zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Śr 20, 22:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Zagłębie Lubin w Football Managerze 2013
PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 21:37 

Witam, jestem researcherem naszego klubu w najnowszej edycji Football Manager 2013. Chciałbym zasięgnąć opinii kibiców z większym stażem kibicowania niż mój. Prosiłbym o wypełnienie poniższych pól, pomoże to w wierniejszym odwzorowaniu naszego klubu.

Legendy klubu: (osoby najbardziej zasłużone dla klubu) moje propozycje: Zbyszek Szewczyk, Koszarski, Kędziora
Gwiazdy: (osoby mocno zasłużone dla klubu) Szczypkowski < jego nie wiem w której kategorii umieścić, ulubieńcy ?
Ulubieńcy: (osoby aktywne w futbolu, najlepiej wciąż grające) Pietryszyn, Micański, Woźniak

Nielubiany piłkarz/działacz: (aktywny w futbolu) Drumlak, Irek Kowalski, Łobodziński

Z góry dziękuje za aktywność !

Ostatnio edytowano 2012 cze Cz 28, 13:34 przez Rozkoszny, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Informacje
PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 08:50 

Cytuj:
Legendy klubu: (osoby najbardziej zasłużone dla klubu) moje propozycje*: Zbyszek Szewczyk, Koszarski, Kędziora
Gwiazdy: (osoby mocno zasłużone dla klubu) Szczypkowski < jego nie wiem w której kategorii umieścić, ulubieńcy ?
Ulubieńcy: (osoby aktywne w futbolu, najlepiej wciąż grające) Pietryszyn, Micański, Woźniak
Nielubiany piłkarz/działacz**: (aktywny w futbolu) Drumlak, Irek Kowalski, Łobodziński

* może Franciszek Machej lub Wiesław Stańko,
** jeśli działacz to napewno Machiński, może Koziński, a z piłkarzy pewnie Gancarczyk.

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 09:11 

Pieknie, czekałem na to, by w końcu byłoby to odwzorowane w pełni :)

Przed wszystkim Rywali typu Śląsk i Miedź ustawić na 100pkt - wtedy jest fajna rozgrywka i inne kosy, by zawodnicy z wrogich klubów nie chcieli za bardzo przychodzić :)

Ulubieńcy: Micański, Woźniak, Szczypkowski, Błąd, Pietryszyn
Legendy: Eugeniusz Ptak, Z. Szewczyk, Koszarki, Machej, Stańko, Lewandowski Mariuszek
Nielubiani: Łobodziński, Goliński, Gancarczyk Janusz, Drumlak, Kowalski, Sotirović, Janukiewicz, Mateusz Bartczak, Koziński, Machiński, Graboń B.

Pewnie dużo jeszcze by się znalazło :)

P.S - Skup się na tym, by bogata była drużyna ME i Juniorzy, bo zawsze jest ich mało... Kilku najbardziej wyróżniających się jak Kowalski-Haberek, Sołtyński, Azikiewicz, Łasicki powinni mieć nieco podwyższone PA w stosunku do poprzedniej wersji.

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 09:37 

Nie grałem w najnowszą wersję ale rywali Śląsk, Miedź, Chrobry na 100 pkt.
I też pozostali rywale typu Legia, Wisła, Lechia, ŁKS, Widzew, Pogoń, Piast Gliwice również mogliby się znaleźć. :)

I mam nadzieję, że średnia frekwencja na stadionie będzie w granicach 10 000 :)
Też Odrę Opole i Polkowice jako kluby współpracujące należy dodać :)

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 13:20 

Dzięki wszystkim za pomoc. A co do rywali, złe stosunki oceniane są w skali od 0 do 21. Jedyny przypadek takiej ilości punktów to Cracovia i Wisła (20), oznacza to, że kluby nie przeprowadzają między sobą jakichkolwiek transferów. Jeśli więc dalibyśmy za dużo rywali z np. dwudziestoma punktami to rozgrywka była by mniej atrakcyjna.
Stan niechęci na dziś:
Śląsk (rywal lokalny): 12 (trwały stosunek) > proponuję zmianę na 14-16
Miedź (rywal lokalny): 5, ze względu na awans proponuję zmianę na 7/8 i zaznaczenie jako trwał stosunek
Chrobry (rywal lokalny): 5 > tutaj lekkie obniżenie, prawdopodobnie 3-4

Co do frekwencji:
Minimum: 2500 (gdy klub gra fatalnie, jest jakiś spór na linii kibice-zarząd)
Średnia: 6500 (aktualna sytuacja)
Max: 12000 (gdy klub gra rewelacyjnie)
- Dopytam czy w miarę upływu czasu te wartości się zmieniają bo jeśli nie, to będę musiał to poprawić
~ Niestety nie można stworzyć skryptu, który np po kilku latach gry zaczął samoczynnie budowę lub polepszanie szkółki ( o ile to nie były słowa rzucane na wiatr, mam tu na myśli bazę treningową i szkółkę na wzór zachodnich klubów, mam tu na myśli treningi dla kilkulatków). W zamian za to prezes klubu będzie bardziej chętny do rozbudowy obiektów, polepszania szkółki.

PS
Zapomniałbym dodać, że podjąłem decyzję, że CA i PA naszych zawodników będzie oceniane według skali dla klubu, który gra o górną połowę tabeli. Chociaż nie spodziewajcie się jakichś wielkich cyfr, umiejętności gwiazdy klubu to 115-130(CA), lecz w naszym klubie raczej nikt na ten pułap się nie łapię. Chociaż na upartego można przeforsować kandydaturę Szymka.

PostNapisane: 2012 lis Pt 30, 01:02 

Junior napisał(a):
Pieknie, czekałem na to, by w końcu byłoby to odwzorowane w pełni :)

Przed wszystkim Rywali typu Śląsk i Miedź ustawić na 100pkt - wtedy jest fajna rozgrywka i inne kosy, by zawodnicy z wrogich klubów nie chcieli za bardzo przychodzić :)

Ulubieńcy: Micański, Woźniak, Szczypkowski, Błąd, Pietryszyn
Legendy: Eugeniusz Ptak, Z. Szewczyk, Koszarki, Machej, Stańko, Lewandowski Mariuszek
Nielubiani: Łobodziński, Goliński, Gancarczyk Janusz, Drumlak, Kowalski, Sotirović, Janukiewicz, Mateusz Bartczak, Koziński, Machiński, Graboń B.

Pewnie dużo jeszcze by się znalazło :)

P.S - Skup się na tym, by bogata była drużyna ME i Juniorzy, bo zawsze jest ich mało... Kilku najbardziej wyróżniających się jak Kowalski-Haberek, Sołtyński, Azikiewicz, Łasicki powinni mieć nieco podwyższone PA w stosunku do poprzedniej wersji.

A gdzie Pan Djokić w polu nielubiani? :D

Tytuł: Re: Zagłębie Lubin w Football Managerze 2013
PostNapisane: 2012 lis Pt 30, 12:54 

Nie zapominajcie o Adamie Zejerze na + oczywiście

Strefa czasowa: UTC + 1