roku. Budowa jej najdroższego odcinka opłacona zostanie z funduszów Regionalnego Programu Operacyjnego, którymi dysponuje samorząd województwa. "
Cały tekst: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 13777.html
Polecam Twojej uwadze bodaj 6 akapit, tam jest napisane, że pieniądze na obwodnicę Wrocławia zostaną zabrane z 4 innych wrocławskich inwestycji drogowych. Dlaczego zatem uważasz, że stało się to kosztem Lubina?
Aaaaa! Przeciez to napisała "układowa" gazeta :)

andrzej.65 napisał(a):
Także jak piszemy to piszmy prawdę do końca i dokladnie.

Jestem za.

andrzej.65 napisał(a):
Ja mecze rezerw Zagłębia ogladalem w TV3 Katowice bo TV3 Wroclaw można tylko pomarzyć.

Uprzejmie przypominam, że władzę w tiwi publicznej od dwóch lat sprawuje prezes z nadania PiS. Ostatnio nawet jest nim były prezydencki minister. Może do niego napisz, że we Wrocku prezentują niesłuszną linię programową?

andrzej.65 napisał(a):
Dlatego jestem szczęśliwy,że ta budowa stadionu w Lubinie ruszy ...

Ja też. Zanim jednak podziękujesz za to PiS, poczytaj ostatnie posty MB we właściwym wątku stadionowym.

* - korzystałem z inforrmacji PKW http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?pl ... &page=text

Edit Z ostatniej chwili.
Przed chwilą państwowa telewizja (Wiadomości TVP1) podały, że Minister Transportu (Jerzy Polaczek, PiS) odmówił Gdańskowi (tam rządzi wraży Abramowicz z PO) pieniędzy na rozbudowę drogi łączącej miasto z lotniskiem - znajdującej sie w spisie inwestycji związnych z przygotowaniami do Mistrzostyw Europy. W kontekście przygotowań do Euro i twierdzenia, że to priorytet dla rządu brzmi to cokolwiek dziwnie.

Edit Z jeszcze ostatniejszej chwili:)
Wstęp smieszny ale wiadomośc raczej frędzelek.
W poniedziałek mój syn idzie do szkoły. Ksiązki kupione, tornister przyszykowany ale ,,,
Dzisiaj MEN poinformował, że 23 sierpnia pan minister Legutko (PiS jak najbardziej) podpisał nowelizację programów nauczania co wiąże się z wymianą podręczników szkół podstawowych i średnich.
Kilka miesięcy temu (w kwietniu) ówczesna koalicja przepchnęła ustawę "Tani podręcznik", która nakłada na szkoły obowiązek uczenia z tych samych podreczników przez minimum 3 lata. Teraz tak, świeżo kupione książki sa do bani, bo program się zmienił, nowych nie ma a gdyby były to nie mozna z nich uczyć bo złamie się ustawę. W dodatku jakiś imbecyl z MEN w tv mówi, że przecież uczniowie moga korzystać z encyklopedii zamiast z książek! andrzej/65 naprawdę uważasz, że to jest normalne? To jest do jasnej cholery lepszy kraj niż dwa lata temu?? Przecież te głąby robią sobie takimi numerami jak ten z książkami jaj z nas wszystkich, mają nas w dupie zwyczajnie.

Ostatnio edytowano 2007 sie Śr 29, 19:58 przez JasioJasio, łącznie edytowano 6 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 18:48 

Andrzeju,
porównanie było prawdziwe i w oczy kole, więc lepiej przemilczeć? Czyż nie taką metodę stosowali komuniści? Rzeczy, o których się nie mówi nie istnieją?

A teraz z innej beczki:
Cytuj:
rząd przyjął projekt ustawy o organizacji Euro 2012

I co z tego? Wiesz, jaka jest droga takiego projektu? Komisje, kilka czytań w sejmie, senat, prezydent. Po drodze: poprawki, możliwość odrzucenia w pierwszym czytaniu, poprawki senatu, ponowne głosowania w sejmie... Po jesiennych wyborach projekt ląduje w koszu, nowi posłowie kłócą się o stołki i tak mamy wiosnę 2008. Taki projekt powinnien zostać pokazany przez premiera minutę po ogłoszeniu decyzji UEFA. Czym się wtedy zajmował premier? Zapewne teczkami, podsłuchami, szukaniem haków na swoich kompanów z LPR i Samoobrony.
No i jeszcze o zasługach PIS w budowie nowego stadionu i Twojej wdzięczności za to:
skoro tak ich za to kochasz, to chyba nie wyprzesz się dwa razy większej miłości do komunistów, którzy wybudowali w Lubinie dwa stadiony, w tym jeden będący swego czasu naszą dumą?

