zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 04:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 15:38 

Rozmawiac piękna rzecz,czemu nie.
Polityką intersuje się od blisko 25 lat a dokladnie od momentu kiedy w 83 roku dostalem wezwanie do Komendy Wojewodzkiej MO w Legnicy gdzie pewien pan ze Służby Bezpieczenstwa przekonywał mnie,że nie ma w życiu ideałów,po co się męczyć,mozna na skruty zdobywać pewne rzeczy i żyć jak pączek w maśle.A potem przyszła do nas sasiadka matka dziewczyny ktorą akurat zamknięto a ona z placzem opowiadala jak SB -cy gasili papierosy na skorze jej córki,jak ja bito.Od tego momentu zacząłem czytać bibułę,zakazane książki chodzić na spotkania z ludzmi którzy myśleli inaczej niż uwczesna władza,a że jak to kiedyś pisano pobierałem nauki we Wrocławiu materiał do przemyśleń byl duży i ciekawy i dość łatwy do uzyskania.Dzisiaj czytam wsrod naszych internautów,że żyję w państwie totalitarnym,że kaczory to ,że kaczory tamto,a wsrod obrońców demokracji prym wiodą panowie którzy w latach stanu wojennego robili karierę polityczną a przy okazji nabijali swoje portfele.Widzę tych panow na meczach a potem wypowiadają jak i to zależy na Zagłębiu a przez lata nie zrobili nic o przepraszam robili lewe interesy.Podam jeden przyklad,czy ktoś ma podejrzenie ,że Zagłębie w ostatnim mistrzoskim roku kupiło albo sprzedalo mecz.Wcześniej takich przykladów bylo mnóstwo,że przypomne mecz ze Śląskiem gdzie do przerwy Śląsk nie iistniał i przegrywał 0:2 a potem było jak bylo a pewien pilkarz o nazwisku Lewandowski uciekał,aż się za nim kurzyło.Dzisiaj w Zagłębiu rządzi ekipa która zmienia wizerunek Zagłębia,wizerunek Zagłębia utrwalony przez lata klubu który kupował i sprzedawał.Zdobyli mistrzostwo,mam nadzieję,że za dwa dni oficjalnie ogłoszą ,że budujemy nowy stadion dla Zagłębia ,zapoczątkowali modę na Zagłębie(setki sprzedanych koszuleki innych pamiątek)a tutaj ludzie ktorzy bardzo malo wiedzą walą do PiS z grubej rury.Czy to się komuś podoba czy nie wlaśnie dzięki PiS powstanie w Lubinie nowy stadion.Dla celow propagandowych lepiej go wybudować we Wrocławiu,a oni jednak postawili na Lubin.Jestem zwolennikiem PiS,nie po drodze mi z LPR i Samoobrona i to nie od dzisiaj.Polityka to jednak nie zabawa w piaskownicy i widzę plusy rządzenia PiS zarówno dla Lubina jak i Polski.Dla wszystkich ktorzy są tak zniesmaczeni byłą koalicją gdzie jednak przystawki miały niewiele do powiedzenia dedykuję obecną koalicję:SLD,PO,Samoobrona,LPR gdzie Giertych manipuluje Tuskiem jak małym dzieckiem.Co do dokonań i zarzutów bo też je mam może trochę pózniej bo i tak za bardzo się rozpisałem.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 16:18 

andrzej.65 napisał(a):
Polityka to jednak nie zabawa w piaskownicy i widzę plusy rządzenia PiS zarówno dla Lubina jak i Polski

Po raz trzeci zatem powtórzę:

Wymień plusy.

1...
2...
3...

Gdybym w wyborach miał poprzeć Pietryszyna jako Pietryszyna to obserwując to co zrobił w klubie oddałbym go bez wahania jeśli mój głos dla Pietryszyna ma być też głosem na PiS to mowy nie ma.

PS Ja (ani mopja rodzina) w stanie wojennym nie dorobiłem się majątku ani kariery ale rządy panów Kaczyńskich oceniam jak najgorzej.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 17:48 

1.Wzrost inwestycji zagranicznych,w ubieglym roku firmy zagraniczne zainwestowały ponad 10 mld.euro.
2.Wzrost dochodow społoczeństwa co spowodowa wzrost konsumcji ktora tym samym utrwalił sięi wzrost gospodarczy.
3.Spadek bezrobocia i wzrost ofert pracy min.miedzy dzieki nowym inwestycjom (oczywiscie pamietam,że ludzie wyjeżdzają za granicę.
4.Ludzie czują się bezpieczniej,pokazują to wyniki wszystkich badań pracowni opini.
5.Rozpoczęto walkę z korupcją min.w służbie zdrowia,sadownictwie.
6.Za miesiąc czy dwa z mapy politycznej Polski zniknie Samoobrona i LPR.
7.W lubinie postanie stadion pilkarski a Polska zorganizuje Euro2012.
8.Lubin chyba też nam pięknieje chociaż Rynek to wstyd i chanba dla nas wszystkich.
9.Moja żona dostala podwyżkę,a pracuje w słuzbie zdrowia o ktorej za rządów SLD mogla tylko pomarzyć.
Na początek może wystarczy!

[ Dodano: Wto 28 Sie, 2007 ]
Ani Tobie JJ ani Twojej Rodzinie ktorej nie znam nie zarzuciłem nic sprzecznego z prawem i dobrymi obyczajami.Każdy ma prawo do swoich poglądow i do ich gloszenia jeżeli nie są sprzeczne z prawem i ja to szanuje.W domu nauczyli mnie rowniez że kazdego trzeba szanowac ale jak czytam niektore posty to zastanawiam się kto wychował tych mlodych ludzi ktorzy plują na wszystko i wszystkich.Ja pisalem o pewnych posłach z nieciekawą historią zarowno dla siebie jak i klubu ktorzy pokazują się czy w lubinskiej hali czy stadionie.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 18:27 
Moderator

andrzej.65 napisał(a):

Cel uswieca srodki? Czy jak mam to rozumiec?
Jesli zawarcie koalicji z wyzej wymienionymi ugrupowaniami mialo tylko jeden cel, aby je zmazac z politycznej mapy Polski, to nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulowac pomyslowosci. Jak dla mnie bardzo karkolomne rozwiazanie...

A juz tak na powaznie... nie wiem czym sie kierujesz wymieniajac ten punkt pomiedzy innymi "plusami"... mamy to traktowac jako zasluge PIS?

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 18:28 

Drogi Andrzeju!

