zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 sie Pt 17, 06:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut N 08, 22:18 
heeh ojj to jest pocisk roku :D

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut N 08, 22:31 

No akurat swoją drogą miałem tą przyjemność zobaczenia na żywo zarówno meczów na naszych krajowych boiskach jak i w Anglii. W ramach sprostowania, bo z tego co widzę źle się zrozumieliśmy, chodziło mi o to, że nie tyle atmosfera w Polsce jest gorsza (bo tu wiele razy jest o niebo lepsza - mam tu namyśli oprawę meczu), ale o to że angielscy kibice swoim zachowaniem podczas meczu, gestykulacją, okrzykami żyją ze swoją drużyną i co ważne zarówno oni jak i angielskie zespoły zawsze wierzą do końca i walczą do końca co u nas niestety nie zawsze się zdaża. Taki prosty przykład czy u nas często się słyszy owacje godne niemal strzelenia gola po zwykłym wślizgu bądź odbiorze piłki?? tam niestety, przepraszam STETY tak. To miałem na myśli, a skoro się nie zrozumieliśmy to przykro mi.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut N 08, 22:50 

Ameryki nie odkryles. angole zyja pilka my zyjemy kibicowaniem. Dla nich liczy sie udany wslizg dla nas dobry doping i tyle w temacie. Ja tam jakos nie przepadam za angielska "atmosfera" bo tam tak napwde tego nie ma.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 09:55 

pachol napisał(a):
Ameryki nie odkryles. angole zyja pilka my zyjemy kibicowaniem. Dla nich liczy sie udany wslizg dla nas dobry doping i tyle w temacie. Ja tam jakos nie przepadam za angielska "atmosfera" bo tam tak napwde tego nie ma.

Otóż to,mecz Celtic-Aberden w Szkocji,na trybunach prawie tyle ile cały Lubin czyli prawie 60 tysiecy ludzi i okrzyki gdy piłkarz bieg z piłką sam na sam z bramkarzem albo gdy ładnie rozegrali akcję,a cały mecz cisza i wzdychanie...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 10:56 

Oby nasz klub nie szedł tą drogą.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 11:06 

Oby z naszej ligi nie zrobili takiej atmosfery 'Teatru'jaki jest na trybunach angielskich.
Tam isc na mecz,to juz lepiej ogladac go w barze. :(

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 11:14 

Pytam sie: kto z was byl kiedys na meczu w Anglii?? np Premier League??
Zapewniam niezle przezycie i doping tez niczego sobie, tyle ze kazda trybuna sobie

www.zaglebiefanatykow.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 12:50 

Ach ta atmosfera ;]
http://www.youtube.com/watch?v=oQpmyfynQC4

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 14:37 

Radzik napisał(a):
Oby z naszej ligi nie zrobili takiej atmosfery 'Teatru'jaki jest na trybunach angielskich.
Tam isc na mecz,to juz lepiej ogladac go w barze. :(

Niestety o to chodzi większości klubom. Chyba łatwiej mieć bogatych kibiców, siedzących sobie spokojnie, oni nie narzekają, godzą się na wszystko, tradycja i przywiązanie do barw dla nich nie istnieje, ważne są wyniki.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 16:32 

Czy na tym Forum Są Kibice Zagłębia z Powiatu Jaworskiego. Wiem że jeździ trochę osób z naszego powiatu na mecze Wielkiego Zagłębia. Pytam się bo chciałbym żebyśmy my się umówili ci co jadą na mecz otwarcia żebyśmy wszyscy siedli w jednym sektorze ;]

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 10, 15:03 

Woitek napisał(a):
http://www.goool.pl/main.php?id=16530

Posłuchajcie również tekstu

Ale nie słuchajcie Basałaja bo on chyba kupę zrobi na punkcie krzywd Legii i jej kibiców.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 10, 18:34 

pako napisał(a):
Zapewniam niezle przezycie i doping tez niczego sobie, tyle ze kazda trybuna sobie

Ja byłem. Uwierz, że Tylko Liverpool ma dość żywiołowych kibiców bo na innych stadionach nie jest za ciekawie. Np na mojej ukochanej Chelsea zamiast dopingować do końca gwizdano. Ot cała Anglia..

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 10, 18:55 

Junior napisał(a):
pako napisał(a):

Ja byłem. Uwierz, że Tylko Liverpool ma dość żywiołowych kibiców bo na innych stadionach nie jest za ciekawie. Np na mojej ukochanej Chelsea zamiast dopingować do końca gwizdano. Ot cała Anglia..

50% kibiców liverpoolu to uśpione ciapasy gotowe do wybuchu:)...sprzedadzą Ci bilet jeżeli dasz im tylko więcej niż sami za niego zapłacili :)

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 10, 19:11 

Niemniej jednak mnie jako kibica Chelsea bardzo imponuje gdy te "uśpione ciapasy" śpiewają You'll never walk alone;)

Chociaż inne kluby mogą się od nas dużo uczyć

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 10, 19:27 

Nie ma co porownywac Anglie do Polski w swiecie kibicowskim, stadiony na ktorym wisi kilka flag 2x2 przyniesione przez pojedyncze osoby, brak zorganizowanego mlyna, kazda ze stron krzyczy co chce, wiec do czego wy sie porownujecie? Tak Liveverpool spiewa You'll never walk alone - ok, Lech w dobrej formie zagluszyl by cale Anfield.

Junior mowisz, ze inne kluby moga sie od nas uczyc, mowisz o Chelsea czy o Nas? Jesli o Chelsea to uznam, ze to co napisales to zart, pelno kibicow Chelsea narodzilo sie po tym jak przyszedl Abramowicz i jego pieniadze, nie tylko w Angli, w Polsce jest tego pelno, popatrz ile bylo kibicow Chelsea poki nie zjawil sie Abramowicz, a w klubie grali tacy zawodnicy jak Petit Hassylblaink etc ? Od Chelsea nikt sie nie moze niczego dobrego nauczyc w spr kibicowskich, moze jest grupa osob, ktora jezdzi za swoim klubem zawsze i wszedzie, i na swoim stadionie cos probuje ogarnac - jednak bezskutecznie, co ogladalem mecz na Stamford Bridge to kibice gosci byli najglosniejsi na stadionie, poza bramka dla Chelsea czy jakies dobrej akcji.

Dla tych, którzy nie czytali i nie wiedzą o ustawie - http://ocb03.pl/news.php?readmore=229

Po przeczytaniu powyzszego newsa, milosnicy Anglielskiej atmosfery na trybunach, beda w niebo wzieci. Bez napinki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1