zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 19, 14:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie w mediach...
PostNapisane: 2012 kwi Pt 20, 20:50 
TROLL
TROLL

Olek napisał(a):
Spocony janek znów się uaktywnił:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... -rozgrywek

Jego zachpwanie wobec Zagłebia to juz żenada ! jego powinien zbadać psychiatra :x

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 kwi Pt 20, 21:37 

Po co to czytacie i denerwujecie innych tym głombem z ławy poselskiej,przecież on nie może do dziś się pogodzić że nie dostał fuchy w Lubinie i niestety pozostanie mu pieprzenie,swoją drogą irytuje mnie inna sprawa,cały czas że Zagłębie kupiło a co w takim razie z Cracovią,która mecz sprzedała ta obojętność na inne kluby w sprawach korupcyjnych jest irytująca,też zastanawiający jest fakt że szybko Zagłębiu dołożyli kolejną kare a Cracovii nie...Polska.Ale od dawna wiemy że jesteśmy wrzodem dla wielu działaczy,prezesów,ludzi z PZPN,najlepiej jakby Zagłębie straciło sponsora i grało w 2,3 lidze.Niedoczekanie.

Tytuł: Re: Spocony Janek
PostNapisane: 2012 kwi So 21, 17:57 
Moderator

W koncu jest jakaś reakcja klubu na wypociny spoconego

:arrow: Stanowisko Zagłębie Lubin S.A.
Cytuj:
Stanowisko Zagłębie Lubin S.A. ws. informacji o liście grupy parlamentarzystów do Minister Sportu o zajęcie się sprawą klubu w związku z meczem z Cracovią Kraków rozegranym w 2006 r.

PostNapisane: 2012 kwi So 21, 18:30 
Moderator

również jest odpowiedź SSZL:

Cytuj:
Odpowiedź Stowarzyszenia Kibiców Zagłębia Lubin w sprawie listu do Minister Sportu
:arrow: https://www.facebook.com/notes/zaglebie-fanatykow/odpowiedz-stowarzyszenia-kibicow-zaglebia-lubin-w-sprawie-listu-do-minister-spor/367586226618640

Stowarzyszenie Zagłębie Fanatyków pragnie zająć stanowisko w sprawie listu Parlamentarzystów Rzeczypospolitej Polskiej, który został podpisany, m.in. przez posłów VII kadencji , w tym Pana Jana Tomaszewskiego i b. Ministra Sprawiedliwości Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego. Pomimo reprezentowania różnych partii politycznych wspólnie wskazują oni jeden z najważniejszych problemów w państwie - Zagłębie Lubin.

PostNapisane: 2012 kwi N 22, 08:45 

Na prawde jestem dumny iż jestem kibicem Zagłębia i mam tak inteligentnych kolegów po szalu,fajnie się to czyta,krótko rzeczowo i na temat,myślę że Pan Tomaszewski 3/4 z tego co jest napisane w Oświadczeniu w ogóle nie zrozumie,ale wielki plus za to oświadczenie,wyprostowany został Pan Borek,czas na innych a ja mam taką nadzieje że ten jad wysyłany od spoconego trafi do samego zainteresowanego ze zdwojoną siłą...Ale wiedzcie jedno,wielu nie pogodziło się i nie pogodzi że w Lubinie mają sponsora który spokojnie może mieć zespół walczący o wysokie cele w Ekstraklasie,a przecież Lubin to "zadupie" więc takie chłopki z Łodzi,Wrocławia,Szczecina czy Gdańska czyli największych Polskich miast nie mogą się pogodzić że właśnie tutaj są pieniądze,dobry sponsor,stabilny budżet itp itd.
A najbardziej nas wszystkich śmieszą te teksty "douczonych polityków " w tym spoconego Tomaszewskiego o pieniądzach skarbu Państwa wydawanych między innymi z jego kieszeni...Jeszcze raz Brawo za to Oświadczenie.

PostNapisane: 2012 kwi Śr 25, 09:21 

za co Tomaszewski tak nas nienawidzi? Ktoś go odciął od kasy?
Jak narazie Zagłębie jest jednym z nielicznych klubów które zostały ukarane za korupcję. A na 100% kupowali wszyscy.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/eks ... news.shtml

PostNapisane: 2012 maja Wt 15, 21:22 

Cytuj:
Poseł PiS Jan Tomaszewski, za udział w piłkarskiej aferze korupcyjnej, domaga się surowego karania głównie Zagłębia Lubin. Istnieje pewna granica politycznej demagogii i hipokryzji - pan poseł Tomaszewski przekroczył ją monstrualnie....

Całość tutaj >> http://www.sport.pl/sport-wroclaw/1,126709,11714746,Kara_i_sprawiedliwosc__Jak_posel_Jan_Tomaszewski_walczy.html

PostNapisane: 2012 maja Wt 15, 21:34 

Tomaszewski to pajac jakich mało, jak można być takim cymbałem? Chory typ, kto go wybrał do tego sejmu?

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 09:12 
Administrator

az chcialo by sie zacytowac niektore sportowe portale.... "od bohatera do zera":

"Rezygnuję z Klubu Wybitnego Reprezentanta, jeśli tak koledzy sobie życzą" - mówi Jan Tomaszewski dla TOK FM. Dodaje, że swojego zdania nie zmieni i od dzisiaj jest "byłym członkiem Klubu Wybitnego Reprezentanta". Zaznacza, że taką decyzję podjął sam. "Mam nadzieję, że PZPN nie wystąpi do narodu polskiego, żeby wykreślić z pamięci nazwisko Jana Tomaszewskiego" - mówi były bramkarz.

Chcieli usunąć m.in. za wypowiedzi o piłkarzach

Z informacji uzyskanych przez PAP wynika, że Żmuda wystąpił z wnioskiem o wykreślenie nazwiska Jana Tomaszewskiego z Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski za bulwersujące wypowiedzi pod adresem polskiej drużyny narodowej startującej w mistrzostwach Europy i poszczególnych piłkarzy, m.in. Damiena Perquisa.

Tomaszewski zrezygnował także z biletów na mecze reprezentacji Polski, które otrzymują członkowie KWRP. Swoją decyzję tłumaczył tym, że nie kibicuje polskiej drużynie.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,1202 ... tnego.html

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 09:43 

Jeszcze niech wyjedzie na Syberie bo mam serdecznie dosyć tego politycznego buca.

PostNapisane: 2012 lip Pt 06, 11:50 
Moderator

http://www.weszlo.com/news/11057-To_nie ... a_reagowac

Janek zbulwersowany tym, że Leśne dziadki znowu kandydują na prezesa PZPN, ale jak to z nim bywa nie zapomniał wspomnieć o Zagłębiu.

Cytuj:
Ach, jeszcze Zagłębie Lubin. Ci to dostali karę, co? Trzysta procent! Kupili jeden punkt, a zabrano im trzy. Nie wiem, jak się po tym otrząsną.

PostNapisane: 2012 lip Pt 06, 13:04 
TROLL
TROLL

Z tym ze Prezydent i Premier gratulowali piłkarzom że grali na 40 milionowych cymbałach to sie zgadzam :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1