[ Dodano: Sro 29 Sie, 2007 ]
JasioJasio napisał:
Cytuj:
Przed chwilą państwowa telewizja (Wiadomości TVP1) podały, że Minister Transportu (Jerzy Polaczek, PiS) odmówił Gdańskowi (tam rządzi wraży Abramowicz z PO) pieniędzy na rozbudowę drogi łączącej miasto z lotniskiem - znajdującej sie w spisie inwestycji związnych z przygotowaniami do Mistrzostyw Europy. W kontekście przygotowań do Euro i twierdzenia, że to priorytet dla rządu brzmi to cokolwiek dziwnie

Za dwa lata nikt o tym nie będzie pamiętał, za to kaczorki będą całą winę za brak drogi zwalać na "nieudolną" PO tak, jak to wyżej sugerował Andrzej.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 20:27 

andrzej.65 napisał(a):
Oj dejmon nie jesteś na bieżąco.Właśnie dziś rząd przyjął projekt ustawy o organizacji Euro 2012 ulatwiającej organizację inwestycji związanych z mistrzostwami.Jestem zdania ,że z Euro 2012 wystartuje bez problemów.Jestem optymistą tak jak byłem optymistą odnośnie stadionu Zagłębia.Mam jednak dwie małe obawy czy Wrocław i Gdańsk zdąrzy bo tam rządzi PO a oni tylko potrafią gadać.Mamy natomiast w zastępstwie stadion w Krakowie i Chorzowie więc nie powinno byc problemu.Jeszcze jedna sprawa dotycząca inwestycji.Mam CI przypomnieć lata kiedy rządziło SLD i inwestycje omijały Polskę ladując na Czechach i Slowacji.

ale dopiero 4 miesiace po decyzji UEFA, a gdyby rząd wszystko mial gotowe w maju kiedy koalicja jeszcze istniala to nie byłoby az takiego problemu bo wszystko by im sie udało przeforsować w sejmie, a teraz bedzie wiecej przepychanek niz konkretnego dzialania
p.s. a szkola Rydzyka, ktora wcale nie jest jedna z najlepszych, dostala 15 baniek euro, a budowe drogi uznano za mniej priorytetowy cel

edited by KOtzU!
nie dostala - a mialaby dostac, na szczescie pieniadze plyna z UE, ktora to odmowi wspierania dzialalnosci niezgodnej z Unijnymi zasadami rownosci; inna droga... toz to obluda byc przeciwnikiem UE a chciec siorbac od niej taka kase;

Ostatnio edytowano 2007 sie Śr 29, 22:08 przez dejmon, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 21:02 
Moderator

Jako ze rozgorzala dyskusja na temat EURO2012...

andrzej.65 napisał(a):
[...] Polska zorganizuje Euro2012.

Bez wzgledu na dzisiejsze doniesienia o przyjeciu projektu (niech mi ktos przypomni ile to juz czasu uplynelo od momentu przyznania Polsce i Ukrainie prawa do organizacji imprezy...?) ustawy o organizacji EURO2012.
Przychylam sie do opinii JJ, ze najwieksza w tym zasluga Surkisa, zas PIS jak na razie jest na najlepszej drodze by wszystko obrocic w proch...

To dopiero bedzie zasluga...!