Cytuj:
1.Wzrost inwestycji zagranicznych,w ubieglym roku firmy zagraniczne zainwestowały ponad 10 mld.euro.
2.Wzrost dochodow społoczeństwa co spowodowa wzrost konsumcji ktora tym samym utrwalił sięi wzrost gospodarczy.
3.Spadek bezrobocia i wzrost ofert pracy min.miedzy dzieki nowym inwestycjom (oczywiscie pamietam,że ludzie wyjeżdzają za granicę.
4.Ludzie czują się bezpieczniej,pokazują to wyniki wszystkich badań pracowni opini.
5.Rozpoczęto walkę z korupcją min.w służbie zdrowia,sadownictwie.
7.W lubinie postanie stadion pilkarski a Polska zorganizuje Euro2012.
8.Lubin chyba też nam pięknieje chociaż Rynek to wstyd i chanba dla nas wszystkich.
9.Moja żona dostala podwyżkę,a pracuje w słuzbie zdrowia o ktorej za rządów SLD mogla tylko pomarzyć.
Na początek może wystarczy!

Pkt.1-3:
Masz 10000% racji! PIS jest wielki. Wiesz dlaczego? Bo nie miesza się sie do spraw gospodarczych, na których się kopmletnie nie zna. I za to im chwała!

Pkt. 4:
Ja, moja rodzina i znajomi nie czujemy się bezpieczniej, szczególnie po zmroku. Badaniami można dowolnie manipulować, co pokazywał swego czasu ni(e)jaki Urban Jan.

Pkt.5:
Buahahaha Tu mnie powaliłeś na kolana. Masz na myśli pokazówki w stylu zatrzymywania "Kuby Rozpruwacza" w szpitalu MSWiA na oczach pacjentów i milionów telewidzów??? A może odwołania niepokornych prokuratorów, którzy nie chcieli np. wszcząć śledztwa w sprawie domniemanego morderstwa dokonanego w szpitalu przez zabójców z białych faruchach na Ziobrze seniorze?

Pkt.6:
Żadna w tym zasługa PIS. Ludzie nie chca już głosować na debili i przestępców.

Pkt.7:
Temat stadionu ominę (poruszę w kolejnym poście). Jesli zaś chodzi o Euro 2012, to po kilku miesiącach nawet łopaty pod budowę żadnego stadionu nie wbito.

Pkt.8:
Od kiedy to Robert Raczyński należy do PIS?

Pkt.9:
A moja znajoma z Tesco podwyżki nie dostała. To jest prawo i sprawiedliwość???

Na zakończenie krótka uwaga: nie wylewaj pomyj na LIS, podczas gdy pod niebiosa wychwalasz PIS. Przecież oni z jednej beczki.
CIACH

Przesadziłeś.
JJ

Ostatnio edytowano 2007 sie Wt 28, 19:00 przez otello, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 18:58 

Punkty od 1 do 3 to zasługa koniunktury gospodarczej w Europie i na świecie a nie rządu.
PiS zapowiadał szumnie refomrę finansów i gospodarki oraz ułatwienia dla przedsiębiorców. Zostal z tego pakiecik Kluski (miał być pakiet) o kosmetyka finansów. Obniżki podatków nie widać, doastajemy za to nowe jak choćby tzw podatek Religi.

Walka z korupcją. Taaa... W świetle ostatnich rewelacji zaczekajmy z oceną walki z korupcją. Póki co mamy spektakularne aresztowania ale nie mamy wyroków, natomiast sądy jeden po drugim wysmiewają prokuraturę zwalaniając z całosci lub części zarzutów oskarzonych (Wąsacz, prof Pawłowski, doktor G - który jak się okazuje nie tylko nikogo nie zabił co wmawiał pan Ziobro ale wręcz ratował życie). Walka z korupcją wśród najwyższych urzedników w państwie - co pokazuje PiS w swoim spocie - idzie tak świetnie, że póki co na Leppera nie ma żadnych dowodów, Lipca oszczędzono (zatrzymano gości z łapówką przed drzwiami Ministerstwa Sportu - ciekawe dlaczego?), jak już wspomniałem zaufany premiera (min Lipiński) chciał kupić poparcie miss Beger w zamian za posadki dla niej i jej krewnych. Dochodzi do tergo obecna chryja z ministrem Kaczmarkiem, który twierdzi że Ziobrę należy odbrązowić i zapuszkować.

Samoobrona i LPR. Wszystko byłoby ok, gdyby to nei PiS zaprosił ich do władzy. To sytuacja jak z posłem Kurskim, najpierw ludzi fałszywie oskarża (tzw afera PZU) a potem twierdzi że jest gotów przeprosić i uważa sprawę za zamkniętą. To Kaczyńscy twierdzili, że z przestepcami (Lepper) i radykałami (Giertych) współpraca jest neimożliwa. Efekt widzimy w tv niestety codziennie.

Stadion. Najpierw niech powstanie. Przypomnę jeszcze raz, że Pietryszyn stanowczo odzegnuje się od PiS. Zresztą, niech tam! Stadion dzięki PiS.

Euro. Naprawdę myślisz, że to działacze PiS pracowali nad projektem Euro 2012? Wg powszechnej opinii największe zasługi połozył pod Euro 2012 Surkis. Taki facet z ogtromną kasą i jeszcze większymi wpływami.
Rzad PiS ma spore możliwości aby doprowadzić do tego, że Euro nie będzie. Nie ma na razie regulacji prawnych umożliwiających szybkie wdrażanaie projektów. Wczoraj na przykład rząd zrezygnował z budowy drog ekspresowych Legnica - Poznań i Wrocław - Poznań które miały służyć min połączeniu południa Polski z północą i przemieszczaniu się kibiców z południa Europy na mecze w czasie Euro. Przy okaqzji straciła chyba sens obwodnica Lubina, która miała być częścią drogi S-3.

Na koniec wrzucę dość długi i nieco żartobliwy tekst. Niestety prawdziwy.

Podsumowanie roku 2006 w POLITYCE!

To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem,a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę.
Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem "My dotrzymujemy słowa". W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku.

W tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa w kwestii taniego państwa", powstało najwięcej w historii wolnej Polski nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele. Mamy najwięcej w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów.
Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mieliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii, 3 rodzaje koalicji, na trzech różnych pakietach "umów", do tego dwóch premierów i pięciokrotnie był wymieniany minister finansów.
Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.
Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazło i gadało, ale o tym za chwilę.

Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie premierem wybrano 4 krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat. Premiera recydywistę zdymisjonowano za warcholstwo, co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer tuż po projekcji filmu o JP II wskrzesić i wsadzić na szczyty Władzy.

Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IV RP odnowy moralnej, posła pedofila, posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła oskarżonego o gwałt,rodzimego posła oskarżonego o gwałt, jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła
posłów korumpujących posłankę. Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po pijaku, jest poseł wywalony z SO za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z SO, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe.

Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU, na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała
PIS, nie PO, a sędzia w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę.To samo ministerstwo sprawiedliwości, w ciągu roku zresocjalizowało Rywina,wypuściło Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza,nie wyjaśniło ANI JEDNEJ SŁYNNEJ AFERY, łącznie z afera Rywina, którą obecny minister jako członek komisji, pono rozwiązał w ułamku sekundy,tylko ówczesne władze blokowały śledztwa.

Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjna, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ. Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP.Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, że pisowi tacy jak
Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszon! o go morderca demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie.

Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt. Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami.

Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj.
Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu. Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misje pokojowe'.

Nie zdarzyło się od 17 lat aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje homofobia i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny.Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu. Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie palili pochodnie w kształcie swastyk, udawali kopulację z drzewem, oraz miedzy sobą. Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnoporonne przeznaczone dla bydła, kobietom zgwałconym przez innych członków. Nie miał nigdy miejsca taki przypadek by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som","świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali i oblizywali wargi, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z reklamówką.

To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku. W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, UE i Rosja zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu warszawskiego i RWPG. W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego. Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno w ramach programu rządowego z setek kilometrów autostrad w przyszłym roku powstanie 6 km odcinek, stadionu narodowego w Warszawie nie będzie, ponieważ wygrał niewłaściwy kandydat.

Cały ten dorobek nazywa się IVRP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni. To był rok bliźniąt na kaczych nogach, dziękujmy Bogu, że go przetrwaliśmy i
prośmy, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił, niech chociaż pierwsza dama kupi sobie torebkę, !a I strateg solidny klej do protez, do gospodarki nie mieszajcie się jak przez ostatnie 12 miesięcy, a jakoś to przetrwamy braciszkowie bosy,partyzanci kwatermistrze, komisarze spółdzielczy, pionierzy, kołchoźnicy, rewolucjoniści moralni w walonkach.Smutne lecz prawdziwe ...

Podsumowanie 2007 będzie pewnie jeszcze "lepsze".

Na początek choćby podejrzenia 2 wicepremierów (Lepper, Giertych) i 1 premiera (Marcinkiewicz) i co najmniej jednego ministra (Kaczmarek), że byli podsłuchiwani przez własne służby specjalne. Czadzik, co?

Ostatnio edytowano 2007 sie Wt 28, 19:14 przez JasioJasio, łącznie edytowano 4 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 19:44 

Jasiu,
naprawdę nie wiem, w czym przesadziłem.
Jeśli ktoś ma socjalistyczne poglądy na gospodarkę i jest nacjonalistą, to nazywamy go:
a) liberałem,
b) libertynem,
c) komunistą,
d) narodowym socjalistą?

Narodowy socjalizm znany jest na całym świecie pod pojęciem:
a) libertynizm,
b) anarchizm,
c) komunizm,
d) faszyzm?

Uważam Cię za inteligentnego ludzika, więc odpowiedzi na te pytania( poziom 3 klasy gimnazjum) nie sprawią Ci kłopotu.
cbdo.

Jeśli zaś chodzi o tekst z Polityki, to niestety zawiera on smutną prawdę o rządach PIS. Nie sądzę, żeby o taką Polskę walczyli lubinianie 25 lat temu, więc obecność tu w piątek Kaczyńskiego jest dla nich obrazą, a nie honorem.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Wt 28, 20:30 

1. Przyrównanie do Hiltera jest obraźliwe dla większości lidzi na świecie. Jak mniemam dla panów Kaczyńskich również. Hitler to ludobójca, za takie porównania zapadają wyroki sądowe, dlatego też na tym forum tego typu porównań nie będzie.

2.Trzeba by zapytać tych co protestowali 25 lat temu o ich zdanie. Ja w kazdym razie nie wybieram się witać panów Kaczyńskich.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 08:05 

Widzę, że nikt się nie kwapi z przenosinami swoich postów z tematu o stadionie, więc ja to zrobię.
Szkoda by było, żeby takie fajne opowieści dziwnej treści zostały usunięte! :)

Niestety nie da się tego zrobić przez funkcję:"podziel temat", ponieważ forum coś nawala, przynajmniej w panelu admina i modów..więc pozostaje mi bardziej pierwotna forma, aczkolwiek równie skuteczna.. :)

A więc:..

andrzej.65 napisał:

Cytuj:
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007

Wierzę w to,że to co napiszę nie zostanie usunięte bo niestety ktoś uznał,że nie można tu pisać o polityce,a jak tu nie pisać jak w KGHM rządzą ludzie z nadania polityczngo a KGHM jest 100% wlaścicielem Zagłębia.Bardzo wielu ludzi psioczy tutaj na PiS przylączając się do chóru kibiców z Warszawy,Krakowa,Wrocławia.Panowie zapominacie,że za władzy PiS w KGHM w Zagłębiu pożegnano się z aferzystami,pseudo prezesami i pilkarzami tylko potrafili wyciągać pieniądze.Komuna mamiła fanów pięknymi planami stadionu,super drużyną a skonczyło się smrodem aferalnym który sięciągnie za nami do dnia dzisiejszego.Szykująca się do władzy PO przeniesie Zagłębie do Wrocławia szybko jak to będzie możliwe,p.Schetyna wielokrotnie wypowiadał się ,że wielka piłka może być tylko we Wrocławiu.Natomiast PiS wbrew pismakom z wielu gazet i telewizji zdecydowało,że KGHM zainwestuje w Zagłębie i Zagłębie zostanie w Lubinie.Jeżeli w piątek ruszy symbolicznie budowa to Bogu dzięki i wladzy PiS czy się to komu podoba czy nie.Trzeba być choć trochę obiektywnym bo budowa stadionu to istnienie klubu .Dodatkowo piątek 31 sierpnia to święto dla Lubina,ludzie oddali życie min. za to aby taki ktoś jak wzl91 mógł bez konsekwencji wypisywać różne głupoty w internecie.

wzl91 napisał:

