zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru N 16, 15:41

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Polonia Bytom, sobota 2 kwietnia g:14:45
PostNapisane: 2011 mar Cz 31, 22:02 

Osoby ze Świdnicy,wybierające się na mecz z Polonią Bytom,zapraszam na priv.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 20:47 

Galeria z meczu: http://www.waszapilka.pl/galleries,709,0

Obrazek

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 21:37 

niech juz ten H. nie prowadzi tego dopingu albo niech chociaz na kartce napisze sobie co i od ktorej do ktorej minuty bedziemy spiewac. 4 czy 5 razy jedna przyspiewke spiewac w polowie to lekkie przegiecie tym bardziej patrzac ze mamy ich bardzo duzo. do tego ciagniecie slabo spiewanych przyspiewek a wyciszanie gdy doping jest przyzwoity. juz pomijam fakt ze z prosta mielismy spiewac zwykle przyspiewki gdzie wiadomo ze prosta je spiewa gdy jest swietna gra lub dobry wynik. pierwszy raz od dawna nie polecielismy " Zagłębie po zycia kres" ogolnie doping beznadziejny gosciu sobie spi na przodku wielu ma doping w du pie ale jak tu nie miec jak nawet prowadzacy sie mota. jaja. mecz beznadziejny doping rowniez.

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 21:45 

lesiuZL napisał(a):
niech juz ten Herej nie prowadzi tego dopingu albo niech chociaz na kartce napisze sobie co i od ktorej do ktorej minuty bedziemy spiewac. 4 czy 5 razy jedna przyspiewke spiewac w polowie to lekkie przegiecie tym bardziej patrzac ze mamy ich bardzo duzo. do tego ciagniecie slabo spiewanych przyspiewek a wyciszanie gdy doping jest przyzwoity. juz pomijam fakt ze z prosta mielismy spiewac zwykle przyspiewki gdzie wiadomo ze prosta je spiewa gdy jest swietna gra lub dobry wynik. pierwszy raz od dawna nie polecielismy " Zagłębie po zycia kres" ogolnie doping beznadziejny gosciu sobie spi na przodku wielu ma doping w du pie ale jak tu nie miec jak nawet prowadzacy sie mota. jaja. mecz beznadziejny doping rowniez.

Jak sie nie podoba to idz na prosta. Prowadzacy jak dla mnie bomba, mecz sredni. I chyba juz byla mowa o tym ze nie rzucamy ksywami na forum.

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 22:01 

1M9K4S6 napisał(a):
lesiuZL napisał(a):
niech juz ten H. nie prowadzi tego dopingu albo niech chociaz na kartce napisze sobie co i od ktorej do ktorej minuty bedziemy spiewac. 4 czy 5 razy jedna przyspiewke spiewac w polowie to lekkie przegiecie tym bardziej patrzac ze mamy ich bardzo duzo. do tego ciagniecie slabo spiewanych przyspiewek a wyciszanie gdy doping jest przyzwoity. juz pomijam fakt ze z prosta mielismy spiewac zwykle przyspiewki gdzie wiadomo ze prosta je spiewa gdy jest swietna gra lub dobry wynik. pierwszy raz od dawna nie polecielismy " Zagłębie po zycia kres" ogolnie doping beznadziejny gosciu sobie spi na przodku wielu ma doping w du pie ale jak tu nie miec jak nawet prowadzacy sie mota. jaja. mecz beznadziejny doping rowniez.

Jak sie nie podoba to idz na prosta. Prowadzacy jak dla mnie bomba, mecz sredni. I chyba juz byla mowa o tym ze nie rzucamy ksywami na forum.

chyba lepiej ze mowie normalnie a nie okreslenia " ten maly lysy'". no jesli to jakis Twoj kolega to ok Twoje zdanie ale uwierz nie tylko ja uwazam ze jak prowadzi doping sam to robi to po prostu zle. z czasem sie nauczy ale no moze niech prowadzi sam doping stopniowo po 15 20 min nie wiecej bo pozniej nie wie co ma spiewac i pyta kazdego dookola. zreszta co ja tam wiem. ogolnie doping dzisiaj za jebisty caly stadion spiewal skakal tanczyl az w Polkowicach nas slyszeli...

