zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Pn 17, 18:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nasz pierwszy mecz na Zagłębiu :)
PostNapisane: 2005 lis Śr 09, 22:30 

Tak jak w temacie, podajemy kiedy miał miejsce nasz pierwszy mecz, jaki przeciwnik i jesli pamiec pozwoli, jaki wynik :) Przezycia itp mile widziane :)

Mój pierwszy mecz:

Zagłębie Lubin 1-4 Wisła Kraków 18 sierpnia, 17:15 (6.000) 2002 rok

Przezycie bylo niesamowite, zwlaszcza jak Zaglebie strzelilo na 1:0. Potem bylo juz gorzej, jednak nie zrezygnowalem i dalej chodzilem na meczu, po dzis dzien :) Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Śr 09, 22:58 

Ja bylem tak maly ze nie pamietam ani przeciwnika ani wyniku... a po shodach na trybuny wchodzilem za raczke z tatą... na mecze zaglebia chodze do dzisiaj, tyle ze z kumplami :P

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Śr 09, 22:58 

Moj pierwszy mecz to spotkanie z Polonią Warszawa (pamiętne banany dla Oliego) - przegralismy wtedy 0-1 wlasnie po bramce Emmanuela 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Śr 09, 23:23 

paul napisał(a):
Ja bylem tak maly ze nie pamietam ani przeciwnika ani wyniku... a po shodach na trybuny wchodzilem za raczke z tatą...

Az lza sie kreci w oku. Ze mna bylo dokladnie tak samo.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Śr 09, 23:38 

Nie wiem, który mecz był pierwszym bo tego dokładnie nie pamiętam ale napewno jeden z pierwszych to towarzyski POLSKA-ZSRR (1:1) w '87 lub '88 roku - gdzieś tak.

Pamietam że było duzo ludzi (około 30 tyś.) i jak miał wchodzić na boisko piłkarz Zagłębia (Marek Godlewski) to cały stadion skadował jego Imię i Nazwisko - przy tej ilosci ludzi możecie sobie wyobrazić efekt :shock:

Poza tym pamiętam na płocie obok sektora gości wisiała flaga "Zielona Góra" w narodowych barwach - flag było sporo ale akurat ta mi zapadła w pamieci.

Miałem 7-8 lat

pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 00:21 

Moj pierwszy mecz Zagłębia ogladalem z ... brzucha matki :PP hehe.
Pierwszego meczu na ktory przyszedlem na wlasnych nogach za bardzo nie pamietam. Nie wiem z kim gralismy ale wiem ze bylem na sektorze "dziadkow". A pierwszy mecz ktory dobrze pamietam to z Milanem :). Pamietam jak ojciec zwalanial mnie z lekcji w podstawowce zebym mogl isc na mecz. To co sie dzialo na meczu bylo nie do opisania obym mogl przezyc cos podobnego jeszcze raz.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 06:51 

O ho! Sama młodzież widze się udziela. Ktoś pamięta mecze na małym stadionie?
Mój pierwszy w pełni świadomy mecz to II-ligowy pojedynek z Górnikiem Wałbrzych, który decydował o tym kto awansuje do I ligi. Przegraliśmy 0:1, bramkę strzelił Kossowski po wrzutce z rogu. Rok chyba 1984. Drugi który zapadł mi w pamięć to 3:0 z Olimpia Poznań, mecz po którym zapewnilismy sobie historyczny awans do 1 ligi. Lało niemiłosiernie a mecz oglądałem z drzewa na koronie - nigdzie indziej nie było miejsca :)

To były czasy!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 12:15 

Mój pierwszy maecz okolice 1990 roku,kiedy chodziłem z tatą na stadion,ale za wiele nie pamiętam,ale taki mecz od którego się wszystko zaczęło to rok 1995 mecz Zagłębie-Siarka Tarnobrzeg,wygraliśmy 3:2 po bramkach Majaka,Rogowskoja i bodaj Kałużnego ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 14:10 

Pierwsza (chwilowa) wizyta na meczu to pojedynek Zagłębie - Legia. Wszedłem z ojcem i po chwili bramka na 0-3 dla Legii. Sezon 95/96. Pierwszy cały mecz na którym byłem to bodajże Zagłębie - GKS Katowice. Wynik chyba 1-0. Sezonu nie pamiętam ale było to dosyć dawno :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 15:32 

JasioJasio napisał(a):
O ho! Sama młodzież widze się udziela.

Zapomnialem dodac ze bylo to w 89 r a ja chodzilem wtedy do zerowki.

:lol:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 16:05 

Mój pierwszy wyjazd na mecz był w sezonie 2000/2001 (wiosna) z Górnikiem Zabrze, pogoda straszna lało, a ja z rodzicami w niebieskich pelerynkach na obecnej trybunie ZAG "u dziadków"... 8) Najbardziej wówczas zapadł mi Enkeleid Dobi który został wpuszczony z ławki rezerwowej...

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 19:11 

Mój pierwszy mecz był z amicą Wronki. Było 2-2 niestety nie pamietam roku :(

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 19:52 

Mój pierwszy mecz , na którym byłem był w pamiętnym 1994 roku kiedy byliśmy "rycerzami wiosny". Przeciwnikiem była Pogoń. Z tego co pamiętam to drugą bramkę zdobył dla nas Przerywacz z wolnego, a my wygraliśmy 2-0.Pierwszej nie widziałem , bo się spóźniłem.Wcześniej w Lubinie byłem jeszcze na meczu Polska-ZSSR. Ale jedyne co pamiętam to balon odlatujący ze stadionu i swój płacz po zdobyciu bramki przez biało-czerwonych :].Przestraszyłem się krzyku kibiców ;).

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Cz 10, 21:50 

speedboy napisał(a):
paul napisał(a):
Ja bylem tak maly ze nie pamietam ani przeciwnika ani wyniku... a po shodach na trybuny wchodzilem za raczke z tatą...

Az lza sie kreci w oku. Ze mna bylo dokladnie tak samo.

Widze ze u wielu osob zaczelo sie tak samo :)

Ja mialam wtedy 2 albo 3 latka i pamietam, ze siedziaalm u taty na kolanach ale i tak jedyne co widzialam to glowy panów siedzących przede mną, ale i tak mi sie spodobalo bo potem chodzilam z tata caly czas i jak doroslam lekko to juz moglam dostrzec murawe i powoli poznawac o co chodzi w pilce :)
A tatus na mecze chodzi dalej i czasem nawet milo mi z nim isc i pokomentowac to co sie dzieje na boisku :) W koncu to on mnie zarazil miloscia do Zagłębia ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Pt 11, 13:03 

Ble ble ble ckliwe historyjki z tatusiem :P Ja tam sam musialem swojego starego wyciagnac na mecz:P no i jakos sie udalo ze moj pierwszy mecz to mocne uderzenie czyli Zaglebie Lubin vs AC Milan :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1