Cytuj:

andrzej.65 napisał/a:
Wierzę w to,że to co napiszę nie zostanie usunięte bo niestety ktoś uznał,że nie można tu pisać o polityce,a jak tu nie pisać jak w KGHM rządzą ludzie z nadania polityczngo a KGHM jest 100% wlaścicielem Zagłębia.Bardzo wielu ludzi psioczy tutaj na PiS przylączając się do chóru kibiców z Warszawy,Krakowa,Wrocławia.Panowie zapominacie,że za władzy PiS w KGHM w Zagłębiu pożegnano się z aferzystami,pseudo prezesami i pilkarzami tylko potrafili wyciągać pieniądze.Komuna mamiła fanów pięknymi planami stadionu,super drużyną a skonczyło się smrodem aferalnym który sięciągnie za nami do dnia dzisiejszego.Szykująca się do władzy PO przeniesie Zagłębie do Wrocławia szybko jak to będzie możliwe,p.Schetyna wielokrotnie wypowiadał się ,że wielka piłka może być tylko we Wrocławiu.Natomiast PiS wbrew pismakom z wielu gazet i telewizji zdecydowało,że KGHM zainwestuje w Zagłębie i Zagłębie zostanie w Lubinie.Jeżeli w piątek ruszy symbolicznie budowa to Bogu dzięki i wladzy PiS czy się to komu podoba czy nie.Trzeba być choć trochę obiektywnym bo budowa stadionu to istnienie klubu .Dodatkowo piątek 31 sierpnia to święto dla Lubina,ludzie oddali życie min. za to aby taki ktoś jak wzl91 mógł bez konsekwencji wypisywać różne głupoty w internecie.

andrzej.65 czy ktoś a szczególnie ja piszę że PO jest super albo że poprzednie rządy szefostwa Zagłębia to było coś wspaniałego?
Po co mi piszesz takie głupoty o sierpniu 31 jakbym ja miał coś do tego święta i go nie szanował, nawet o nim nie wspomniałem?
Kolejna sprawa o którą mi chodzi to np obecność Kaczyńskiego na meczu czy wbijanie łopaty, to woda na młyn krytyki ludzi z miast o których wspomniałeś.
I na koniec, to ciekawe czy dziękujesz Bogu że wybudowano ci dwa stadiony w tym jeden swego czasu nowoczesny i duży?

JasioJasio napisał:

Cytuj:

andrzej.65 napisał/a:
Wierzę w to,że to co napiszę nie zostanie usunięte bo niestety ktoś uznał,że nie można tu pisać o polityce

Gdyby sie trzymać regulaminu to po tym zdaniu winien być post usunięty z dopiskiem "Niska wartość intelektualna postu."
Czy może tylko ja nie rozumiem intencji autora?

andrzej.65 napisał/a:
Bardzo wielu ludzi psioczy tutaj na PiS przylączając się do chóru kibiców z Warszawy,Krakowa,Wrocławia.Panowie zapominacie,że za władzy PiS w KGHM w Zagłębiu pożegnano się z aferzystami,pseudo prezesami i pilkarzami tylko potrafili wyciągać pieniądze.

Nie będe się wypowiadał za innych ale mam uzasadnione podejrzenie, ze to nie o porzadki w Zagłębiu ludzie maja do Pis pretensje.
Znając realia naszego radosnego kraju i praktyk po objeciu stołków radziłbym sie wstrzymać z ocenami tej ekipy. Mam przeczucie, ze kiedy w klubie zagości nowa władza (nowa w sensie z innej opcji niz PiS) to pierwsze co zrob i to bilans otwarcia. bilans raczej mało korzystny dla obecnej władzy.
Nie wiem czy słuszny czy nie ale na pewno negatywny. taki folklor.

andrzej.65 napisał/a:
Szykująca się do władzy PO przeniesie Zagłębie do Wrocławia szybko jak to będzie możliwe,p.Schetyna wielokrotnie wypowiadał się ,że wielka piłka może być tylko we Wrocławiu.

Kaczyński L. mówił, że jego brat na pewno nie będzie premierem jeśl on zostanie prezydentem. I co, sprawdziło sie? Moze zatem Schetyna nie przeniesie nam Zagłębia do Wrocławia? Ja zresztą nie bardzo wierzę w ogórny nakaz olania Zagłębia i wspierania Śląska.

andrzej.65 napisał/a:
Natomiast PiS wbrew pismakom z wielu gazet i telewizji zdecydowało,że KGHM zainwestuje w Zagłębie i Zagłębie zostanie w Lubinie.Jeżeli w piątek ruszy symbolicznie budowa to Bogu dzięki i wladzy PiS czy się to komu podoba czy nie.

choćby PiS wprowadził Zagłębie do Ligi Mistrzów, ba zdobył ten tytuł to jednak nie skłoni mnie to do oddania na nich głosu. Mój głos, w pewien sposób wpływa na cały kraj i nie kmozna patrzeć na to przez pryzmat jednego klubu. Możemy romzawiac o poparciu w wyborach lokalnych czy parlamentarnych osób, które tu w klubie robiły i roią dobra robote ale głos oddany "na PiS" to też:

- głos na ministra Lipińskiego przekupującego Beger posadą dkla niej i jej rodziny
- dopuszczenie do władzy przestępców
- kompromitacja najwyższych urzędów w państwie (1 wicepremier i 2 ministrów podejrzanych o przestępstwa)
- kabaret w Sejmie, zgroza w polityce zagranicznej
- spora szansa, że po raz pierwszy od roku 1989 marszałek sejmu i minster (obaj z PiS) trafią przed Trybunał Stanu
-100 tysięcy mieszkań w roku 2006 (miało być 3 miliony w cztery lata).

Nie wiem, czy następna władza będzie lepsza, wiem za to że ta jest zwyczajnie do dupy i dać jej znowu władzę to jak strzelić sobie w nogę.

andrzej.65 napisał/a:
Trzeba być choć trochę obiektywnym bo budowa stadionu to istnienie klubu

Nie dramatyzuj, gdybyś napisał "rozwój" to bym się zgodził ale "istnienie"? Piekny nie jest ale daje radę Co mają zrobić Polonia Bytom, Zagłębie Sosnowiec czy nawet Legia Warszawa, które badź stadionów nie mają bądź mają gorsze od naszego? Rozwiązać się?

andrzej.65 napisał/a:
Dodatkowo piątek 31 sierpnia to święto dla Lubina,ludzie oddali życie min. za to aby taki ktoś jak wzl91 mógł bez konsekwencji wypisywać różne głupoty w internecie.

Tu trudno się nie zgodzić.