Ostatnio edytowano 2007 sie Śr 29, 21:02 przez u_bahn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Cz 30, 05:50 

JJ Gdańska tak dokladnie nie znam ale Wrocław .To prawda,że miasto korzysta na swoim polożeniu ale np. komunikacyjnie to jedno wielkie zero.Porownując Śląsk który znam bardzo dokladnie i Wrocław 10 lat temu i dzisiaj to Wrocław może Śląskowi buty czyścić.A sport w wielkim Wrocławiu to przecież zaścianek w porownaniu do ich możliwości.Inwestycje sportowe też leżą.Wybudowali tylko Arenę a Stadion Olimpiski przebudowywują od kiedy pamiętam,stadion na Oporowskiej śmiech,o ile się orientuje z budową parku wodnego też nie jest najlepiej także pomalutku.Stadiony w Poznaniu i Krakowie powstają,w Chorzowie już jest chociaż daleki jest od moich marzeń,ale po wybudowaniu zadaszenia,centrum prasowo-teleizyjnego,zainstalowniu podgrzewanej murawy jakoś się bedzie prezentował,natomiast w Warszawie powstanie choćby mial kosztować olbrzymie pieniądze wszak to stolica.Lotniska i drogi do nich też powstają-zapraszam do nowych Pyrzowic i Balic a to w Warszawie po tych wszystkich perypetiach też pewnie nie dlugo będzie do dyspozycji pasażerów.Autostrady najważniejsze czyli granica państwowa z Niemcami do Warszawy i Krakowa będą na 100% a bardzo prawdopodobne ,że będzie aż do Medyki proszę pojechać i zobaczyć jak posuwają się prace.Przypominam,że tych gruntów nie wykupił poprzedni rząd,a gdzie kolejne etapy budowlane przez ktore trzeba przebrnąć aby wybudować dobrą drogę a nie drogę przez mękę jak mamy obecnie na remontowanym odcinku autostrady Katowice - Kraków.
JJ nie bębę dyskutował o rzeczach malo istotnych i ktore w polityce istniały ,istnieją i będa istniec poki w sejmie muszą byc koalicje żeby powstał rząd.Nie bylo afer gospodarczych jak choćby sprzedaż hut stali które nasze państwo kosztowało miliardy więc dziennikarze wyszukiwali nagane dowożenie jedzenia,ale mierzmy tutaj kanapka a tam huty sprzedają za grosze.Afera węglowa to już wszyscy piszą kosztowała min 50mld ,ile to jest stadionów?Kwasniewski nie pił na umor i nie robił nam wstydu a co ciekawsze jest tylko 5 cm.wyższy od Kaczynskiego czyli tez mały ale nikt wtedy nie pisał o nim kurdupel.Tak na marginesie czy wytykanie komuś malego wzrosy nie jest naganne.Ludzie piszecie bo fajnie jest komuś dowalić kiedy nic za to nie grozi,chociaz jak wnoskuję z waszych postow uwazacie,że żyjecie w panstwie totalitarnym.Najpierw przeczytajcie w słowniku co to znaczy a potem przestancie pisać o totalitaryzmie.Kończę bo wsiadam w samochod i jadę aby jutro zdąrzyć zapalić lampkę i zlożyć hold tym ktorzy oddali życie abyśmy mogli żyć w wolnej Polsce.Wierzę,że będzie tam nas wielu.Pozdrawiam.Cześć.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Cz 30, 09:04 

Wiesz co, mógłbyś przestać serwować nam ogólne farmazony a zbić chociaż 1 (słownie: jeden) z moich argumentów?

I jeszcze dla przypomnienia, IV RP braci Kaczyńskich miała być LEPSZA a nie TAKA SAMA jak poprzednie, dlatego też twierdzenie, że wcześniej tez były afery jest jakby mało trafne.

PS Nigdy nie twierdziłem, że żyję w państwie totalitarnym, znowu usiłujesz wmówić mi że powiedziałem cos czego nie powiedziałem.

PS2 Miałem ostatio okazję podróżować z Balic, Pyrzowic i Wrocławia. Nie ma specjalnie wielkiej różnicy, wszystkie lotniska są za małe, te w Katowicach i Krakowie mają jedynie dogodniejszy dojazd od autostrady. O ile wiem, to o lokalizacji żadnego z nich nie decydowali politycy PiS :) Wszystkie lotniska są tam kilkadziesiąt lat, a od kilku funkcjonują jako lotniska pasażerskie w ruchu międzynarodowym

