zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis N 18, 03:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miasto chce przejąć Zagłębie!
PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:13 

MarcoV napisał(a):
Już ci powiedziałem, ja nie jestem politykiem, nie mam dostępu do ścisłego jądra. Nie jestem w stanie zweryfikować czy miedziowe.pl mija się z prawdą czy nasz lubin mija się z prawdą czy lubin.pl mija się z prawdą.

I dlatego wierzysz we wszystko co przeczytasz?
:lol:

MarcoV napisał(a):
Widzę natomiast, że ty doskonale wiesz, który portal należy do kogo i kogo należy słuchać.

Lata doświadczenia 8)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:23 

MarDro napisał(a):
MarcoV napisał(a):
Już ci powiedziałem, ja nie jestem politykiem, nie mam dostępu do ścisłego jądra. Nie jestem w stanie zweryfikować czy miedziowe.pl mija się z prawdą czy nasz lubin mija się z prawdą czy lubin.pl mija się z prawdą.

I dlatego wierzysz we wszystko co przeczytasz?
:lol:

Nie, dlatego nie interesują mnie twoje czarowania o tym, że wypowiedz rzecznika Mamińskiego na jednym portalu jest prawdziwa, a na drugim wymyślona. Żegnam.

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:44 

No, skoro są różne, to chyba nie ma bata... 8)

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 08:17 

MarDro napisał(a):
Tak, i za 5-6 milionów przejmą klub, który jest właścicielem stadionu wartego ponad 130 milionów.
Do tego KGHM inwestował przez ostatnie lata w Akademię Piłkarską, aby ją teraz przekazać miastu.
(bo po co im akademia bez klubu :) )

No iście genialne rozumowanie...
(to nie do ciebie Lupus)

:lol: :lol: :lol:

Nie dość, że ktoś puścił plotę, to jeszcze teraz uparcie wypisuje o tym w komentarzach na wszystkich portalach.
Nie wiem jak wam, ale mi to przypomina akcję "nocnego plakatowania" miasta sprzed czterech lat.

A moim zdaniem to właśnie Ty jesteś kretynem i w dodatku zaciekle bronisz obozu Lubin2006, ale po kolei...
Nie pajacuj, jeśli nie znasz faktów.
Po 1 nie zadne 5-6 milinów, a Kghm ma zostać sponsorem z umową na 5 lat i kasą rzedu 10-12mln rocznie.
Z kasy tej ma być rozdzielone na m.in. ręczną, która podobno już jest bankrutem.
Oczywiście Prezydent chciał by więcej niż te 10-12 ale Kghm nie chce dać.
Po 2 akademia zostanie w Kghm i na to beda dawac kase osobno.
Stadionu nie dadzą raczej Rakowi za free, bo oskarzą Kghm o niegospodarność, więc pewnie bedzie dzierżawa za 1zł, bo o to nie mozna sie doczepic.

Nie porównuj do jakiegoś zesranego plakatowania, bo kibice nie mają żadnego interesu w tym, poza tym to ktoś kibicom się wygadał z otoczenia Raka i stąd wyszła cała sprawa, którą potwierdzono wysoko w Kghm.
Zbyt dużo różnych ludzi z róznych środowisk potwierdziło te rewelacje, żeby była to nieprawda.
Skoro to ściema, to czemu portal Raka lubin.pl milczy?
Czemu Raku nie zdementuje tego jasno, tylko rzecznik wypowiada sprzeczne komunikaty w różnych mediach?
Nie zastanawia Cię to omnibusie?

Rozmowy się toczą od dawna, tylko wszystko po cichu, żeby nie wywołać burzy przed wyborami.
Ktoś z otoczenia Raka chlapnął i mleko się rozlało i teraz Lubin2006 nie wie co zrobić.
Prawdopodobnie spróbują przeczekać temat i udawać, że nic się nie stało, ale jednak się stało i kolego MarDro wkrótce się o tym przekonasz!
Prawdopodobnie w grudniu!
Chcesz się założyć?

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 08:25 

Czyli twoim zdaniem:

- KGHM chce się pozbyć klubu
- jednocześnie nie mając już klubu zostawić stadion, za który płacą miastu miliony podatku od nieruchomości

Czy to nie brzmi kretyńsko?

Przeczytaj to sam jeszcze raz i się zastanów...

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 09:40 

MarDro napisał(a):
Czyli twoim zdaniem:

- KGHM chce się pozbyć klubu
- jednocześnie nie mając już klubu zostawić stadion, za który płacą miastu miliony podatku od nieruchomości

Czy to nie brzmi kretyńsko?

Przeczytaj to sam jeszcze raz i się zastanów...