Począwszy od postu andrzeja.65 wszystkie posty wypowiedzi winny być przeniesione do nowego tematu w Hyde Parku "Czy głosować na PiS?" albo jakoś tak. Zrobię to jak tylko bedę mógł. wszystkie posty nie związane stricte z budową stadionu bedą usunięte..

andrzej.65 napisał:

Cytuj:

JasioJasio właśnie na twój post czekałem i nie zawiodłem się. Na poczatku próbujesz obrażać a potem walisz manifest polityczny roden z G.W. bo Tobie oczywiscie wolno.Ja pisałem tylko o Lubinie,tylko o Zagłębiu ,tylko o KGHM który jest właścicielem Zagłębia i ma siedzibę w Lubinie.Nie pisałem o polityce ogólnokrajowej bo do tego są inne fora chociaż nie ukrywam ,że ma poglady przeciwne do Ciebie.Wielokrotnie powtarzacie,że nie jest to forum polityczne tylko sportowe tylko zauwazam,że odnosi się to w jedną strone pluc i obrażać PiS wolno.Dlatego nie co niektorzy nie badzcie zdziwieni jak pokażą dziesiątki felietonów i reportaży ,że reżim PiS buduje w Lubinie stadion i jest to chwyt propagandowy przed wyborami.

JasioJasio napisał:

Cytuj:

andrzej.65 napisał/a:
JasioJasio właśnie na twój post czekałem i nie zawiodłem się.

"Na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy.*" Stare i bardzo dobre przyzwyczajenia:)

andrzej.65 napisał/a:
Na poczatku próbujesz obrażać...

Obrażać? Wyraziłem swoje zdanie na temat konstrukcji pierwszego zdania. Podtrzymuje: dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe. Zamiast się obrażać pisz bardziej przejrzyście.

andrzej.65 napisał/a:
... a potem walisz manifest polityczny roden z G.W. bo Tobie oczywiscie wolno.

Każdemu wolno w określonych granicach. Wspomniałem, ze od Twojego postu wszystkie następne należy przenieść do tematu politycznego w Hyde Parku. Póki co nie mogę tego zrobić, nie działa mi funkcja "Podziel" i nic na to nie poradzę.
Rodem z G.W? powiadasz? Twoje prawo (jak widać można) choć jesteś w błędzie.

andrzej.65 napisał/a:
Ja pisałem tylko o Lubinie,tylko o Zagłębiu ,tylko o KGHM który jest właścicielem Zagłębia i ma siedzibę w Lubinie.

A ja pisałem, że oddając głos jedynie przez pryzmat dokonań w Zagłębiu Pietryszyna (który nota bene pewnie nieźle by się wkurzył gdyby czytał co napisałeś - zaraz po objęciu prezesury bardzo stanowczo odcinał się od okreslenia "partyjna nominacja" czy "prezes z partyjnego nadania") nie wolno nie widzieć tego, co ta ekipa robi w całym kraju.

andrzej.65 napisał/a:
Wielokrotnie powtarzacie,że nie jest to forum polityczne tylko sportowe...

... i chyba mam rację? Wątki polityczne pojawiają się wyłącznie przy okazji sportowych, nieprawdaż?

andrzej.65 napisał/a:
... tylko zauwazam,że odnosi się to w jedną strone pluc i obrażać PiS wolno

.

Proszę wymienić w punktach czym obraziłem i oplułem PiS. W punktach najlepiej, będzie bardziej czytelne.

Jakbyś był łaskaw jeszcze wymienić te jasne strony działalności PiS od ostatnich wyborów, których nie dostrzegam to byłbym wdzięczny.

* - Zawisza Czarny, znakomity rycerz średniowieczny (zginął pod Warną z rąk tureckich pachołków, którzy kłocili się o nagrodę za jego głowę w 1444 roku), powszechnie szanowany w całej Europie za kunszt ale też prawość, rycerskość czy sprawiedliwość. Nie mylić z Arturem, niestety p

Markus napisał:

Cytuj:
Wysłany: Wczoraj 23:02

No mam nadzieję, że w piątek symbolicznie ruszy budowa. Ale tak jak czytam powyżej parę postów - mam nadzieję, że to tylko plotki, że Lech Kaczyński ma w tym uczestniczyć, no i że tę łopatę ma jeszcze symbolicznie wbić. To MUSI BYĆ PLOTKA. Nas zarząd jest przecież rozsądny i takiego samobója to by sobie wbić chyba nie dał. Tyle czasu pracują nad poprawą wizerunku Zagłębia i mieliby to wszystko stracić? Wizerunek to jedna sprawa a druga przyszłość Zagłębia, bo:
1. Po pierwsze to byśmy teraz zostali zmiażdżeni przez krytykę zewsząd - klub pupilek PIS, klub chroniony przez PIS, klub umoczony w afery, ale właśnie chroniony przez PIS - itd., itp.
2. Po drugie - po takiej "akcji" to byśmy dopiero mieli przechlapane po następnych wyborach, niezależnie kiedy one będą. Dlatego też mam nadzieję, że w piątek nikt takich szopek odstawiać nie będzie w imię jakiś tam swoich małych interesów - czytaj kampanii wyborczej. No bo fakt - dzięki temu nasz prezydent mógłby te parę głosów uciułać z naszego regionu dla PIS - ale szkody z tego dla nas w przyszłości mogłyby by być niewspółmiernie wyższe.
Podsumowując:
Liczę na te symboliczne rozpoczęcie budowy stadionu w piątek. Liczę też na to, że nie będzie przy tym żadnych oficjeli z PIS, chcących się pod to podłączyć. Powody tego są chyba jasne - róbcie sobie kampanię gdzie chcecie, ale nie szkodźcie przez to innym

Brax Finkbrau napisał:

Cytuj:
Wczoraj 23:51

Panie moderatorze. Proszę odciąć posty w tym temacie i z tej strony, tyle, że od Swojego pierwszego postu. Bo dyskutować na temat Pietraszyna, czy Schetyny w temacie budowy stadionu jest prawem każdego Kibica Zagłębia, który ma na sercu dobro klubu. Natomiast wzmiankowanie pani Beger, Lipińskiego, czy nawet w żartach Zawisza, jest robieniem tutaj forum politycznego.

I ja również mam odczucie, że doświadczyłem na forum Zagłębia Lubin, po raz pierwszy od dawien dawna, manifestu politycznego (celne określenie).

