zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Wt 23, 15:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najlepszy mecz waszym zdaniem...
PostNapisane: 2007 sty N 28, 22:37 

Napiszcie jaki mecz waszym zdaniem był najlepszy pod względem piłkaskim jak i zarówno kibicowskim, jakie momenty najbardziej zapamiętaliście. Odpowiedzi swoje uzasadnijcie
POZDRO 600 dla kibiców 8)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty N 28, 23:24 

pilkarsko napewno mecz z Cracovia pamietam te dramaturgie jak wygralismy 4:3 a kibicowsko to z Korona na wyjezdzie i ta meksykanska fala z kibicami gospodarzy.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Pn 29, 06:29 

Dla mnie najbardziej w pamięci zapadł niezapomniany pogrom Śląska Wrocław 7-0. To zarazem chyba najwyższe zwycięstwo Zagłębia w historii 1-ligowych występów.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Wt 30, 21:39 

eddie napisał(a):
Dla mnie najbardziej w pamięci zapadł niezapomniany pogrom Śląska Wrocław 7-0. To zarazem chyba najwyższe zwycięstwo Zagłębia w historii 1-ligowych występów.

Moj tez chodz nie zbyt.. to moge pamietac... ale z opowiesci... nie zapomniany tez mecz z wisla krakow połfinał pp i awans!!! 3:1 bylo wtedy:D:D

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Wt 30, 23:51 

Hmm...

Sezon 2000/2001 do Lubina przyjezdza "wielka" Wisła naszpikowana kadrowiczami w tym z Radkiem K. znanym rowniez w okolicy jako "tato", a takze Zurawiem, Franekiem, Kosa oraz pozniejszym tzw zaciagiem krakowskim: Nicinski, Moskalewicz, Zające. Nasi prowadzeni przez Mirka Jablonskiego. W skladzie Zaglebia takie asy jak: P.Przerywacz, G. Lewandowski, J. Manuszewski, R. Majka i J. Krzyzanowski oraz autentyczne gwiazdy druzyny Zuraw, Szewczyk, Podbrozny, Klimek, Grzybowski. O ile obecnie o sile lubinskiej jedenastki decyduja: Iwan, Lobo i Chalbi to w owych czasach to Jurek, Arek i Zbyszek nadawali ton naszej grze. Zagłębie po pasjonującym meczu wygrywa z przyszlym mistrzem 4:2. Bramki po dwie strzelają Klimek i Zuraw. To bylo cos emocje i dramaturgia do konca.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Śr 31, 10:51 

speedboy napisał(a):
Hmm...

Sezon 2000/2001 do Lubina przyjezdza "wielka" Wisła naszpikowana kadrowiczami w tym z Radkiem K. znanym rowniez w okolicy jako "tato", a takze Zurawiem, Franekiem, Kosa oraz pozniejszym tzw zaciagiem krakowskim: Nicinski, Moskalewicz, Zające. Nasi prowadzeni przez Mirka Jablonskiego. W skladzie Zaglebia takie asy jak: P.Przerywacz, G. Lewandowski, J. Manuszewski, R. Majka i J. Krzyzanowski oraz autentyczne gwiazdy druzyny Zuraw, Szewczyk, Podbrozny, Klimek, Grzybowski. O ile obecnie o sile lubinskiej jedenastki decyduja: Iwan, Lobo i Chalbi to w owych czasach to Jurek, Arek i Zbyszek nadawali ton naszej grze. Zagłębie po pasjonującym meczu wygrywa z przyszlym mistrzem 4:2. Bramki po dwie strzelają Klimek i Zuraw. To bylo cos emocje i dramaturgia do konca.

Taa, pamiętam też rok wcześniej mecz z Wisłą - 3:2 dla nas, choć przegrywaliśmy 0:1 i 1:2 ;)
Bodajże w tym samym [00/01] sezonie graliśmy z Widzewem, po 15 minutach przegrywaliśmy już 0:2, skończyło się na 4:2.

Ale i tak według mnie najlepszym meczem [na którym byłem] jest półfinał Pucharu Polski - 3:1.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Śr 31, 11:09 

Ciezko mi powiedziec czy to byl najlepszy mecz jaki widzialem Zaglebia, ale zapamietalem go jak naprawde bardzo dobry. Sezon 99/00. Gramy z Polonia, ktora zdobyla pozniej mistrza. Przez cale 90 minut mnostwo akcji pod jedna, jak i pod druga bramka. Ostatecznie wygralismy 2:1 (Grzybowski, Pasik). I dobrze pamietam, ze jak dla mnie to ten mecz byl lepszy od tego z Wisla 3:2.
Na pewno dlugo bede pamietal rewanz finalu Pucharu Polski z Dyskobolia, poniewaz nigdy nie widzialem graczy Zaglebia tak zmotywowanych jak wlasnie w tym meczu. Zdawali sobie sprawe, ze kazdy, nawet najmniejszy blad moze kosztowac wiele, wiec starali sie jak mogli.
Pod wzgledem kibicowskim, hmmmm.... Zapadl mi w pamieci mecz z Tlokami Gorzyce. Atmosfera bardzo dobra, doping i oprawa takze, a ta euforia jak Klosiu zdobyl bramke w 89. minucie na 1:0, poprostu kto pamieta ten wie o czym mowie ;)

