zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru N 16, 12:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:14 

pachol napisał(a):
Ale o jakim sraniu we wlasnego gniazdo mowisz? To sa nasze liczby wyjazdowe o ktorych wie cala Polska! Tu sie nic nie ukryje:)

Wracaj więc Pachol w końcu na zmywak w tym Londynie, zarabiaj tą "ciężką kasę" i za zarobione pieniądze wesprzyj jakiś wyjazd swoją osobą. Tylko żeby ci na powrót nie zabrakło.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:26 

markus O CO ci CHODZI?!?!

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:35 

Markus napisał(a):
pachol napisał(a):
Ale o jakim sraniu we wlasnego gniazdo mowisz? To sa nasze liczby wyjazdowe o ktorych wie cala Polska! Tu sie nic nie ukryje:)

Wracaj więc Pachol w końcu na zmywak w tym Londynie, zarabiaj tą "ciężką kasę" i za zarobione pieniądze wesprzyj jakiś wyjazd swoją osobą. Tylko żeby ci na powrót nie zabrakło.

Ojjj fantazja kogos poniosla :lol: Wyobraz sobie ze nie pracuje na zmywaku, nie wiem boli Cie ze zarabiam w miesiac tyle co Ty przez pol roku? Zazdrosc? POwiem Ci ze cieniutko, nie popisales sie swoja wypowiedzia bo stoi na zenujacym poziomie. Myslalem ze jestes troszke madrzejszy ale jednak chyba nie... Jechac tak na stereotypach? Zenada... I wyobraz sobie ze jesli tylko moge to pojawiam sie na meczach jak i na wyjazdach! I o stan moich funduszy sie nie martw :lol: Swietnie sobie radze sam.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:38 

Najgorsze jest to , że w tym temacie najwięcej do powiedzenia mają ci co ich nie ma na wyjazdach :roll:
No ale co Kibice Net po H** mam jechać na wyjazd :?:
Na forum napisze co w radiu usłyszę w kafejce nie dadzą mi w ryja ...
Zamiast wyzywać się na klawiaturze jeden z drugim wziął by szali i pojechał na wyjazd :!:

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:45 

Markis mozesz jezdzic? to sie ciesz! Ja nie mam technicznej mozliwosci zeby byc na kazdym wyjezdzie ale kiedy moge to jade.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:47 

A taki bajer... myslalałem ze Ty to on a on to Ty... on ma 39 a Ty 34 dlatego :)

Ostatnio edytowano 2008 lip Pn 28, 23:06 przez Rammstein, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Pn 28, 22:56 

Rammstein napisał(a):
Markis młodniejesz w oczach :P

Nie wiem o co ci chodzi i co to ma do tematu :!:

pachol napisał(a):
Markis mozesz jezdzic? to sie ciesz! Ja nie mam technicznej mozliwosci zeby byc na kazdym wyjezdzie ale kiedy moge to jade.

Nie chodziło mi o ciebie tylko o Markusa , bo ciebie umoralniać nie zamierzam , Nie masz możliwości nie jeździsz ...
Ale co mają do powiedzenia osoby co mieszkając w Lubinie nie ruszą 4 liter na wyjazd ,
Ale na necie w temacie wyjazdy będą się wymądrzać :!:

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lip Wt 29, 09:43 

Panowie, osobiste wycieczki urządzajcie sobie na priv.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sie Wt 05, 16:53 

zamiast jechać na każdego kto nie jeździ na wyjazdy dajcie znać na forum tydzień wcześniej informacje o dokładnej treści (kiedy, za ile, kiedy wyjazd, powrót, co sie wlicza w cene itp) a nie sie tutaj kłócicie... wśród ludzi, którzy nie byli nigdy na wyjeździe bądź trafili na nieodpowiedniego przeciwnika (ślask) na którym najedli sie strachu za względu na atmosfere jaka panowała i boją sie sami jechać bądź pozwolić synowi ( jak w moim przypadku ) na wyjazd bo "nie wiadomo jak to jest i jeszcze obity do domu wrócisz albo już wrócisz" bo jak pierwszy czy drugi raz rodzic zobaczy łysego "KOKSA" (sorki za wyrażenie) pomyśli, że z takimi osobami mam sie wybrać na mecz to sami boją sie nawet wejść do sektora, zeby w papę czasem nie zgarnąć i od tego cały ten "wstyd" z małą liczba osób na wyjazdach. ja bardzo chętnie bym sie wybrał na meczyk ale niestety jestem z poza Legnicy, nie bardzo mam jak wrócić z Lubina po meczu i jestem przez to zablokowany... po drugie... nie jestem pełnoletni (do października :wink: ) i rodzice nie chcą pozwolić na wyjazd "bo jesteś jeszcze nieodpowiedzialny" <hahaha> ale gdyby był jakiś dojazd z Lubina do Legnicy i było by jasno opisane co, gdzie i jak to pewnie dał bym rade ich do tego przekonać. jest już coraz bezpieczniej na meczach (monitoring, wydzielone sektory + sektor buforowy). rękami i nogami zawsze jestem za każdym możliwym wyjazdem ale nie zawsze chęci wystarczą. napewno nie tylko ja z poza lubina chciałbym sie wybrać na meczyk ale jak większość chętnych nie mamy technicznej możliwości (chociażby powrót z Lubina do rodzinnych miejscowości).

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sie Śr 06, 15:47 

Może znajdz parę osób z okolicy, będziecia do Lubina dojeżdzać autem i tutaj wsiadać w transport inny na wyjazd np autokar - to jest opcje dla tych co nie chcą jechać autem na wyjazd.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sie Cz 07, 10:04 

Prezcież dojazd z Lubina do Legnicy jest bardzo dobry! Dostań się do Lubina z Chojnowa...i to nie tylko na mecz wyjazdowy ale i na naszym stadionie, to jest sztuka :D

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sie Cz 07, 13:05 

ale chodzi o to, żeby z tego wyjazdu wrócić bo mieszkam w legnickim Polu (10 km. od Legnicy) i w nocy nie mam jak sie dostać do chaty i nawet wrócić z Lubina do Legnicy a ten kawałek to z buta pocisne. jak ktoś bedzie z Legnicy jechał na Widzew i ma 2 wolne miejsca to chętnie sie zabiore.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1