zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 03:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (-) 27.08.2017 g.18.00
PostNapisane: 2017 sie Pn 28, 07:41 

[quote="scOOtt"]Horacys jesteś jak chorągiew. Jak idzie, widzisz "swiatelko w tunelu", jak nie jesteś pierwsza osobą wieszajaca psy na trenerze. Czego się spodziewałem po Zagłębiu ? Napisałem w poprzednim poście. Wyszliśmy jak zwykle mając pełne portki przed drużyną ze stolicy, która była dzisiaj bez probleummu do ogrania. Wystarczyło pokazać charakter, swoją grę wysoki pressing - Legia nie istniałaby. a

Raz widze swiatełko a raz nadjezdżający pociąg, szkoda ze na Stokowca nie ma siły aby go zwolnić! z tym trenerem nic nie osiągniemy a jeżeli nawet jakimś kunktatorskim sposobem bedzie wysokie miejsce w tabeli to bedą sie z nas śmiali, tak jak zagrali z Legią grają nieudacznicy a wina czyja????? to nie trener to WFista, zresztą jak widze Starzyńskiego który po 5 min jest mokry jak scierka i kilku innych to śmiać mi sie chce a raczej płakać, taka Sandecja gra ładniejszą piłke! Takie mecze pokazują wartość i charakter zespołu, mają wpływ na ocene przez kibicow a to co widzieliśmy to strach w oczach i pory pełne gó.....na. Można by było dlugo pisać ale szkoda klawiatury, mozna na forach wyczytać że Zagłebie jest to klub KABARETOWY i trudno sie z tym nie zgodzić, ja już w tym sezonie po meczu z Legią kończe wycieczki na stadion bo nie bede z siebie robił idioty tak!!!! jeden mecz wystarczył bo był to mecz kluczowy i sprawdzian wartości zespołu i okazało sie że to kiszka!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (2-1) 27.08.2017 g.18.00
PostNapisane: 2017 sie Pn 28, 12:27 

Mecz mnie rozczarował.Po raz pierwszy w historii spotkań z Legią w Warszawie byliśmy moim zdaniem lekkim faworytem.Oczywiście remis taż przyjąłbym z zadowoleniem ale porażkę z bardzo słabą wczoraj Legią uważam za duże niepowodzenie, które pokazuje jak daleko nam do europejskich średniaków.
Magiera to moim zdaniem słaby trener ale wczoraj przerósł Stokowca o głowę.Zagraliśmy tak jak chciała Legia i nie ma co zwalać na bardzo tendencyjnego sędziego-nasz trener źle ustawił zespół, nie reagował na wydarzenia na boisku czego konsekwencją była pierwsza bramka dla Legii a dalej to już się potoczyło.
Podsumowując mecz.Zagraliśmy słabo,szczególnie druga linia wypadła blado i tutaj może martwić brak alternatywy dla Starzyńskiego.Martwi też to,ze Stokowiec przegrał mecz taktycznie i jak zwykle tego nie widzi.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1