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Śr 31, 13:59 

No więc, dla mnie ja i dla wielu zapadł mecz w pamięci z GieKSą u nas w 2004 kiedy to po wcześniejszych wysokich porażkach z Krakowskimi klubami ( z Wisełką aż 7-1 i z Craxą 5-2 ) wygraliśmy aż 7 - 0 :!: zapamietałem go ze względu na taki wynik, wtedy za dużo ludzi niebyło na trubunach. Po pierwszych bramkach była radość a pod koniec gradu bramek już śmiech :D
A drugi mecz to ze Śląskiem u nas 24 kwietnia 2002, fakt, faktem że dostaliśmy wtedy 2-1, ale to był dziwny mecz, pamiętam że sędzie nieuznał nam bramki, że mieliśmy karniaka, że Śląsk kończył mecz w 9, reakcje naszych kibiców po końcowym gwizdku sędziego :wink: , helikopter latający przez cały mecz (wkońcu mecz podwyższonego ryzyka był :wink: ), jak z ojcem jechałem na ten mecz co pałkarze zablokowali dwupasmówke bo kibice Śląska szli na stadion; tuż przed nami (wtedy odczułem mały respekt pamiętam kiedy tylę Wrocławianów szło kilka metrów obok nas, a ja z szalikiem na karku ) i jeszcze dużo by tu pisać ale ten mecz zapamiętałem najbardziej ze szczegółami...
Dużo jeszcze meczy utkwiło w pamięci ale dokładnie ze szczegółami to ich niepamiętam np ostatni mecz w sezonie u siebie z Górnikiem Zabrze w sezonie 1999/2000 kiedy to po końcowym gwizdku sędziego nasi ze starego młynu sie wysypują na murawe po koszulki piłkarzy a gdy juz je zdobyli to ruszaja pod sektor Zabrzan; troche bieganini ale nic konkretnego sie niedzieje, mundurowi chyba nic niezareagowali...
PODRO 600 dla kibiców 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Śr 31, 14:24 

ja rowniez najbardziej wspominam ten mecz ze Slaskiem. pamietam ze bylem wtedy pod stacja PKP gdzie przyjechal pociag z kibicami Śląska, przejezdzalem rowerem gdy wychodzili z peronu na droge a palkarz za szmaty mnie wzial i wyniosl mnie z drogi, mowiac Sp****aj stad. na meczu samym tez bylem, pamietam palenie szalikow Slaska, gaz lzawiacy na mlynie, wspominam tez pewnego pana ktory stal jak bramkarz w dyskotece z tym, ze nie wypuszczal nikogo z mlynu. ta zbiorka pod Olimpem, gdzie wsciekli fani rzadali Kardeli we wlasne rece. to byl moj pierwszy mecz ale nie zapomniany.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sty Śr 31, 17:18 

Zagłębie - Milan 1:4

Milan to było coś naprawdę wielkiego. Ucieczka ze szkoły. Widok gwiazd europejskiego formatu przemykających z autobusu do szatni, a potem mecz, szał radości po golu Krzyzanowskiego. Porażka nawet nie bolała - była niejako wkalkulowana w cene biletu. Nawet mam bilet gdzieś jeszcze i program.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lut Wt 20, 20:28 
ZAGŁĘBIE - Wisła K. półfinał PP
przychodze spóżniony na mecz z kumplem jakos 65min meczu wlatujemy na pikników bo mielismy blizej Zagłebie prowadzi 1:0 po chwili Zurawski wyrównuje lobem na 1:1 :/ końcowe minuty meczu ludzie zaczynaja wychodzic ze stadionu.. rzut rożny 2:1 Euforia na stadionie, ale do awansu brakuje jeszcze jednej bramki.. 2min pozniej powtórka rożnego piłka w bramce wisły! Nie mogłem opisac swojej radosci ;) Jeden z moich najlepszych meczy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lut Wt 27, 10:31 
7:0 z gieksą

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lut Wt 27, 13:56 

No to Bambus nam się rozpisałeś... :wink:
POZDRO 600 dla kibiców 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lut Wt 27, 22:15 

Zdecydowanie mecz z GKS Katowice 7:0!!Pamietam dobre wejscie Piszczka wszedl bodajze w 60 minucie a strzelil ladna bramke szczupakiem w 90 na 7:0.

Ostatnio edytowano 2007 lut Wt 27, 22:21 przez sasu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Cz 01, 19:40 

Zagłębie-Legia 4:1, bodajże PP. I jeszcze jedna Legia 2:2. W ZL grali wtedy Godlewski, Zejer, Góra itd - to było chyba w sezonie mistrzowskim lub wicemistrzowskim...a mogło być 3:1, tylko godlewski z 30 m palnął w poprzeczkę i poszła kontra i zrobiło się 2:2. Myślałem, że się popłaczę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1