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Cz 30, 23:01 

To juz dzisiaj w SK komentarze byly na temat wizyty el Kaczorro w Lubinie...
jeden z wyslanych sms: "czy to nie dziwne, ze premier wystepuje na stadionie Zagłębia Lubin podejrzanego o korupcję?"
pozniej Miecugow tez o tym wspomnial niestety zmieniajac "nieco" tekst na "... klubu przeciwko ktoremu jest ogromna sprawa o korupcje" czy cos w tym stylu. O koszulce tez cos bylo...
Jak zobaczylem w tv kawalek konferencji i JK na tle naszych flag to mna az zatelepalo :/

www.zaglebiefanatykow.pl

Ostatnio edytowano 2007 sie Pt 31, 09:21 przez pako, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Pt 31, 11:42 

Jeszcze jeden malutki wpisik do Andrzeja:
żeby małżeństwo było szczęśliwe, potrzeba miłości z obu stron. Jak kocha Lubin, zamordowanych i całą tzw. prowincję pokazał dziś prezydent wchodząc do kościoła o 12.27, podczas gdy msza zaczęła się o 11.03.
Minister Beck powiedział kiedyś, że " my, Polacy nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. W życiu narodów jest rzecz najcenniejsza, rzecz, której nie mozna odebrać. Tą rzeczą jest HONOR" . Miej honor, posyp głowę popiołem, przyznaj się do politycznej niedojrzałości, padnij na kolana i dziękuj, że rządy drobiu się kończą.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Pt 31, 21:21 

Ja chciałbym dodać dwa słowa od siebie

Mianowicie. Przyznaję szczerze, że kiedy PIS "wygrało" wybory, a właściwiej byłoby tu napisać polska demokracja je przegrała, to od razu pomyślałem sobie ciekawe jak to będzie teraz z Zagłębiem. Pojawiło się nazwisko pana Pietryszyna człowieka związanego z PIS więc nic dziwnego. Z początku byłem bardzo sceptyczny, szczerze nie wierzyłem w jakąś moc pana prezesa. Czas jednak pokazał, że jak sie chce to można.

Nie oznacza to jednak, że przez to PIS stał się w moich oczach partią dojrzałą by rządzić Polską. Z każdym dniem przekonuję się, że PIS to nasza porażka. Bo co niby bezrobocie przez nich spadło? Wszyscy uciekli na wyspy. Bo inwestycje się zwiększyły? Kolej losu po wejściu do Unii. Zatem nic ciekawego mi nie przedstawili poza tym, że służba zdrowia dalej choruje, a moja ciocia, która całe życie odkładała na składkę zdrowotną teraz nie ma na operację biodra za 6 tysięcy złotych a zapisana jest w kolejce na operację, która ma się odbyć za... 4 lata. Brak reform i to wyraźnych. Co komu po oniżeniu składki rentowej. Mój tata pracownik kghm zyskał na tym... 3 zł miesięcznie jupi.

Co mamy zamiast sprawnego rządzenia? Brak dogadania się z PO, koalicja z przystawkami zakończona skandalami, bajki z taśmami, poczucie ciągłęgo podsłuchiwania (dziękuję ale jeśli tak ma wyglądać moje bezpieczeństwo, że ktoś będzie mnie podsłuchiwał) zajmowanie się przeszłością zamiast przyszłością. 3/4 mojej rodziny siedziało za czasów komuny w więzieniu takie były czasy. Nie rozliczyliśmy tego przez 17 lat nie rozliczymy przez kolejnych n lat. Ważne by skupić się teraz na przyszłości i zrobić wszystko by państwo Polskie rosło w siłę. A jak ma rosnąć na arenie międzynarodowej chociażby jak pani minister na pytanie Hał ar ju? odpowiada yyyyy (taki przykład obrazowy)

Podsumowując te moje wypociny. PIS się zagubił i choć z początku jakoś myślałem że to rozsądna partia tak teraz widzę, że to klapa. Mają kilku dobrych kompetentnych fachowców ale co z tego jak w samym sejmie z ich ramienia zasiadają tłuki (sorry jeśli to jest do kasacji). Problemem w dużej meirze jest też ordynacja gdzie głosujemy właśnie an partie a nie na ludzi. Ja mam jedno życzenie tylko, by frekwencja w nadchodzących wyborach była znacznie wyższa! To może uratować nasz kraj!

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz So 01, 03:36 

Tak dla rozluźnienia w tym temacie, bo i tak andrzej.65 nie odpowiada:

Premier: prowadzone są komputerowe badania nad "układem"
- Są prowadzone komputerowe badania układu - powiedział premier Jarosław Kaczyński w "Gazecie Pomorskiej".