Nie moga oddać stadionu bo są spółką i zaraz ktoś by beknał za niegospodarność, a miasto ani nikt inny nie da im 120mln.
Wyobraź sobie, że można np. zwolnić klub z podatku w zamian za dzierżawe. Dalej brzmi kretyńsko?
Nie znam wszystkich odp. na temat przejęcia klubu, ale wiem dużo.
Większość to zakulisowe rozmowy, o których dowiemy się za kilka miesięcy.
Kghm chce od dawna sprzedać Zagłębie, jednak nikt im nie da 120mln za stadion nawet jak dadzą klub gratis!
Więc dogadali się z miastem.
Raku zaryzykuje, alę będzie miał kolejny przytułek dla kolesi, którzy robią się coraz bardziej łapczywi.
Niektórzy z jego świty zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i ciągle im mało.
Chodzą słuchy, że ktoś z radnych się niechcący wygadał po alkoholu, że ma rządzić Zagłębiem niedługo.
Dalej nie ma to sensu dla Ciebie?
No to już nie wiem jak mam CI tłumaczyć.
Zresztą przekonasz się o tym niedługo.
Oby nie było za późno wtedy.
Tylko wtedy niech nikt z niedowiarków nawet nie piśnie na temat złej sytuacji ZL!

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 10:16 

DLUbinek napisał(a):
Nie moga oddać stadionu bo są spółką i zaraz ktoś by beknał za niegospodarność, a miasto ani nikt inny nie da im 120mln.
Wyobraź sobie, że można np. zwolnić klub z podatku w zamian za dzierżawe. Dalej brzmi kretyńsko?

Tak. dalej brzmi kretyńsko.
Dorabiasz sztuczną ideologię po to, aby mieć niby argumenty.

Właścicielem stadionu nie jest KGHM, tylko spółka Zagłębie Lubin SA - która miałaby być przejęta przez miasto.
Więc nie mogą oddać Zagłębia nie oddając stadionu.

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 10:26 

MarDro napisał(a):
DLUbinek napisał(a):

Tak. dalej brzmi kretyńsko.
Dorabiasz sztuczną ideologię po to, aby mieć niby argumenty.

Właścicielem stadionu nie jest KGHM, tylko spółka Zagłębie Lubin SA - która miałaby być przejęta przez miasto.

Krótko i na temat i ja też mam takie zdanie jak MarDro. A teksty "W grudniu się przekonasz " niestety brzmią kretyńsko.

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 10:41 

MarDro napisał(a):

Oj młodzieży, jeszcze mało wiecie :)
W dzisiejszych czasach spółek, stowarzyszeń, można wiele zrobić, ale ok widzę, ze i tak Was nie przekonam stad text o tym, że zobaczycie w grudniu.A co mi pozostało?
Przekonacie się sami, swoje argumenty Wam przekazałem, jeśli nie trafiają to trudno, nic nie poradze. Życie Wam pokaże jak nas oskubią.
Skoro wg Was lepiej siedziec cicho to okej.
Ja wole nagłaśniać, bo za maisiąc moze byc za poźno, a wtedy bym sobie nie wybaczył, że nie próbowałem walczyć o swój ukochany klub.
Nawet jesli nic im nie wyjdzie z tego przejęcia to bede miał czyste sumienie, że zareagowałem, a nie siedziałem w kapciach przed mnitorem czekając na zbawienie.

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 10:55 

DLUbinek napisał(a):
MarDro napisał(a):

Oj młodzieży, jeszcze mało wiecie :)
W dzisiejszych czasach spółek, stowarzyszeń, można wiele zrobić, ale ok widzę, ze i tak Was nie przekonam stad text o tym, że zobaczycie w grudniu.A co mi pozostało?
Przekonacie się sami, swoje argumenty Wam przekazałem, jeśli nie trafiają to trudno, nic nie poradze. Życie Wam pokaże jak nas oskubią.
Skoro wg Was lepiej siedziec cicho to okej.
Ja wole nagłaśniać, bo za maisiąc moze byc za poźno, a wtedy bym sobie nie wybaczył, że nie próbowałem walczyć o swój ukochany klub.
Nawet jesli nic im nie wyjdzie z tego przejęcia to bede miał czyste sumienie, że zareagowałem, a nie siedziałem w kapciach przed mnitorem czekając na zbawienie.

Ciekawe co napiszesz w styczniu jak wszystko okaże się bzdurą wyssaną z palca. Nikt nie pisał o siedzeniu i nic nie robieniu, choć z drugiej strony co my szaraki mamy zrobić ? W jaki sposób zareagowałeś że napisałeś kilka postów tutaj ?

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 14:31 

Oby w styczniu wyszło, że to bzdura. Wtedy będę szczęśliwy.
O mnie się nie martw, martw się lepiej gdzie będzie Zagłębie, jeśli nie daj Boże okaże się to prawdą...

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 15:14 

Czy Prezydent przyjmuje interesantów? czy Stowarzyszenie nie może samo o to zapytać Prezydenta, a później poinformować nas Kibiców jak sprawy wyglądają?

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 16:50 

Jednym z pierwszych słów, którego uczymy się jeszcze jako "raczkujące" maleństwa jest słowo "NIE".
Bardzo ważne słowo.
Dlatego wątpię, żeby ekipa z grodu "RAKA" słowa takiego nie rozumiała, nie znała, znać nie chciała, bo znać musi.

