zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru N 16, 18:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: FLAGA
PostNapisane: 2007 kwi So 07, 19:04 
Witam, mam pytanie do osob bardziej orientujacych sie w temacie. Wiec tak, ja razem z kumplami regularnie jezdzimy na mecze Zagłebia, na zbiórki kasy do puszek zawsze coś sypniemy. I chcielimsy jakos dodatkowo "oflagować" stadion. Przygotowalismy projekt, który wstępnie tak się prezentuje Obrazek
Co o tym sądzicie? Czy bez problemu można by było tą flagę wywieszczać na meczach?
Zna może ktoś jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem tego typu flag i jakie byly by koszty, przy rozmiarach okolo 2x10m lub mniejszych?
Pozdrowiemia z Prochowic

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi So 07, 19:22 

Projekt ok.

Co do produkcji tej flagi to informacje znajdziesz w temacie: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=151&start=0

Ostatnio edytowano 2007 kwi So 07, 19:30 przez LG1981, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi So 07, 23:36 

Wykonaj ją u Jara z Wrześni, Najlepiej robi, prefekcyjnie, zna się na rzeczy.

A co do wielkości, za duża jak 2x10m. Zrób mniejszą, np. 1.8 x 7 m max 8m.

http://www.jaroflagi.pl/ tam kontakt znajdziesz.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 00:07 

LG1981 napisał(a):
Projekt ok.

Co do produkcji tej flagi to informacje znajdziesz w temacie: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=151&start=0

projekt nie jest OK :) Na dobra sprawe usun z hernu to "SSA" lub wstaw "MKS"
poza tym czy tam aby napewno jest fanklub? Czy moze teraz powstala grupka kilku kibicow, jezdzacych na wygrywajace Zagłębie? Tak czy inaczej - 10 metrow to za dluga flaga jak na bardzo maly i raczej slabo angazujacy sie fanklub. 6-7 metrow dlugosci to max
btw.
Wiem, ze stadion nie jest caly oflagowany, co nie znaczy ze male (slabo jezdzace, slabo dzialajace - czyli chyba wszystkie) fankluby maja zajmowac wieksza czesc plota. Przyklad? Polkowice...

Polecam zrobic u Mirasa ze Stalowej Woli - robi tanio i dosc dobrze. Najwiekszy minus - dosc dlugi okres oczekiwania (mysle ze bylaby gotowa na jesien przy zaplacie do konca kwietnia). Przykladowa flaga? Ruda

Druga opcja to Bytovia - rowniez dobre wykonane, sporo elementow jest wyszywanych na flagach robionych tam (co gwarantuje trwalosc flagi). Cena nie jest najwyzsza, jednak wieksza niz w tej pierwszej opcji. Przyklad - OCB duza

Trzecia opcja - Jaro z Wrzesni. Bardzo dobre - w sumie to najlepsze w Polsce wykonanie, jednak i najwieksza cena. Przyklady (swiezo upieczone :D) ZL&Kolejorz, ZL Ponad wszystko

Czwarta opcja - koles ze Szczecina... ceny podobne jak w Stalowej Wolii u Mirasa, jednak wykonanie mowi samo za siebie (flaga Polkowic) - chyba nie chcecie kolejnej w barwach 'pomocy drogowej' ? :D

Ostatnio edytowano 2007 kwi N 08, 00:07 przez grzechu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 08:47 
Mi się flaga bardzo podoba i mam nadzieję, że w przyszlym sezonie lub nawet , w tym zawisnie na płocie. Mam nadzieje, że w przyszłości każdy fan-club będzie miał flage. Co do wykonania to dużo dobrego słyszałem . o tym Jaro z Wrzesni, ale z tym to twój wybór :wink:

Mam nadzieję, że ta fana powstanie ale najlepsze dla niej wymiary to: 1,5 na 7,8 m.

powodzenia w tworzeniu !!!!! 8) 8) 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 15:33 

grzechu. napisał(a):

... i powieś na meczach piłkarzy lub piłkarek ręcznych :)

grzechu. napisał(a):
poza tym czy tam aby napewno jest fanklub? Czy moze teraz powstala grupka kilku kibicow, jezdzacych na wygrywajace Zagłębie? Tak czy inaczej - 10 metrow to za dluga flaga jak na bardzo maly i raczej slabo angazujacy sie fanklub. 6-7 metrow dlugosci to max

W kwestii formalnej prosze o wyjaśnienie długości flag jakie moga zrobić ekipy w nastepujących wypadkach:

- 20 chłopa 5 wyjazdów (4 porażki i remis)
- 10 chłopa 8 wyjazdów (7 porażek i remis)
- 40 chłopa 3 wyjazdy (same zwycięstwa)

Specjalnie wbijam kij w mrowisko. Grzechu. co za problem jest obwiesic stadion dookoła barwami klubu w końcu? Lepiej żeby nic nie było na płocie? Mam wrażenie że Ty i "kumaci" i tak będą wiedzieli czy dana fana reprezentuje "słabą ekipę jeżdżących na zwycięskie Zagłębie" czy nie.

PS Proszę o pewne namiary na najbliższy, wyjazdowy i zwycięski mecz Zagłebia. Do tej pory albo w plecy albo prokurator po meczach na których byłem się czepiał (nie licząc ostatniego Lecha)

Ostatnio edytowano 2007 kwi N 08, 15:34 przez JasioJasio, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 15:43 

JasioJasio napisał(a):
grzechu. napisał(a):

Nie, zostaw SSA, tylko na herbie przed "Zagłębie Lubin" umieść jeszcze "KGHM" i jeszcze zmień nieco hasło... może "To nasza duma Wielkie KGHM Zagłębie Lubin"?