Oczywiście można się nie zgodzić, czy ta granica nie została przekroczona już we wcześniejszych postach. Być może nawet wcześniej niż w moim osobistym odczuciu. Ale jako moderator zwyczajnie powinieneś hamować Swoje polemiczne zapędy, bo ta funkcja nie daje Ci tylko przywileje "cięcia" gdzie Ci się podoba, ale również narzuca obowiązki, a przede wszystkim odpowiedzialność.

Pozdrowienia

JaiosJasio napisał:

Cytuj:
Wysłany: Wczoraj 0:33

Brax Finkbrau napisał/a:
Panie moderatorze. Proszę odciąć posty w tym temacie i z tej strony, tyle, że od Swojego pierwszego postu.

Panie Brax Finkbrau gdybyś faktycznie przeczytał to co napisałem, to zauważyłbyś że z niewiadomych przyczyn nie mam możliwości podzielenia tego wątku. Potrzebę oddzielenia postów stricte "stadionowych" wyraziłem w pierwszym poście na tej stronie - czerwoną czcionką.

Brax Finkbrau napisał/a:
Bo dyskutować na temat Pietraszyna, czy Schetyny w temacie budowy stadionu jest prawem każdego Kibica Zagłębia, który ma na sercu dobro klubu. Natomiast wzmiankowanie pani Beger, Lipińskiego, czy nawet w żartach Zawisza, jest robieniem tutaj forum politycznego.

A co takiego ma w sobie pan Schetyna czego nie ma Lipiński? O ile wiem obaj są politykami, dlaczegóż więc wzmianka o jednym to romowa o stadionie a o drugim to polityka?
Pan Lipiński to szara eminencja dolnośląskiego PiS i promotor pana Hoffmana (od komisji śledczej), który jest dobrym kolega pana Pietryszyna (nie Pietraszyna jak piszesz). A pan Hoffman - co nie jest tajemnicą - bardzo namawiał władnych tego kraju aby szefem Zagłebia został własnie pan Robert. Dzięki staraniom min. pana Roberta Pietryszyna budowa stadionu zbliża się wielkimi krokami (nigdy i nigdzie nie umniejszałem jego zasług w tej dziedzinie - chwała mu za to!). W związku z tym znacznie bardziej zasadne wydaje mi się pojawienie w tym temacie nazwiska pana Lipińskiego jak Schetyny, o którym wiadomo jedynie ze życzyłby sobie mocnego klubu we Wrocławiu. Ja też bym sobie życzył tylko co to ma wspólnego ze stadionem w Lubinie?

Brax Finkbrau napisał/a:
I ja również mam odczucie, że doświadczyłem na forum Zagłębia Lubin, po raz pierwszy od dawien dawna, manifestu politycznego (celne określenie).

Manifest, to był lipcowy w 1944. Ja wyraziłem swoje zdanie. Nie podoba Wam się? Obowiązku nie ma. I Ty i andrzej.65 również wyraziliście swoje zdanie i nikt Was nie potępia z tego powodu.
Zauważ, że w tym temacie pierwszy - od co najmniej 3 miesięcy* - o politycznych aspektach budowy stadionu wspomniał ... andrzej.65 Dlaczego masz zatem do mnie pretensje? andrzej.65 chwali jest ok, JJ nie chwali jest be?

Brax Finkbrau napisał/a:
Ale jako moderator zwyczajnie powinieneś hamować Swoje polemiczne zapędy, bo ta funkcja nie daje Ci tylko przywileje "cięcia" gdzie Ci się podoba, ale również narzuca obowiązki, a przede wszystkim odpowiedzialność.

Jako uzytkownik forum mam prawo wyrażać swoje poglady i to też czynię. Nie naruszam regulaminu więc mogę, prawda? Mam również prawo dyskutować na równi z innymi i zupełnie nie rozumiem co masz na mysli pisząc, że powinienem hamować swoje polemiczne zapędy. Możesz jaśniej? nigdzie nie jest napisane ani przyjęte, że moderator może dyskutować w piątki i środy a nie każdego dnia i na każdy temat.

Brax Finkbrau napisał/a:
... bo ta funkcja nie daje Ci tylko przywileje "cięcia" gdzie Ci się podoba,

He? Do czego pijesz? Zapewniam cię, ze nie tnę postów "tam gdzie mi się podoba".

Brax Finkbrau napisał/a:
ale również narzuca obowiązki, a przede wszystkim odpowiedzialność.

Mam dziwne wrażenie, że różnie rozumiemy "obowiązki" i "odpowiedzialność", przy czym Twój sposób rozumienia tych pojęć jest dla mnie zagadką. Możesz wyjaśnić?

Brax Finkbrau napisał/a:
Pozdrowienia

Również pozdrawiam.

* - dalej nie chciało mi się sprawdzać.

andrzej.65 napisał:

Cytuj:
Wysłany: Wczoraj 7:34

Na poczatek zaznaczam,że będzie to tekst związany z budową stadionu,a że wątki poboczne mogą zachaczać o politykę to nic na to nie poradzę,że mój klub Zagłębie Lubin jest własnością KGHM S.A.gdzie decydujący głos mają przedstawiciele Skarbu Państwa. Zacznę może od pewnego zdania ktorego autorem jest JasioJasio a podsumowywało ono dyskusję o fiasku budowy stadionu.01.07.2005roku JasioJasio napisał"Pamietajcie o tym przy wyborach".Ja pamiętałem i zaglosowałem na PiS o czym wielokrotnie wspominałem krytykując czy ponaglając władze KGHM i Zagłębia w temacie budowy stadionu ,wnoskowalem nawet o bojkot kibicowski na meczu z Koroną bo mialem do tego prawo jako wyborca opcji ktora decyduje w KGHM-właścicielu Zagłębia. Stadion to być albo nie byc klubu .Panowie bez nowego stadionu WZL nie będzie.Przez lata mamiono nas obietnicami,wizjami,planami i nic.Na dniach budowa nowego stadionu ma ruszyć i co nie wolno mi stanąć w obronie tych dzięki ktorym ma powstać ta inwestycja a są opluwani przez pół Polski.Nie panowie ja ich będę i chwalił ale i dopingował aby na tym nie poprzestali,aby w Lubinie powstała baza na Euro 2012 co znowu JasioJasio obśmiałeś 18 kwietnia 2007 roku.Tak jak wielu nie wierzylo w powstanie nowego stadionu tak ja wierzę z prostego powodu,w wielu miastach i klubach tylko gadają a w Lubinie wreszcie coś robią.
Na koniec dwie drobne uwagi.Pan Schetyna przy kazdej okazji w Lubinie próbuje puszczać oko do kibiców Zagłębia (konferencja o budowie haki sportowej na miejscu starego stadionu pilkarskiego ,gdzie Zagłębie zamierza wybudować boisko treningowe świadczy o tym ,że całkowicie nie orientuje się w lubińskich realiach),Pana Lipińskiego na podobnych konferencjach nie widziałem.Druga ostatnia.Moim zdaniem 31.08 to za wielkie święto dla Lubina (uroczystości odbędą się w kościołach,przed pomnikiem i grobami tych ktorzy zostali zamordowani ,na stadionie gdzie wierzę też o nich nie zapomnimy) aby robic fetę z okazji rozpoczęcia budowy stadionu ale kibiców poinformować można a nawet należy,że roboty ruszają.
Uważam,że wszystkie watki dotyczyly budowy stadionu takze regulaminu nie naruszyłem.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Zagłębia ,JasioJasio Ciebie też oczywiscie i do zobaczenia w piatek na meczu