Dziś o układzie można więcej powiedzieć niż kiedyś, nawet są prowadzone badania o charakterze naukowym, przy użyciu modelu komputerowego układu, by ukazać te wszystkie związki między różnego rodzaju ośrodkami sił społecznych w Polsce - mówi premier Kaczyński w wywiadzie dla "Gazecie Pomorskiej".

Tekst powyżej nie pochodzi z repertuaru jakiegoś kabaretu - to jest tylko wypowiedź naszego premiera dla gazety. Gazety Pomorskiej, żeby jasność była. [b]A tak przy okazji, to PIS chyba po 2 latach W KOŃCU wytropił ten układ - we własnych szeregach, nawiązując do bieżących wydarzeń.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz So 01, 09:30 

Jak to ostatnio Kalisz powiedzial w kropce nad i ze Kaczynski nie mogl znalezc tego ukladu, to sam sobie go stworzyl i ma co nieszczyc...

www.zaglebiefanatykow.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz So 01, 22:18 

Czy ja dobrze widzę?? :|
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/galeri ... C_0280.jpg

Ostatnio edytowano 2007 wrz So 01, 22:19 przez wzl91, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz Wt 04, 09:58 

JJ piszesz ,że nie ma różnicy między Balicami a portem lotniczym we Wrocławiu.Konkretnie kiedy byłeś na nowym terminalu międzynarodowym w Balicach ktory sam ma przepustowość 3.5 milina pasarzerów,doliczająć ruch krajowy lotnisko w Balicach ma przepustowość 4 razy większą od Wrocławia to konkret i już.Matematyka jest nauką ścisłą i te dane są ścisłę.Natomiast po oddaniu nowego terminalu w Pyrzowicach przepustowość lotniska jest ponad dwukrotnie większa od Wrocławia.To są konkrety i zapraszam na lotniska teraz bo masz bardzo nieaktualne informacje i dezinformujesz ludzi na forum.

[ Dodano: Wto 04 Wrz, 2007 ]
pako fajnie ,żę wierzysz Kaliszowi któty łgał,że Kwaśniewski jest chory kiedy schlany jak świnia słaniał się na nogach i bełkotał grobach polskich żołnierzy.Gratuluje zrodła informacji.

EMES-Przeczytaj dokladnie kwitek ojca i wtedy zrozumiesz swój bład pisząć ,że twój tato zyskał 3zł na obniżeniu skladki rentowej.Matematyka powinna być na maturze aby już nigdy nie pisał takich głupot.
Piszesz,że wszyscy wyjechali na wyspy-jakoś ja ,ty ,twój tato został w kraju czyli kolejne nieprawdziwe uogólnienie.
Proszę przeczyrac rocznik statystyczny i przeczytać o inwestycjach zagranicznych w 2004 roku,2005 kiedy rządziło SLD,byliśmy w Unii ,inwestycje,duże inwestycje omijały Polskę ladując w Czechach,na Węgrzech i Słowacji.Natomiast dopiero znaczący wzrost nastąpił,za rządów PiS i to jest fakt.

u_bahn w odpowiedzi na to co napisaleś parę dni temu a nie mialem czasy odpowiedzieć .
LPR i Samoobrona bedąc w koalicji ,a także kiedy z niej wyleciały i uwiarygadnialy wypowiedzi Kaczmarka pokazały,że do rządzenia nie dorosły.Przypomnę,że najbardziej krytykowanymi ministrami była p.Kalata i p.Giertych.Dlatego najbliższe wybory zweryfikują te partie.Łatwo być w opozycji i narzekać gorzej jak przychodzi coś zrobić i tutaj LPR i Samoobrona się skompromitowały,co pokazały ostatnie wydarzenia.

Markus poczekajmy do konca sledztwa bo już dzisiaj wielu wstydzi się,że wierzyło bezgranicznie Kaczmarkowi.Wielu śmieje się z was z układu,czy układów.Już zapomnieliście o własnym ogródku kiedy w Zagłebiu rządził uklad i zatrudniał pseudo dzialaczy i pseudo piłkarzy za bardzo duże pieniądze.Pamietajcie wiele faktów najlepiej oceniać po wlasnym ogródku a nie co piszą i pokazują media a te informacje trudno zweryfikować.

otello dzisiaj wielu jest odważnych,kiedyś kiedy to kosztowało dużo mniej.Odwaga staniała.Nie używaj też słów ktorych nie rozumiesz a do takich należy slowo HONOR.Obrażasz też wielu ludza a to juz swiadczy o tobie i twojej kulturze i to nie tylko politycznej.