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 22:17 

dlaczego po meczu nie poszedleś do prowadzącego żeby mu to powiedzieć? teraz wylewasz żale na forum jaki to on zly..ludzie nie zwalajmy wszystkiego na prowadzącego tylko zacznijmy od siebie

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 22:28 

1M9K4S6 napisał(a):
Dobrze, że nie napisałeś żeby nie przychodził na stadion. Nie podoba mu się, więc ma prawo o tym napisać.
tomekWZL napisał(a):
dlaczego po meczu nie poszedleś do prowadzącego żeby mu to powiedzieć? teraz wylewasz żale na forum jaki to on zly..ludzie nie zwalajmy wszystkiego na prowadzącego tylko zacznijmy od siebie
Może Grzechu podniósł za wysoko poprzeczkę, bo jakoś od niego udziela się ta pozytywna energia, potrafi z ludzi na przodku wyciągnąć więcej, nie wiem czemu tak jest, ale to nie tylko moje zdanie.

PostNapisane: 2011 kwi So 02, 22:39 

Cytuj:
Może Grzechu podniósł za
wysoko poprzeczkę, bo jakoś od
niego udziela się ta pozytywna
energia, potrafi z ludzi na przodku
wyciągnąć więcej , nie wiem
czemu tak jest, ale to nie tylko
moje zdanie.
myślę że gdyby się nie nadawał to nie dostawałby szansy..dajmy chlopakowi czas. zakladam że my też nie mielibysmy genialnych początków. Wkoncu i on złapie ta moc :)

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 00:43 

Ja pier. ludzie, jakoś h. prowadził doping na Areczce w Gdyni w drugiej połowie i nikomu nie przeszkadzało. Dobrze się bawiliśmy, prowadzący był ok. Teraz lipny mecz, doping nam nie szedł i już wina h.? Opamiętajcie się, dajcie z siebie więcej i nie będzie problemów jaki to prowadzący zły, a jaki był za.ebisty g. jak wcześniej prowadził.

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 07:32 

witam
doping z pierwszej połowy : http://www.youtube.com/watch?v=6XOj-OiHgt0
konferencja prasowa J.Urban : http://www.youtube.com/watch?v=rGzq321y5oQ
ja proponuję aby nie marudzić tylko wyrazić konstruktywną krytykę ( bez wycieczek personalnych ), ale trzeba pamiętać, że ćwiczenie czyni mistrza, a dodatkowo poprzeczka bardzo wysoko podniesiona więc poczekajcie cierpliwie !
Do Panów z ocb03 jeżeli chcecie to ja mogę wam doping z całego meczu na DVD nagrywać, dzięki czemu będziecie mieć materiał do przemyśleń na kolejny mecz.
pozdrawiam all

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 09:07 

lesiuZL Taki cwany jesteś :?: A ciekawy jestem czy Ty miałbyś wgl na tyle odwagi i stanoł byś przed tyloma ludźmi i prowadził doping :?:
Mogę się założyć że spi****lił byś gdzie pieprz rośnie jak byś miał coś takiego zrobić.
Osobiście nigdy dopingu nie prowadziłem ale widzę że to nie jest taka prosta robota, to jest stres ( a zarazem satysfakcja :wink: ).
Trzeba umieć dotrzeć do ludzi, każdy się uczy na własnych błędach i zobaczysz że z meczu na mecz będzie coraz lepiej :D
A i jeszcze czepiasz się że słaby doping .... Nie rozumiem tego, za słaby doping zwalasz wine na gniazdowego ? Bo jakaś piosenka słabo szła i kilka razy ją powtórzył, podejrzewam że specjalnie ją powtarzał aż wam wyjdzie tak jak być powinno ale jeżeli 80% kibiców na przodku ma doping w głębokiej du... to już nie ich wina ... Co oni mogą zrobić, nie wyrzucą przecież takiego z miejsca bo zapłacił za bilet i ma pełne prawo tam być.
Aby był dobry doping muszą być kibice którzy będą śpiewać a nie stać pod barierką palić papieroska pierdzielić z kolegą ile sie nafedrował dzisiaj i mieć w dup... mecz, w takim momencie może lepiej sobie odpuścić i te 15 zł przeznaczyć na 2 piwa w Pubie, nie wyjdzie taniej i lepiej a miejsce sie zwolni dla tego co chce dopingować.
Podsumowując kibicowsko to nasza mentalność musi ulec zmianie a nie gniazdowy z OCB i tyle w temacie.
A co do meczu bo tutaj troszkę krócej mecz na bardzo średnim poziomie, było kilka fajnych sytuacji ale niekiedy czułem się jak bym oglądał jakąś okręgówkę ligi Hiszpańskiej a czasami nawet gorzej.
Wielki + dla Pawłowskiego nie spodziewałem się że będzie miał chwile przebłysku i strzeli dla nas gola żeby po chwilce zdobyć drugiego :shock: Do 86 min wierzyłem już w bezbramkowy remis ale jednak znowu ukazała się magia footballu w której do puki piłka jest w grze wszystko się może zdarzyć.