MB napisał:

Cytuj:
Wczoraj 9:34 tylko jedna uwaga...

Nie będę pisał dużo, bo pewnie siłą rzeczy w ogólnym mniemaniu jestem zaangażowany w politykę bardzo-bardzo.
Ale nie mogę sobie odmówic jednej uwagi - jesli powstał juz odpowiedni wątek w Hyde Parku, prosze ją tam przenieśc.
Otóż.. Sądzę, że wyborcy powinni podejmować decyzje wyborcze (czyli dokonywać oceny) przede wszystkim na podsatawie tego, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu, w ich "lokalnej ojczyźnie". Dlaczego? Bo o tym posiadają (lub mogą posiadać) najrzetelniejszą wiedzę. Im sprawa większa, dalsza tym bardziej opinie są kształtowane przez innych (głownie przez media). Oczywiście nie namawiam do ortodoksji typu "skoro mi i tym, któych znam osobiście jest OK to ogólnie jest OK". ale mam na myśli rozłożenie akcentów. Jakoś bardziej ufam temu, co sam widzę, niż temu co inni opowiadają (np. w TV). I już, tylko tyle.Pozdrawiam.

andrzej.65 napisał:

Cytuj:
Wysłany: Wczoraj 10:42

MB popieram Twoją wypowiedz w 100% i już.

a JasioJasio podsumował dyskusję:

Cytuj:
W zwiazku z tym, że dyskusja mocno odbiegła od meritum tematu proszę o powstrzymanie się przed takowym pisaniem w tym wątku.
Osoby, które zabierały "polityczny" głos w sprawie stadionu (od posta andrzeja.65 zaczynającego się od słów "Wierzę w to,że to co napiszę nie zostanie usunięte" do "popieram MB w 100%" tego samegop autora) proszone są o skopiowanie swoich wypowiedzi do nowego tematu http://www.zaglebie-lubin...p?p=66417#66417
Aktualnie neistety nei można przenieść tych wypowiedzi za pomoca panela kontroli forum - z niewiadomych przyczyn.
Wszystkie wspomniane posty z wątku o stadionie znikną po 3 dniach licząc od tej chwili.
JJ

ps.mam nadzieję, że jakoś to w miarę jest czytelne :)
ps.2 posty znikną po półtorej dnia.

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 10:02 

Napiszę tak.
bolo 69 dziękuję,że to poprzenosiłeś to raz.
otello po tym twoim porownaniu nie chcę mi się z tobą dyskutować i tyle.
JJ widzę ,że dla Ciebie "Polityka " jest bardzo wiarygodną gazetą.Gwiazda tego tygodnika jest pan Żakowski ktory w programie TV4 w rozmowie z naszym prezesem nazwał nasz klub pisząc bardzo skrotowo siedliskiem wszelkiego zła i korupcji a tytuł mistrza Polski zawdzięczamy tylko politycznym koneksjom i układom.Jezeli Polityka jest dla Ciebie tak obiektywna i wiarygodana to tym samym musi być wiarygodne to co pisze o Polsce i to co pisze o Zagłębiu.Dlatego dziwię się ,żę udzielasz się w oficjalnym serwisie Zagłębia i i cytujesz uwielbieniem Politykę.Co do Polityki ktora z uwielbieniem krytykuje dzisiejsze wladze a siedziała cicho jak mysz pod miotłą jak Kwasniewski pijany w sztok hańbił groby naszych bohaterów na wschodzie,upojony alkoholem owijał się flagą narodową w ONZ uwazam to pismo za niewiarygodne i już.Ja czytam Rzeczpospolitą,gdzie mozna znalezc wywarzone komentarze gdzie trzeba pochwalą a kiedy trzeba zganią.Co do pozostłych twoich uwag odpowiem pózniej dzisiaj tylko odrodze S-3 i S-5 o ktorej wlaśnie pisze wczorajsza "Rz"a ty mijasz się z prawda mowiąć delikatnie.Moze zacznę od drogi S-5 ktora początkowo byla przewidziana do realizacji w latach 2014 -2020 a zostala przesunięta na listę rezerwową na lata 2007-2013.Natomiast co do drogi S-3 to ta droga bedzie realizowana w latach 2007-2013 od Lubawki do Legnicy i w dalszej części od granicy wojewodztwa dolnośląskiego i lubuskiego do Szczecina .Odcinek ktory nas najbardziej interesuje Legnica granice wojewodztw dol-lub przez Lubin znalazł się na liście rezerwowej na lata 2007 -2013 i bedzie realizowany jak ktoraś z innych inwestycji drogowym w tym czasie nie wypali-a ja uważam,że jest na to duża szansa.Ale drogi panie JJ inwestycje trzeba bylo wcześniej lobbować w dobrym tego slowa znaczeniu.Natomiast Radni Sejmiku Wojewodztwa Dolnośląskiego gdzie rządzi PO uznali ,że pieniądze są potrzebne dla Wrocławia a dla tym samym dla Lubina już zabraklo.Także jak piszemy to piszmy prawdę do końca i dokladnie.
Jeszcze jedna drobna uwaga .Jestem Lubinianinem ale moje życie tak się ulożył,że dzielę je między Lubinem a Gornym Śląskiem ,lata też mieszkalem we Wroclawiu bo tam się po prostu uczyłem.Czasami gonię setki kilometrow aby byc na meczu (o co czasami ma pretensje żona i corka) i widzę nasz klub i z Lubina i z perspektywy Górnego Śląska bo czasami z oddali widać lepiej.Z tej oddali widać,że na Dolnym Slasku liczy się tylko Wrocław,a z klubów tylko Śląsk.Ja mecze rezerw Zagłębia ogladalem w TV3 Katowice bo TV3 Wroclaw można tylko pomarzyć.Dlatego jestem szczęśliwy,że ta budowa stadionu w Lubinie ruszy bo mialem obawę,że cała pule ściągnie Wrocław a moj ukochany Lubin znowu nic.
Cdn.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 10:21 