Coż za problem odnieść się i zaprzeczyć tak istotnej informacji, wykorzystując przy tym lokalne media. Zamiast pisać o chodniku, który zbuduje Pan Kosztyła, czy też o tym jakie funkcje pełni obecnie Pan Olszowiak, warto by poświęcić uwagę temu, co jest dla nas, dla tysięcy najistotniejsze, najważniejsze.
Nieprawdaż ?

Zresztą ok, jeśli ktoś nie chce wykorzystywać lubin.pl do swoich politycznych interesów, bo się tym brzydzi, to ustawodawca w ramach ordynacji wyborczej, pozostawił mu znakomite narzędzia, by dochodzić prawdy w przyśpieszonym trybie.

Ja apeluje skromnie - nie głosujcie na tych, którzy pozostawili dziurę w sercu Waszego miasta, bo taką samą przyszłość zafundują sercu naszej wspólnej społecznej świadomości - ZAGŁĘBIU LUBIN.

Zaś do słów MarDro. Jeśli zastanawiasz się w to czy wierzyć, czy nie - to odsyłam Cię do "zakładu Pascala".
Lepiej wierzyć :D

P.S.
Chłopaki, ale ten Rzecznik naprawdę nazywa się Mamiński, czy to jakaś zgrywa ... Świetne nazwisko, od razu buduje wiarygodność :lol:

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 17:13 
Moderator

:arrow: Ktoś wykorzystuje kibiców?

Cytuj:
Kibice dali upust swoim emocjom. Zniszczyli billboardy Stowarzyszenia Lubin 2006, malując na wielu z nich hasło „Zostawcie Zagłębie”. Od kilku dni to temat numer jeden w środowisku kibicowskim – ktoś wypuścił informację, że miasto ma przejąć piłkarskie Zagłębie Lubin. Zniszczone billboardy mają być formą protestu – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

W internecie na forum kibicowskim pojawił się anonimowy artykuł, którego autor sugeruje, że od kilku miesięcy trwają rozmowy pomiędzy prezydentem Lubina, a władzami KGHM odnośnie przejęcia Zagłębia Lubin. Fani miedziowych twierdzą, że dla klubu oznaczałoby to kolejną degradację, bo miasta nie stać na jego utrzymanie.

Część środowiska kibicowskiego domaga się wyjaśnień, inni jawnie okazali swoją złość, niszcząc wspomniane billboardy. Jak nam powiedzieli, najgorszy jest dla nich brak informacji. – Niech któraś ze stron stanie i powie publicznie, że takiego tematu nie ma i nie będzie. Wtedy będziemy spokojni – mówi nam jeden z fanów miedziowych.

Problem w tym, że strony mówić nie chcą. Rzecznik Zagłębia Lubin Zygmunt Kogut odsyła nas do właściciela klubu, czyli do KGHM.

– Nie rozumiem skąd taki temat wywołany przez kibiców – odpowiada Anna Osadczuk, rzeczniczka Polskiej Miedzi. – Należałoby zapytać kibiców skąd nagle w tym momencie taki temat urodził się w mediach? My nie mieliśmy żadnej oferty zakupu i w tym momencie nie są prowadzone w spółce żadne rozmowy – zapewnia Anna Osadczuk.

W tym samym tonie wypowiada się też rzecznik prezydenta Jacek Mamiński. – Takie rozmowy się nie toczą – informuje.

Dlaczego więc akurat teraz, tuż przed wyborami samorządowymi, w mediach pojawiła się taka informacja?

– Prezydent nieraz już był atakowany, że działa na niekorzyść Zagłębia. Cztery lata temu, także przed wyborami, pojawiła się podobna informacja. Kontrkandydaci z PO, PiS i SLD zarzucali, że prezydent nie pomaga piłkarskiemu Zagłębiu. Nikt nie wspomina o tym, że prezydent wsparł Zagłębie i współpracuje z KGHM. W ubiegłym roku miasto przekazało na rzecz klubu ponad 6-hektarową działkę wartą 4,1 mln zł za symboliczny 1 procent wartości. To tereny wokół giełdy, gdzie Zagłębie uruchomiło Akademię Piłkarską, szkolącą młodych piłkarzy – przypomina Jacek Mamiński.

To już kolejny raz, kiedy pojawia się plotka, że KGHM planuje pozbyć się Zagłębia. Zwykle temat wypływa tuż przed wyborami. Czy i tym razem ktoś podburza i próbuje wykorzystać kibiców, bo zbliżają się wybory?

Kibice zapowiedzieli, że jeszcze dziś wydadzą swoje oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 17:34 

Przecież lubin.pl to strona Raka :lol: Ja jeszcze nie spotkałem się tam z negatywnym półsłówkiem na jego temat. Ojj ludzie, wierzcie dalej w jego w propagandę. Widzę, że zadłużenie miasta, dziura w Rynku i kumoterstwo jeszcze wam nie wystarczają...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1