Ostatnio edytowano 2007 kwi N 08, 15:43 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 16:06 

A tam ludzie robicie z igły widły... Ja jestem za chłopakami z Prochowic. Ciesze się, że nasze FC rozwijają się i chcą zaistnieć.Rozmawiacie w taki sposób jakby to był wasz projekt czy cos takiego, a oni chcieli tylko zaczerpnąć pare informacji. Powiem jedno chłopaki zróbcie jak będziecie uważać, niesugerujcie się opiniami ludzi na forum (z góry sory forumowicze, ale dobrze wiecie o co mi chodzi).
POZDRO 600 dla kibiców 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 17:13 
JJ chodzi o to ze jeżeli każdy fc zrobił by flagi na 10-15m to w końcu zabraknie miejsca na zwykłe flagi które bądź co bądź są ważniejsze. Fajnie że chcą zrobić flagę ale jakichś wytycznych muszą się trzymać. Ja ze swojej strony polecam mirasa ze stalowej który robi tanio dobre flagi. Za flagę 6-8x2 nie powinniście zapłacić więcej niż 300-350 zł z wysyłka.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 18:22 

GreX sądzę, że póki co to dość wydumany problem. O ile dobrze pamiętam to w zdecydowanej większości spotkań u nas duuużo płotu jest wolne, poza tym zostają jeszcze nieuzywane sektory narożne, tam też można położyć flagi które się nie zmieszczą na płocie.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 18:35 

równiez nie rozumiem co ma dlugosc flagi do ilosci osob jezdzacych na mecze? o_o

to my jako lubinianie jaka mozemy max flage zrobic? 34,64 m?

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 20:14 
JasioJasio napisał(a):

I tu się mylisz :!: MKS to skrót do kibiców :!:
A kibice to MKS a nie ssa :!:

Paweł napisał(a):
Nie, zostaw SSA, tylko na herbie przed "Zagłębie Lubin" umieść jeszcze "KGHM" i jeszcze zmień nieco hasło... może "To nasza duma Wielkie KGHM Zagłębie Lubin"?

Nie napinaj się tylko po prostu wytłumacz :!:

ALbo ja to wyłumaczę :!:

JasioJasio napisał(a):
GreX sądzę, że póki co to dość wydumany problem. O ile dobrze pamiętam to w zdecydowanej większości spotkań u nas duuużo płotu jest wolne, poza tym zostają jeszcze nieuzywane sektory narożne, tam też można położyć flagi które się nie zmieszczą na płocie.

Flag mamy tyle, że moglibyśmy obwiesić stadion dwa razy w koło. Ale na większości meczy nie wszystkie są wywieszane. Nawet 2/3 posiadanych flag nie jest wywieszana.
Jest MKS ZAGŁEBIE LUBIN, a nie żadne SSA czy KGHM Zagłębie Lubin. A 2/3 flag posiadających napis MKS też nie jest wywieszanych więc na płocie nie zawiśnie żadna flaga SSA. Jak już ktoś chce wywiesić swoją flagę musi mieć MKS a nie SSA. A poza tym jak już powstanie flaga FC Prochowice mająca obowiązkowo MKS a nie SSA musi być odpowiednio chroniona i albo zostawiona w klubie (co musi być załatwione z OCB) albo musicie być tak silną ekipą by ją sami zawsze obronić. Więc zrobienie tej flagi musi być ustalone z OCB albo HZL.

Pozdrawiam

Pozwoliłem sobie jako komentarz w poście, bo odbiega nieco od tematu. Piszesz, że "MKS to kibice" dlaczego nie MZKS na przykład? Taką przecież nazwę nosił o Zagłębie całkiem niedawno, za mojej pamięci. żeby nie sięgac w historię.

JJ

Ostatnio edytowano 2007 kwi N 08, 22:09 przez masakra, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 20:24 

Ja jako przeciętny kibic mysle ze dobrze by bylo powiesic jak najwiecej flag. Nie wiem ile osób i z kad przyjezdza na mecze bo mnie to nie interesuje ale chcial bym zeby caly stadion byl obwieszony flagami i tymi ważnymi i tymi malych fc. Po co martwic sie na zapas? Jak narazie to polowa stadionu jest obwieszona i miejsca nie brakuje a jakiegos wielkiej inwazji flag niema (chyba) wiec czemu nie mozna powiecic flagi z prochowic nawet i długiej na 10 m, potem jak nie bedzie miejsca to sie je zciagnie i powiesi te "ważniejsze".

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 21:03 

masakra napisał(a):
Paweł napisał(a):

Nie napinaj się tylko po prostu wytłumacz :!:

ALbo ja to wyłumaczę :!:

Nie napinam się, tylko po prostu brakuje mi już powoli słów, na komentowanie wypowiedzi pewnego użytkownika.
Zresztą, był już kiedyś temat poświęcony temu zagadnieniu (http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/viewtopic.php?t=2680).

A co do flagi, to popieram samą inicjatywę powstania nowej fany, jednak nie w takim obliczu. Nie może być przede wszystkim tak, że robiona jest flaga FC, którego tak na prawdę nie ma. Osobiście nie spotkałem się z jakąkolwiek grupą kibiców z Prochowic, która regularnie przyjeżdżaliby na mecze i dopingowała Zagłębie (o wyjazdach już nie mówiąc).

Łoker napisał(a):
Co o tym sądzicie? Czy bez problemu można by było tą flagę wywieszczać na meczach?

Po zmianie herbu na MKS z pewnością nie byłoby żadnych problemów ze strony estetycznej.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 kwi N 08, 21:28 

powiem tyle - swoje napisalem. Nie bede z Toba wiecej JasioJasio dyskutowal. A pomoca sluze dla chlopakow z Prochowic

Ostatnio edytowano 2007 kwi N 08, 21:28 przez grzechu, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1