Jezeli chodzi o opinie na temat obecnego (nie)rzadu to calkowicie zgadzam sie z JJ. Niestety widac ministerstwo propagandy dziala na tyle sprawnie, ze niektorzy ludzie zaczynaja wierzyc w "układ" (odpornościowy?? obiecuje, ze taki istnieje). Wszystkie afery towarzyszace wladzy PiS (poprzedni rzad potrzebowal 4 lata, oni tylko 2 zeby sie skompromitowac) odchodza w niepamiec poniewaz co i rusz rzadzaca partia odwraca uwage wyborcow nastepna "wygrana walka z ukladem, korupcja" etc. (zatrzymanie kardiochirurga "mordercy", proba kontrolowanej korupcji w MR ...). W to co serwuje nam PiS (do niedawna ze swoimi przystawkami- przeciez tylko z nimi mozna bylo budowac Wielka IV RP!!) wierza ludzie zmanipulowani przez konferencje, przemowienia (niczym Fidela Castro ) ich (bo na pewno nie mojego) premierunia Jarusia K. Ciagle rzucane oszczerstwa pod adresem inaczej niz on myslacych. Ale przeciez to najlepszy rzad od 17 lat... tylko kto w to tak na prawde wierzy (no, oprocz tych naiwnie wierzacych w walke z wyimaginowanym układem- teraz ok 22% wg sondazy). AAA co do spadku przestepczosci- nie jest on tak duzy jak przedstawia rzad a ilosc przestepstw najciezszych (morderstwa, gwalty) WZROSLA (ale to pewnie wina PO)

www.zaglebiefanatykow.pl

Ostatnio edytowano 2007 sie Śr 29, 10:23 przez pako, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 12:19 

andrzej.65 napisał(a):
[ Dodano: Wto 28 Sie, 2007 ]

Każdy z tych punktów jest prawdziwy. Ale umieszczanie ich w kontekście zasług PiS to już nadużycie. PiS nie zrobił nic aby firma w której pracuję miała lepiej. Idzie ku lepszemu (podwyżki etc) ale wynika to z ciężkiej pracy ludzi, a nie działań naszego rządu.
Muszę tu jednak przyznać że obniżenie o 3% składek (w perspektywie razem 5% i 2% dla firm) to faktycznie COŚ CO ZASŁUGUJE NA SZCZEGÓLNY SZACUNEK i tu brawa PiSowi się należą. Jednak efekty tych obniżek dopiero nadejdą wiec nie mają na dzień dzisiejszy wiele wspólnego z cytowanymi punktami.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 15:26 

Chybil kazdy ma prawo mieć swoje zdanie i ok. Ja nigdy i nidgdzie nie napisalem,że to tylko zasługa PiS.Byla jest koniunktura w przemysle i rząd tego nie zmarnował,natomiast to,ze inwestycje zaczęly przychodzić do nas a nie do innych krajow Europy Środkowej to moim zdaniem zasluga obecnej ekipy rządowej
Na temat różnych epitetów pod moim adresem nie bedę się wypowiadał.Już to kiedyś słyszałem a po latach okazało ,się,że to ja i podobnie myślący mieliśmy rację tylko Polska stracila kilkanascie lat.Oczywiście nie wszystko jest piękne,nie wszystko tak jak myślalem,że będzie ale jestem cierpliwy i wierzę,że ędzie z dnia na dzień lepiej.Tym wszystkim ktorzy tak ślepo wierzą G.W. Polityce i innym mediom to dlaczego im nie wierzycie jak szkalują Zagłębie,jak piszą ,że jesteśmy najbardziej skorumpowanym klubem i nasze miejcse jest w 4 lidze.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 16:20 

andrzej.65 napisał(a):
Chybil kazdy ma prawo mieć swoje zdanie i ok. Ja nigdy i nidgdzie nie napisalem,że to tylko zasługa PiS.Byla jest koniunktura w przemysle i rząd tego nie zmarnował,natomiast to,ze inwestycje zaczęly przychodzić do nas a nie do innych krajow Europy Środkowej to moim zdaniem zasluga obecnej ekipy rządowej
Na temat różnych epitetów pod moim adresem nie bedę się wypowiadał.Już to kiedyś słyszałem a po latach okazało ,się,że to ja i podobnie myślący mieliśmy rację tylko Polska stracila kilkanascie lat.Oczywiście nie wszystko jest piękne,nie wszystko tak jak myślalem,że będzie ale jestem cierpliwy i wierzę,że ędzie z dnia na dzień lepiej.Tym wszystkim ktorzy tak ślepo wierzą G.W. Polityce i innym mediom to dlaczego im nie wierzycie jak szkalują Zagłębie,jak piszą ,że jesteśmy najbardziej skorumpowanym klubem i nasze miejcse jest w 4 lidze.

Z krajow Eurpy Srodkowo-wschodniej Polska zawsze sciagała najwiecej inwestycji bo jest to najwiekszy kraj regionu i najwiekszy rynek zbytu. A wzrost gospodarczy tez dzieki wejsciu do UE. Zauważ ze teraz w kraju jest taki kryzys polityczny ze partie zajmuja sie swoimi sprawami a nie np. Euro 2012, i doprowadzilismy do sytuacji w ktorej mozna stawiac u bukmacherow czy nam odbiora organizacje czy nie.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Śr 29, 17:11 

Oj dejmon nie jesteś na bieżąco.Właśnie dziś rząd przyjął projekt ustawy o organizacji Euro 2012 ulatwiającej organizację inwestycji związanych z mistrzostwami.Jestem zdania ,że z Euro 2012 wystartuje bez problemów.Jestem optymistą tak jak byłem optymistą odnośnie stadionu Zagłębia.Mam jednak dwie małe obawy czy Wrocław i Gdańsk zdąrzy bo tam rządzi PO a oni tylko potrafią gadać.Mamy natomiast w zastępstwie stadion w Krakowie i Chorzowie więc nie powinno byc problemu.Jeszcze jedna sprawa dotycząca inwestycji.Mam CI przypomnieć lata kiedy rządziło SLD i inwestycje omijały Polskę ladując na Czechach i Slowacji.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1