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 09:30 

Nie ma co na chłopaka jechać,to też takie Polskie typowo Polskie narzekanie na czyjąś pracę,bo przed sobą ma się kilkuset a czasami kilka tysięcy ludzi których trzeba poprowadzić,fajnie że jest dwóch prowadzących to dodaje kolorystyki w ten doping,zwłaszcza że każdy jest inny i dodaje coś w tym dopingu od siebie,zresztą panowie ten mecz z Polonią to był bardziej piknik,prostej nie chciało się wstawać i śpiewać na meczu raptem 5 tysięcy ludzi,przodek pusty jak za czasów protestu,to też miało wpływ a jeśli ktoś ocenia pracę prowadzącego to może niech lepiej zwróci uwagę na kolegów i koleżanki które w ogóle nie śpiewają i nie wiem po co tam stoją,dla szpanu,chłopaka czy może by się pokazać w TV.

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 10:45 

Zapraszamy na gniazdo, mozesz sie sprawdzic. Zreszta co to w ogole za dyskusja, spiewacie dla prowadzacego ?

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 12:22 

najlepiej uzyc argumentu ze ona ma odwage prowadzic a ze ja bym sie "posral" naprawde swietny argument. ja wyrazilem swoja opinie ale przeciez nie podejde do gniazda i nie powiem " Ty juz przestan to robic bo Ci to nie wychodzi " widac ze H. sie stara ale no brakuje mu troche szalenstwa, przebojowosci, fanatyzmu. latwo jest prowadzic doping gdy druzyna prowadzi i kazdy ma cisnienie ale no juz nie tak latwo jest prowadzic doping gdy z boiska wieje nuda kazde podanie jest niedokladne strzaly na auty itd. ci co siedza z dziewczyna czy mama i tata na prostej lepiej niech nie komentuja tego co ja pisze.

zubr napisał(a):
Zapraszamy na gniazdo, mozesz sie sprawdzic. Zreszta co to w ogole za dyskusja, spiewacie dla prowadzacego ?

fajna propozycja szkoda ze tak dla zartu :D a dyskusja jest wg mnie na temat bo doping byl slaby i nie mowcie ze dlatego bo bylo malo osob bo na Belchatowie w tamtym roku tez bylo malo a doping byl na prawde kapitalny. nikt nie spiewa dla prowadzacego ale to jaki jest prowadzacy ma ogromny wplyw i tak jest czy to sie komus podoba czy nie.

PostNapisane: 2011 kwi N 03, 13:02 

Cytuj:
najlepiej uzyc argumentu ze ona ma odwage prowadzic a ze ja bym sie "posral" naprawde swietny argument. ja wyrazilem swoja opinie ale przeciez nie podejde do gniazda i nie powiem " Ty juz przestan to robic bo Ci to nie wychodzi " widac ze H. sie stara ale no brakuje mu troche szalenstwa, przebojowosci, fanatyzmu. latwo jest prowadzic doping gdy druzyna prowadzi i kazdy ma cisnienie ale no juz nie tak latwo jest prowadzic doping gdy z boiska wieje nuda kazde podanie jest niedokladne strzaly na auty itd. ci co siedza z dziewczyna czy mama i tata na prostej lepiej niech nie komentuja tego co ja pisze.

fanatyzmu to jemu z całą pewnością nie brakuje :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1