CDN

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz Pt 07, 22:36 

andrzej.65 napisał(a):
JJ piszesz ,że nie ma różnicy między Balicami a portem lotniczym we Wrocławiu.Konkretnie kiedy byłeś na nowym terminalu międzynarodowym w Balicach ktory sam ma przepustowość 3.5 milina pasarzerów,doliczająć ruch krajowy lotnisko w Balicach ma przepustowość 4 razy większą od Wrocławia to konkret i już.Matematyka jest nauką ścisłą i te dane są ścisłę.Natomiast po oddaniu nowego terminalu w Pyrzowicach przepustowość lotniska jest ponad dwukrotnie większa od Wrocławia.To są konkrety i zapraszam na lotniska teraz bo masz bardzo nieaktualne informacje i dezinformujesz ludzi na forum.

andrzej.65 wszystkie swoje uwagi wyraziłem na podstawie własnych obserwacji z sierpnia tego roku. Chyba od tego czasu wiele się nie zmieniło? Dla jasności, ja nie przeczę, że Balice mają większą przepustowość niż Wrocław, jednak dla mnie - dla pasażera - na jednym i drugim tłok jest równie fatalny, strefa wolnocłowa na jednym i drugim jest równie uboga i ciasna (od niektórych sklepików mam większą łazienkę). Nie będę się jednak kłócił o lotniska, kwestia gustu. Proponuję jednak równać do lepszych i polecam zwiedzić lotniska Orly w Paryżu, w Antalyi w Turcji albo chociaż w Ciampino pod Rzymem. Terminal z Krakowa zmieściłby się cały w poczekalni Orly Sud.

andrzeju.65 bedziemy teraz rozmawiać o lotniskach?

Nadal czekam na zbicie przytoczonych przeze mnie argumentów na miałkość i mizerię obecnie rządzącej władzy.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz Pt 07, 22:57 
Moderator

andrzej.65 napisał(a):
u_bahn w odpowiedzi na to co napisaleś parę dni temu a nie mialem czasy odpowiedzieć .
LPR i Samoobrona bedąc w koalicji ,a także kiedy z niej wyleciały i uwiarygadnialy wypowiedzi Kaczmarka pokazały,że do rządzenia nie dorosły.Przypomnę,że najbardziej krytykowanymi ministrami była p.Kalata i p.Giertych.Dlatego najbliższe wybory zweryfikują te partie.Łatwo być w opozycji i narzekać gorzej jak przychodzi coś zrobić i tutaj LPR i Samoobrona się skompromitowały,co pokazały ostatnie wydarzenia.

:)
Andrzej pewnie zastanawiasz sie skad ten usmiech...
To moze od poczatku...

Cytuj:
LPR i Samoobrona bedąc w koalicji ,a także kiedy z niej wyleciały i uwiarygadnialy wypowiedzi Kaczmarka pokazały,że do rządzenia nie dorosły.
W zupelnosci sie zgadzam ;)

Cytuj:
Łatwo być w opozycji i narzekać gorzej jak przychodzi coś zrobić i tutaj LPR i Samoobrona się skompromitowały,
Oczywiscie... jak dla mnie obie pratie to jedna wielka pomylka... Szczerze mam taka nadzieje, ze obie po najblizszych wyborach znikna z mapy politycznej kraju...

Reasumujac...z twoich slow mozna latwo wyczytac, ze obie partie wielokrotnie same udowadnialy, ze u wladzy nie ma dla nich miejsca i po wyborach znajda sie za burta...
Jaka wiec w tym zasluga PIS, o czym na poczatku wspominales? ;)

Bardziej jednak ciekawi mnie kwestia organizacji EURO2012, pomijajac oczywiscie dzisiejszy gest, ktory jak na razie traktuje jako kielbase przedwyborcza... Bowiem poza dzisiejsza ustawa uchwalona rzutem na tasme, jakos nie bardzo to wszystko wyglada...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1